Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Faternak most vettünk egy ilyen telót de töltésnél nagon zavaróan ciripel a töltő. Nektek is ig tölt?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3002) James67 válasza anonymus89 (#3001) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem nem. Korábban többen jelezték ezt a problémát gyorstöltésnél.

Redmi Note 8 4/64

(#3003) Azazel71 válasza anonymus89 (#3001) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Cseréltesd gariban...némának kellene lennie.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3004) anonymus89 válasza Azazel71 (#3003) üzenetére


anonymus89
addikt

Na fasza jól indul...
Holnap megyek T-hez

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3005) Ryder1 válasza anonymus89 (#3001) üzenetére


Ryder1
senior tag

Először nekem is ilyen volt. Gyorstöltést kikapcsoltam, újraindítottam és azóta néma. Sőt, még a gyorstöltést is visszakapcsoltam azóta, mégsem zümmög. Fura, nem tudom, mitől lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3006) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

mit találtam: [PLK-L01_C432B320_preview_version_full_firmware]

[ Szerkesztve ]

(#3007) #04441088 válasza BOBAKILL (#3006) üzenetére


#04441088
törölt tag

B180-ra milyen módszerrel, hogyan tudom feltenni? :R

(#3008) nagymolnar válasza #04441088 (#3007) üzenetére


nagymolnar
tag

3 gombossal... de mindent töröl szerintem...

(#3009) Azazel71 válasza #04441088 (#3007) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Azt írja, nem végleges, bemutató verzió...6 android. Szóval lényegesebb kérdés, hogyan tudsz megszabadulni tőle, ha baj van vele, és visszakapni egy működő 5.-t.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3010) AngelOfFate válasza Azazel71 (#2996) üzenetére


AngelOfFate
csendes tag

Ezzel a modszerrel vissza tudok terni 140 rol 121 re? Aztán kapom at otákat? Vagy jobb megoldás manuálisan 170 re menni,hatha onnantol is jonnek ota frisitesek?

(#3011) #04441088 válasza Azazel71 (#3009) üzenetére


#04441088
törölt tag

Igen, azt tudom, hogy ez nem a végleges. Feltettem, BOBAKILL kolléga segített benne. :R
Pár óra múlva csináltam egy rollback-et, B121-es FW került vissza, a rendszer rögtön jelzett, hogy van frissítés..B130, felment, utáná újra jelzett, hogy van B180, felment szépen az is. Azóta nem jelzett újat, de így legalább minden OTA-n keresztül ment fel, nem manuálisan.

(#3012) Azazel71 válasza #04441088 (#3011) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Tapasztalatok preview romról?

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3013) kekkola válasza qbeer666 (#2999) üzenetére


kekkola
senior tag

Nekem sokkal jobb lett a 180assal, nagyon kellemesen merül, 36-40 órát simán kibír.

O+8T

(#3014) #04441088 válasza Azazel71 (#3012) üzenetére


#04441088
törölt tag

Mivel párszor beakadt + csomó menü nem is volt elérhető így nem sokáig teszteltem. Kamera is mintha jobb lett volna, abban is vannak új módok. Design-ra nagyon jó lett, vannak újféle témák, tetszett, de majd a végleges lesz az igazi.

(#3015) doongoo válasza doongoo (#2942) üzenetére


doongoo
addikt

Szóval én leszek az első kísérletező...

(#3016) zebede


zebede
őstag

Olvasok itt pro és kontra véleményt a gyári 180-as frissítésről.
Most akkor érdemes végig engedni a 130-180-ra, vagy sem, vagy tökmindegy?

[ Szerkesztve ]

(#3017) BOBAKILL válasza #04441088 (#3014) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem tűntek el a menük B320 alatt, csak máshová kerültek! Beállítások/Speciális Beállításokban van ami "eltűnt". ;)
Nekem tetszik a B320, pörgősebb, a kamera is mintha jobb lenne, pontosabb a fókusz. (szerintem)
Annyi "hiányzik" nekem hogy 1db háttérkép van csak és egy gyári téma. Gondolom a véglegesben ez bővül még. De nagy változások nemigen lehetnek benne.

Viszont aki B170 vagy B180-ig manuálisan frissített, annak csak a staker kolléga által leírt módszerrel lehet visszaállítani B121-re a szoftvert. Vagyis először upgrade B320-ra aztán downgrade(rollback) . :D

#zebede: Most már várd ki a 6.0-át szerintem, felesleges felrakni a B180-at. De ha OTA-n jön akkor felrakhatod.

[ Szerkesztve ]

(#3018) zebede válasza BOBAKILL (#3017) üzenetére


zebede
őstag

Persze OTA-n kinálgatja, akkor ráengedem. :R

[ Szerkesztve ]

(#3019) beast0923


beast0923
csendes tag

Na összefoglalom a bootloop történetem hátha valaki tud még valami okosat, ha nem holnap viszem szervizbe:
Honor 7 PLK L01 B170-es rom, nyitott bootloader, kínai twrp, root
Ez így ment vagy három hétig azóta nem is babráltam, de tegnap reggel böngészés közben fogta magát a telefon újraindult és azóta bootloop a semmiből...
Amit próbáltam:
fastboot flash recovery RECOVERY.img (csak B170-ből lehet azon kívül errort dob)
fastboot flash boot BOOT.img (csak B170-ből lehet azon kívül errort dob)

fastboot flash system SYSTEM.img
fastboot flash cache CACHE.img
fastboot flash cust CUST.img
fastboot flash userdata USERDATA.img

Az utóbbi négy csak a B100, B121 és B130-as romban található meg. Próbáltam mind a hárommal ugyan úgy bootloop...

Ami érdekes számomra hiába raktam vissza a B170 recovery-jét ugyan úgy a kínai TWRP jön be recovery-nek.

Szerviz előtt mennyire gáz, hogy rajta csücsül egy TWRP a telefonon? Bootloadert zárjam vissza mielőtt vissza viszem?

Valaki valami ötlet még? Holnapig várok hátha valaki megmenti szegény szeretett telefonom :(

(#3020) Azazel71 válasza beast0923 (#3019) üzenetére


Azazel71
aktív tag

A cucc amit linkeltem privben, nem vált be?

A twrp.-vel nem tudsz felrakatni valami komplett romot, zipből?

A custom recovery, a nyitott loader, a root, mind önmagukban is kizárnak a gariból, ha erre gondolsz..

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3021) #04441088


#04441088
törölt tag

Aki szeretne visszatérni B140, B170, B180-ról vagy akárhonnan visszatérni egy olyan gyári rendszererre, ahol biztos kap OTA-n frissítést, annak itt egy leírás. EU-s HONOR 7(PLK-L01) kell hozzá!

A leírás egy része BOBAKILL kolléga érdeme. :R

Minden személyes adat eltűnik a telefonról...telefonszámok, sms-ek, játékok...stb. Szóval azokat szinkronizáld le valami programmal vagy Gmail-el és legyen meg telón kívül is valahol.

1. Lépés: Android 6.0 rávarázsolása a telefonra. Ez csak egy előzetes verzió, nem a fullos, végleges.
Kattints: IDE
Amint rákattintassz le fog tölteni egy ~1,5 GB-os rar fájlt. Ezt ki kell csomagolnod.

Ha letöltöd a csomagot, abban találsz egy "B170&180ToB320Intermediarypacket" tömörített fájlt. Azt kicsomagolod és a benne lévő update.app fájlt (kis méretű pár KB-os) bemásolod a telefon dload mappájába és a telefon frissítőjén keresztül telepíted mint helyi frissítés. Ez másodpercek alatt megvan. De erre szükség van hogy a teljes romot fel tudd rakni.
Ezekután újraindul a teló, látszólag semmi nem változott. Most már a teljes update.app fájlt (kb 3GB a letöltött és kibontott android 6.0 dload mappája tartalmazza) átmásolod szintén a telefonon található dload-ba, a korábbi itt lévő fájlt töröld. Utána újból frissítő, helyi frissítés és telepíti is most már a teljes szoftvert. Ez már relatíve sokáig tart. Hibát ír ki a telepítés végén de ne ijedj meg!! Újraindul a telefon, optimalizálja rendszert és utána használható.
Ja és ha végzett akkor a recoveryben egy full wipe-ot és cache törlést csinálj. (Telo kikapcs. Hangerö fel + Power hosszan nyomni míg bejön a recovery. Ott az alsó Wipe Cache, aztán ha kész akkor a felette lévő Wipe + Factory Reset. De anélkül is megy a dolog, nem szükséges feltétlenül.

2. Lépés: Visszatérés gyári, normális szoftverre, hogy OTA-n kapj frissítéseket:
Le kell tölteni ezt a két dolgot:
- Rollback Pack: Letöltés 268,2 MB méretű
- B121 -es EU-s Szoftver: Letöltés
1,71 GB méretű
Mindkettőnél szerintem a böngészőből való letöltést válaszd, a megasync-es letöltés leszed valami külön programot, regisztrálni kell...időpazarlás csak.

A menet amit végig kell csinálni:
1. Csomagold ki a Rollbackpackage6.0-5.0.2 -t.
2. Ebben lesz egy rollback package nevű mappa egy UPDATE.APP fájl-al. Azt az UPDATE.APP-t másold be a telefonod dload mappájába.
3. Kapcsold ki a telefont. Hangerő Fel, Hangerő Le, Bekapcsolás gomb együttes lenyomásával kapcsold be. Picit sokáig nyomva kell tartani mindhárom gombot. A telefon telepíti az előbb felrakott rollback package-s Update-et.
4. Utána bekapcsol a telefon.Kibontod a B121-es 1,71 GB méretű rar-t. Ebben keresel egy UPDATE.APP-t, 3 GB körüli fájl lesz. Azt másolod most a telefon dload mappájába.
5. Az itteni 3. lépést ismételd meg. Tehát teló kikapcs, majd a telefon jobb oldalán lévő mindhárom gombot tartsd nyomva. Lefrissül. Utána optimizál, minden fasza lesz.
Arra figyelj, hogy bármikor kell a telefonon található dload mappába másolni előtte töröld ki a már bent lévőt vagy írd felül.

[ Szerkesztve ]

(#3022) beast0923 válasza Azazel71 (#3020) üzenetére


beast0923
csendes tag

nem is figyeltem a privátot, de próbáltam a multi toolt de csak egy adb, fastboot van elrejtve benne, egy rakat recoveryvel, verziónként, meg 4 féle twrp, de akár mit raknék rá mindig ugyan az a twrp marad a kínai...
twrp-ből meg nem akar telepíteni semmit...
miért nem akarja ráflashelni?

(#3023) Azazel71 válasza beast0923 (#3022) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Elvileg a twrp tud erase-t is.(vagy az adb?)Próbáltad a patíciókat törölni, és utána flashelni?

Hozzáférsz a teló belső memóriájához valahogy?

fastboot erase recovery

fastboot flash recovery recovery.img

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3024) AngelOfFate válasza #04441088 (#3021) üzenetére


AngelOfFate
csendes tag

Remek! Köszönjük!
Egy kérdés még: Jól sejte, hogy ha én 140 en vagyok akkor a rollbackes témát nem kell feltemmen? csak a 121 es raros cuccot?

(#3025) #04441088 válasza AngelOfFate (#3024) üzenetére


#04441088
törölt tag

De, mindent a leirtak alapjan kell csinalnod...eloszor 6.0 kell, aztan rollback. Olvasd el amit leirtam, az alapjan csinald ugy ahogy irva van.

(#3026) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

Sziasztok 180-as frissítésnél a facebook hangüzenetét hol lehet megváltoztatni?

(#3027) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!

Adott egy telekomos honor 7, amin immáron a b180-as van, ota-n jött. Bejövő hívás után a bluethoot bekapcsol, magától. Előfordult már másnál is hasonló jelenség? Mit lehetne ezzel egyáltalán kezdeni? full reset ezen nem hinném, hogy segítene.. Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#3028) csako válasza Man0gatya (#3026) üzenetére


csako
veterán

Mármint az értesítés hangját, mikor üzenet jön? A messenger appon belül.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3029) beast0923 válasza Azazel71 (#3023) üzenetére


beast0923
csendes tag

erasing 'recovery'...
FAILED (remote: Command not allowed)

adb egyáltalán nem látja a telefont,

twrp-ben nem tudom lehet-e ilyet
már teljesen be vagyok fosva, köszi a segítséget :)
ha tudsz jöhetnek még az ilyen tippek vagy, hogy twrp alól mit lehetne még

(#3030) Azazel71 válasza Draken (#3027) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Próbáld ezt : Intelligens asszisztens/Mozgásvezérlés/Magasba emelés/intelligens bluetooth headset

Ez legyen kikapcsolva.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3031) AngelOfFate


AngelOfFate
csendes tag

Mi történik ha fogom a full 130 as update filet, beteszem a dload mappába és egyszerüen rányomok hogy update? Akkor nem downgradeelődik a 140 em vissza a 130 ra?

(#3032) Azazel71 válasza AngelOfFate (#3031) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Fene tudja, de könnyen úgy járhatsz mint Beast, kettővel feletted, én nem piszkálnám emiatt a telót, nemsokára meglesz a hivatalos MM.Ha pedig mégis, tuti nem akarnám másképp, mint ahogy kipróbáltan biztosan működik.

Beast:

A twrp beállításaiban, van egy signature check rész, azt kikapcsoltad? Elvileg van benne törlés, wipe, próbáld mindenre rányomni, amire enged.

[twrp_tutorial]

Próbálj másik custom recoveryt feltenni fastboottal, mondjuk cwm.-et.

Ha van a telón valami rom zip. próbáld telepíteni akár a twrp.-vel, akár cwm-el ha az felmegy.

Ha semmi nem használ, jó eséllyel megsérült a bootloader, azzal nem tudsz mit kezdeni házilag...

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3033) Draken válasza Azazel71 (#3030) üzenetére


Draken
őstag

Be volt kapcsolva, kikapcsoltam, de utána is bekapcsolódik a bluethoot, bejövő hívásnál ki is írja alul, hogy bluethoot láthatóság aktív 120mp-ig :F

szerk: korábban össze lett hangolva egy wearrel, de nincs használatban..

[ Szerkesztve ]

(#3034) Azazel71 válasza Draken (#3033) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Akkor valahol abban a szoftban nézelődj, ami a kapcsolatot kezelte..kellett valami app. hozzá gondolom..

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3035) BOBAKILL válasza AngelOfFate (#3031) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem fog, nem fut le a frissítés. Nem lesz bootloop, egyszerűen hibát ír ki és újraindul a teló. Csak úgy tudod downgradelni ahogy staker kolléga írta.

[ Szerkesztve ]

(#3036) #04441088 válasza AngelOfFate (#3031) üzenetére


#04441088
törölt tag

Most nem kötekedésből, de leírtam mindent normálisan, utána kérdeztél, arra is válaszoltam. Miért nem lehet a leírás alapján megcsinálni? 20 perc nem volt nekem az egész, és nem is túl bonyolult.

(#3037) anonymus89 válasza James67 (#3002) üzenetére


anonymus89
addikt

Ez volt a gond, megkerestem és kikapcsoltam.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3038) Man0gatya válasza csako (#3028) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Neem a facebook értesitőt ha valaki posztol vmit

(#3039) Burgburger válasza vasn (#1269) üzenetére


Burgburger
tag

Nekem 5.0.2 verziójú android van a PLK-L01 es telomon és B180. Gondot okoz a google play-szolgáltatások. Amit írtál csak a 6.0 verzióra érvényes? Mert én nem találok ilyen lehetőséget. Esetleg a fenti verziónál mit tudok tenni, hogy csökkentsem ennek a szolgáltatásnak a fogyasztását? Előre is köszi.

(#3040) crm


crm
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy valakinél a vásárlás után jelentkezett e olyan hibája, problémája a telefonnak, ami miatt vissza kellett vinni. Eddig minden telefonomnál nagyon fontosnak tartottam a rendezett garanciát, viszont egyiknek sem volt semmi baja eddig. Most erősen gondolkozom, hogy 75 ezerért veszek egy használt Honor 7-et sufni gsm-ből 1 hónap garanciával. Nem tudom megér e több, mint 50 ezer forintnyi plusz költséget a 2 év magyar garancia. Szerintetek?

(#3041) Burgburger válasza crm (#3040) üzenetére


Burgburger
tag

Nekem semmi problémám nem volt eddig a telefonnal, ami szervizt kívánt volna. Én mondjuk nem kockáztatnék meg egy zug gsm-et, de ez én vagyok.

(#3042) Azazel71 válasza crm (#3040) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

Vajon miért lett eladó az a használt teló?
Mit művelt vele az előző gazdája?
Mennyire leszel ideges, ha a második hónap első napján beadja a kulcsot?
Miért csak 1 hónapot vállal rá a sufnigsm?

(Nem akarlak ijesztgetni, de tudok olyanról, hogy valaki "megfürdette" véletlenül a telefonját, gyorsan szétkapta, megszárította, működött ugyan, de elindultak benne folyamatok, mert a forrasztott dolgok alól nem igazán szárad ki tökéletesen a nedvesség. Ez a teló eladó lett, simán csak használtként....)

Mindenki maga tudja mekkora összeghatárig vállal be mekkora kockázatot, az én pénztárcámnak 75K túl sok ehhez.Két év NAGYON hosszú idő egy telefon életében.Én biztos hogy inkább a garira szavaznék.

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3043) creed2 válasza Azazel71 (#3042) üzenetére


creed2
csendes tag

Egyetértek... Ami az ázást tekinti, mert időzített bomba. De, azt meg így ránézésre ugye???
Nekem van olyan telefon boltos barátom akiben megbízom, mert tényleg a barátom. És, ha ilyen dolog derülne ki... Helytállna. Most egyébként én is az E-digital-nál vettem. Bár, ismerem magam, nálam úgysem éri meg a 2 évet. :)

Egyként a Nexus 4 volt amit ennyire szerettem még használni. És, abban is legalább ilyen fosul szolt a zene... :W De, tökéletes telefon nincs, csak kevésbé szar. :DD

Gyula

(#3044) crm válasza Azazel71 (#3042) üzenetére


crm
csendes tag

Köszi a válaszokat.

(#3045) beast0923


beast0923
csendes tag

Leadtam szervízbe a bootloopos telómat, srácnak a végén elmondtam, hogy nyitott bootloader és custom recovery van rajta
Mondta, hogy a huawei általában az ilyenek miatt nem szokott problémázni garanciavesztés ügyileg.
Ha mégis problémázna 86000 Ft egy új alaplap + szervíz költség...
2-3 hét mire visszajön a telefon, majd leírom mi lett a vége.

(#3046) Azazel71 válasza beast0923 (#3045) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Legyen szerencséd :)

Mert ha nem, akkor sajnos elég drága rootolás volt....amúgy mi miatt volt root, meg twrp?

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3047) beast0923 válasza Azazel71 (#3046) üzenetére


beast0923
csendes tag

kevés volt a tárhely, hogy átrakjam teljesen sdre az appokat..
meg egykét kisebb dolog miatt: wifi jelszavak visszanézése stb...
nem gondoltam volna hogy ez lesz belőle a semmiből...
3 hétig semmi gond nem volt...
legyen ez az elrettentő példa...
fura hogy az spnél házilag vissza lehetett csinálni mindent, itt meg nem
Köszönöm a segítségeket azért, remélem jól alakul :)

(#3048) Azazel71 válasza beast0923 (#3047) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Azért az sem volt egyszerű eset... :) Én két napig ültem egy olyan SP. előtt, ami összesen annyit tudott, hogy rezzent egyet, ha megnyomtam a power gombot....és még egy évig tartoztam érte a T-nek.
Romolás közben szállt el..
Végül, kinyomoztam, hogy két teszpontot rövidre zárva az alaplapon,kisüthető a flash rom...onnantól már látta a hivatalos sony frissítő progi download módban, helyreállítás, és azóta is jobb mint újkorában... :)

De akkor elhatároztam hogy ha rám jön a buherálgatnék, szerzek valami olcsó használt telót, és majd azt.... :DD

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3049) beast0923 válasza Azazel71 (#3048) üzenetére


beast0923
csendes tag

hát igen az megint más :)
azért itt custom rom nem volt, csak a gyári és a semmiből szállt el az egész :(
még ha közben megértem, de így szívás...
legalább a gyári recoveryt vissza tudtam volna tenni és akkor a bootloadert lezárni, akkor most nem paráznék...
fura most megint visszaülni az spre, de ez már 2 éve megy 2 custom recoveryvel meg custom rommal rootolva :)

[ Szerkesztve ]

(#3050) csako válasza Man0gatya (#3038) üzenetére


csako
veterán

Azt pedig a facebook appon belül :)
App beállítások/Értesítések

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.