Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) Dello79


Dello79
aktív tag

Ez volt eddig a Max :

(#9052) phoenix64 válasza Dello79 (#9051) üzenetére


phoenix64
őstag

Es hanyszor raktad fel tolteni kozben ideiglenesen? :DDD

(#9053) choco01 válasza Dello79 (#9051) üzenetére


choco01
addikt

Néha nekem is vannak ilyen jo napjai.. Nem tudom mitől függ..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#9054) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Azt mondjátok meg, mi a fenének van az, hogy ha böngészőben kilépek az e-mail fiókból (indamail), újra megnyitva a lapot magától belép, mintha ki sem léptem volna!!!?? Ez most az indamail hülyesége, vagy valami beállítás a Chrome-ban? Gépen nem csinálja ezt természetesen, csak a telefonon.

(#9055) Dello79 válasza phoenix64 (#9052) üzenetére


Dello79
aktív tag

Egyszer se teszem fel napközben. Utálom tölteni, vagy töltögetni... én úgy használom, hogy este felteszem töltőre bekapcsolva egész este megy reggel mikor megyek dolgozni 7:30 körül meg leveszem a töltőről és bírja estig, addigra azért le szokott merülni sokat Viberezek.. ebben kb. 5 perc beszélgetés van ritkán beszélek rajta .. Dual Sim .. Telefon és Vodafone hálózat és Wifi folyamatosan bekapcsolva az irodában + mobilnet.

Ez mostani friss.. sztem ma is lazán meglesz a 6 h .. 50 % -on vagyok most.. és 3h nál több..

:C

(#9056) Dello79 válasza Gabesz87 (#9054) üzenetére


Dello79
aktív tag

A chrome az utolsó böngészett oldalt újra betölti. Ha pl. kilépsz indamail-ből majd bármilyen más honlapra átmész és utána zárod be akkor azt az utolsó lapot fogja betölteni nem az indamail-t. Szóval ez Chrome én úgy tudom nem indamail.

(#9057) Gabesz87 válasza Dello79 (#9056) üzenetére


Gabesz87
addikt

Hát nem tudom. Kipróbáltam, kiléptem inda-ról, megnyitottam a google.hu-t, majd bezártam a Chrome-ot. Futó feladatokból is kivettem. Megnyitottam újra, és ugyanúgy belép a mailbe automatikusan. Ha úgy is lenne, ahogy mondod, szerintem biztonsági okokból az nem elfogadható. De úgy tűnik, máshol van a kutya elásva...marhára idegesít...elég hülye dolog ez.

(#9058) Pjotr


Pjotr
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#9059) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

Meg nem vagyok teljesen képbe a topikkal mostantól kezdem olvasgatni ezért kérdezek.
Megjott T tol a telefon.

5.0.2
Biztonsági szint 2016 május
Kernel 3.10.61-gc8e87d4
Emui 3.1

Alapban nem tálal hozza frissítést.
Mielőtt elkezdem belakni kell e érdemes e manuálisan
valami frissítést felrakni?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#9060) korcsillio válasza Bandus99 (#9059) üzenetére


korcsillio
őstag

Nekem is az volt.Ezt raktam fel.

(#9061) csako válasza Bandus99 (#9059) üzenetére


csako
veterán

Csak a lényeget nem írtad le, a bulid számot :D pl PLK-L01C432B190
De tulajdonképp nem érdekes, T-től úgyis C432-s jön, arra pedig felrakható, amit a fórumos kolléga linkelt.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9062) aronpapa válasza Gabesz87 (#9054) üzenetére


aronpapa
tag

Ezen a héten kezdte el nekem is ezt a jelenséget az indamail. Egyelőre én sem tudom, Indamail v. Chrome hiba.

(#9063) phoenix64 válasza Dello79 (#9055) üzenetére


phoenix64
őstag

Akk te vmi szuper honort fogtal ki. xd nekem ha nagyon kitesz magaert bir 3ora 50 percet, de akk mar 3% on van. Most pl 2ora 58 perc alatt merult 5% ra 100rol.. Nem valami acelos :D

(#9064) phoenix64 válasza phoenix64 (#9063) üzenetére


phoenix64
őstag

Ti milyen kamera appot hasznaltok? Gyari az eleg gyengusz. :D

(#9065) csako válasza phoenix64 (#9064) üzenetére


csako
veterán

A gyári gyengusz? Csak abban van profi mód, mivel a telefon nem támogatja a camera2 apit...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9066) phoenix64 válasza csako (#9065) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat nem tom nekem nem igazan sikerul tul jo kepet loni vele, bar lehet csak a beallitasokkal van problema.

(#9067) korcsillio válasza phoenix64 (#9066) üzenetére


korcsillio
őstag

Ilyet tudtam vele...

(#9068) csako válasza phoenix64 (#9066) üzenetére


csako
veterán

Igen, voltak alkalmak, amikor felül kellett bírálnom az automatikát, mert nem akart odafókuszálni ahova kéne, vagy éjszakai képeknél a lámpafény túl "hideg" fehér lett stb.
Ja és kevés fényben nem árt egy állvány is hozzá, mert nincs optikai képstabilizátor.
De én összességében elégedett vagyok vele :)

Példa az állvány hasznosságára:

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9069) Pjotr válasza Bandus99 (#9059) üzenetére


Pjotr
senior tag

Én pénteken vettem át, ahogy wifit látott már csilingelt a 380-as Marshmallow frissítéssel a telefon. Nem csinaltam vele semmi extrat.

(#9070) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Koszonom megcsinaltam a frissítést.

Masik kerdes.

Tudom foliat tokot stb ebayrol csak az ugye nem keves ido.
Kerdezem ezt meg szabad venni ennyiert ?

Rakeresve 0,4mm vastag

Ezt az uveget ajanlottak mar ebayrol a forumban. Ennek sokkal kedvezobb az ara, csak az ido. vagy remenykedjek, hogy addig is kitart a gyari folia ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#9071) choco01 válasza Bandus99 (#9070) üzenetére


choco01
addikt

Szia, én amikor sürgős akkor innen veszem.Amúgy meg ebay. :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#9072) phoenix64 válasza csako (#9068) üzenetére


phoenix64
őstag

Nekem automatikus beallitasok mellett jobb kepet lo a Camera MX4. Proffhoz nem nagyon ertek, nem tudnad par szoban elmagyarazni h melyik opcio mit takar? :P

(#9073) syl5


syl5
őstag

Sziasztok,

hogy kell beállítani az MI Fit alkalmazást hogy mindig minden esetben értesítsen az MI Band 2?

Jelenlegi tünet:
- vagy nem jelzi a telefonhívást és az sms-t és akkor a hangouts-ot igen
- vagy jelzi a telefont, smst, és a hangouts-ot nem

Mindhárom kellene.

Köszi

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#9074) korcsillio


korcsillio
őstag

Beállítási gond lehet vagy a telefon hibás hogy 10-ből egyszer nem éled újra a kijelző amikor a hívást befejezném?!

[ Szerkesztve ]

(#9075) csako válasza phoenix64 (#9072) üzenetére


csako
veterán

Őszintén szólva én sem értek hozzá, megfelelő magyarázathoz egy fotós topikot/cikket kéne keresni :D csak azt látom, hogy az iso növelése esetén "fényesebb" lesz a kép , de zajosabb is (csökkentés esetén pedig sötétebb)... a záridő növelése szintén hasonló eredménnyel jár, csak zajosság helyett, ha kézből fotózok, akkor nem lesz éles a kép, mert felveszi a kézremegést is. A fókusz-állítás nem érdemel sok magyarázatot, van manuális, meg automatikus... a fehéregyensúlynál pedig a kép hőmérsékletét lehet állítani manuálisan is, hogy a színek hidegek-melegek legyenek, úgy mint a telefonbeállításokban a képernyőnél.

Kipróbáltam az írt appot, mindkettő automatikus, bal oldalt a gyári, jobb oldalt a CameraMX.


(#9073) syl5: Az biztos, hogy legyen védett az alkalmazás (Beállítások -> Haladó -> Akkumulátor)
(#9074) korcsillio: Telefon hibára gondolnék, erre nincs beállítás. Valószínű szoftveres bug, viszont azért kicsit törölgesd meg a közelségérzékelőt az előlapi kamera mellett, hátha csak koszos.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9076) odipapa


odipapa
senior tag

Sziasztok valami miatt rohamosan elkezdett fogyni a belső tárhelyem. De ha itt belemegyek a Memória és tárhely/Belső tárhely menüpontra akkor nem enged tovább, így nem tudok törölni a részletezett csoportokból mint más droidoknál, illetve azt sem tudom meg hogy melyik app kezdte gyűjtögetni az adatokat.
Megoldást tud valaki?

(#9077) csako válasza odipapa (#9076) üzenetére


csako
veterán

Beállítások -> Alkalmazásoknál végig nézheted, hogy melyik app mekkora helyet foglal (sajnos már nem lehet méret szerint rendezni őket vagy legalábbis nem jöttem rá hogy kell...), illetve a Telefonkezelőben a Rendszer optimalizációt kukkantsd meg.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9078) Shingen válasza korcsillio (#9067) üzenetére


Shingen
addikt

Mi ez műköröm? :D

風林火山

(#9079) korcsillio válasza Shingen (#9078) üzenetére


korcsillio
őstag

Párom gyakorolt...

(#9080) Shingen válasza korcsillio (#9079) üzenetére


Shingen
addikt

Jah persze. ;]

風林火山

(#9081) korcsillio válasza Shingen (#9080) üzenetére


korcsillio
őstag

:F

(#9082) b. válasza korcsillio (#9081) üzenetére


b.
félisten

Humor faktor :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9083) Shingen válasza b. (#9082) üzenetére


Shingen
addikt

Simán! :DD

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#9084) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Beletettem a T-tol rendelt telefonba a rendelesnel kikuldott uj simkartyat.
Elvileg behelyezes utan fel kell hivnom egy 80as szamot ahol aktivalni kell.
Namost az a gondom, hogy berakva a katyat PIN kodot ker, rendben elfogadja, viszont halozatra nem hajlando felmenni, tovabbra is a csak segelyhivast irja ki. a GSM terero at van huzva kis X-el. Igy viszont nem tudom felhivni a 80as szamot sem aktivalasra.
Mit rontok el? Mit kellene maskent csinalni?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#9085) csako válasza Bandus99 (#9084) üzenetére


csako
veterán

De próbáltad hívni? Mostanában nem csináltam ilyet, de szerintem azt a 80-as számot így is tudod hívni.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9086) Bandus99 válasza csako (#9085) üzenetére


Bandus99
őstag

persze hogy probaltam de nem hivja
Na kiprobalom akkor a 1435 ot hatha

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#9087) Atla válasza Bandus99 (#9086) üzenetére


Atla
senior tag

Én is kaptam kártyát és amit kapsz azt kell aktiválni egy másik számról nyilván mivel az nem aktív még. Szerintem elég egyértelműen le van írva arra a papirra.

(#9088) Bandus99 válasza Atla (#9087) üzenetére


Bandus99
őstag

En nem latom azt hogy le lenne irva, hogy csak masik kartyarol lehet hivni.
Eppen a napokban aktivaltam pl egy Blue mobilost ott siman mukodott ez

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#9089) Atla válasza Bandus99 (#9088) üzenetére


Atla
senior tag

Akkor lehet csak nekem írták le szájbarágósan,mivel én készülék cserére vettem ,tehát a számom ugyanaz maradt csak a sim lett kisebb.így aztán a nagy simröl hivtam őket és aktiváltam a kis simet ezáltal megszüntetve a nagyot, mivel két azonos szám nem létezhet egy helyen és egy idöben. :)

(#9090) b. válasza Bandus99 (#9086) üzenetére


b.
félisten

Kártyát azért kapsz,mert ez nanosim. a régebbi ahhoz a számhoz tartozó SIM valószínűleg nem az volt.
Ha meglévő elődfizetést újítasz meg akkor a régi simkártya is aktív, amíg
ezt nem aktiválod a 80-as számon. utána újraindítás és a régi SIM inaktív lesz az új pedig aktív.
Ha új előfizetést rendeltél vagy feltöltőkártyás, akkor egy másik számról kell aktiválnod, de lehet neten is belépve a fiókodba, de az is le van írva hogyan kell a hozzá adott A4 papíron.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9091) Bandus99 válasza b. (#9090) üzenetére


Bandus99
őstag

meglevo elofizetest vittem at ebbe a teleonba.
vegulis sikeresen beszeltem a 80as szammal minden adatot megadtam bediktaltam, majd a legvegen mikor ranyomott a gombra kozolte upsz ez nem jo kartya nekem nem NFC-s nem engedi atrakni a rendszer. Úgyhogy faradjak be egy uzletbe es kicserelik.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#9092) Bazsee71 válasza Bandus99 (#9091) üzenetére


Bazsee71
őstag

Ez még a jobbik eset. Nekem egy idegen számot regisztráltak rá. Addigra meg már le volt csiszolva a memkártya, és felragasztva a chip...kicsit voltam zabos. :DDD

(#9093) glaci válasza Bazsee71 (#9092) üzenetére


glaci
őstag

Szia!

És müködött a dolog?
Érdemes barkácsolni?
(Ha már a Huawei mérnökei nem voltak képesek még egy külön foglalatot tervezni a készülékre.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#9094) Bazsee71 válasza glaci (#9093) üzenetére


Bazsee71
őstag

Tökéletesen működik, egyedül a SIM-nél izgultam, mikor lemelegítettem. Öngyújtóval óvatosan 1-2 másodpercig meg kell kínálni, majd szépen, hajtogatás nélkül lehúzni. Minimálisan szorul, inkább csak feszesnek mondanám. A szolgáltatói baklövés után azonban nem álltam neki újra, fele tárhely még szabad, elvagyok vele. :)

(#9095) KissP11


KissP11
csendes tag

örömmel vettem ma tudomásul, hogy a telefon alsó sarkán van egy hajszálrepedés (egyelőre még az, majd nyilván bővülni fog). 3 hetes készülék, hímestojásként vigyáztam rá, se leejtve, se lekoccantva nem volt soha (mondjuk látszik is rajta).

Érdemes ezt bevinnem a T-hez, vagy úgyis ráfogják, hogy én okoztam?

kép:
http://i.imgur.com/SpzlziO.jpg

ha nem érdemes, akkor kb mennyi lenne ennek a műanyag résznek a cseréje? Bár ezek szerint hót fölösleges cseréltetnem, mert úgyis elrepedne, valószínű feszül valahol..... k***a boldog karácsonyt ezekkel a gagyi műanyagokkal...

(#9096) KissP11


KissP11
csendes tag

na, meg is van a válasz: nem javítják.

Következő kérdésem: lehet valahonnan (gyanítom külföldről rendelni) olyan hátlap alja részt? (csak a műanyag sávot)? Mert én nem nagyon találtam, de lehet, hogy csak rossz helyen kerestem.

Mert ha lehet, akkor egy szervizzel kicseréltetem alkalomadtán (gondolom azzal meg ugrik a garancia).

(#9097) korcsillio válasza KissP11 (#9096) üzenetére


korcsillio
őstag

Valamelyik(azt hiszem LG)készüléknél volt hasonló széria hiba,azt javították,cserélték.

(#9098) unskillful válasza KissP11 (#9096) üzenetére


unskillful
tag

Komplett hátlapot lehet cserélni, külön a műanyagot nem. Én is cseréltem, aliexpressről rendeltem ezt: [link]
Tökéletes. A csere nem igényel semmi komolyabb hozzáértést, egy youtube-os szétszedős videó alapján csináltam. [link]

[ Szerkesztve ]

The Devil whispered in my ear: your not strong enough to withstand the storm. Today I whispered to the Devil's ear... I am the storm

(#9099) KissP11 válasza unskillful (#9098) üzenetére


KissP11
csendes tag

köszönöm!

meglepően alacsony az ára, sokkal rosszabbra számítottam.

(#9100) kk831228


kk831228
addikt

Üdv!!

Érdeklődni szeretnék a telóval kapcsolatba... Bnőmnek néznék telót és honor 6 -ot nézegettem, ami elég jó ár/érték arányú. Viszont 50 körül árulgatják a jobbakat. ilyen hetes meg van már 60-ér is használtan...Nem tudom melyik lenne jobb választás.. :F Van valami típúshibája amire érdemes figyelni a használt készülék vásárlásakor?? :R :U

Köszönöm , Üdv!! :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.