Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) soundman1 válasza Bazsee71 (#8899) üzenetére


soundman1
senior tag

Hol van ez az éjszakai üzemmód?
A twilight-ot viszont már teszem is fel, azt hiszem egy ilyen progi kell már egy jó ideje nekem.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8902) Bazsee71 válasza soundman1 (#8901) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nougat elvileg alapból tudja majd.

Twilighthoz tippek, észrevételek:
- pár program reklamál érte, hogy felette fut (böngésző, gmail, messenger szerencsére nem), ilyenkor simán rányomok a gyorsikonon a "pause" jelre,
- tartózkodási helyet akkuidő miatt tiltottam neki, helyette idő alapú automata bekapcsolást állítottam be.

(#8903) odipapa


odipapa
senior tag

Sziasztok, Nova launcherben nem működnek a gyorshívás ikonok, nincs engedély. Megoldást tud valaki?

(#8904) csako válasza odipapa (#8903) üzenetére


csako
veterán

Ezt használom rá: Contact Widget

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8905) korcsillio válasza BOBAKILL (#8898) üzenetére


korcsillio
őstag

Lehet hogy kifogyott a készlet :( Holnap bemegyek az üzletbe mert a webshopban nem lehet megvenni.

(#8906) soundman1 válasza Bazsee71 (#8902) üzenetére


soundman1
senior tag

Köszönöm!

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8907) golan7 válasza Nashville (#8900) üzenetére


golan7
tag

Próbáld ki ezt:Xposed

(#8908) odipapa válasza csako (#8904) üzenetére


odipapa
senior tag

Hát itt sem tiszta valami. Amikor kirakom az ikonokat csak a telószámot írja ki alá, a nevet nem tudom odavarázsolni.
Más,
olyan locker ami kiírja a beállított ébresztési időt zárolt képernyőn?

(#8909) Nashville válasza golan7 (#8907) üzenetére


Nashville
tag

Köszi, gondolom azért előtte csináljak egy nandroid mentést. Te is ezt használod amúgy? Láttam egy német fórumon három féle változatot is[link]. Amit linkeltél az a Samsunghoz készült és ahogy olvasom ezt a wanam féle verziót éppen Honor 7-esen is eredményesen tesztelték. 87.1 a legújabb belőle.
Majd jelentkezem a fejleményekkel.
Még egy kérdés. A Gravityboxit próbálta már valaki, jól működik? Vagy egy alternatíva esetleg?

(#8910) golan7 válasza Nashville (#8909) üzenetére


golan7
tag

A wanam féle 86-os verzió van fent(egyedi ROM-ban ez volt: MM-Kang), de most kipróbálom a 87.1-est!
A Gravityboxnak nem mindegyik funkciója működik, (sajnos a többsége nem), de pl. a nav.bar része működik!

[ Szerkesztve ]

(#8911) csako válasza odipapa (#8908) üzenetére


csako
veterán

Amikor kirakásnál meghatározod, hogy mit csináljon az ikon/widget (hívás, sms stb.), akkor beállíthatod a nevet neki felül.

Next Lock Screen esetleg, de már nem használom.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8912) Nashville válasza golan7 (#8910) üzenetére


Nashville
tag

Köszi, akkor még várok. Úgysem tudom ma csinálni, talán holnap.
Nandroid mentésből még sohasem kellett visszaállítanom, ez egy probléma esetén pl a fotókat is visszaállítja ami a belső memórián volt?

(#8913) espi38


espi38
őstag

Sziasztok,ma jutottam hozzá egy honor 7hez es van egy kis gondom vele?kamerazasnal melegszik a cucc,valaki tapasztalt mar es ha igen esetleg megoldas van ra?

(#8914) Shingen válasza espi38 (#8913) üzenetére


Shingen
addikt

De hol melegszik?

風林火山

(#8915) espi38 válasza Shingen (#8914) üzenetére


espi38
őstag

Szia,szinte az egesz keszulek meleg.
1napos a telefon es mar ilyen hibak jonnek elo rajta az durva.Tegnap voltu nalunk a telapo kameraztam videot keszitettem es egyre jobban melegedett nar 2 perc utan is,mas is tapasztalt ilyet?frissitettem a 6.0ra is.
Valakinek valami otlete,hogy mi lehet a problema vagy ez ennyire melegedo tipus,mert ha igen megy a haztol.valaszotokat elore is koszonom

(#8916) choco01 válasza espi38 (#8915) üzenetére


choco01
addikt

Nekem eddig mindegyik telom melegedett kamera meg játék közben .. :U
Viszont a Honor a legkevésbé ..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8917) phoenix64


phoenix64
őstag

Erre a problemara esetleg vki?

(#8918) Shingen válasza espi38 (#8915) üzenetére


Shingen
addikt

Hát vidd el szervízbe azért ennyire nem melegszik egy kamerázástól. :(

風林火山

(#8919) espi38 válasza Shingen (#8918) üzenetére


espi38
őstag

Hmm,most vettem es utana egyből szerviz,gratula a honornak.
Azert koszonom a valaszokat udv

(#8920) phoenix64 válasza espi38 (#8919) üzenetére


phoenix64
őstag

Azert jo lenne tudni mit takar az a meleg.Tegyel fel vmi diagnosztikai progit, mert igy femhazzal siman erzem en is a 38-39 fokot, jatek + zenehallgatassal meg max 45-46 fok ami mar rendesen erezheto, de sztem teljesen barati.

Mas senki se talalkozott olyannal h nem engedi be a hicare? Eleg idegesito mert a temat sem engedi allitani, illetve meg egy par huawei progba se enged be.. :(

[ Szerkesztve ]

(#8921) Shingen válasza espi38 (#8919) üzenetére


Shingen
addikt

Hmm,most vettem es utana egyből szerviz,gratula a honornak.
Azért egyből nem kell lebecsmérelni a Honort, lehet pont egy hibás db fogtál ki.
nem lehet általánosítani.

風林火山

(#8922) choco01 válasza espi38 (#8919) üzenetére


choco01
addikt

Vehetsz Samsungot, Applet, HTC-t miegymást.. ugyan úgy előfordulhat hogy 1 nap után szerviz vagy csere.. nem az ő bajuk ha te éppen egy olyat fogtál ki ami melegszik, ez mindenkivel előfordul, csak vedd figyelembe hogy nem mindegy ha egy 200 ezres vagy egy 90 ezres teló csinálja ezt.. :U :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8923) LSiki válasza phoenix64 (#8920) üzenetére


LSiki
tag

Már regisztráltál vagy még nem?
Ha nem akkor,
Itt már próbáltad ?

Huawei ID web regisztráció

Mondjuk kép alapján úgy tűnik nekem hogy már regisztráltál csak nem enged be. Akkor viszont passz.

[ Szerkesztve ]

(#8924) espi38 válasza phoenix64 (#8920) üzenetére


espi38
őstag

Ja hogy ez a melegedes altalanos dolog?kamerazas kozben vettem.eszre a melegedest normál hasznalat alatt pl.bongeszes alatt nem,akkor ez teljesen normális ?

(#8925) Bazsee71 válasza espi38 (#8924) üzenetére


Bazsee71
őstag

Intenzív igénybevételnél minden telefon melegszik, a szenzor sem kis hőt termel. Nekem sokkal kevésbé hevül, mint mondjuk az Xperia M2.

(#8926) TulogdiGador válasza espi38 (#8924) üzenetére


TulogdiGador
újonc

Próbából csináltam egy 2 perces videót. A procihasználat 70-80%-nál nem ment magasabbra, a hőmérséklet 42 C volt. (CPU-Z -vel mértem) Kézzel nem éreztem melegedést.
A gyári rögzítővel csináltad a videót? Más app jobban meghajthatja a procit.

Egyébként mások is küzdenek ezzel:
http://mlzphoto.hu/2016/03/25/a-kis-meret-atka-huzamosabb-ideig-tarto-4k-s-video-felvetele-soran-tulmelegedhet-a-sony-a6300/

[ Szerkesztve ]

(#8927) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Szerk.: nem ide. :U

[ Szerkesztve ]

(#8928) Rellind válasza Bazsee71 (#8927) üzenetére


Rellind
senior tag

Sztem ez mellé ment :DDD

(#8929) phoenix64 válasza TulogdiGador (#8926) üzenetére


phoenix64
őstag

Nekem 1 ora hearthstone utan ezt hozta:

Nem zavar mert az ez elotti sonym, illetve a vernee thorom melegedosebb volt es azok sem zavartak.

Lski: Igen regisztralta mar, es B380 ota nem enged be... :( Gagyi hicare.. :'(

[ Szerkesztve ]

(#8930) LSiki válasza phoenix64 (#8929) üzenetére


LSiki
tag

Nekem is valamikor kiírta ezt. Eltelt 1-2 nap azt hiszem és nem tudom már mit csináltam vagy mi változott de B380-on vagyok én is és most már működik rendesen.

(#8931) phoenix64 válasza LSiki (#8930) üzenetére


phoenix64
őstag

Nekem már 2 hete ilyen, nem tom mibaja de nagyon idegesito. :/

(#8932) espi38


espi38
őstag

Sziasztok,akkor ez a melegedés normális,bár más teloknál nem vettem észre:)))
A másik amit észrevettem,hogy a telefon nem támogatja a hd hanghívást azért ez elég nagy hiányosság egy csúcs kategóriás készüléknél:((((

(#8933) Schaf


Schaf
tag

Sziasztok!

Tudom az olvasás még nem ölt meg senkit... na de ~9K hozzászólást? :D :D

Szóval adott egy Honor 7 6.0-ás legfrissebb gyári ROM-mal. Nem rootolt, nem buherált...

Viszont egy ideje (talán a legutóbbi frissítés óta?) képtelen PC-hez csatlakozni. Se ADB-vel se Suite-n keresztül.

Ha rákötöm a Win10-es gép USB portjára csak váltogat a töltés és a média üzemmód között... eközben minden más telefon a családban gond nélkül csatlakozik ugyanerre a PC-re.

Ötlet? esetleg tapasztalat?

:)

"...A fénynél csak a közösségi hálókon terjedő hülyeség a gyorsabb...."

(#8934) Azazel71 válasza espi38 (#8932) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Mielőtt újabb meglepetés sokkolna, szólok előre, kávét se főz reggel, és nem irányítható szemmozgással,sőt még csak nem is stereo a beépített hangszóró....

Miért ezt a telefont vetted?

Add el, és vegyél egy szépokosügyes samsung S vagy Note akárhanyast, akkor majd boldog leszel, és háromszor ennyi pénzért kersgélhetsz kifogásolnivalókat.
Komolyan, kit akarsz meggyőzni róla, hogy nem jó teló? Minket, akik megvettük és szeretjük? Nehéz lesz.
Magadat? Azt ne itt.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8935) espi38 válasza Azazel71 (#8934) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
Eladom nem aggódj és köszönöm a fejtágítást.
Üdv

(#8936) choco01 válasza Azazel71 (#8934) üzenetére


choco01
addikt

Csak azoknál majd jobban fog fájni a feje hogy 3x drágább telónál jönnek ezek a """hibák""".. :DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8937) espi38 válasza choco01 (#8936) üzenetére


espi38
őstag

Nem veszek drágább telefont.:))
Senkit nem szeretnék lebeszélni a telefonról,nem volt célom

(#8938) Azazel71 válasza espi38 (#8935) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Szivesen.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8939) choco01 válasza espi38 (#8937) üzenetére


choco01
addikt

Esetleg küldd be szervízbe ha tényleg nagyon meleg..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8940) Azazel71 válasza Schaf (#8933) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Ötletek:

újraindítás
cache törlés
másik usb port
reinstall hisuite
usb beállítások csekkolása (beállítások/fejlesztői lehetőségek: usb hibakeresés be,ugyanott usb konfiguráció : MTP

32-szer újra próbálkozás
káromkodás
utóbbi kettő korlátlan számú ismételgetése

Esetleg, ha frissítés óta nem volt még, akkor gyárira visszaállítás.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8941) espi38


espi38
őstag

Eladom a telefont ha valakit érdekelne:)))

(#8942) Bazsee71 válasza espi38 (#8941) üzenetére


Bazsee71
őstag

Hát, nem sokat érhet egy brutálisan melegedő, használt H7. :D

(#8943) phoenix64 válasza choco01 (#8936) üzenetére


phoenix64
őstag

Hát az tèny, hogy azok sem ernek 3x ennyit, de az is 100 hogy a honor sem er 96 ot. :D Ennyit er amennyiert vettem (45k). Igy meg h nem lesz ra 7.0 a tamogatottsag sem lesz hosszutavu az fix. Rakhattak vna bele ugyanilyen kaliberu IGP-t, csak frisebb utasitas keszlettel. :(

(#8944) espi38 válasza Bazsee71 (#8942) üzenetére


espi38
őstag

Szia,pár napos telefonról beszélgetünk:))))

(#8945) choco01 válasza phoenix64 (#8943) üzenetére


choco01
addikt

Nekem megéri, szerintem lesz rà 7.0 idővel, de ha nem az sem baj..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8946) Azazel71


Azazel71
aktív tag

Kibontottad a dobozát? Használt cucc, kész ennyi.Mindegy hogy be se kapcsoltad esetleg.Merthogy a vevő azt nem látta mi történt eddig vele, akár le is nyelhette a kutyád, belejthetted a forró citromos teába, stb....

Egyébként pedig itt hirdetni tilos.Van erre való hely.

Támogatottság: nemrég írtam, hogy az eddigi összes telóm nem kapott összesen annyi frissítést, mint eddig ez.

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8947) espi38 válasza Azazel71 (#8946) üzenetére


espi38
őstag

Nem is hirdettem és tudom hol kell hirdetni:)))
Hangminősége telefonhíváskor nagyon botrányos,mintha egy sokol rádiót hallgatnék:(((
Persze nem hifi minőségre vágyom de azért némi mély hang nem ártana nem csak ez a visító hang,na de mindegy.
Sziasztok elköszöntem a fórumtól:))) :R :R

(#8948) phoenix64 válasza Azazel71 (#8946) üzenetére


phoenix64
őstag

Támogatottságon belul arra celoztam, hogy az osszes nevesebb gyarto tavalyi flagship teloja, de nemelyiknel a gyengebbek is megkapja a 7.0-t hivatalosan. Most az lehet h frissitgetik meg erre is az emuit meg 1 evig, de azzal ugyse leszunk elorebb. Jo telo nem azt mondom h nem, siman elhasznalgatom meg vagy 2 evig,de a huawei gondolkodhatott volna mielott belerak egy rancfelvarrott 2012 es GPU-t.

(#8949) choco01 válasza espi38 (#8947) üzenetére


choco01
addikt

Szerintem valami baj van azzal a készülékkel akkor, mert nagyon nem olyan mint az enyém.. :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8950) Shingen


Shingen
addikt

Látom nagyon megy a H7 oltása.......... :U

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.