Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) nagymolnar válasza Soltee (#4983) üzenetére


nagymolnar
tag

Soltee!

Ezt találtam, elvileg működik, de még nem tettem fel....

[link]

Amúgy feltettem a Yoda v9.0 ROM-ot és eddig nem találtam hibát....Akkuidő jó.

Van egy visszatérő hibám, ez már 330b-n is megvolt, valahol bentragadt egy 6.00-s ébresztő, jelzi fent az ikon is, de az órán nem lehet kikapcsolni, mert nincs aktív ébresztésem. Szerintem valami google mentésből jön, mert a Yoda romon is megjelent és csak ez lehet az oka. Esetleg ötlet, hol keressem?

ÜNNEP: Elértük az 5000. hozzászólást , amit Orca58 tagtárs követett el....

Üdv.
nagymolnar

[ Szerkesztve ]

(#5002) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Most használtam először navira a telót (Waze), be volt dugva töltőre, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy nem bírta eléggé tölteni a töltő. Mármint jobban merült, mint amennyire töltött. Hiába be volt dugva, lassacskán merült. Ez most a gyenge, 1A-es töltő miatt van? Szivargyújtósból létezik 2-es?

(#5003) K.Matte


K.Matte
újonc

Sziasztok!

Problémám a következő. Hívás közben sokszor elmegy a hang, leginkább a másik oldalon nem hallanak én általában hallom őket. Valaki találkozott már ilyennel? Ötletek mi lehet ez?

4g nincs bekapcsolva, úgy talán még rosszabb

(#5004) forgonati válasza ORCA58 (#5000) üzenetére


forgonati
őstag

Na igen, próbáltam is sok témát, de mindegyik úgy néz ki mintha gyerekek rajzolták volna. És még egyetlen émát sem találtam ahol pl. a beállítások ne vakító fehér lenne. Ha tudsz ilyet akkor megköszönöm.

Keelah Se'lai!

(#5005) Azazel71 válasza forgonati (#5004) üzenetére


Azazel71
aktív tag

For R

Nem fehér, halványszürke.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#5006) nagymolnar válasza nagymolnar (#5001) üzenetére


nagymolnar
tag

Sajna nem működik.... Közben láttam, hogy Soltee már látta ezt korábban és a kínaiak a 6.0-tól a kínai romból is kivették a hangrögzítést hívás közben... Hiába ott is fejlődik a demokrácia :C :Y :W

(#5007) Soltee válasza nagymolnar (#5006) üzenetére


Soltee
tag

Igen sajnos igy van mm alatt nem működik, próbáltam.
Amúgy még pár dolog hiányzik nekem a 6-os droidbol ezért sztem visszatérek b180-ra. Főleg a recent app azt nagyon szerettem h egyszerre 4et jelenit meg. Sokkal könnyebb volt a váltás. Ja meg a vendég üzemmód az is nagyon hiányzik. Nekem az akku idő is jobb volt és sztem folytonosabb is ha nem is olyan pörgős.

(#5008) Soltee válasza nagymolnar (#5001) üzenetére


Soltee
tag

Nekem is a v9 yoda van még fent. Nagyon jó. A G2-eshez is talán a legjobbat Ő készitette. Biztos h valami beragadt mentésed lehet.

(#5009) Azazel71 válasza elin (#4992) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Nekem B330 van fenn, Nova prime-al. Ha belépek a telefonkezelőbe, ott van a menüjében a gyorsindítók.
Ott bekapcsolom az optimalizálót, és szó nélkül kiteszi a főképernyőre.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#5010) Azazel71 válasza qbeer666 (#4971) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Nyomd meg a "kockát". és utána a kuka ikont, akkor is optimalizál... :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#5011) forgonati válasza Azazel71 (#5005) üzenetére


forgonati
őstag

Ja, ezt már ajánlottad néhány napja, ugyanis már korábban is kérdeztem hogy tud-e valaki sötét témát. Nekem nagyon nem lett halványszürke, maradt fehér. Csak a tárcsázö meg az ikonok változtak meg. Meg különben is én sötétet keresek, olyat, ami tényleg sötét. Úgy látszik a kínaiak félnek a sötéttől.

Keelah Se'lai!

(#5012) mark1996


mark1996
csendes tag

Én úgy frissitettem 6.0 -ra, hogy beléptem a HiCare- be az először frissitette magát, utána pedig ott kiválasztottam a Rom frissitőt és el is kezdte letölteni

(#5013) elin válasza Azazel71 (#5009) üzenetére


elin
tag

Ja, én nem erre az optimalizálóra gondoltam, ez nekem is kint van. Az egyszerűbb, ami a modultárban van.
És 6.0 alatt nekem a K&H mobilbank sem megy.

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#5014) Kismuk válasza mark1996 (#5012) üzenetére


Kismuk
csendes tag

A HiCare frissítés nekem is segített. Rögtön utána megérkezett a b330 OTA - n.
Telekomos a telefon b180 -on.

Köszönöm az ötletet!

(#5015) gabenn4241 válasza mark1996 (#5012) üzenetére


gabenn4241
tag

Ez a Hicare frissítés tényleg működik ;)

(#5016) noto


noto
senior tag

Eza Hicarés frissitő hogy működik?

(#5017) FekaP4


FekaP4
csendes tag

HiCare tényleg hozza a B330-at. OTA még nem...

(#5018) gazdi40 válasza doongoo (#4981) üzenetére


gazdi40
csendes tag

Szervizgond hm egy hónapos telefon fél napig bírja az aksi fülhalgato aljzat tropa(használtam kétszer) töltő nem is érzékeli a telefon , a kepékről leírtam a véleményem ill a szoftveréról akinek bejön vegye . A szerviz kurva trükkös merthogy a huawei feszt ragaszkodik hogy adja fel postán az ember . Némi levélváltás stb után megadták a szerviz címet , ami Pesthez közeli az is Budaörsön van . kétszeri kiutazással számoljuk 1000 ft .Na mármost miután leadtam a telőt és mivel cserekészülék felejtős , így vehettem egy valami kis egyszerűt , plusz domino sim mivel hála az égnek 50000000 fajta sim kátya van már .Pusztán ennyi El lehet itt csámcsogni a tömeggyártáson meg stb n mivel kb a gyártok is ezt teszik . Kb ennyi a véleményem szidhatom a fejem mert a másik választásom az lg g4 lett volna de újabb tapasztalat mit ne vegyen az ember

(#5019) noto válasza gabenn4241 (#5015) üzenetére


noto
senior tag

Nekem nem hozz semmit B130

[ Szerkesztve ]

(#5020) Attila1217


Attila1217
újonc

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Honor 7 készüléket és nagyon-nagyon tetszik de lenne egy kérdésem :) Facebook messenger, Skype alkalmazásoknál mit és hol kell beállítani, engedélyezni, hogy kapjak értesítéseket ha üzenetem érkezik. A korábbi Samsung telefonomon az ikonra kikerült egy piros 1-es (vagy ahány üzenetem jött) amikor jött valami üzenet, itt viszont nem kerül ki semmi, ha belépek az alkalmazásba ott látom, hogy jött üzenet vagy sem, de másképpen nem. Amúgy nekem nagyon tetszik a telefon, bár még ismerkedek csak vele de eddig maximálisan meg vagyok elégedve :)

Köszönöm a segítséget!

Üdv. : Attila

(#5021) gabenn4241 válasza noto (#5016) üzenetére


gabenn4241
tag

A HiCare alkalmazásba mikor beléptem felajánlotta, hogy van egy frissítés, azt letöltöttem telepítettem, és megjelent egy új menüpont az alkalmazáson belül: "Rom frissítés". Arra rámentem és voálá már jelezte is, hogy elérhető a 6.0 Android Emui 4.0-val !!!

(#5022) zebede válasza gazdi40 (#5018) üzenetére


zebede
őstag

Úgy érzem neked nem jött be ez a telefon, szerintem ne erőltesd, nem ér annyit az egészséged :)
Adj túl rajta és vegyél G4-et.

(#5023) noto válasza gabenn4241 (#5021) üzenetére


noto
senior tag

Nekem egyból ott volt a rom frissités menű de nem talál semmit!

(#5024) hemaka


hemaka
nagyúr

Gyors kérdés, mobilról mert nem látom az összefoglalót. Gyári 6.0-át rá lehet varázsolni?

(#5025) tgb


tgb
senior tag

Üdv mindenki!
Megoldható eu rom felrakása PLK-00ul tipusu telora 6.0/emui 4.0?Valami komplex megoldás kellene a sok kinai felirat megszüntetésére illetve a teljes google rendszer elérésére!
Valaszaitokat,segitségeteket előre is köszi!

az irányár nem félarat jelent!

(#5026) tgb


tgb
senior tag

Majdnem dupla

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#5027) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Wifi+ funkciót használta már közületek valaki? Hogyan működik? Sose jöttem még rá. :)

(#5028) gabor20


gabor20
tag

Sziasztok! Honor7 16Gb vételén gondolkodom. Mi a különbség, ha Puremobile-nál veszem 94 eFt-ért vagy ha edigital-nál 128 eFt-ért? Elvileg mindkét cégnél 2 év gyári gari van, vagy mégsem? :S Kérlek, segítsetek (és bocs, ha hülyeségeket kérdezek)

(#5029) Attila1217 válasza gabor20 (#5028) üzenetére


Attila1217
újonc

Szerintem semmi különbség nincsen, én is 98 ezerért vettem ugyanazt ami az Edigital-nál 127 ezer.

(#5030) istvan1000 válasza Attila1217 (#5020) üzenetére


istvan1000
csendes tag

Szia, a védett alkalmazásoknál védetté kell tenni és akkor már jó lesz.

(#5031) istvan1000


istvan1000
csendes tag

A HiCare-n nekem van frissítés, ha innen frissítek akkor kell mentést csinálnom a telefonról vagy nem ? Annyit ír hogy a személyes adatok nem törlődnek.

(#5032) sompetike


sompetike
aktív tag

Ha frissíti a Hicare alkalmazást akkor már OTA-n is lehet updatelni,a frissítő is látja a B330-t... :)

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#5033) Honor 7:)


Honor 7:)
tag

Nekem is jött a várva várt frissítés...akku idő jobb lett vagy rosszabb? nekem ettől függ a frissítés

(#5034) istvan1000


istvan1000
csendes tag

Üdv. aki már használja 6.0-át tudna írni egy összefoglalót hogy mik az előnyei és a hátrányia a frissítésnek ? Úgy értem hogy mely funkciók tűnnek és milyen újítások jönnek helyette. Csak azért mert én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a telóval így is. Köszi előre is.

(#5035) ORCA58 válasza forgonati (#5011) üzenetére


ORCA58
addikt

EMUI 3.0 TÉMÁK [link] Nem tudom jó-e rá, talán a NewBlack.hwt.

[ Szerkesztve ]

(#5036) Zsee75 válasza gazdi40 (#5018) üzenetére


Zsee75
tag

Komám te valamit nagyon nem jól csinálsz. Ha egy kicsit is olvasgattál itt észrevehetnéd hogy több száz elégedett felhasználója van a telefonnak és senkinek sem fél napig bírja. A csatlakozó két használat után meg általában tönkre szokott menni mindenkinek, vicces. A sim kártyákkal sem tuloztál. Igaz csak 300000 fajta van de mindegy. Mivel ebbe a legkisebb való így tényleg egyetlen más telefonba sem tudod soha többé betenni a kártyádat, ez felháborító. Gondolom a szolgáltatótól így nano méretben vágták hozzád. Tényleg nem neked való ez a telefon, de lehet semelyik okostelefon sem. Maradj a nyomogombosnál és több napig is fogja bírni majd.

(#5037) bsebi


bsebi
csendes újonc

Sziasztok!

Először is ez egy szuper fórum Honor 7-hez. Minden nap olvasom! :)
Az lenne a kérdésem, hogy ha kipróbálom és felrakom ota-n a mm-et akkor utána ha nem jön be, mennyire bonyolult vagy lehetséges-e visszarakni a 180-at? 180 nálam kifogástalan minden szempontból elégedett vagyok vele. Más is jelezte hogy jó volna ha vki tételesen leírná mi az ami nem működik, nincs a frissítés után. Köszi előre is aki esetleg veszi a fáradtságot és ismeri mindegyik verziót!

(#5038) Soltee


Soltee
tag

Bakker most olvasgatom a multi tools át lehet brandelni bármilyen telot, bármivé... tehát mondjuk a plk-01 to al-10 stb és mehet rá a kinai rom full future-el... azé ez durva.

(#5039) Femat05 válasza Attila1217 (#5020) üzenetére


Femat05
csendes tag

Hello!

Ikonszámláló megjelenítés:
Hosszan nyomsz az "alapképernyőn" egy üres helyre -> (jobb alul) Egyéb beállítások -> Ikonszámláló..

Nekem is jelez frissítést HiCare update után de még nem tettem fel, kíváncsi vagyok én is a véleményekre.. :)
Ne fukarkodjadtok a tapasztalatokkal.. :)

Üdv!

(#5040) Soltee válasza Femat05 (#5039) üzenetére


Soltee
tag

Engem az idegesit az MM-be, hogy az összes engedély megadása és védetté tétele után se mindig értesít pár dolgot.

(#5041) podapoda


podapoda
újonc

Itt ([link]) szeretnék venni egy Honor7-et (94 000-ért adják, az baráti), de mi az a garinál, hogy EU spec? Megbízható ez a puremobile cég? Fura, hogy a 64GB-os verzióra 1 évet, a 16-osra 2 évet adnak....

[ Szerkesztve ]

(#5042) pogi1 válasza podapoda (#5041) üzenetére


pogi1
tag

Így kezdődik [link] Nem tudom milyen EU-s garit adnak?Csak KINAI telefon

[ Szerkesztve ]

(#5043) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Nálam is felajánl a HiCare valami frissítést, de azt írja, hogy csak saját felelőiségemre! Merjek frissíteni vagy sem?

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#5044) Honor 7:)


Honor 7:)
tag

MM re frissítettem , telepítés előtt és uttana is volt chas és visszaállítás , eddig rendben minden kivéve hogy nem találom a dupla koppos beállítást, 9 óra alatt 1 % ot merült este , memoria kb 200Mb kevesebb ugyanazon a programok használatával. És a viber nekem továbbra sem villog

[ Szerkesztve ]

(#5045) kekkola válasza Tamás34 (#5043) üzenetére


kekkola
senior tag

Ha nem frissíted, akkor nem lesz OTA MM-ed.

O+8T

(#5046) Kismuk válasza Honor 7:) (#5044) üzenetére


Kismuk
csendes tag

Viber villogast sikerult csiholnom a lightflow alkalmazassal MM - en. Ugy tunik a b330 - on kevesebb szinnel tud villogni a led mint b180 - on.

(#5047) elin válasza Honor 7:) (#5044) üzenetére


elin
tag

Én a noLed-et használom. Lezárt kijelzőn mutatja az értesítést. Be lehet állítani ikonnal, kis testreszabható pöttyel, rezgéssel, testreszabható hanggal, testreszabható rezgéssel. .

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#5048) Tamás34 válasza elin (#5047) üzenetére


Tamás34
senior tag

Kipróbáltam! Nagyon jó, remélhetőleg nem fogja szívni az aksit.

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#5049) gabor20


gabor20
tag

Telekom elvileg 2 év jótállást ad, de most olvasom a honlapjukon, hogy az 1 éves T-s jótálláson felüli gyártói "kiegészítő" jótállás feltétele: "A következő márkájú mobiltelefon készülékek esetében vállalja a gyártó a termék vásárlását követő 12 hónap után további 12 hónapra a kiegészítő/korlátozott jótállást: Alcatel, a 2015. január 1-je előtt vásárolt Blackberry, CAT, Emporia, Honor, HTC, Huawei, LG, Microsoft, Motorola, Nokia, Samsung, Sony és ZTE." Akkor most mégiscsak a T-s 1 évet adják??

(#5050) Azazel71 válasza gabor20 (#5049) üzenetére


Azazel71
aktív tag

a 2015. január 1-je előtt vásárolt Blackberry,

A kitétel csak a BB-re vonatkozik szerintem.

"
Honor 7 készülék
hálózati töltőadapter
USB-kábel
SIM nyitó tű
rövid kezelési útmutató
GARANCIA ÉS JÓTÁLLÁS

2 év
teljeskörű garancia a készülékre"

Szerintem ez elég egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.