Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Azazel71 válasza qbeer666 (#3987) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Próbáld először a kényszerített leállítást, utána a tiltást.Egyébként ezzel a keresősávot tiltod le.Megmarad, csak nem működik.Legalábbis nálam így van.

Az én tiltólistám:

3d wallpappers
3d wigdets
A google naptár szinkronizálása
Alap képernyővédők
Android system web view
ugyanez mégegyszer
Böngésző (helyette Delphin van)
Buborékok
Chrome
com.android.wallpapper.holospirál
Fázissugár
Fekete lyuk
Felhasználoi szótár
Foto képernyővédők
Fotók
Google alkalmazás
G.Play Filmek
..könnyvek
...ujságos
...zene
Hangouts
HiCare
Nyomtatási sor kezelő
Zenét megjelenítő...

Plusz a GPS, Bluetooth csak ha kell,autoszinkron csak címtár és gmail, viber.

Face törölve face messenger nincs, skype nincs, Twitter törölve.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4002) Azazel71 válasza Sty01 (#4000) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Ezeknek a teszteknek az eredménye nagyban függ a teló pillanatnyi állapotától, az étlag 43000 körül van.
Egy frissen telepített,jól belőtt " szűz" telóval jobb eredményt kapsz, mint egy belakottal, és nyilván nem mindenegy az sem, melyik szoft van rajta...

Nem igazán érdemes ezekkel foglalkozni, úgyis az számít, hogy használat közben mennyire érzed gyorsnak, vagy lassúnak.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4003) Azazel71 válasza Azazel71 (#4001) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Ja, és a Helyadatok kompletten letiltva :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4004) berzser67


berzser67
tag

Szívesen megnyomkodnám :)

(#4005) Sty01 válasza Azazel71 (#4002) üzenetére


Sty01
tag

Ezt értem de viszonyitani jó,az én telwfonom amikor szüz volt sem guritott többet,söt a tesztben többet ért el mint az Lg G4,nekem volt G 4 zokszó nélkül guritott 63 ezret ugyanazzal a 6.0.1 antututuval. Amugy a tietek is melegszik?

(#4006) lenovomen válasza Sty01 (#4005) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Én nem vettem észre melegedést.

(#4007) Dello79


Dello79
aktív tag

Ezt tudtam kicsikarni a telefonból.. jó vagy nem..

- 2 Sim - Voda ( 4G ) , Telenor
- minden szinkron kikapcsolva
- Intelligens Energiakezelés
- BT kikapcsolva
- GPS kikapcsolva
- Wifi kikapcsolva
- Minden hang és figyelő szenzor kikapcsolva

Reggel 7h -kor vettem le 100 % -al a töltőről.. 1 napot kibírt...

::::::::::: FÉNYERŐ : 5-10 % -on volt végig !! :::::::::::

(#4008) qbeer666 válasza Sty01 (#4005) üzenetére


qbeer666
tag

Enyém szokott néha. Annyira nem vészes.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#4009) nickedez89 válasza Dello79 (#4007) üzenetére


nickedez89
senior tag

Két kártyával lehet, hogy ez is jónak számít nem tudom!
Akiknek nagyon merül : használtok facebookot? Vagy twittert ? Esetleg Google+ -t?
Ezek igen rendesen tudják szívni az akkut!

Nálam ezek pl. eleve törölve vannak!

Melegedést akkor tapasztalok, ha kocsiban megy a GPS és közben töltöm a 2.4A -es autós töltővel!
Normál töltésnél szokott még langyosodni, ha nagyon lemerült állapotából kezdem tölteni! De ezek teljesen normális dolgok szerintem!
Normál használat közben nem tapasztaltam melegedést még.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#4010) BOBAKILL válasza Sty01 (#4000) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Intelligens módról állítsd át teljesítmény módra az energiatakarékosság menüben.

(#4011) soundman1 válasza Azazel71 (#4001) üzenetére


soundman1
senior tag

Szép kis lista! 😁 Ez alapján letiltottam én is még egy párat. A google naptárt nem használod, hogy a szinkronizálását letiltottad?
A Talckback letiltása okozhat gondot, haszálja valami, mert én még soha nem kapcsoltam be.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#4012) Azazel71 válasza soundman1 (#4011) üzenetére


Azazel71
aktív tag

A G.naptárt csak úgy használom, mint egy kártyanaptárt, ahhoz nem kell szinkron. A Talckbak-et azért hagytam, mert a Cool readerben náha használom a felolvasás funkciót, és lehet hogy kell hozzá, lusta voltam kisérletezni vele :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4013) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok.
kettő kérdésem lenne a B330-hoz kapcsolódóan.
hogy tudom letiltani a gyári Naptár alkalmazást hogy csak a letöltött Google naptár működjön?
Trafi Hunter alkalmazásba és egy másik alkalmazásban nem jelenik meg a google térkép
csak egy nagy szürkeség. sebességet viszont írja. Valakinek ötlet mi lehet a gond?
Viszont ha a Goggle térkép appot megnyitva viszont jól jelenik meg a térkép.
Köszi

(#4014) soundman1 válasza Azazel71 (#4012) üzenetére


soundman1
senior tag

Ne kapcsold ki a Talkbacket, mert ugyan a felolvasás megy, de a Kisegítő lehetőségek Szolgáltatások alatti progik kapcsolója képernyő zárás után off-ba került, mert letörölte a Talkbacket. Nem állt helyre a rend míg újra nem telepítettem a Talkbacket.

Amúgy mit kell tenni, hogy egy újraindítás után ne kelljen mindent visszakapcsolgatni on-ra, pl. Truephone, backbutton, go notifier.

Én a @voice aloud reader-t használom, puritánabb, de sokoldalúbb, hozzá fent van a vocalizer tts hangmotornak, és a spaeker hívás, sms érkezés bemondására.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#4015) Azazel71 válasza soundman1 (#4014) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Nekem ott csak az Avast, és a Nova súgói vannak...szerintem képes leszek élni nélkülük :)

A kérdésedre a válasz: Beállítások/indításkezelő

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4016) soundman1 válasza Azazel71 (#4015) üzenetére


soundman1
senior tag

Indításkezelő?

Most használtam először a Beállítások keresőjét, de az sem dobja fel.
Plk-01b180-as (lollipop) h7em van.

Biztos azt is letiltottam. 😀

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#4017) fila


fila
senior tag

Három hónapi használat után megvan az első hiba a telómnál.

Tegnap Pesten telepítettem a Waze-t, majd egy órán keresztül mutatta az utat keresztül a városon.

Kiértem az autópályára felvettem a telót, ami szinte sütötte a kezem, úgy felmelegedett.
Ráadásul az akksit is pikk-pakk leszívta...

Nem tudom mi a pics.-ért csinálta, de ez nem normális szerintem.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#4018) undersance válasza fila (#4017) üzenetére


undersance
tag

Hm, én rendszeresen használom a Waze-t, de langyosnál soha nem éreztem melegebbnek a telefont hosszabb használat után sem.

(#4019) BOBAKILL válasza fila (#4017) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Rá volt dugva szivargyújtós töltőre közben? Akkor indokolt lehet a melegedés. Főleg ha a napocska süti a szép fémházat is közben...

(#4020) fila válasza BOBAKILL (#4019) üzenetére


fila
senior tag

Alul volt a sebváltónál, nem a napon, és nem volt bedugva a töltőbe.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#4021) Azazel71 válasza soundman1 (#4016) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Szerintem inkább az a gond, hogy még telepítetted :)

PMPlus nevű alkalmazás.Kibővíti a telefonkezelő alkalmazást, két új lehetőséggel :) Hivatalos Huawei cucc, csak az euro verziókból a google nyomására kimaradt.

[link]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4022) ORCA58 válasza Azazel71 (#4021) üzenetére


ORCA58
addikt

A Play-en is fent van. [PM Plus]

(#4023) nickedez89 válasza Azazel71 (#4021) üzenetére


nickedez89
senior tag

Milyen funkciók?

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#4024) Azazel71 válasza ORCA58 (#4022) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Csak épp onnan nem engedi telepíteni, legalább is az európai verziókra.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4025) ORCA58 válasza Azazel71 (#4024) üzenetére


ORCA58
addikt

Most, hogy mondod, tényleg! [link] Ezzel töltöttem le a play-ről.

nickedez89 Jogosultság és indítás kezelő.

(#4026) nickedez89 válasza ORCA58 (#4025) üzenetére


nickedez89
senior tag

No, ez már döfi majd megnézem akkor szépen! :R

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#4027) nickedez89 válasza ORCA58 (#4025) üzenetére


nickedez89
senior tag

Nagyon baba! Miért kellett ezt kihagyni az eu romokból?
Google-ék aggódtak, hogy nem tudhatnak meg mindent automatikusan? :D

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#4028) Azazel71 válasza nickedez89 (#4027) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Pl. mert ha egy app hálózati hozzáférését letiltod, nem fog reklámokat lőni rád, az meg nem annyira tetszene a google zsebének ugye.Meg a fejlesztőinek sem, mert nem az appok árából, hanem a benne lévő reklámokból élnek.

Kínában viszont nem akkora hal a google, ott nem tudta letiltatni a Huawei-el.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4029) qbeer666 válasza Azazel71 (#4028) üzenetére


qbeer666
tag

Én is letoltottem, de te ezzel hogy tilottad le egy app adat hozzafereset? Utálom a reklámokat. :D

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#4030) Azazel71 válasza qbeer666 (#4029) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Öööö...valóban :B Úgy tűnik benéztem, mert csak a wifi,mobiladat bekapcsolást tudom tiltani...a hozzáférést a Hálózati alkalmazásoknál lehet, amelyiknél lehet.
Szóval akkor rossz példát hoztam...

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4031) qbeer666 válasza Azazel71 (#4030) üzenetére


qbeer666
tag

De mondjuk helyadatokat meg sok minden egyebet le lehet vele tiltani. Szóval random nem fog semmilyen program gps-t használni. :D Még ez tényleg elég hasznos, szóval aki linkelte annak nagy respect.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#4032) Dello79


Dello79
aktív tag

Nem tudtok ajánlani valami normális fényképező app -ot a telóhoz.. mert a gyári nagyon xar.. full más színek vannak a fehéregyensúlyt soha nem találja el..az iPhone 4S -em jobb képeket csinált, jó mondjuk a Moto G -nél jobb ez tény, de még ott is rendben voltak a színek..

(#4033) Azazel71 válasza Dello79 (#4032) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Nem próbálta:m, de xda-n ajánlják : HTC kamera : [link]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4034) qbeer666 válasza Dello79 (#4032) üzenetére


qbeer666
tag

Pro módban ez mind állítható. Ha rendes képet akarsz lőni amúgy sem használod az alap üzemmódot , és ha még HDR-re allitod már úgy is nagyon szép szerintem. :) Kipróbáltam amit Azazel ajánlott és nagyon lassú a fókusz és elvesztesz egy csomó funkciot.

[ Szerkesztve ]

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#4035) Goxi


Goxi
tag

Dilemmám : H7 vagy P8. A H7-ben számít a magasabb órajél (2,2 a 2,0-val) szemben?

(#4036) Azazel71 válasza Goxi (#4035) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Szerintem a világon semmi jelentősége, csak számháború :)

Nálam az infra,(egy távirnya mindfelett(helyett :) ),és az ujjlenyomatolvasó(eleinte csak "gizdaságból", de idővel rájöttem, hogy igen hasznos, kényelmes) döntötte el a kérdést.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4037) qbeer666 válasza Azazel71 (#4036) üzenetére


qbeer666
tag

P8 - baj viszont elvileg jobb a kamerája. Azonban az ujlenyomatolvaso tényleg nagyon kényelmes dolog,azonban én a P8-at kisebbnek éreztem a kezemben. Nem tudom a pontos méreteket.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#4038) Azazel71 válasza qbeer666 (#4037) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Én direkt nagyot akartam, ha má' ennyi pízé cserélem le a hűséges xperia sp.-t, akkó nekem legyen látványosan nagyobb is!!!! :DD :DD

5.64 x 2.83 x 0.33 inches (143.2 x 71.9 x 8.5mm) H7

5.70 x 2.84 x 0.25 inches (144.9 x 72.1 x 6.4 mm) P8

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4039) tgeri


tgeri
tag

Az ujjlenyomat olvasó olyan, hogy amíg nincs, azt mondod, hogy "á, nem is kell", de amint van, egy nap használat után azt mondod, hogy "eddig hogy éltem enélkül?". Szóval szerintem is H7. Asszonynak H7 van, nekem csak H6 és eszméletlenül hiányzik azóta nekem az ujjlenyomat, mióta néha kézbe veszem az övét nyomkodni...

(#4040) Dello79 válasza Goxi (#4035) üzenetére


Dello79
aktív tag

Ezen anno én is gondolkodtam. De mivel iPhone-t is használok, annyira durván megszerettem az ujjlenyomat olvasót , hogy kb. nem is volt kérdés hogy H7 , az órajel számít persze de nem ekkora különbséggel.. a másik hogy az akku is nagyobb.3100 vs 2680 .. plusz a P8 drágább is.. igazából nincs is kérdés egyértelmű H7.

(#4041) nickedez89 válasza tgeri (#4039) üzenetére


nickedez89
senior tag

Tényleg így van!
Abszolút nem gondoltam, hogy ennyire meg fogom szeretni az ujjlenyomat olvasót!

Mióta megvan ez a teló, talán kétszer láttam a zárképernyőm! :D

Szerencsére nem gagyit raktak bele, tényleg gyorsan és pontosan olvas!

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#4042) Azazel71 válasza nickedez89 (#4041) üzenetére


Azazel71
aktív tag

A másik nagy okossága az appok lezárása ujjlenyomattal...

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4043) Gábor870508


Gábor870508
csendes tag

Eladó a Honor-m. Tokkal üvegfóliàval. 4 hónapos.

(#4044) Azazel71


Azazel71
aktív tag

Egy kis adalék,Minden eddigi javasolt beállításon túl, a korrekt értesítésekhez kell még az Energiatakarékosság "teljesítmény" módra állítása is.

Szóval:

-teljesítmény
-az app legyen védett
-legyen rajta lakat
-engedélyezzünk neki az Értesítésekben mindent

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#4045) silver-pda válasza Goxi (#4035) üzenetére


silver-pda
aktív tag

plusz a H7 dual aktív. :)

(#4046) haypro válasza Gábor870508 (#4043) üzenetére


haypro
senior tag

Szia!

Mennyi a Honor?
Köszi,
Bálint

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#4047) igali


igali
tag

Ti használjátok/ működik rendesen a Smartcare (Beállítások- Inteligens aszisztens helyen lehet bekapcsolni)?
Egész pontosan az ingázásra gondolok. Nekem azt valamiért nem tanulja meg (beállítottam már busszra és autóra is, de semmi.) Mobilnet mindig bekapcsolva, és igen gyakran a GPS is. Már elég sok idő tellett el, és még mindig nem lett okosabb.
Nem életbe vágóan fontos, tudom hol van a melóhelyem meg az otthonom, de ha már ilyen opció, akkor működhetne. :D

Másik kérdésem:
Valaki használta már az NFC-t fizetésként? Pl dohányboltban működik? Milyen alkalmazásra, beállításra van szükség?

Honor 7 PLK-AL10

(#4048) Gábor870508 válasza haypro (#4046) üzenetére


Gábor870508
csendes tag

http://www.jofogas.hu/fejer/Honor_7__Elado_47380245.htm?first=1

(#4049) csajszi29


csajszi29
tag

Sziasztok!
Október óta van meg a honor 7-em. Imádom, eddig semmi gondom nem volt vele (azpn kívül, hogy a B180 frissítés óta egyszer meghülyült a kamerája és azóta merül, mint állat, melegedik). Most viszont tegnap estére gondolt egyet és egy kis sárga csík jelent meg a képernyő jobb oldalán. Nem értem, hogy miért, nem volt semmilyen extrém körülménynek kitéve.
Előfordult esetleg már valakinél ilyen. Szerintetek javítható vagy cserélni kell? Jövő héten el is viszem a szervízbe. (A boltba kell vinnem, ahol vettem (Speedshop)?)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 10

(#4050) qbeer666 válasza csajszi29 (#4049) üzenetére


qbeer666
tag

Ha ráérsz jobban jársz ha egyből elviszed a budaörsi szervízbe.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.