Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) Banderasz74 válasza lajos75 (#8100) üzenetére


Banderasz74
tag

A B380 más helyen van!!!Mindjárt írom! :) Beállitások-Értesitésí panel és állapotsáv-hálózati sebesség mutatása! ;)

(#8102) lajos75 válasza Banderasz74 (#8101) üzenetére


lajos75
senior tag

:R :R meg van :W

(#8103) Banderasz74 válasza lajos75 (#8102) üzenetére


Banderasz74
tag

;)

(#8104) Buccer válasza Banderasz74 (#8101) üzenetére


Buccer
tag

Feltettem a 371-et, a beállításokban én sem találom már. Jó hülye lett ez a menü. Viszont kijelezni kijelzi, mert korábban be volt kapcsolva és úgy is maradt.

Pécs City

(#8105) lajos75 válasza Buccer (#8104) üzenetére


lajos75
senior tag

(#8106) csajszi29


csajszi29
tag

Sziasztok! Visszaállítottam a telefonomat és nem találom azt a beállítást, hogy pl. új messenger üzenet érkezésekor világítson a képenyő. Elég fontos nekem ez a beállítás.
Illetve még egy kérdés: Tudom korlátozni valahogy, hogy az egyes ujjlenyomatokkal rendelkező felhasználók elől elrejtsek pár alkalmazást?
Előre is köszönöm a segítséget!

Xiaomi Redmi Note 10

(#8107) Buccer válasza lajos75 (#8105) üzenetére


Buccer
tag

Ezt értem, de nincs ilyen menü. Kimaradt :)

Pécs City

(#8108) Qrcsik


Qrcsik
újonc

Sziasztok!

Segítséget kérnék: Partnero GSM-nél vettem a telót (PLK-L01). Hiába keresek frissítésekre, nem dob fel semmit. Szeretném frissíteni B380-ra. Manuálba kell gondolom frissíteni. A belső tárhelyre letöltöm (pl. ezt: http://honor-info.de/honor-7-erhaelt-android-m-update-noch-im-februar ) ezt, úgy ahogy leírják, gondolom működhet, nem? Ebben gondolom van magyar nyelv, hisz európai. Vagy csak SD-kártyáról lehet? MIért nem jön OTA-n?

Amúgy érdemes letölteni? Mire készüljek, milyen hibák lesznek? Akksi időt hogyan befolyásolja?

Előre is köszi!

(#8109) Bubaaa válasza Buccer (#8107) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

A 371 ben itt találod!
[link]

(#8110) Bubaaa válasza Qrcsik (#8108) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Pár hozzászólással ezelőtt írta valaki,hogy OTA-n még nincs,csak manuálisan érhető el.. Én meg nem bütykölgetem,majd ha jön letöltöm,addig meg jó így :))

[ Szerkesztve ]

(#8111) newman8929 válasza Bubaaa (#8109) üzenetére


newman8929
tag

Csak előbb állíts be egy adatkorlátot, utána jelenik meg 😉

(#8112) Qrcsik válasza Bubaaa (#8110) üzenetére


Qrcsik
újonc

De az a baj, h nekem még lollipop van rajta. Nem tudom h ota mi alapján működik. A függetlenek később kapják e mint a függők. Lehet h ez hülyeség,nem vagyok otthon ebben a témában... Kollégának már 6ra frissült a Honor 6.

(#8113) choco01 válasza Qrcsik (#8112) üzenetére


choco01
addikt

Mert van előtte B371 asszem.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#8114) csako válasza Qrcsik (#8112) üzenetére


csako
veterán

Neked is C432 van a build számban a PLK-L01 után? Esetleg más?

Ha PLK-L01C432B1xx van nálad, akkor letöltheted onnan a B380-at, sd kártyán hozz létre egy dload mappát, oda tedd az update.app-ot és a háromgombos módszerrel felrakhatod.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8115) soundman1 válasza Qrcsik (#8112) üzenetére


soundman1
senior tag

Ha EU-s verziójú a H7 és Lolli van rajta akkor a Hicare-t frissítsd előbb. Nézd meg a Play-en, és kell lennie egy Hicare frissítésnek! Ha ez megtörtént, akkor a Rendszerfrissítést kéred és jelzi, hogy elérhető a b371. Ezután a korábban leírtak szerint mehetnek a mentések, majd tiszta telepítés, app-ok telepítése, konfigurálás.

Vagy csako bejegyzése szerint egyből mész b380-ra manuálisan.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#8116) Buccer válasza newman8929 (#8111) üzenetére


Buccer
tag

És tényleg. De most jól megszivattam magam, mert állítottam be korlátot és nem tudom törölni :)

Pécs City

(#8117) Azazel71 válasza Buccer (#8116) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Beállítások/Alkalmazások/Telefonkezelő/Tárhely/Adatok törlése

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8118) Buccer válasza Azazel71 (#8117) üzenetére


Buccer
tag

Na itt még sosem jártam. De le akar zúzni mindent a törléssel. Jó az nekem? Beállítást, fiókot...

[ Szerkesztve ]

Pécs City

(#8119) newman8929 válasza Azazel71 (#8117) üzenetére


newman8929
tag

Áhhh, köszi 😁

(#8120) syl5


syl5
őstag

Sziasztok,
Adatforgalom kezelésnél hol lehet beállítani a forduló napot?
Köszi,
s.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8121) Buccer


Buccer
tag

Ez a 371-es verzió nem sokat javított az akku kezelésen, 1 nap maradt az üzemidő. Tegnap kb ugyan ilyenkor töltöttem. Ez a gyors töltés funkció nincs hatással az üzemidőre?

Pécs City

(#8122) James67 válasza Qrcsik (#8112) üzenetére


James67
aktív tag

Amit írtak korábban, a Hicare-t frissítsd, majd a 6-os verzió telepítése után csinálj egy gyári adatok visszaállítását, hogy jól működjön minden appod. Persze előtte biztonsági mentés is kell!

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#8123) Qrcsik válasza csako (#8114) üzenetére


Qrcsik
újonc

A build PLK-L01c636b130. HiCare letöltve, legfrisseb, de így sem talál frissítést? Honnan tudom h biztos európai-e?

(#8124) csako válasza Qrcsik (#8123) üzenetére


csako
veterán

A C636 nem európai, hanem maláj. Hozzávaló B330

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8125) Qrcsik válasza csako (#8124) üzenetére


Qrcsik
újonc

Király... Ezzel megmarad a magyar nyelv ha frissítem? Nem szeretném még ezt is beszívni.... Belső memóriára mehet, onnan is frissíthetem vagy csak SD?

[ Szerkesztve ]

(#8126) csako válasza Qrcsik (#8125) üzenetére


csako
veterán

A magyar nyelv megmarad, és az sd kártyáról történő frissítés az ajánlott, legalábbis én még nem próbáltam a belsőről.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8127) kispalyas válasza syl5 (#8120) üzenetére


kispalyas
csendes tag

Csomagbeállításoknál

"Gyáva népnek nincs hazája..."

(#8128) elperroloco


elperroloco
csendes tag

Sziasztok
Ha valakit érdekel fekete téma

[link]

(#8129) syl5 válasza kispalyas (#8127) üzenetére


syl5
őstag

Az hol van a menüben?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8130) Misi61


Misi61
tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. A lányomnak van egy 3honapos honor 7 mobilja. Az a gondja hogy kikapcsolt a készülék és nem lehet életre kelteni. Illetve egyszer sikerült úgy 10 percre de csak ennyi. Nincs ötletetek hogy miként lehetne életre kelteni? Köszönöm.

(#8131) HowardStern


HowardStern
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! YodaROM v10.0 van fent a telón, 2.8.7.0-s TWRP. Rosszalkodik a rendszer: FC-zik a tárcsázó, nem halljuk egymást a másikkal... 2-3 ki-be kapcsolás megoldja, de nagyon zavaró. Emiatt szeretnék egy másik főzött romot feltenni. Az MM+D EMUI 4.1 by WBT v5.0-s verziót néztem ki magamnak. A YodaROM telepítése előtt csináltam Backup-ot a B330-as rendszeremről. Úgy emlékszek, hogy fullosat. Restore-nál viszont már csak a System és Data partíciókat mutatja. :( Elrontottam a korábbi Backup-ot, igaz? :W

Mit tegyek, hogy visszakerüljön a korábbi B330, hogy aztán fel tudjam tenni az MM+D EMUI 4.1 by WBT v5.0-s szoftvert?

[ Szerkesztve ]

(#8132) xSide válasza Misi61 (#8130) üzenetére


xSide
őstag

Töltést veszi kikapcsolt állapotban, hány %-ot mutat?

(#8133) Misi61 válasza xSide (#8132) üzenetére


Misi61
tag

Még fénnyel sem jelzi a töltést.

(#8134) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Uraim, az miért van, hogy európai Honor 7-en nincs még B380 frissítés sem a menüben, sem Hicare-ben? B371-en vagyok.

(#8135) xSide válasza Misi61 (#8133) üzenetére


xSide
őstag

Szerintem ebben az esetben szervíz.

(#8136) vazzz válasza DaveHutt (#8134) üzenetére


vazzz
őstag

Még nem érkezett meg OTA kis hazánkba.

(#8137) zozyk


zozyk
addikt

Durva,hogy 70-ért nem viszik el a vadi új telót... :F

(#8138) kispalyas válasza syl5 (#8129) üzenetére


kispalyas
csendes tag

Beállítások-Adatforgalom kezelés- Csomag beállítások

"Gyáva népnek nincs hazája..."

(#8139) syl5 válasza kispalyas (#8138) üzenetére


syl5
őstag

Nincs ilyen.
Emui 4.0
Android 6.0

Neked melyik verzió van?

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8140) DaveHutt válasza vazzz (#8136) üzenetére


DaveHutt
őstag

Feltettem manuálisan. Fogok én itt várakozni.

(#8141) kispalyas válasza syl5 (#8139) üzenetére


kispalyas
csendes tag

4.0.1
6.0 verzió
Akkor ezért... :-/
Beállítások keresőjébe beírva sem dobja fel?

"Gyáva népnek nincs hazája..."

(#8142) csako válasza kispalyas (#8141) üzenetére


csako
veterán

B380-on én sem találom... bár én angolul használom, de semmi erre hasonlító dolog nincs sehol :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8143) kispalyas válasza csako (#8142) üzenetére


kispalyas
csendes tag

Az enyém PLK-UL00C17B380-as és magyarul...

[ Szerkesztve ]

"Gyáva népnek nincs hazája..."

(#8144) csako válasza kispalyas (#8143) üzenetére


csako
veterán

Az más, nekem PLK-L01.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8145) syl5


syl5
őstag

Akkor jön következő kérdés.
Ki használja stock Android ROM-al, vagy esetleg Cyanogen-el? :)
Nem jó ez az EMUI.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8146) BOBAKILL válasza syl5 (#8145) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szerintem meg jó ez az emui. :D

(#8147) vazzz válasza syl5 (#8145) üzenetére


vazzz
őstag

Szerintem senki, mert nem igazán van rá se stock, se cm. :U
Én nem használom az emui felületet, next launcher van megszokva, így ugyanaz a felület, mint az előző telefonjaimon... a stock feelinghez csak root kell, kipucolni a szemetet, meg valami másik launcher és kész.

[ Szerkesztve ]

(#8148) syl5 válasza vazzz (#8147) üzenetére


syl5
őstag

:O
Xda-n van pár rom azért, de tényleg minimális.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8149) Azazel71 válasza syl5 (#8145) üzenetére


Azazel71
aktív tag

A stock egy hányás szerintem, cyan nincs rá tudtommal, az EMUI felület elég gáz, ezért mint minden telómon, Nova launchert használok. Persze ez mind ízlés dolga.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#8150) vazzz válasza syl5 (#8148) üzenetére


vazzz
őstag

Szerintem egyik sem stock, azok csak kipucolt romok, cm meg nincs, de szerintem felesleges is. Cyanogen-nek gyenge hardvernél, vagy összegányolt rendszernél van értelme, de ennél a telefonnál egyik tényező sem játszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.