Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) csako válasza Willie (#9750) üzenetére


csako
veterán

Nem, legfeljebb, ha nem javul meg, akkor lehet próbálkozni azzal is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9752) choco01 válasza csako (#9749) üzenetére


choco01
addikt

Amúgy jobb valamivel tempóban, vagy akku időben mint a b371?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#9753) csako válasza choco01 (#9752) üzenetére


csako
veterán

Én nem érzek változást igazán már a B180 óta :D na jó, 1x-2x írtam a B380-ról, hogy nyertem vele valamennyi akku időt (link1, link2), de igazából nálam annyira változékony, hogy nem tudok hasonlítgatni, a minap csak Instagramon beszélgettem és produkáltam egy 5,5 órás képernyőidőt (16 óra alatt, amiből 10 óra készenlét volt és 27%-nál dugtam rá a töltőre, szóval lehetett volna több is), Messengerrel 4,5 volt a max B380-nal régebben, amúgy meg 2-3 órákat hozok ki belőle kb. 24 és 48 óra közötti működési idővel.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9754) choco01 válasza csako (#9753) üzenetére


choco01
addikt

És egyébként még semmilyen forrásából nincs rásenki hetes droid?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#9755) csako válasza choco01 (#9754) üzenetére


csako
veterán

Nincsen :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9756) choco01 válasza csako (#9755) üzenetére


choco01
addikt

És egyébként mennyire van piaca a készüléknek? Eladható 50-60 körül 1,5 év garival? Vagy nem érdemes ilyenekben gondolkozni?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#9757) csako válasza choco01 (#9756) üzenetére


csako
veterán

Ebben nem tudok segíteni, nem értek hozzá + úgy tervezem, hogy váltás esetén odaadom valamelyik olyan barátomnak, akiről tudom, hogy a mostanija rosszabb, mint ez :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9758) sutyimatyi válasza Azazel71 (#4903) üzenetére


sutyimatyi
csendes tag

Hali! Nekem a nova állandóan leáll, hibával. Mi lehet a gond?

(#9759) Azazel71 válasza sutyimatyi (#9758) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Milyen hibával?

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#9760) sutyimatyi válasza Azazel71 (#9759) üzenetére


sutyimatyi
csendes tag

Azt írja ”intelligens helyreállítás. A rendszer súlyos hiba után állt helyre,melyet a nova okozott”.

(#9761) LSiki


LSiki
tag

Sziasztok,

Ötletet szeretnék kérni, mit állítsák a telefonon hogy tudjak egy kihangosítót használni. A médiahangokat átküldi,(értesítés,zene stb), hívást viszont nem hajlandó. BB Z10 és Navon BT70 butatelefon minden gond nélkül működik a kihangosítóval. Igaz, egy Xiaomi füles meg csak a Honor-ral hajlandó együtt működni.

Előre is köszi az ötleteket.

(#9762) Gabexxxx


Gabexxxx
csendes tag

Sziasztok!

Egy esést követően a kamera védő üvege betört. Elég csak ezt vásárolnom:
http://www.ebay.com/itm/Rear-back-Camera-Glass-Lens-adhesive-For-Huawei-Ascend-P7-P6-Mate-7-P8-honor7-/281851801542?var=&hash=item419fad2fc6:m:mY5pFsKc9GSYCoKMuVOCENA

Vagy egy teljes hátlapot kell vennem? Nem látom hogy üveg lenne az amit belinkeltem.

(#9763) LSiki válasza Gabexxxx (#9762) üzenetére


LSiki
tag

Elméletileg üveg
“Brand new high quality .made from the glass”
ja és az utolsó darab az eladó szerint.
Last one / 88 sold

Hátlap
[AliExpress]

(#9764) csako válasza LSiki (#9761) üzenetére


csako
veterán

Bluetooth? A beállításokban, ha az eszközre böksz, akkor lehet egy csúszkával állítani, hogy az is átmenjen rajta.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9765) IPHUN


IPHUN
csendes tag

Sziasztok!
A rootolással kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Az XDA-s leírás alapján elkezdtem kirootolni, de valami nem sikerült rendesen.

1. Bootloader unlockolva
2. 3.1.0.0 TWRP letöltve innen és sikeresen felrakva
3. Super SU letöltve innen és felrakva a custom recovery-ből

Ezután újraindítottam és a rescue módba lépett be automatikusan, ott meg két hibaüzenet fogadott:
Error func no:10 boot image
no: 2 load failed
Újraindításnál csak ez a képernyő fogadott.Fastbootba be tudtam lépni és a recovery-be is.
Fastbooton keresztül felraktam rá a 6.0-ás stock romból kinyert boot.img-et és utána újra felraktam a TWRP-t.
Ezután a telefon elindult normálisan, minden adatom megmaradt. A fasboot szerint unlockolva van, és a TWRP-be is be tudok lépni.De a rootchecker szerint nincs rendesen rootolva. Plusz az egyik app sem működik mert továbbra is hiányolja a root jogosultságot.

Mit rontottam el, illetve mi hiányzik még?

(#9766) MJ79


MJ79
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Kb 4 hónapja dolgozik nálam egy Honor 7 mindeddig tökéletesen.
2 SIM kártya az egyiken adatforgalom van azaz volt beállítva.
A hiba kb 1 hónapja mutatkozik azóta nincs megoldásom. SIM vdere volt benne, most az 1-es rekeszben egy előfizetéses kártya van, NETFONE hálózaton.
A hiba ami miatt nem okos az okos telefon:
Nincs mobilnet. Tudom, most jöhetnek, hogy APN beállítás, meg alapértelmezett stb, de ezeken túl vagyok.
HA rákapcsolom hogy az 1. kártya legyen a 4G foglalat, eldobja a térerőt, és csak degélyhívás, ha visszaállítom a másik (jelzem inkatív Telenoros kártyára), akkor térerő vissza, lehet telefonálni. Megpróbáltam az egyes, és kettes foglalatban kicseréni a kártyát, semmi., A szolgáltatótól kértem le új kártyát, az sem vezetett megoldásra.
Hálás lennék, ha valakinek lenne ötlete.
Köszönöm előre is

(#9767) LSiki válasza csako (#9764) üzenetére


LSiki
tag

Köszi a választ.

Az általad említett csúszkák mind be voltak kapcsolva és nem működött. Mindenesetre kapcsolgattam őket ki-be. Most ,milyen apróból nem tudom, de végre átjön a hívás. Sőt a telefonon végre mondja a névjegyzékben szereplő hívó nevét is(a BT-re csak a szám megy át).
Mondjuk elég érdekes hang kavalkád ahogy a telefon is mondja a magáét és a kihangosító is.
Ha esetleg valakinek szintén olyan kihangosító kell ami két telefont is kezel egyszerre akkor itt egy link.
[link]

(#9768) the.odzsy


the.odzsy
aktív tag

Üdv!
Páromnak és nekem is van egy- egy Honor 7-ünk. Én két simmel használom, párom 1 SIM és egy class10-es 32 GB-os micro SD kártyával. Az ő telefonjánál fordul elő, hogy egyszercsak kiírja, hogy hibás Sd kártya, vegye ki és rakjon be másikat. Kikapcsolás után sérült SD-t ír és csak formázás után elérhető.
Találkozott-e már valaki ezzel a hibával, és mi lehet az oka, mi a gyógyír rá?
:W

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#9769) eastonhun2


eastonhun2
csendes tag

Megjött a B390 OTA-n....

Jön a tigris......

(#9770) choco01 válasza eastonhun2 (#9769) üzenetére


choco01
addikt

Az miért van hogy nálam B371nél megállt.. :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#9771) Buccer válasza eastonhun2 (#9769) üzenetére


Buccer
tag

Most töltöm, de túl sok változást nem írtak.

Pécs City

(#9772) Műszakis


Műszakis
tag

Üdv! én voltam Honor 7 néven de jelszavam emailom törlésével elveszett
szeretném megkérdezni hogy aki otan frissített b390 re azoknak mi a változás ? nekem is most jelezte ,illetve egy dolog érdekelne hogy az aksi jobb vagy rosszabb lett , mert most megvagyok elégedve az aksival ,igaz 2 kártyával megy folyamatos mobilnettel ,de már érezni hogy 1.5 éves nincs olyan kondiba szerintem , de ha esetleg javítana még rajta akkor frissítem .

(#9773) Buccer válasza Műszakis (#9772) üzenetére


Buccer
tag

Ma jött ki, szerintem még nincs tapasztalat.
Viszont frissítés után érdemes gyárira visszaállítani a telót vagy nem? Ha igen, akkor biztonsági másolatból visszaállítva mindent újra telepíti az alkalmazásokat vagy visszamásolja az újraindítás előtti állapotot?

Pécs City

(#9774) Műszakis válasza Buccer (#9773) üzenetére


Műszakis
tag

Én már az ez előttinél se csináltam csak wipe partitiont , nem is volt gondom vele , meg ez csak kis frissítés nem verzió ugrás hogy érdemes legyen szerintem, aksi miatt tartok csak tőle , kivárok még

(#9775) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hali, a frissites utan a mar meglevo ikonkeszletembol hianyzik par ikon. Chrome, whatsapp nem változik át a jol megszolott fekete-fehérre, idiota szines buborek marad. Instagram facebook stb szintén.
Valaki találkozott ilyennel?

Koszi

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#9776) Azazel71 válasza kovacsroli (#9775) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Próbáltad már újratelepíteni az iconpack-et?

Sima frissítés, nem is piszkál sokmindenhez, nem kell gyárivissza, én még a cache-t sem töröltem, mert lusta voltam, semmi problémám...

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#9777) kovacsroli válasza Azazel71 (#9776) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Újratelepitettem, de semmi. Fele ilyen fele olyan -.-

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#9778) Azazel71 válasza kovacsroli (#9777) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Wipe cache partition? Hátha segít...

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#9779) kovacsroli válasza Azazel71 (#9778) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Igen, nem, nem tudom. Nem értem :B

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#9780) Azazel71 válasza kovacsroli (#9779) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Telo kikapcs.Hangerő fel nyomvatartva bekapcs.Megjelenő menüből kiválaszt: wipe cache partition(ideiglenes fájlok partíciójának törlése). Utána ugyanott : reboot system.

Frissítések után, néha "összeakadnak" dolgok, fura hibák jelentkeznek, ezek igen nagy részét ez megoldja.

(Nem, nem bánt semmi lényegeset, nem nyúl beállításokhoz, adatokhoz, csak takarítja a szemetet)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#9781) -Shadow- válasza kovacsroli (#9777) üzenetére


-Shadow-
aktív tag

Nekem is ez volt, tedd át valamelyik gyári témára, custom helyett, nekem visszajött minden.

(#9782) bferenc


bferenc
tag

Én frissítettem és nem csináltam gyári visszaállítást, egyelőre nincs semmi hátrány. Én ami pluszt látok az night shift mode.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#9783) Shingen válasza Azazel71 (#9780) üzenetére


Shingen
addikt

wipe cache partition(ideiglenes fájlok partíciójának törlése). Utána ugyanott : reboot system.

Akkor ezt meglévő működő rendszernél is érdemes csinálni?
kicsit helyre teszi a telot?

風林火山

(#9784) Azazel71 válasza Shingen (#9783) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Ártani biztos nem fog neki. Természetesen nem csodaszer, ha egyébként hibátlanul dolgozik a teló, és nincs semmi probléma, nem lesz látványos eredménye, nem lesz utána 10-szer gyorsabb, nem bírja 10-szer tovább az akku, és nem lesz lézeres autofókusz a kamerában. Viszont ha vannak érthetetlen hibák,akadások, összeomló alkalmazások,stb....azokon jó eséllyel segít.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#9785) Shingen válasza Azazel71 (#9784) üzenetére


Shingen
addikt

Akkor egyenlőre nem csinálom, aránylag jól működik a telo!

風林火山

(#9786) vazzz válasza Shingen (#9785) üzenetére


vazzz
őstag

"nem lesz lézeres autofókusz a kamerában".. gondolom ez tart vissza :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9787) Shingen válasza vazzz (#9786) üzenetére


Shingen
addikt

Hát mi más. :DDD

風林火山

(#9788) Atla


Atla
senior tag

Nem tudom ki frissített 390-re,de első benyomások alapján picit pattogósabb lett a rendszer, viszont sokkal jobban merül a telefon. :/

(#9789) NoiZz


NoiZz
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#9790) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!

Öcsém betörte a Honor 7-ese kijelzőjét, nem ad használható képet. Van rá biztosítás, úgyhogy valami lesz vele, de előtte le szeretnénk gyalulni. Nem megy az érintés sem, ezért csak a gombokkal tudunk bűvészkedni. Valaki tudna segíteni, hogy milyen gomb kombinációval, kb. mennyit várva jön elő a gyári recovery ahol a factory resetet lehet nyomni?

Leállítani sem tudjuk a telót, mert ahhoz is az érintő rész kéne. Erre valakinek van ötlete?
Nekem Mate8-on van egy eRcovery, amiben van shutdown menüpont, az esetleg van ezen is?

(#9789) NoiZz: oké, ezt összehoztuk! :D

[ Szerkesztve ]

(#9791) csako válasza -FreaK- (#9790) üzenetére


csako
veterán

Nincs teljesen véletlen az usb hibakeresés bekapcsolva? Mert ha igen, akkor adb-vel lehetne irányítani a telót (pl recovery-be újraindítani).

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9792) Fionella válasza Atla (#9788) üzenetére


Fionella
tag

Én is azt tapasztaltam, hogy jobban merül.

(#9793) undersance válasza Fionella (#9792) üzenetére


undersance
tag

Én B180-ról frissítettem, mert az eddigi Marshmallow verziók nem voltak jók nekem (főleg Exchange levelezéssel kapcsolatos problémák miatt), de ez a B390 kifejezetten jól sikerült, és még a 180-nál is jobb az akkukezelése.

Bár elsőre a Google Play Szolgáltatások eléggé gyilkolta az akkut, de ebben a hozzászólásban gyorsan megtaláltam a megoldást:

Akinek nagyon merül a 6.0 a Beállítások/Alkalmazások menüben a Google Play-Szolgáltatásokban az adathasználatnál kapcsolja ki a háttéradat forgalmat. Így éjszaka 15% helyett csak kb. 2%-ot merül a telefon.

(#9794) Fionella válasza undersance (#9793) üzenetére


Fionella
tag

Köszönöm! Kipróbálom. :)

(#9795) noto válasza Fionella (#9794) üzenetére


noto
senior tag

Nekem semmi gond vele valamivel jobb is lett mint a B380.
Na meg a szemvédelem rajta szuper mert én sokat használom este.

(#9796) Fionella válasza noto (#9795) üzenetére


Fionella
tag

A szemvédelemnek én is hasznát veszem.

(#9797) Buccer


Buccer
tag

Van arra megoldás, hogy a tárcsázóban "bemondásra" hívjon a telefon, ne kelljen pötyögni? Kocsiban praktikus lenne.

Pécs City

(#9798) ORCA58 válasza Buccer (#9797) üzenetére


ORCA58
addikt

Magyarul nem hiszem. P9 lit-on próbáltam, érdekes hívásokat indított, nem ajánlott!

(#9799) odipapa válasza Buccer (#9797) üzenetére


odipapa
senior tag

Van rá alkalmazás. Ne kérdezd hogy mi.

(#9800) hotkar válasza Buccer (#9797) üzenetére


hotkar
aktív tag

Hát hogyne lenne...

Van olyan, hogy Vezetési mód (gyárilag telepített alkalmazás), ahhoz kell a HiVoice (az is gyári). Ehhez mindössze be kell állítani a hívószót (amire elindul a beszédfelismerés) a következő kép alapján:

Sajnos nem tudtam, melyik nyelvjárással kell kiejteni, így megakadtam. :DDD :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.