Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) ZolkoW válasza mantequilla (#949) üzenetére


ZolkoW
őstag

egy telefonhoz nekem ne adjanak fülhallgatót. autóhoz sem adnak biciklit.
ha fülhallgató nélkül 140K, akkor vele 145K. de nekem van fülhallgatóm, olyan, amilyet én választottam. aki meg nem is használ, az minek fizesse ki a +5K-t?

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#952) mb9 válasza mantequilla (#949) üzenetére


mb9
csendes tag

inkább fülhallgatót ne adjanak mint jack dugót :DD

(#953) monti0222w válasza mantequilla (#949) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem sok flegship-hez kapsz fülest, nem is tudom hol élsz! S ha már kínaizol a Meizu PRO 6-hoz kaptam fülest, Meizu gyártmány az is! Tudom hogy nem erre a telefonra írtad amit írtál, de ennek a minőségét megnézhetnéd, szetm sok telot ver, ha az optikai minőséget meg az anyag minőséget nézzük! :(((

[ Szerkesztve ]

(#954) Fejvadi válasza ThorsHUN (#940) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Továbbra is rejtély mi a gond.
"nem sima mikroUSB kabel hanem az uj szabvany"
Na bumm, nem annyira ritka azért ez már.

" toltesnel is kepes gyorstoltesre... A megfelelo tolto mellett."
Igen ezek ilyenek. Töltés nélkül, nehéz a gyors töltés.

Mi a gond? Ha a dobozban a kábel és a fej, akkor továbbra se értem.
Vagy arról szól a csoda, hogy nem kell 3 óra a töltéshez?
Annyira azért nem nagy cucc, mert azt olvastam itt, hogy 20%-ról 1,5 óra.
Ennél jobb az Mi4-em töltési ideje is.
Mindegy, hagyom a témát, mert a kérdezők se tudják mit akarnak ezzel a kábel meg fej mizériával. Lehet senki nem szólt nekik, hogy használják azt amit a dobozban adtak hozzá.

(#947) Copilot64
Nem csak 4Gb-os van. Van 3 is.

[ Szerkesztve ]

(#955) Titi76 válasza Copilot64 (#944) üzenetére


Titi76
aktív tag

Copilot64:
L930-at cserélném én is.
A hangszórója milyen minőségű a H8-nak a 930-hoz képest? A tesztek elég lehúzzák... És a hallgatója (beszéd hangszóró). Videó hang minőség?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#956) balewi


balewi
aktív tag

Ki hogy oldja meg a Viber ledes jelzését?
Mert ugye itt valamiért nem jelez a led, gondolom nem csak nálam :)
A LightFlow valószínűleg jó erre, de abból is van vagy 3 a Play-en ...

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#957) kasee válasza balewi (#956) üzenetére


kasee
aktív tag

Nekem a Light manager müködött feltelepítés után, most viszont össze vissza keveri a színeket, jelezni jelez, de nem a beállított színnel. H7 is így működött.

(#958) N!Tr0v!CS^^


N!Tr0v!CS^^
csendes tag

Tegnap én is átvehettem a telefont, egyszerűen csodás, Xperia E1hez képest egy Rolls Royce :DD

Olyan kérdésem lenne, hogyan lenne praktikus tölteni? Ugye Li-Ion akkumulátor van benne, HVGn és itt Mobilarénán is azt olvastam, hogy nem feltétlen muszáj mindig 100%ra tölteni, túl meg egyáltalán nem ajánlott, ma 37%-ról 1 óra alatt feltöltött 95%-ra, normális ez?

(#959) Andrew801 válasza Barto (#950) üzenetére


Andrew801
tag

Köszi a választ. Ezek szerint lehet használni hozzá a Qualcomm Certified QC 3.0 -as töltőt?
Én is ott nézelődtem BlitzWolfot. :)

(#960) Andrew801 válasza mantequilla (#949) üzenetére


Andrew801
tag

Mindenkinek saját magának kell eldöntenie mit szeretne.

Saját tapasztalat:
Folymatosan telefonálok rajta headsettel + Viber iszonyatos mennyiségű üzenet, e-mailek nézése...
1,5 napot kibír így. Ha nem használnám ennyit szerintem 2 nap sem lenne akadály.

Nagyon szép tokok és védő keretek vannak hozzá. Már rendeltem 3 félét. :)
Ha nem lenne üveg is ugyan így járnék el.

Nubia Z5s Mini-t cseréltem le. Egy karc sincs rajta a több, mint 3 év használat után. Remélem el tudom adni. :)

(#961) #86973952 válasza Andrew801 (#959) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az más téma. A Qualcomm gyorstöltést nem támogatja, mert itt Kirin SoC van.

Hamarosan megjelenik a Huawei, QC 3.0 -hoz hasonló megoldása. Arról viszont egyelőre még nincs infó, hogy házon belül melyik lesz rá alkalmas.

Van rá esély, hogy itt menni fog, mert már kb. 1 éve kész a technológia, csak az engedélyeztetési, levédési procedúra most nyáron zárult le.

[ Szerkesztve ]

(#962) akkerfeld


akkerfeld
csendes tag

A telekomos készülékeken vajon mind a két SIM zárolva lesz?
Valakinek van ezzel kapcsolatban információja?

(#963) gbela válasza akkerfeld (#962) üzenetére


gbela
senior tag

Egyik sem, full független.

(#964) Luser2000 válasza akkerfeld (#962) üzenetére


Luser2000
addikt

A most kínálatban lévő Mate8 esetében nincs korlátozva sem a két slot használata, sem pedig a betehető kártya szolgáltatója.

Ha kétkártyás készülékként jelenik meg, akkor vélhetően független lesz.

Elképzelhető olyan technikai megoldás is, hogy egy slot használatát tiltja, és szerintem ebben az esetben a készülék is függő lesz. Nem hinném, hogy ez lenne az irány.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#965) JamesHun válasza akkerfeld (#962) üzenetére


JamesHun
addikt

állítólag bármit beletehetsz, mert független a készülék

SeriesX: JamesSHun

(#966) akkerfeld válasza gbela (#963) üzenetére


akkerfeld
csendes tag

Thx

(#967) Andrew801 válasza #86973952 (#961) üzenetére


Andrew801
tag

Na erre lettem volna kiváncsi! Akkor törlöm a rendelésem! :)

(#968) #86973952 válasza Andrew801 (#967) üzenetére


#86973952
törölt tag

Huawei SC (SuperCharge) gyorsabb lesz a QC 3.0 -nál. Tipikusan arra lesz jó, hogy pillanatok alatt legyen benne szufla.

Állítólag kímélő módon, gyakorlatilag meg van 2 év garancia a beépített akksira.

(#969) brainticket válasza Andrew801 (#967) üzenetére


brainticket
aktív tag

nem tudom mennyire hasonló a honor 8 és a P9 töltési technológiája, de azt tippelem kb ugyanaz,
a német fórumon többen ajánlottak egy gyorstöltőt: Huawei HW-059200EHQ
én rendeltem a héten egyet kínából, most csak 7 euró:
https://www.aliexpress.com/item/Original-9V-2A-Quick-charger-USB-wall-charger-adapter-1M-Type-c-USB-3-1-sync/32686920930.html
nem jött még meg, nem teszteltem, szóval nem tudom megmondani még hogy tényleg megy-e a gyorstöltés a P9-el.
Itt egy német cikk és teszt a gyorstöltőről (P9-hez)
http://www.huaweiblog.de/kaufen-2/huawei-quick-charge-adapter-ladegeraet/

[ Szerkesztve ]

(#970) Andrew801 válasza #86973952 (#968) üzenetére


Andrew801
tag

Remélem lesznek majd ilyen eszközök, pl autós töltő. Akkor addig használom a sima autós töltőt.

Köszi az infókat!

(#971) tiszalee4 válasza brainticket (#969) üzenetére


tiszalee4
csendes tag

Konkrétan Honor 8 mellé ugyanezt adják a dobozban, ugyanilyen csomagolással.

(#972) brainticket válasza tiszalee4 (#971) üzenetére


brainticket
aktív tag

hehe köszi, nem tudtam, mondjuk akkor ennyivel jobb mint a P9, annak akkor sokkal lassabb a gyári töltője.

(#973) jeni válasza brainticket (#972) üzenetére


jeni
félisten

a gyors töltők hamar kiégetik az aksikat,magyarán előbb döglenek meg,mintha lassabban vannak töltve.

(#974) brainticket válasza jeni (#973) üzenetére


brainticket
aktív tag

ez általában igaz, viszont néha nagyon jól jön, ha sietősen kell tölteni :)
a oneplus3 pl nagyon gyorsan de kíméletesen tölt, egyáltalán nem melegszik közben az akku, speciális töltési technikát használ.

(#975) Karex


Karex
senior tag

Edigital-tól próbált valaki ilyen telefont beszerezni az elmúlt hétvégén, vagy azóta? Szombaton rendeltem egyet, akkor már csak "Rendelésre" státuszban volt. Ma még azt mondták, hogy 1.5 - 2 hét várakozási idő előfordulhat...
Ennyire sláger termék lenne? Pár másik webshopban rákeresve, készleten van, legalábbis az ottani kiírás szerint.

(#976) Andris_2 válasza Karex (#975) üzenetére


Andris_2
aktív tag

A pár másik webshop gondolom nem 118-ért adta.

(#977) mrsanyax


mrsanyax
újonc

Sziasztok!
Segítsetek légyszi!
Samsung GALAXY S7 Edge vagy Iphone 6-ot vegyek?
Válaszokat köszönöm! :DD

(#978) malnabokor válasza Karex (#975) üzenetére


malnabokor
senior tag

Én vasárnap rendeltem, jelenleg "beszerzésre vár..." felirat fogad. Szerintem simán elfogyott a készletük az akció során, és mivel sikeres a Honor 8 gondolom nehezebb új raktárkészletet is beszerezni.

#960 Andrew801: esetleg ha nem probléma, be tudod linkelni, hogy milyen tokokat? (És ha megérkezik, írsz pár véleményt róluk?) :R

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#979) brainticket válasza mrsanyax (#977) üzenetére


brainticket
aktív tag

téged meg mi lelt?

(#980) manokaki válasza mrsanyax (#977) üzenetére


manokaki
őstag

Lg G5 -t :D

(#981) Damage401 válasza mrsanyax (#977) üzenetére


Damage401
senior tag

Egy samsung S5630 való neked. :) Kicsit unatkozol odaát?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#982) kasee


kasee
aktív tag

Micro usbröl C re átalakítót vett már valaki?
Normális minöséget merre találok?
Elöbb lehidaltam, telefonboltban usb type c kábelt 7000 ft ért akartak rámsozni, mm ben pedig 5000.

Autos töltöhöz kellene.
Köszi

(#983) puru válasza kasee (#982) üzenetére


puru
senior tag

Edigitalban vettem Samsung-ot 2500-ért.

(#984) sio01


sio01
újonc

sziasztok,

én még péntek hajnalban (de jó hogy felsírt a gyerek és munka is volt) találtam rá Edigital-ra, tegnap érkezett meg a kék színű eszköz.
még csak negyedig laktam be, sim nélkül, beállításokat nézegetem, egy root-olt, cyanogen mod-os nexus one-t vált. (kell itt-ott mentegetnem, maholnap este végére jutok)
egy barátom One Plus 3-t használ egy hete, értekezünk/csevegünk a hétvégén a kölcsönös tapasztalatokról.

ami pozitív: szép kép, napfényben is középfényerőn látható (15 órakor tesztelve) kijelző.
infra egyszerűen használható, légkondis eszköz adatbázisban volt, 4 méterről többszöri próbálkozásra viszi, 2méteren belülről bármikor. T-home beltérit tanítgatni kellett, hang és csatorna csökkentés többszörre sikerült csak, ezt 4 méterről is kapásból kezeli.
bekapcsológomb, ujjlenyomat gomb igazából okosgomb. (egyszeri, dupla, hosszannyomásra alkalmazás társítása)
a telefon telepítési-alkalmazási magyarázata érthető, sokszor grafikus is.
a "gombok" feletti húzással egykezes méretűre vált a kijelző, én egykezesen nem érem el a felső sort.

ami hiányzik:
a hátlap tudtam hogy megalkuvás lesz, a rendelt tok speedshopnál időközben 2 héten belülre változott.
ujjlenyomatot gyűjti, egyre ügyesebben/bátrabban fogom meg, de tuti hogy egyszer ki fog csúszni a kezemből..
cyanogen után a megjelenítési lehetőségek szűkösebbek (led beállításai, "gombok" sorrendje, száma)

Aksi idejéről "üresen", sim nélkül, de hátha hasznos:
megnéztem mikor kapcsoltam be (automatikusan a hálózat idejét mutatná, de ugye nincs sim benne), 26 óra elteltével állandó wifivel 53%-ról 26%-ra vitt le, sztem 3 óránál valamivel kevesebb képernyőidőt csináltam vele. Utolsó két órának 30%on futottam neki, de rákapcsoltam a BT-t is.

GPS jelét/bekapcsolását nem látom, néhány alkalmazás kérte és állandóra engedélyeztem neki a hozzáférést, de kilőttem ezeket az appokat a próbálgatás után.

Az értesítési panelnél (a tetejénél) lehúzva parancsikonok között is állítható a fényerő, minimumra állítva ott vészesen kevés látszik így a gyári megjelenítést használva, de visszaugorva főmenübe/telefonba bőven jó a minimumérték is a szobában.

végül az "üres" állapotú készülék:

Belső tárhely: Összes: 24,08 GB, szabad 22,29 GB

Memória: 4 GB-ból 2,55 illetve 2,66 GB szabad értékeket látok (újraindítás után)
átlagban megnézhető az elmúlt 3,6,12 óra és 1 nap statisztikai adata, nekem így szinte üres állapotban 40% a használt azt mutatja.

maholnap kezdem belakni, ha kérdés van igyekszem segíteni, bocsi, játékokat nem próbálgatok. lassan töltőre teszem.

(#985) voros89


voros89
tag

Hétvégén rendeltem az edigitáltol egy ilyen készüléket onlinen 0% thmel plussz kuponnal. Akik hasonló időtájt és koncepcióval rendeltek és feladták postán a szükséges papírokat annak érkezett már valamiféle vissza jelzés? A honlapon csak 1/4 beszerzés látható... Van esetleg valakinek valami tapasztalata hogy mennyi az átfutási idő?

(#986) TeriYaki_ válasza TeriYaki_ (#747) üzenetére


TeriYaki_
csendes újonc

Na, hát akkor válaszolok a kérdésemre :D Igen, múlthét szombaton (10.-én) megérkezett. A hétvégén-hétfőn belaktam. iPhone 4S-ről váltottam, nagyon szerettem a telefonom, de azt kell mondjam ég és föld a különbség, a Honor javára (azért mentségként szóljon, hogy a 4S egy 2012-es konstrukció, és a sebességtől eltekintve még megfelelően működik).

Sokan leírták már előttem, ezeket csak megerősíteni tudom: Gyönyörű kijelző, ház, baromi gyors rendszer és ujjlenyomat-olvasó. Amit nem említenek mások, hogy a hangszórója is nagyon jól szól, kellően hangos, és jó minőségű, valamint fülhallgatóval is rendben van a hangzás. Egyelőre maximálisan meg vagyok vele elégedve, remélem, hogy legalább 2 évig tartja a szintet.

A "gyorsboltban" vásároltam hozzá szilikontokot, és egy üvegfóliát, amíg megérkezik távol-keletről a kinézett tok.
Jó bunkók voltak a rendelésátvételkor, kb. 2x kellett köszönni amire észrevették, hogy foglalkozni kéne a vásárlóval. Továbbá kinevettek amikor rákérdeztem, hogy hogyan érdemes feltenni az üveget. Amikor az egyikük meg akarta mutatni, hogy mi van a dobozban, el is vette tőlem, mert kiderült, hogy "jé ez pont selejt", úgyhogy hozott egy másikat. Jó kérdés, hogyha nem kérdezek rá, mit csinálok otthon a selejttel.
Az üvegfólia nem ér végig a telefonon se hosszában, se szélességében, ami ebből zavaró: Fehér háttér esetén az üveg peremén lehet nézegetni az RGB szivárványt. Akinek érkezik olyan üveg, ami legalább a kijelző széléig kiír, okvetlenül szóljon. :)

@mantequilla : Take your pills, man...

"Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!"

(#989) Andrew801 válasza malnabokor (#978) üzenetére


Andrew801
tag

Egyszerűbbek:

[link]
[link]
[link]

Ezeket még nem rendletem meg, de gondolkozom rajtuk, ha előzőek nem jók:
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#990) Andrew801 válasza voros89 (#985) üzenetére


Andrew801
tag

Én sima kuponnal vettem kéket. 2 nap múlva hozta a futár.

(#991) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Úgy néz ki eltűnt az üzenetem. Szóval van egy felesleges plasztik tokom átlátszó legegyszerűbb. Érdekel valakit ajándékba?

(#992) #04331520 válasza Andrew801 (#989) üzenetére


#04331520
törölt tag

Ezek a fém keretes tokok sajnos eléggé leárnyékolják a GPS a WiFi meg a GSM jelet. Pedig jól néznek ki és strapabírók.

(#993) Fejvadi válasza mrsanyax (#977) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Egy éles kanyart, az olcsóbb. :D

(#994) smiti válasza gbela (#963) üzenetére


smiti
addikt

Ez mennyire biztos információ? Csak azért kérdezem, mert a Telekom által forgalmazott P8 lite-ban csak az egyik foglalat fogadott simet a másik pedig csak memória kártyát és a készülék függő volt.

(#995) luluska válasza voros89 (#985) üzenetére


luluska
csendes tag

Szia,nekem ugyanez.A hitelkérelemre kaptál elbírálást? Nekem kb.15 perc után küldte.Én hétfőn postáztam, várakozás van...

PT

(#996) voros89 válasza luluska (#995) üzenetére


voros89
tag

Igen az elôzetes elbìràlàs nekem is megvolt en is hétfôn postàztam elsôbségivel. Azóta viszont semmi vàltozàs sajnos,

(#997) Markobailey8


Markobailey8
újonc

Sziasztok, 3 napja én is a tulajdonosa vagyok egy kék példánynak, amivel nagyon meg vagyok elégedve, az az akku üzemidő, eddig nagyon jól teljesít:-)

Egy kérdés: olvastam, hogy az okosgombbal elvileg pl a galériában is lehet lapozni, ezt a beállítást hol talalom? Eddig nem akadtam bele:-( Köszönöm.

Itt egy kijelzőidő:-P Auto féyerő, többnyire net, kis játék, navigáció.

(#998) Andrew801 válasza #04331520 (#992) üzenetére


Andrew801
tag

Na ezt nem tudtam. Köszi az infót! :)

(#999) berek21


berek21
senior tag


Hardcore rajongóknak kötelező darab. :))

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#1000) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Péntek, szombat, vasárnap 12% kedvezmény a Honor, Huawei készülékekre az MM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.