Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) DaveHutt válasza Fuzz93 (#9350) üzenetére


DaveHutt
őstag

Attól függ mennyi pénzt szánsz telefonra. Sztem mostani középkategóriát, mint Xiaomi Redmi széria, Galaxy A3/A5 veri, ha viszont tudsz többet is szánni rá, akkor érdemes tavalyi/idei csúcsmodellt venni (gondolok itt P9, Honor 8, Oneplus 3, S6-S7, LG G5 és társaira).

Magyarán kellemes felépítésű telefon, funkciógazdag, Full HD kijelző és chipset ami meg is hajtja. Hétköznapokra nekem elég, játékra nem használom. (GPU-t kevésnek tartják játékhoz.)

[ Szerkesztve ]

(#9352) Fuzz93 válasza DaveHutt (#9351) üzenetére


Fuzz93
csendes újonc

Nem nagyon akarok sokat rászánni most. Samsungot soha többet nem veszek! :) Bennem most negatívum van a Samsung márkával (ami a telefonokat illeti). Ezért gondolkoztam a Honor 7-en, még akár egy Huawei P9 Lite-n is...

(#9353) bkiky01 válasza Fuzz93 (#9352) üzenetére


bkiky01
senior tag

Ismerős, azért van a családban két H7. Végre nem éreztem úgy, mikor bejött a H8, h cserélnem kell.. Amikor H6 volt és bejött a H7 nem bírtam ki.. Sztem még 2 évig minimum teló lesz.. Lehet nem lesz ra 7es android és akkor mi lesz? :) Jó választás, mondom 1év+ használat után..

(#9354) csako válasza bkiky01 (#9353) üzenetére


csako
veterán

+1
Csak az újabb android miatt fogok cserélni, amikor fogok, valószínű a 8 vagy 9-esnél, attól függ lesz-e olyan telefon, ami nagyon megtetszik.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9355) Szkipi válasza ORCA58 (#9349) üzenetére


Szkipi
tag

Igen a bétát tette fel.

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#9356) csalahmarton


csalahmarton
csendes tag

Sziasztok,
Nem rég vettem egy Honor 7-est, és nekem is nagyon gyengén muzsikál az aksi.
Pedig a teszteken azt írják hogy aktív használat mellet is ki bír 24 órát... hát az enyém közepes használat mellet is max 10 órát, és azért valljuk be ez nagyon gyenge.
Boltba azt mondták mielőtt be adnám a szervizbe csináljak egy rendszer vissza állítást, mert ott is az lenne az első. Hát egy kicsit segített, de nem sokat...

Mi lehet a baj / vagy a megoldás?

2 hónapos a telefon, android 6.0, EMUI 4.0

(#9357) csako válasza csalahmarton (#9356) üzenetére


csako
veterán

10 óra alatt mennyi a képernyő idő és mi használja a legtöbbet aksiból?

Többieknek: Akit érdekel itt lesz elérhető a CM 13 hamarosan.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9358) csalahmarton válasza csako (#9357) üzenetére


csalahmarton
csendes tag

fogyasztási szint: képernyő: 34,45% , bekapcsolva eltöltött idő: 3ó 47p

ma nem nagyon nyomogattam, de...
zedge: 13,63%
android rendszer: 8,37%
youtube: 8,20%

reggel fél 9 felé vettem le a töltőről 100%-on most van 32%-on úgy hogy ma nem nagyon nyomogattam

(#9359) Azazel71 válasza csako (#9340) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Beállítások/Alkalmazások/Telefonkezelő /Tárhely/Adatok törlése

MINDEN adatot töröl a telefonkezelőben., szóval csak akkor, ha nagyon zavar.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#9360) odipapa válasza csako (#9357) üzenetére


odipapa
senior tag

Elég "veszélyes" oldalnak tűnik, de hátha igaz. Biztosan nem én leszek az első aki felrakja innen. :D

(#9361) gabenn4241 válasza csalahmarton (#9358) üzenetére


gabenn4241
tag

szia! ez így nem tűnik olyan rossznak... hány simmel használod, mobilnet, gps, wifi, bluetooth mennyit van bekapcsolva?? Ha nem piszkálod a telót mennyire merül??

(#9362) csako válasza Azazel71 (#9359) üzenetére


csako
veterán

Na igen, ennyire nem zavar :)

(#9358) csalahmarton: gabenn4241 már válaszolt helyettem.

(#9360) odipapa: orosz a fickó, aki készítette, és megmaradt ennél a "hackelésre emlékeztető" sötét dizájnnál... elsőnek lenni amúgy sem jó dolog új romnál, mert akkor te leszel a teszt-alany :P

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9363) csalahmarton válasza gabenn4241 (#9361) üzenetére


csalahmarton
csendes tag

egy simmel használom.
mobilnet - gps - wifi mindig megy, bluetoth soha.
ha nem piszkálom akkor : 14% merült reggel 8-óta

[ Szerkesztve ]

(#9364) csalahmarton válasza Azazel71 (#9359) üzenetére


csalahmarton
csendes tag

szia,

ez miért is jó ha törlöm? :DD

[ Szerkesztve ]

(#9365) choco01


choco01
addikt

Amióta letöröltem a go keyboardot azóta 3-4 orarol 5-6 órára nött a képernyő időm.. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#9366) csako válasza choco01 (#9365) üzenetére


csako
veterán

Az szép :Y

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9367) choco01 válasza csako (#9366) üzenetére


choco01
addikt

Ma reggel 8 ota folyamatosan ment a mobil net, es 5 ora 60-100%os fenyeroju kijelzo idovel, melyet vegig bongesztem es jatszottam van meg 30%om.. :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#9368) bkiky01 válasza choco01 (#9365) üzenetére


bkiky01
senior tag

Én a gyárit pont ezért nen cserélem le ''utángyártott'' progikra..

(#9369) Shingen válasza zozohoho45 (#9335) üzenetére


Shingen
addikt

Ezt a lassított videot hogyan lehet beállítani a telon?
Vagy csak droid 6 van ilyen lehetőség?

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#9370) csako válasza csako (#9357) üzenetére


csako
veterán

Na, ha valaki nem félti a telefonját, akkor már le is töltheti onnan a CM13-at :)
Felelősséget én sem vállalok, ha tégla lesz :P

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9371) nagyatti1


nagyatti1
csendes tag

Sziasztok!

Van lehetőség Honor 7-en biztonságos hely beállítására?Én nem találok ilyen lehetőséget,biztonságos eszköz az van.
Lehet,hogy már valaki kérdezte de nincs időm ezt a rengeteg hozzászólást elolvasni.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#9372) ORCA58 válasza nagyatti1 (#9371) üzenetére


ORCA58
addikt

A gyári fájlkezelő Széfre gondolsz?

(#9373) bkiky01 válasza csako (#9370) üzenetére


bkiky01
senior tag

Majd akkor ajánld, ha kipróbáltad.. :)

(#9374) csako válasza bkiky01 (#9373) üzenetére


csako
veterán

Én egyelőre jól megvagyok a gyári szoftverrel + egy Moto G-n már próbáltam a CM-et, számomra alapjaiban nem olyan "hű de különleges", hogy kockáztassam a jól működő telefonom. Talán, ha esetleg lesznek használható Nougat romok.
Nincs különösebben ajánlva, csak beraktam, hogy ha érdekli a vállalkozó kedvűeket, akkor megtalálják akár itt is, ha nem olvassák napi szinten az xda-t :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9375) nagyatti1 válasza ORCA58 (#9372) üzenetére


nagyatti1
csendes tag

Ha jól látom az csak fájlok,fotók egyebek védelmére szolgál.A biztonságos hely lényege az lenne,hogy wifihez kötötten beállítom a biztonságos helyet és ekkor a telefon feloldva marad(nem kér ujjlenyomatot vagy egyéb feloldókódot).Ez a dolog működik biztonságos eszköznél bluetooth kapcsolatban.A Z5 compacton volt ilyen lehetőség a Honoron az istenért nem találom!

(#9376) gabenn4241 válasza csalahmarton (#9363) üzenetére


gabenn4241
tag

Nah az üzemidőd szerintem teljesen redben van. Ezzel a rendeltetés szerű használattal kb így fog viselkedni. Lehet még trükközni kicsit a védett alkalmazásokkal, meg állítgatni az engedélyeken... De sokkal többet nem fogsz tudni kicsikarni belőle. 4-5 órás kijelzőidő a reális aktív használat mellett. Illetve napközben/éjszaka 10-15% készenléti fogyasztás is rendben van bekapcsolt gps, net mellett. Ebben nagyjából ennyi van. Mostanában én már a 4 órát se mindig tudom elérni úgy hogy általában 10%alatt rakom este töltőre, de pont kibírja még a napot. Mondjuk nekem 2simmel megy sok bluetooth-al... De ilyen használattal nyugodt legyél nem tud többet más telefon se, kivéve az asus zenfone max... :D

(#9377) Azazel71 válasza csalahmarton (#9364) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Nem jó :)

Minden beállítást töröl, amit a "telefonkezelő" alkalmazásban eszközöltél, (Nem az egész telefonról mindent.) perpill ez az egyetlen lehetőség, hogy megszabulhasson az ember, a beállított mobiladat korláttól.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#9378) dannyl


dannyl
addikt

Láma kérdés, de hol lehet a dt2w-t (duplakoppos ébresztés) bekapcsolni a telón? Köszi.

(#9379) csako válasza dannyl (#9378) üzenetére


csako
veterán

Beállítások -> Intelligens.. -> Mozgásvezérlés -> legalul

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#9380) dannyl válasza csako (#9379) üzenetére


dannyl
addikt

Jobban el se tudták volna dugni :D Köszi!

(#9381) FekaP4


FekaP4
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap bekapcsoltam az ujjlenyomat olvasót, ma ki akartam kapcsolni, a pin kód kérését is képernyő feloldásakor, és ez fogadott. Fejlesztői lehetőségekben sem aktív, ugyan ezt írja.

Ötlet valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#9382) ORCA58 válasza FekaP4 (#9381) üzenetére


ORCA58
addikt

(#9383) FekaP4 válasza ORCA58 (#9382) üzenetére


FekaP4
csendes tag

Köszi!
Működik, bár előttr 5x el kellett rontani a mintát, hogy feldobja a biztonsági kódot. Bár még most sem aktív a nincs, de nem kéri a kódot feloldáskor.

(#9384) kasee


kasee
aktív tag

Sziasztok,
rezgés erősségén éehet valahogy állitani?
Nagyon zavaróan erős értesitésnél is és irásnál is.
GYengebbre venném...
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9385) James67 válasza kasee (#9384) üzenetére


James67
aktív tag

Nem lehet.

Redmi Note 8 4/64

(#9386) tozsef


tozsef
újonc

Tisztelt fórumozók !
Járt e már valaki úgy , hogy nem ment a kihangosítás ? Újraindítás után magához tért. Mi lehetett a probléma ? Köszönöm

(#9387) glaci válasza tozsef (#9386) üzenetére


glaci
őstag

Ha újraindítás után jó lett, akkor csak valami szoftveres "összeakadás" volt.
(A pontos okát szerintem így utólag nem nagyon lehet kideríteni.)
Hasonló nekem is volt már egyszer, csak nálam a BT hangszóró ill. füles nem szólalt meg, amíg újra nem indítottam.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#9388) tozsef válasza glaci (#9387) üzenetére


tozsef
újonc

Köszönöm a gyors választ. Remélem tényleg csak ennyi :)

(#9389) glaci válasza tozsef (#9388) üzenetére


glaci
őstag

Szívesen!
Ha hardveres gondja lenne, akkor hiába indítgatnád újra, semmit sem segítene rajta.
Persze arra nincs semmi garancia, hogy mondjuk 2 hét múlva nem jársz úgy, hogy megint össze akad majd valamivel és akkor ismét újra kell majd indítanod, hogy megint jó legyen ...

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#9390) hotkar


hotkar
aktív tag

Sziasztok!

Telefonomon (PLK-AL10) Android 6 van. Kérdezném a hozzáértőktől, hogy "háromgombos" reset után megmarad-e az Android főverzió, vagy kezdhetem a B180-ról?

(A frissítések OTA-n jöttek.)

(#9391) choco01 válasza hotkar (#9390) üzenetére


choco01
addikt

Hali.

Nálam megmaradt a verzió csak az adatok törlődtek.. :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#9392) hotkar válasza choco01 (#9391) üzenetére


hotkar
aktív tag

OK, köszi!

(#9393) MK VII


MK VII
veterán

Sziasztok.
Lenne egy Honor 7 c432b180-as rommal.
Egyik pillanatról a másikra, egyszerűen nem szinkronizál a google-vel. Play áruház egy fehér háttér, gmail app egy fehér háttér. Google fiókot sem engedi törölni.
Mitől lehet ez? Valami megoldás van rá az FR-en kívül?

[ Szerkesztve ]

(#9394) dannyl


dannyl
addikt

Van esetleg a huawei/honor-nak európai központja, ahonnan rendelni lehet telót? Mint pl. a Oneplus telóknál. Illetve, ha Spanyolországban rendelem meg, akkor van bármi, ami hátrány lehet itthon? Köszi!

Ja, +1 kérdés: ha nincs ilyen rendelési lehetőség, akkor hol érdemes venni telót (akár külföldről rendelni)?

(#9395) Bandus99


Bandus99
őstag

Az alabbi lehetosegek kozul ti melyik uveget rendelnetek? Nem nagyon tudom az eltereseket. illetve elfogadok kedvezobb alternativat is, ha nem megy a minoseg rovasara.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#9396) elin válasza dannyl (#9394) üzenetére


elin
tag

Én INNEN rendeltem 2015-ben.
Hátrány nincsen belőle, gari ugyanúgy vonatkozik erre is - bár szükségem még nem volt rá, kopp, kopp, kopp.
Itt szállítási költséget rá kell még számolni, de anno még így is olcsóbb volt a 7-esem, mint itthon.

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#9397) choco01 válasza Bandus99 (#9395) üzenetére


choco01
addikt

1 ; 2 ; 3 .

Ezeket tudom ajánlani. :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#9398) Schaf


Schaf
tag

Sziasztok!

Egy ideje a Honor 7-sem nem akar PC-hez csatlakozni.. Semmilyen megoldással sem. Ha összekötöm a géppel, fel-le kapcsolódgat, gyakorlatilag mintha másodpercenként megszakadna a kapcsolat.

Találkozott már valaki ilyesmivel? mi a megoldás? Vagy szerviz? :)

"...A fénynél csak a közösségi hálókon terjedő hülyeség a gyorsabb...."

(#9399) glaci válasza Schaf (#9398) üzenetére


glaci
őstag

Másik kábellel is?
A töltésnél nem szoktál problémát észlelni?
Lehet, hogy a csatlakozó kezd tönkre menni?

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#9400) Schaf válasza glaci (#9399) üzenetére


Schaf
tag

5 különböző gyártó különböző kábelével is ugyanaz a jelenség.. két különböző számítógépen is.

"...A fénynél csak a közösségi hálókon terjedő hülyeség a gyorsabb...."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.