Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) janes1976


janes1976
őstag

Szép telefon, de az ára vicc.

Én úgy gondolom, hogy a Oneplus 3 125k-ért sokkal jobban megéri, 1000x időtállóbb ajánlat ennél. Szerintem drága, a reális ár az 120k körül lenne, akkor még esetleg meg is fontolnám, de így Oneplus 3-at veszek, mihelyt lehet megint rendelni. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#52) brainticket válasza RaveForce (#49) üzenetére


brainticket
aktív tag

Felvettem velük is, ők utoljára azt írták hogy " Levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a készülékét természetesen cserélni fogjuk. " majd a telemax megállapította hogy a a telefon teljesen hibátlan :((
Persze pattoghatnék még pár kört, de belefáradtam, és most úgy tűnik van egy működő telefonom végre.

[ Szerkesztve ]

(#53) teo77


teo77
őstag

Töréstesztet! :) Kíváncsi lennék, hogy vajon ennek a kijelzője is úgy (nem) bírja ó, mint a Honor 7-esé.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#54) rolandrepasi


rolandrepasi
tag

Szép, szép, csak tiszta alma.....:)

(#55) James67


James67
aktív tag

:W
Apa, kezdődik.......

Redmi Note 8 4/64

(#56) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez a telefon minden tekintetben rendben van, nagyon is tetszik.

kengyel

(#57) Dzsekkk válasza Dominó85 (#28) üzenetére


Dzsekkk
csendes tag

Hát éppenséggel a HDD sem az az eszköz amire feltétlen rábíznám az adataim mentését. Tapasztalatból mondom.

(#58) gerii válasza Dzsekkk (#57) üzenetére


gerii
addikt

A felhőben sem a párába menti az adatokat :)

[ Szerkesztve ]

(#59) zunga


zunga
tag

Köszi a tesztet, már nagyon vártam, és nem csalódtam.
Megvan a következő telefonom. :))

(#60) szkaroly


szkaroly
senior tag

Szerintem a 140-et abszolút megéri. Engem csak az alul elhelyezett jack ajzat zavar.

Poco X3 Pro

(#61) teo77


teo77
őstag

Sok mellette érv, de még több ellene. (FM-Rádió hiánya, értesítéső led pozíciója, viszonylag magas ár. Inkább vennék helyette honor 7-et vagy 6 plus-t, ha ez utóbbi 5.5 inch is).
A külső meg nekem sokadlagos szempont. Idővel megszokja az ember. Ami tetszik pluszban, hogy a jack csati alul van. Így nem kell megfordítani a farmerzsebbe helyezés előtt. Ez nagy pirospontot ér!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#62) Bass válasza A guru (#21) üzenetére


Bass
addikt

Borzalmas? Volt már neked Honorod? Akkor a samsungnal mi van? 😣😀

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#63) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem nagyon tetszik. A mostani honorom is teljes megelégedéssel használom.

(#64) lezuvius


lezuvius
őstag

Kulsore elegge bejovos de az a GPU...miert sporolnak ezen a Huaweinel? :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#65) Shyciii


Shyciii
veterán

Nagyon tetszik ez a Honor 8, és be is ruháznék rá, de hányingerem van az EMUI, MIUI és társaitól.

(#66) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Személy szerint nagyon tetszik a teló. Gyakorló Huawei tulajoktól kérdezném, hogy mennyire nehéz a romolás, bl nyitás stb. ezeken? Az én szememben az O+ mellett ez a legnagyobb selling point. Sosem volt dolgom Kirin procis telóval. :R

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#67) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Köszi a tesztet, Bone mester!

Egy pillanatra gondolkodóba estem, hogy a Hono 6-osomat egy ilyenre cseréljem, szerintem egész korrekt lett a cucc, de ismerem már a Kirin porcesszorokat és nem vagyok elájulva a GPU-s képességei miatt, szóval egy kicsit többért inkább a OnePlus 3-as lesz szerintem a befutó.
Legfőképp nálam ezzel a hátlapi ujjlenyomat olvasóval ásta el magát ez a telefon. Meg azért az IPS sohase lesz AMOLED :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#68) Jadro válasza Blizzardking (#66) üzenetére


Jadro
veterán

A romolás macerás, BL nyitás megoldható volt a régebbi modelleknél. Az újabbaknál ezt passzolom. Ha romolni akarsz, szerintem ne Huawei-Honor vonalról válassz.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#69) Tybee000 válasza Jadro (#68) üzenetére


Tybee000
aktív tag

Pedig ez kritikus lenne sajnos, hogy a szar EMUI-t le lehessen cserélni.

(#70) #16820480 válasza Tybee000 (#69) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem lehet lecserélni. Olyan ROM-ok vannak, amiben van integrált xposed, meg root, de kb ennyi. A 4x-re van azt hiszem CM, de nagyjából ennyi.

(#71) Jadro válasza Tybee000 (#69) üzenetére


Jadro
veterán

Felületileg launchert cserélhetsz, bár tudom, az EMUI ennél azért mélyebb. De ha nem jön be a rendszer, mást kell nézni. Egy telefon manapság sokkal több mint külsőség. Olyat kell választani, ami minden szempontból szerethető.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#72) A guru válasza Bass (#62) üzenetére


A guru
addikt

Havi rendszerességű biztonsági frissítés az van. A főverziókat meg még mindig fele annyi idő alatt adják ki mint a huawei/honor.

(#73) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nem rossz ez a telefon, teljesitmenyre is kulsore is es regota vartam is mar. Megis kicsit csalodott vagyok az ara miatt 120 korul szamitottam ra. Nem azon a 20on mulik mert kitudnam fizetni de ott van a oneplus 3 amiben tenyleg a jelenlegi legerosebb hardver van es megis olcsobb.

(#74) AS


AS
félisten

One plusz one plusz. Most nem is kapható . Most már mindenre one plusz lesz irva?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#75) Bass válasza A guru (#72) üzenetére


Bass
addikt

Samsungra? Asszony meg egyet sem kapott az ace 4-re marad kk meg egy nyamvadt 5.0-t sem kapott,biztonsagi update mi az ha-ha 😣😀 Ha mar update akkor Asus,nem gyozom a tabimat frissiteni pedig nem mai csirke de nem hanyagoljak el,nem tudom a mobilos reszlege milyen de gondolom hasonlo. Jott 4.3-al majd megkapta a 4.4-t es jott 5.0 na ez tamogatas. No de nem offolunk. A honornak nem roszde nem is kiemelkedo a tamogatasa. G4-m van de ott sem omlik az update 😀

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#76) ollie válasza HoaryFox (#67) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A OnePlus 3 pont, hogy még kevesebbe is kerül.

(#74) AS: kb 2 hét múlva lehet megint rendelni

[ Szerkesztve ]

***

(#77) mjani1172


mjani1172
addikt

A fotó most is ugyanolyan homályos mint mindegyik Huaweinél és most is ugyanúgy jónak mondják. :F

(#78) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nagyon vártam ezt a tesztet, köszönöm.

(#79) zunga válasza AS (#74) üzenetére


zunga
tag

Szerintem is unalmas már, hogy minden telefon tesztje alatt el kell olvasnom, hogy "a O+3 az ilyen jó, meg olyan jó, meg ilyen olcsó meg ennyi mindent tud" stb.

(#80) gbela


gbela
senior tag

Valóban jó lenne a O+, csak épp nagy. Vagy lehet én vagyok ilyen, de ha nem akarok 5,2"-nél nagyobb telot akkor nem akarok. Akkor meg lehet akármilyen jó:S Egyelőre ebben a méretbem marad a honor 8. Ami elég jó teló, ha hozná a H6 árszintjét best buy is lenne, kár h fölélőttek. Mondjuk a 140k-t nem értem. 400 eur csomó oldalon, hivatalosan, az meg barátok közt is 125 alatt van.
Mindenesetre ebben a méretben dobáljatok már be H8verőket pls...

(#81) janes1976 válasza gbela (#80) üzenetére


janes1976
őstag

Szolgáltatónál lehet annyi lesz.

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#82) sfefe


sfefe
őstag

Bejön az a wp-s csempére hasonlító képernyő...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#83) mantequilla válasza gbela (#80) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Még a kisebbik uj nexus lehet erdekes de az szerintem egy honap

(#84) batai15 válasza sfefe (#82) üzenetére


batai15
félisten

olyat hol látsz?

(#85) Hedgehog9780


Hedgehog9780
tag

Vártam a tesztet és meglepően látom, hogy a párizsi premieren meghirdetett ár fölé árazták itthon a telefont. Vagy valaki nem tud számolni, vagy uzsorások importálják a telefont, mert eme esetben a 350 HUF/€ a 32GB-os míg a 64GB-os esetében 334 HUF/€-ra jön ki az árfolyam.
Ha ez így marad, akkor meglehet érdemesebb lesz megrendelni West-EU-ból.
BTW a telefon nekem nagyon bejön. Valóban szép lett.

[ Szerkesztve ]

(#86) HoaryFox válasza zunga (#79) üzenetére


HoaryFox
őstag

Azért, mert egy kiváló ár/érték arányú telefonról beszélünk. Persze, ha valakinek nagy az a képernyő, akkor lehet a H8-at ajánlani, de kategóriájában jelenleg bestbuy a OP.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#87) w333


w333
félisten

A "Honor" széria nem az olcsóságról szólt :F ahhoz képest annyi mint a P9 :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#88) sfefe válasza batai15 (#84) üzenetére


sfefe
őstag

3. oldalon kezdokepernyo stilusa ablakban. Az olyasmi mint wp-n a csempek,.....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#89) Polllen


Polllen
nagyúr

Régóta az első olyan androidos telefon, ami megtetszett. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#90) Luck Dragon

Nagyszerű! Nem hittem volna hogy ez ilyen jó kütyü lesz. Köszönöm a tesztet. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#91) henrik1 válasza w333 (#87) üzenetére


henrik1
tag

mármint a szürkeimportos P9, ami egyébként 180.000 forint.

(#92) szkaroly válasza w333 (#87) üzenetére


szkaroly
senior tag

Itt hivatalos helyen 160e a P9.

Poco X3 Pro

(#93) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Nagyon szép, nagyon jó, de Honor 7et nem éri meg erre cserélni sajna :(

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#94) Potrien válasza HoaryFox (#67) üzenetére


Potrien
senior tag

A vicc az ,hogy pont az O+3 az olcsóbb, ugyanakkora tárhelynél 25000-ft-vel.

(#95) Potrien válasza zunga (#79) üzenetére


Potrien
senior tag

Mer ez az igazság!
Nagyon betaláltak vele,gyakorlatilag best buy!

[ Szerkesztve ]

(#96) Hedgehog9780


Hedgehog9780
tag

Úgy látom, hogy a hivatalos magyar Honor weboldalon (és a velük szerződött partnerek oldalán is) magyarba a 64GB-os verziót csak arany színben hozzák / forgalmazzák. Ez meglehet, hogy sok embert így nem fog érdekelni.

[ Szerkesztve ]

(#97) w333 válasza henrik1 (#91) üzenetére


w333
félisten

Akkor is drága ez a Honor 8 ... max. 100k ér de többet 1 Ft -al sem ! :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#98) clon


clon
aktív tag

Szerintem meg a vicc az, hogy az O+3 fanok minden telefontopicban megjelennek "fikázni" az aktuális telefont.

(#99) Blizzardking válasza Jadro (#68) üzenetére


Blizzardking
őstag

Köszönöm. Valahogy éreztem :O Egyáltalán nem biztos hogy nem jönne be az emui, nem azért írtam. De ha van rá aosp meg cm rom, akkor olyan nagyon nagy baj nem érhet.

AS, Zunga - ez azért van, mert ezt a harmadik szériát nagyon elkapta a One+. Ha visszaemlékeztek a O+2-nél nem volt ilyen. Minden készülékvásárlás előtt álló hobbista kocka (azaz kb mi itt a fórumon) valamilyen kontextusba helyezi az adott készüléket mielőtt választ, és igyekszik minél több készülékről minél többet megtudni, ellentétben azokkal akik 1 db eladóra hagyatkoznak. Jelenleg ennek a térnek az egyik fix pontja a O+3. Ezért nem haragudni kell rájuk, se ránk akik szóba hozzuk. Ugyanilyen sarokkő volt a Honor 6 anno, vagy a Mi3 a Xiaomitól. Ha az ember kalkulál, akkor jelenleg megkerülhetetlen. Az 5,5" Vs. 5,2" annyira nem választja szét őket, hogy Honorék nyugodtan hárta tudjanak dőlni szvsz. Mindez nem von le ennek a csodálatos telefonnak az értékéből, nagyon közel áll a tökéletességhez. :R

Clon - na neked is külön akkor...

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#100) maczera


maczera
aktív tag

Azért gáz, hogy a gombok a képernyőn vannak. Pedig lett volna alul hely...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.