Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) Azazel71 válasza Shingen (#8950) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Sok a baj vele..elmúlt az újdonság varázsa...meg kell találni az okokat, amik miatt MINDENKÉPP kell venni egy új telefont, elvégre jön az új év.Meg kell győznünk magunkat, hogy azután hitelesen tudjunk érvelni a "szponzoroknak", a családnak....

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8952) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Nekem másfél éve hibátlanul üzemel a H7, teszi a dolgát. Hangminőségben kiváló amúgy, semmi recsegés nincs, a kolléga valami selejtett vett szerintem. Előfordulhat ilyen is. Biztos valami újra eladott feljavított hibás cucc lehetett. Nálam a wifi is erősebb mint az eddigi telefonjaimban, a kamera is nagyon szép képeket készít. Ritkán is olvasom a fórumot mert semmi bajom nincs vele. :D Akinek meg nem jó az vigye szervizbe és megcsinálják/kicserélik. Ennyi. Nem szükséges telesírni a fórumot. A mai világban sok selejtet gyártanak, bármilyen eszköznél előfordulhat.

#Azazel71: Ez is benne lehet a pakliban. :DDD
Nekem is tetszik a H8, lehet forró vízbe rakom ezt, így lesz ürügyem venni egy újat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8953) espi38


espi38
őstag

Tisztelt moderátor,kérném törölni a hozzászólásaimat köszönettel

(#8954) DaveHutt válasza espi38 (#8947) üzenetére


DaveHutt
őstag

Talán kapcsold be a 4G-t mikor telefonálsz. Családban van egy iphone 7, ugyanúgy szól a kettő híváskor.

(#8955) phoenix64


phoenix64
őstag

Innen letoltott B380-as rommal barkinek sikerult belepni huawei accountba hicaren keresztul? Mert barmit csinalok neki nem enged be, azt mondja a tartozkodasi helyemen nem elerheto... Megadtam neki minden engedelyt amit lehetett, de igy se enged be.. Eleg idegesito, mert igy hasznalhatatlan az osszes honor app... :(

Szerk.: Ujratelepitettem 3x playen a hicaret, negyedjere sikerult belepnem. Igy mar minden patent. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8956) csonkadavid válasza espi38 (#8932) üzenetére


csonkadavid
tag


Lehet hogy nekem különleges jutott? 😁

(#8957) soundman1 válasza espi38 (#8947) üzenetére


soundman1
senior tag

Mit mérgelődsz? Volt FR azon a cuccon? Mentsd le róla ami fontos és menjen az FR! Ha akkor se jönnek rendbe a hibák az gáz. Ha eladod úgyis nyomsz neki egy factoryresetet, egy próbát megér. Várjuk a tapasztalatod!

csonkadavid: Ott a pont.👏

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8958) csako válasza DaveHutt (#8954) üzenetére


csako
veterán

Annyit tennék hozzá, jelenleg nem 4G kell hozzá, hanem 3G, lefedettséggel együtt.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8959) Schaf válasza Azazel71 (#8940) üzenetére


Schaf
tag

"....eközben minden más telefon a családban gond nélkül csatlakozik ugyanerre a PC-re...."

A telefon hardreseten, chace törlésen és egyén finomságokon már átesett.

De ha jól értem hasonló gondja nem volt senkinek, ergo még akár a telefon hibája is lehet... A gyanús az az, hogy a szervizmenüben átállított USB port is "visszaáll" MPT-ről PTP-re azonnal a kilépés után...

Sajna a Huawei telókkal nincs tapasztalatom, egyéb esetben a 6.0 android bugjára is gyanakodnék....

"...A fénynél csak a közösségi hálókon terjedő hülyeség a gyorsabb...."

(#8960) Gabor079


Gabor079
csendes tag

Sziasztok nekem is van egy szép H7m de nem igen tapasztaltam még problémákat amikor feltelepült a Android M akkor nyomtam neki egy FR-t nálam semmi probléma nincs eddig :)

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#8961) Gabor079 válasza Schaf (#8959) üzenetére


Gabor079
csendes tag

Szerintem is egy kis bogárka van azért a Android M-ben :) de nem mindenhol jön elő szerintem ez a használattól függ :)

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#8962) Gabor079 válasza espi38 (#8947) üzenetére


Gabor079
csendes tag

Szerintem ott valami sántít azért nem olyan rossz a H7 hogy ennyire lehúzd :)

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#8963) espi38 válasza csonkadavid (#8956) üzenetére


espi38
őstag

szia!
Nálam ilyen opció nem volt,hanyas Android van rajta?

(#8964) lujzy27 válasza espi38 (#8963) üzenetére


lujzy27
csendes tag

Inkább nem találtad. Tárcsázó, menü,beállítások.

(#8965) espi38 válasza lujzy27 (#8964) üzenetére


espi38
őstag

Megtaláltam:)

(#8966) korcsillio válasza Gabor079 (#8962) üzenetére


korcsillio
őstag

Én most vettem,holnap kapom meg.Remélem el leszek vele kb. 2évig...

[ Szerkesztve ]

(#8967) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok. Valaki tapasztalt mar olyat, hogy intenziv hasznalat utani melegedes miatt meghajlott a femhaz?? Nekem ugy nez ki ez tortent mert par napja jatszok rajta 1-masfel orat, es olyankor rendesen melegszik. Most nezegettem az oldalat es kozepen keletkezett benne egy nagyon kecses kis ív.. Már már LG èrzetet ad vissza. Ha lerakom kijelzovel lefele az asztalra akkor kozepen latszik a hajlat... Ilyenkor mit lehet ezzel kezdeni??

(#8968) phoenix64 válasza phoenix64 (#8967) üzenetére


phoenix64
őstag

Most fenykepezes alatt felkuszott 61 fokra es elkezdett laggzani mint az allat. Ez is normalis lenne?

(#8969) espi38 válasza phoenix64 (#8968) üzenetére


espi38
őstag

Hát valami hasonló dolgokat tapasztaltam:(((

(#8970) choco01 válasza phoenix64 (#8968) üzenetére


choco01
addikt

Akkor ez lehet tényleg valami hiba.. lehet megérne mindkettőtöknek egy szervizt.. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8971) phoenix64 válasza choco01 (#8970) üzenetére


phoenix64
őstag

Majd rafogjak h kulso behatas.. Bar latszik h 1 karc sincs a hazon, szva valszeg a tulmelegedestol csavarodott meg a haz, vagy az akksi puklisodott be. Na majd beviszem es megnezem mit mondanak ra. :(

(#8972) Shingen válasza Azazel71 (#8951) üzenetére


Shingen
addikt

Ez jó.... ;]

風林火山

(#8973) Shingen válasza phoenix64 (#8971) üzenetére


Shingen
addikt

kíváncsian várjuk a beszámolót!

風林火山

(#8974) bambalu válasza phoenix64 (#8968) üzenetére


bambalu
csendes tag

Bocs a tudatlanságomért, mit jelent a laggzani?

(#8975) BOBAKILL válasza phoenix64 (#8968) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sztem akksi probléma lesz. Az nyomhatta ki a házat, nem a melegedés.

(#8976) phoenix64 válasza BOBAKILL (#8975) üzenetére


phoenix64
őstag

En is arra gondolok. De gyanusan jol birja, 2 ora jatekkal bir 4-4 es fel ora kijelzo idot, ami eleg pozitiv dolog. Vagy attol h puklis meg nem romlik a kapacitasa?

Laggzik meg annyit tesz hogy akad az egesz, mint mondjuk a maffia 3 egy Intel HD 3000-es integralt VGA-val. :P

[ Szerkesztve ]

(#8977) bambalu válasza phoenix64 (#8976) üzenetére


bambalu
csendes tag

Kössz.

(#8978) phoenix64


phoenix64
őstag

Na igy nezne ki.

Ezen az oldalon nem latszik a deformalodas:

Itt pedig latszik, bar elegge gagyi minosegu kepet sikerult csinalnom, de meg itt is latszik.

(#8979) Beca1990


Beca1990
senior tag

Telekomnál újra van készleten belőle, aki hűség hosszabbításon gondolkodik annak jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#8980) DaveHutt válasza phoenix64 (#8978) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem lehet hogy a chipset melegszik túl, és attól lagolsz?

(#8981) goodace válasza phoenix64 (#8978) üzenetére


goodace
csendes tag

Púpos akksi nem játék, még a végén Note 7 lesz belőle. ;]

http://www.flickr.com/photos/goodace

(#8982) Azazel71 válasza phoenix64 (#8978) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Teljesen biztos, hogy akku gond.Már eleve az extrém melegedés is erre utal.A deform tuti nem hőtől van, illetve csak közvetetten.A Lithium-ion aksi nagyon érzékeny a melegedésre, ilyenkor mindenféle gázok keletkeznek benne, amik "felfújják", és maga az aaksi tudja deformálni a telót.
Jellemzően akkor fordul elő, ha hoszabb időn keresztül folyamatosan húzunk belőle a maximálisan leadható áramerősség 75%-a feletti áramot.
Bármit is csináltok épp a telefonon, ha melegedni kezd, jobb abbahagyni.Komolyabb terhelés alatt cirka 40 celsius még normálisnak mondható, rövid(1-2 perc max)ideig efölött is elmegy, de hoszabb ideig így nem bírja.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8983) Pjotr válasza Beca1990 (#8979) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ma sikerult is rendelni egyet, ennyiert ajandek.

(#8984) phoenix64 válasza Azazel71 (#8982) üzenetére


phoenix64
őstag

Ha nem vagyok kint a hidegen, akkor alapjaraton terheles nelkul fut 39 fokon az akksim. 1 ora jatek utan 54 fok kornyeken van az akku es 60 on a chipset. Azert ezt ki kene birnia szerintem, hiszen arra van tervezve hogy hasznaljuk.

(#8985) Azazel71 válasza phoenix64 (#8984) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Nem akarok vitatkozni, ott a kezedben a válasz, hogy bírja vagy sem.Jó eséllyel nem egy tökéletes példány került a telódba, de ez csak annyi, hogy hamarabb adta meg magát.Az ilyen terhelés mindenképp kinyírja, kérdés csak a mennyi idő alatt.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8986) phoenix64 válasza Azazel71 (#8985) üzenetére


phoenix64
őstag

Elneztem egy kicsit. :D Akku most 1 ora jatek utan 41 fok. Az nem veszes a chipset 63 fok. Nem tudom h tenyleg puklis e az akksi mert csak oldalrol lazszik a deformacio, tapintani sem tudok kituremkedest a hatlapon.

(#8987) Azazel71 válasza phoenix64 (#8986) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Nem feltétlen a teljes akku egyformán dagad.Másrészt a hátlap felé van egy minimális hely,ellenkező irányba viszont ugye közvetlenül a nyákot tartó fémlap hátára van ragasztva.
A helyedben szervízbe küldeném, vesztenivalód nincs.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8988) korcsillio


korcsillio
őstag

Ma megérkezett a honor :DD
5.0.2 a legfrisebb droid hivatalosan?

(#8989) phoenix64 válasza Azazel71 (#8987) üzenetére


phoenix64
őstag

Attol felek, hogy rafogjak h kulso behatasra tortent meghibasodas, es elveszik a garanciat.. T-nek szokasa.. Na nem baj jovohet elejen beviszem ha raerek.

(#8990) choco01 válasza korcsillio (#8988) üzenetére


choco01
addikt

6.0.2

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8991) Azazel71 válasza phoenix64 (#8989) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Ne a T-nek add le, hanem postán közvetlenül a szervíznek.Majd valaki leírja hogy megy pontosan, nekem nem volt még szükségem rá...

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8992) korcsillio válasza choco01 (#8990) üzenetére


korcsillio
őstag

Akkor nekem miért nem frissül?
vajon? :F

(#8993) gianone válasza korcsillio (#8988) üzenetére


gianone
őstag

Minden oké volt vele? :)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#8994) Azazel71 válasza korcsillio (#8992) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Oldal tetején jobb sarok, kereső: frissítés.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8995) korcsillio válasza gianone (#8993) üzenetére


korcsillio
őstag

[link]

[link]

Így jött :)

[ Szerkesztve ]

(#8996) korcsillio válasza Azazel71 (#8994) üzenetére


korcsillio
őstag

Azt irja nincs frissítés

(#8997) choco01 válasza korcsillio (#8992) üzenetére


choco01
addikt

Mi a pontos verzió?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8998) Azazel71 válasza korcsillio (#8996) üzenetére


Azazel71
aktív tag

ITT az OLDAL tetején jobbra :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8999) korcsillio válasza choco01 (#8997) üzenetére


korcsillio
őstag

PLK-L01C432B190

(#9000) choco01 válasza korcsillio (#8999) üzenetére


choco01
addikt

Hmn annak pedig B371-re kéne frissülnie, HiCare-t frissítsd le.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.