Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) SzRichy válasza DaveHutt (#8600) üzenetére


SzRichy
csendes tag

Megtenném ha lenne a boltban, de nincs csak a központban.
A papírokat el tudom intézni a készüléket meg futárral keddre leküldik.
Amikor kibontom a csomagot akkor derül ki a dolog.
Akkor viszont már késő.
Ennyit a Black Friday-ról az akcióról meg a készletről.
Azért kérdeztem, hogy vett-e valaki most az akció keretén belül és próbálta-e.
(valószínüleg ezek egy készletből származnának).

(#8602) Potrien válasza SzRichy (#8601) üzenetére


Potrien
senior tag

Ha neten rendeled,van elállási jog szerintem.

(#8603) SzRichy válasza Potrien (#8602) üzenetére


SzRichy
csendes tag

A Telekomnál a boltban rendezném a többi üggyel együtt, (díjcsomag módosítás, családi csomag, új számlás előfizetés dominó szám megtartásával, ezt így csak a boltban lehet) viszont nekik az akció ellenére mégsincs készülélkük. Ciki, pedig akár össze is jöhetett volna.

[ Szerkesztve ]

(#8604) csako válasza SzRichy (#8601) üzenetére


csako
veterán

dedike által meg vagyunk bizonyosodva, hogy független a telekom által árult Honor 7 is. Szerintem sincs belőle függő változat, nincs is külön "hungarian" firmware, mint pl. a P8 lite-nál, ahol a telekom még a második sim helyet is letiltja.

(#8605) velosolex: most hogy így írod... talán néhány sony modellnél volt még, hogy egy darabig függetlenül volt árulva, aztán függőek lettek. Szerintem itt ez nem következett be, kiderült volna eddigre és lenne egy külön rom/firmware verzió. Egyébként meg van az elállási jog, ahogy írtad, ha mégis függő lenne. Szépen visszaküldi vagy leadja, a menetét már nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8605) Potrien válasza csako (#8604) üzenetére


Potrien
senior tag

telekomos iphone 4s van a családban több darab is, és van amelyik megeszi a bluemobile kártyát, van amelyik nem!
én itt sem lennék teljesen biztos,sajnos,mert hogyan adja vissza ha mégsem jó.
nem kötözködni akarok csak, tényleg ez van a iphone jainkkal.

(#8606) SzRichy válasza Potrien (#8605) üzenetére


SzRichy
csendes tag

Ezek szerint nem vett most senki készüléket a Black Friday-n.

(#8607) BBS válasza Potrien (#8605) üzenetére


BBS
tag

nem kell magyarázatot fűzni hogy miért áll el. De ha mondani akar valamit akkor azt , hogy nem tetszik. :D
mivel boltban nem lehetett kipróbálni :D

SzRichy:
de én igen de csak szerdán tudom átvenni viszont nincsen más szolgáltatós micro simem csak nagy régi vodás.

[ Szerkesztve ]

(#8608) choco01 válasza DaveHutt (#8600) üzenetére


choco01
addikt

-

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8609) orrlyuk válasza SzRichy (#8606) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Én pl. vettem, de mivel Friday, ezért holnap hozzák ki... :)

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8610) Potrien válasza BBS (#8607) üzenetére


Potrien
senior tag

Jelezz majd vissza kérlek,hogy független-e!

(#8611) Rellind


Rellind
senior tag

Tkom vajon ingyen cseréli a micro simemet nanora? :F

U.i: Most rendeltem egyet BF akcióban.

(#8612) dedike válasza Rellind (#8611) üzenetére


dedike
addikt

Igen. :K

[link]

Idézek a linkelt oldalról:

A kártyacserét díjmentesen biztosítjuk bárhol vásárolt, Telekom micro vagy nano SIM-kártyával működő készülék használata céljából.
Online vagy telefonon, ügyintézőnk általi készülékrendelés esetén a megfelelő méretű SIM-kártyát az eszközzel együtt díjmentesen kiküldjük, így nem kell üzletünket felkeresned.
A micro-, illetve nano SIM-kártya cseréje - hívószámod megtartásával - akkor is díjmentes, ha nem vásárolsz nálunk készüléket (kivéve lopás, blokkolás, feltételezett eltűnés, rongálás) esetén.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8613) Rellind válasza dedike (#8612) üzenetére


Rellind
senior tag

Köszönöm az infot. Akkor nem árt jeleznem, ha hívnak a rendelés megerősítése miatt. :U

(#8614) Potrien válasza Rellind (#8611) üzenetére


Potrien
senior tag

Nekem ingyen cserélték!

(#8615) ORCA58 válasza DaveHutt (#8600) üzenetére


ORCA58
addikt

Ki látott már 2 SIM-es függő telefont??? :W

(#8616) Potrien válasza ORCA58 (#8615) üzenetére


Potrien
senior tag

olyant nem,de olyant igen hogy a második foglalat csak memoria kártyát olvasott

[ Szerkesztve ]

(#8617) DaveHutt válasza Potrien (#8616) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ez már csak azért is röhejes, mert ezzel a felhasználót attól is elzárják, hogy két telekomos csomagot használjon egy telefonon (még ha a legtöbben nem is arra használnák).

(#8618) Potrien válasza DaveHutt (#8617) üzenetére


Potrien
senior tag

szerintem is hülyeség:(

(#8619) dedike válasza ORCA58 (#8615) üzenetére


dedike
addikt

Fájni fog a fejed... :D Mutassak neked egy Lumia 530-at? Mindkét slotban függő...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#8620) Bazsee71 válasza SzRichy (#8597) üzenetére


Bazsee71
őstag

Végül a józan eszemre hallgattam, és én is a 7-est rendeltem most 60-ért a Telekomtól. Nem nyomkodom egész nap, +60-ért nem adna többet nekem a 8-as. És ennek még a hátlapja sem ujjlenyomat gyűjtős, külön öröm. :)

Honor 7 oldalán ha rákattintasz a 'Termékjellemzők' linkre, majd a 'További jellemzők' linkre, akkor ott ezt találod:
SIM-kártya típusa nano
SIM-kártyák száma 2
Kártyafüggetlen igen

Megvolt a print screen, ha mégsem, akkor majd beviszem és függetlenítik. Mikor még néha kikerült belsős eladásra szánt készülék, vettem egy független Sony M2-est. Persze függő volt ami jött. Felhívtam őket, elmondtam mi történt, és csak be kellett sétálnom egy T-pontra, aznap kikódolták.

(#8621) anonymus89 válasza anonymus89 (#8424) üzenetére


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Érdemes fotókat készíteni mielőtt leadom garanciába a készüléket?
Indikatort ha van benne vagy akku esetleg külsőt? Ezt csak a nem megfelelő garanciális javítások miatt kérdezem amiket olvasgattam eddig.
Még annyi, hogy érdemes közvetlenül szervízbe vinni?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#8622) choco01 válasza anonymus89 (#8621) üzenetére


choco01
addikt

Én készítettem minden oldaláról!

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8623) SzRichy válasza Bazsee71 (#8620) üzenetére


SzRichy
csendes tag

Én is olvastam a leírást ott függetlennek írták a készüléket.
A telekomos dual SIM-es készülékeket említő leírásban is függetlennek írják.
Chat-en az írták, hogy független.
Bent a boltban azt mondták, hogy nem független (bár készülékük nem volt kipróbálni).
Az ügyfélszolgálatot felhívtam (1430), ott azt mondták, hogy csak telekom SIM-ekkel működik.

Ez eddig 3:2

Korábban állítólag független volt azóta viszont lehet, hogy korlátozák.

Ez majd "(#8609) orrlyuk" próbája után fog csak kiderülni.

[ Szerkesztve ]

(#8624) Bazsee71 válasza SzRichy (#8623) üzenetére


Bazsee71
őstag

Azt, hogy mit mondanak a különböző felületeken, kár összesíteni, mindig mást fogsz hallani. Webshopból megrendeled, print screen, és ha nem oké, irány az üzlet. Nálam ez egyszer már működött, azt nagyon gördülékenyen intézték. :)

(#8625) DaveHutt válasza SzRichy (#8623) üzenetére


DaveHutt
őstag

Telekom bolti eladók általában faszságokat beszélnek. Most már kíváncsi vagyok.

(#8626) SzRichy válasza DaveHutt (#8625) üzenetére


SzRichy
csendes tag

Állítólag Ők direkt kipróbálták.

(#8627) SzRichy válasza DaveHutt (#8625) üzenetére


SzRichy
csendes tag

Egy havernak egy másik üzletben azt monták, hogy az elején független volt később viszont már nem (állítólag próbára alapozva mondták).

(#8628) Potrien válasza Bazsee71 (#8620) üzenetére


Potrien
senior tag

Szerintem nem jársz vele rosszul!
Hogyan kerül 60-ba?-,nekem 89-et ír ki.

(#8629) SzRichy válasza Potrien (#8628) üzenetére


SzRichy
csendes tag

Gondolom előfizetéssel 2 év hűséggel.

(#8630) SzRichy válasza Bazsee71 (#8620) üzenetére


SzRichy
csendes tag

Hűségidőn belül nem fogják függetleníteni csak ha kifizeted a kötbért. (egyébként is 15-e a függetlenítés)
lehet hogy elintézik egy "bocsi csak elírás volt" szöveggel.

(#8631) Bazsee71 válasza Potrien (#8628) üzenetére


Bazsee71
őstag

Készülékcserével.

SzRichy: szerintem túlaggódod. Meg kell rendelni, ha gond van, akkor meglépni amit írtam, ha meg még úgy sem rendeződik, simán elállhatsz a vásárlástól. Este gyorsan megrendeltem, BF listában is szerepel a készülék, ki tudja éjféltől mennyi lesz.

Legutóbbi hozzászólásodra: ha függetlenként árulták, akkor függetlent kell adniuk. Kikódolással ezt meg is oldják.

[ Szerkesztve ]

(#8632) Potrien válasza SzRichy (#8630) üzenetére


Potrien
senior tag

Pont ez járt a fejemben
Vagy függetlenítik 15000-ft -ért,azt hiszem
de ha részletre veszi amíg ketyeg addig nem,azt hiszem.
de ennyiért azért szerintem jó vétel!
Ha nem tetszik még mindíg elállhat a vásárlástól szerintem.
A redmi note 3 pro int(kate) Mennyivel jobb vagy rosszabb?(mert az csak 53 tokkal vonoval)

[ Szerkesztve ]

(#8633) choco01 válasza SzRichy (#8630) üzenetére


choco01
addikt

Rendeld meg!!Ha nem jó írsz nekik nem tetszik, kéred vissza a moneyt!! :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8634) SzRichy válasza SzRichy (#8630) üzenetére


SzRichy
csendes tag

Idézet innen:
http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/1744/hasznalhatom_a_telekomnal_vasarolt_keszuleket_masik_szolgaltato_sim_kartyajaval__

Az általunk értékesített készülékek többsége Telekom magyarországi mobil-előfizetői kártyával használható. A hálózati korlátozást a gyártó állítja be a készülékben, a szolgáltatók megrendelésére.
Minderre ügyfeleink figyelmét is felhívjuk honlapunkon, a kiválasztott készülék részletes leírásánál.

Ahhoz, hogy más szolgáltató SIM-kártyájával is használható legyen a nálunk vásárolt telefon (akár külföldön is), a hálózati korlátozás (SIM-Lock) feloldása szükséges. A hálózati korlátozás feloldását kizárólag a Telekomnál vagy jogelődeinél vásárolt készülékekre tudjuk elvégezni üzleteinkben.

A feloldáshoz a tulajdonjogot eredeti számlával, adásvételi szerződéssel, vagy a készülék jótállási jegyével kell igazolni. Külföldről a SIM-Lock feloldás nem igényelhető.
A feloldás díja bruttó 15 000 Ft készülékenként.

Készülékvásárlásból eredő hűségidő fennállása esetén a hűségidő lejárta előtt a feloldásáért fizetendő díjon felül a kötbér és a még hátralévő részletek azonnali, készpénzes befizetése is szükséges.

(#8635) Bazsee71 válasza SzRichy (#8634) üzenetére


Bazsee71
őstag

Akkor a Honor 8 hogy jön szintén kártyafüggetlenül? Nézz át a topikba, friss vásárlások, és független mind. Kár ezen ennyit görcsölni, rendeld meg, ha nem oké, akkor meg visszakéred a pénzed.

(#8636) SzRichy válasza choco01 (#8633) üzenetére


SzRichy
csendes tag

Nem szeretek utólag vitázni (legtöbbször ott vannak az apróbetűk és úgyis nekik van igazuk). Az elállás esetle működhetne arra hivatkozva, hogy nem tudtam kipróbálni a készüléket de ez is egy utólados szarakodás,ami egy új 2. előfizetés (társkártya estén) nem is biztos, hogy olyan egyszerű. Az ember néha többet várna 16 évi előfizetés után a szolgáltatójától.

(#8637) Potrien


Potrien
senior tag

Na ezért veszek mindíg független telefont,ha csak lehet.

(#8638) SzRichy válasza SzRichy (#8636) üzenetére


SzRichy
csendes tag

Íme a Teleomos GYIK idézett szövege.

http://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/1321/vasarolhatok_a_telekomtol_dual_sim_kartyas_keszuleket_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=8#

Vásárolhatok a Telekomtól Dual SIM-kártyás készüléket?

Társaságunk jelenleg az alábbi Dual SIM-es készülékeket forgalmazza:
Honor 7 Lite
Honor 8
CAT B30
A Dual SIM-es készülék korlátozás nélkül használható más szolgáltató kártyájával is.

Utoljára frissítve: 2016. október 5.

Az ügyfélszolgálaton mégis azt mondták, hogy ez nem így van.

(#8639) Potrien válasza SzRichy (#8638) üzenetére


Potrien
senior tag

tipikus nem tudja a kar mit csinál a fej, vagy forditva :D

(#8640) csako válasza SzRichy (#8638) üzenetére


csako
veterán

A Telekom ügyfélszolgálatosaiban a topik alapján nem lehet bízni, tudatlanok (tisztelet a kivételnek).

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8641) Potrien válasza csako (#8640) üzenetére


Potrien
senior tag

Most jól megbántottál volna ha ott dolgoznék :))

(#8642) csako válasza Potrien (#8641) üzenetére


csako
veterán

Azért írtam oda, hogy tisztelet a kivételnek :P
Nekem szerencsére nem volt gondom velük, két sim kártya méret csere esetén volt velük találkozásom, mindkétszer simán ment a dolog (nem próbálták elhitetni velem, hogy nincs ingyen). :) Csak amiket olvasok... te jó ég...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8643) rone003


rone003
tag

Ebben a topikban nincs tervben egy jó kis összefoglaló?
Elkezdtem végig olvasni a topikot de nem mindemki ilyen "lelkes" :))

(#8644) Atla


Atla
senior tag

Sziasztok. Rendeltem egy ilyen telefont a Telekomnál black friday alkalmàval. Galaxy s3-ról lesz a váltás. Első kérdésem hogy a topicnak van e összefoglaló hozásszólása?

(#8645) choco01 válasza Atla (#8644) üzenetére


choco01
addikt

Tudtommal nincs..

Másik: Most írt a telemax, kész a telóm!

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8646) totattis


totattis
tag

Sziasztok! A napokban rendeltem a nejemnek egy Honor 7-et az a kérdésem, hogy van-e hivatalos android 6 frissítés hozzá.

(#8647) phoenix64 válasza totattis (#8646) üzenetére


phoenix64
őstag

Sziasztok.

Vettem egy ilyen honort a T-nél blackfriday alkalmából kártyám mellé. Eddig tetszik bár néha az EMUI meg meg akad és nem is nagyon tetszik. Osszefoglaló hiányában kérdem, esetleg van rá valami jó custom rom/ kernel? :D

Koszi, phx. :R

(#8648) Bazsee71 válasza phoenix64 (#8647) üzenetére


Bazsee71
őstag

Itt a napokban eléggé pörögtek a témán, így feltenném a kérdést, hogy ugye kártyafüggetlen a készülék? :)

(#8649) choco01 válasza totattis (#8646) üzenetére


choco01
addikt

Igen, van!

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8650) csako válasza phoenix64 (#8647) üzenetére


csako
veterán

XDA-n van néhány, de az EMUI-tól jelenleg nem lehet megszabadulni. Később lesz CM13.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.