Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Potrien válasza Halkow. (#245) üzenetére


Potrien
senior tag

"Ez a teló kis híján csúcsmodel, televan extrákkal, jó megoldássokkal amiről a 0+3 álmodni se mer."

Aha,ez biztos így van.

[ Szerkesztve ]

(#252) zetecR válasza r4z (#18) üzenetére


zetecR
addikt

A külsős IR remote appoknak van topicja?
Lenne pár kérdésem. :)

(#253) AS válasza Potrien (#251) üzenetére


AS
félisten

Nem minden a CPU GPU am.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#257) jegenye77


jegenye77
addikt

P9 lite nak a gyenge kamerája miatt cserélnék telót. Ez így elsőre mindenben megfelelne csak a sokat dicsért külső ami nekem pont nem tetszik benne . Élőben még nem láttam, lehet úgy más lenne a véleményem.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#258) ORCA58 válasza Tóniszomszéd (#242) üzenetére


ORCA58
addikt

Csak azt nem tudom, mi a műanyag rajta? A fémkeret, vagy az üveg hátlap? :F

(#259) Tóniszomszéd válasza ORCA58 (#258) üzenetére


Tóniszomszéd
csendes tag

A látvány. Fémkeret hol? Inkább fémes festésű műanyag, nem?

[ Szerkesztve ]

(#260) zunga válasza Tóniszomszéd (#259) üzenetére


zunga
tag

A tesztben egyértelműen le van írva hogy fém a keret. "Elől-hátul ívesre csiszolt üveglap, tökéletes szimmetria, minőségi fémkeret és ízléses festés – a Honor 8 anélkül gyönyörű, hogy hivalkodó volna, egyszerűen jól áll neki a letisztult elegancia."

(#261) Pystyke válasza AS (#247) üzenetére


Pystyke
tag

tényleg szép ez a kék...
egyedi...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#262) MMMMMM


MMMMMM
tag

Szerintem a nagyobb mobilgyartokkal kapcsolatban állnak a szolgaltatok és h inkabb neten keresztül hasznald(vagyis ekkor elő kellene fizetni egy havi netcsomagra h megerje) a radio hallgatást ezert hagyjak ki.

Szerintem jo h a kijelző alsó részén vannak a navigacio gombok mert nekem nagyon nehez az ujjammal a kepernyo alatt elhelyett gombokat megerinteni/megnyomni és olyankor nem olyan stabilan áll a kezemben a telefon sem. Amugy ezt a navigaciós sávot el lehet rejteni mikor zavar valakit.

A Honor/Huawei telefonoknál pedig RAW formátumba érdemes késziteni a kepeket mert azok reszletgazdagabbak. A JPG-nél viszont lágyabbá teszi direkt a részleteket.

[ Szerkesztve ]

(#263) RaveForce válasza MMMMMM (#262) üzenetére


RaveForce
veterán

A Honor/Huawei telefonoknál pedig RAW formátumba érdemes késziteni a kepeket mert azok reszletgazdagabbak.
ez aranyos volt :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#265) MMMMMM válasza RaveForce (#263) üzenetére


MMMMMM
tag

Nézd meg a P9-nél is a teszteken keszitett fotokat, ha ránagyitasz látszik a kulönbség. It a teszteken is két féle formátumban készitettek fotokat(RAW, JPG)

(#266) Tóniszomszéd válasza zunga (#260) üzenetére


Tóniszomszéd
csendes tag

Lehet. A képeken ez annyira nem feltűnő.

(#267) kő pí


kő pí
csendes újonc

"a növekvő konkurencia miatt a cédula tavaly már nagyobb összeget mutatott"

Jó kifogás.

(#268) Potrien válasza AS (#253) üzenetére


Potrien
senior tag

Nem csak abban.
Mindenben jobb!

(#269) Tóniszomszéd válasza RaveForce (#263) üzenetére


Tóniszomszéd
csendes tag

Ezzel mi a gondod? :F

(#270) #86973952


#86973952
törölt tag

Tök felesleges szinte 0 költséges brandet hasonlítani olyan branddel, ami minden tekintetben hivatalosan is jelen van ezen a piacon. Persze hogy nem egy kategória árban. Az lenne az érdekes, ha ez alacsonyabb áron nyitna...

Colos1:
Itt nincs szó semmi ilyenről. Kb. annyira áll külön, mint Huawei -ben a P széria. A többi csak maszlag.

[ Szerkesztve ]

(#271) p2pp


p2pp
őstag

Ha van olyan, aki a Honor 7-ről váltott 8-ra írjon ide mi a tapasztalat!?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#272) Fejvadi válasza 7Heads Drago (#234) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Van amelyikben már van és talán lassan elkezdik a többiben is.

(#273) Black&White


Black&White
addikt

Apt-x codec támogatásról látott valaki megbízható infót? :F

(#274) csapee válasza Black&White (#273) üzenetére


csapee
senior tag

Nincs feltüntetve sehol (hivatalos honlapon sem), de hangzás alapján szerintem már a H6-ban is van.

Csapee

(#275) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Gyönyörű telefon lett, teljesen rákívántam és kékben fantasztikusan néz ki :Y

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#281) AS


AS
félisten

64 es verzio az 15. én jön. Ez nem is baj. De sajnos csak aranyszínben lesz kapható. Ilyen üveglapal azért elég érdekes lehet ......

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#282) jegenye77


jegenye77
addikt

Mm ban már ki van rakva? Meg lehet nézni valahol élőben már?
Meg kell néznem mert nekem így képeken, videóban nem igazán tetszik a készülék, viszont más minden rendben van amire nekem kellene.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#283) Black&White válasza csapee (#274) üzenetére


Black&White
addikt

H6-ban nincs és úgy tudom a 7 se támogatja.

(#284) Roland78 válasza Black&White (#283) üzenetére


Roland78
tag

Csak nem tervezel venni egy H8-at?
Mert akkor leváltom én is a H6-ot, hátha lesznek megint jó kis összefoglaló írások tőled :)

(#285) Hedgehog9780 válasza AS (#281) üzenetére


Hedgehog9780
tag

Ez az. Én is 64-es verziót szeretnék venni, de így megvárom a megjelenést, hogy élőben hogyan néz ki az arany.

(#286) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

A topik Honor 8-ról szól.
Telefon összehasonlításoknak nem itt van helye!
Honor 7 elfér természetesen, de ne itt vitassátok meg az összes modellt!

⭐ Stella

(#287) AS válasza Hedgehog9780 (#285) üzenetére


AS
félisten

Hát ,.... szerintem kb úgy mint egy s6 gold... Nekem már arany tul csicsás ...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#288) Tóniszomszéd válasza radi8tor (#286) üzenetére


Tóniszomszéd
csendes tag

A törölt hozzászólások egy része biztosan honor 8 vs konkurens termék témáról szólt. Ami egy épp telefont keresőnek (mondjuk nekem is) elég sok hasznos információt nyújthat.
Na mindegy.

(#289) radi8tor válasza Tóniszomszéd (#288) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aki mobiltelefont keres az itt keresi azt (100k hozzászólás). Mindent a megfelelő helyen. :K

⭐ Stella

(#292) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Teljesen hozza amit elvártam mint régi honor (6) tulaj.

Hozza a felső kategória szintjét, biztos vétel lesz nálam, G4 után.

(#293) Cinok


Cinok
csendes tag

Speedshopban péntektől vihető!

(#294) Kud1988


Kud1988
csendes tag

A sima 32GB-os verzióra 3GB memóriát ír az MM oldala. Ugye csak elírás? 😊

Már javították... Nem szóltam.
Még az is lehet lecserélem erre az SE-m. Kellene a dual-SIM. A családban van kettő huawei is. Tetszik az EMUI.

[ Szerkesztve ]

(#296) clon válasza Tóniszomszéd (#288) üzenetére


clon
aktív tag

Nem tudom miket töröltek, de gyakorlatilag az O+3 ami folyamatosan van ehhez hasonlítva - amihez képest az azóta megjelent telefonok "nyomába sem érnek" így tök fölösleges itt is folyamatosan összehasonlítani a két telefont.
Ellenben alig van más amivel elméletben össze van vetve, így szerintem ami eddig le volt írva és ami maradt a törlés után ugyanannyira nem segíthet a vásárlásban.

(#297) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Milyen különbségek vannak, ha vannak, a Kínából rendelt vagy az MM-ben vásárolt között?

(#298) brainticket válasza Black&White (#273) üzenetére


brainticket
aktív tag

én úgy olvastam hogy a P9-ben sincs aptX, és kb egyik Huawei-ben sem, mert nem veszik meg a licnencet a codechez :(
és a oneplus3-ról is ezt olvastam, ami elég gáz, mert szinte csak ilyen hangfalam, bluetooth transmitterem meg fejhallgatóm van, és tényleg összehasonílthatatlanul jobban szól aptX-el :((

(#299) Attila09158


Attila09158
újonc

Sziasztok szeretnék kérni vélemény erről a Honor 8-ról mert gondolkodom rajta hogy veszek egyet és tapasztalatokat szeretnék kérni azoktól akinek van már ilyen telója privátban.

(#300) Black&White válasza brainticket (#298) üzenetére


Black&White
addikt

Én is idáig jutottam, ez egy fájó hiányosság sajna. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.