Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) inf3rno válasza Tikakukac (#99) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Küldd el pü-ben :DD

Buliban hasznos! =]

(#102) inf3rno válasza Polllen (#66) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ehhez még hozzá lehetne csapni az átadta a terméket opciót is. Mert lehet az is, hogy benyelte az előreutalást, aztán onnantól ignorál vagy hiteget.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#103) Chaser válasza inf3rno (#102) üzenetére


Chaser
titán

nyilván amíg nem kaptad meg a terméket nem értékelsz, csomagolásról és áruval kapcsolatos dolgokról is elég nehéz lenne anélkül véleményt mondani

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#104) inf3rno válasza Chaser (#103) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Mi a helyzet, ha soha nem kapom meg?

Buliban hasznos! =]

(#105) kenwood válasza inf3rno (#104) üzenetére


kenwood
veterán

akkor kitiltjak,es mind1 az ertekeles

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#106) inf3rno válasza kenwood (#105) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Mi akadályozza meg, hogy újra regisztráljon más néven?

Buliban hasznos! =]

(#107) Chaser válasza inf3rno (#104) üzenetére


Chaser
titán

Megvalaszoltak, nem kell hozza nagy fantazia:) a titok csak sok ertekelese eladotol vasarolni, ott minimalis a riziko. Egyeb esetben meg szemelyesen, ha nem eri meg az ut miatt akkor meg hanyagolni kell.

szerk: a modik latjak az ip-t, legtobb kitiltott pedig uo. adatokat hasznal mint elotte, konnyu megfogni

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#108) RECSKA


RECSKA
veterán

Hmmm. Nagyon jo cikk...

Tudnek meselni a melyentisztelt vasarlokrol. Tobb 10 oldalakat...

Nem akarok senkit megbantani, de sajnos az ujoncokkal van a legtobb baj.

De jol ki van ragadva a cikkben a lenyeg. Napi 50 uzenet fele igy kezdodik : "szia, most azonnal ertemegyek, rakd el... elrakom, eltunik, par nap mulva ir, hogy elnezest, surgos volt, vett mashol xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#109) Vincent_ válasza RECSKA (#108) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Pontosan, mi "öregek" már láttunk ezt-azt... Ezért mondom, hogy jegelés csak 10% foglaló megküldésével megy, ez nagyjából megszűri a komolytalanokat. Mondjuk ott meg megy a hitegetés, hogy elutalta, csak nem ment át, meg nem volt pénz a számlán, meg rossz számlára ment. Vannak hihetetlen story-k! :D

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#110) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Szigorúan személyes véleményem, hogy talán jobb lett volna minden probléma gyökerével kezdeni, tehát a "hogyan adjak el a hardveraprón" c. cikkel, így talán az eladói oldal is képbe kerülne bizonyos alapvető társalgási, információmegosztási, stb... dologgal.

A hozzászólásokban emlegetett sok ostoba vásárló az eladó felrakott hirdetése után kerül csak a képbe. Ha a hirdetés is hiányos - sokan arra arra sem veszik a fáradtságot, hogy pl. normálisan jellemezze a terméket vagy legalább linket rakjon be teszthez, gyártói oldalhoz- , akkor ne csodálkozzunk, ha a vevőjelöltek hasonlóan frappáns üzenetekkel zaklatnak :DDD

Tehát szerintem illett volna a gyökerektől kezdeni és csak azt követően "helyrerakni" a vásárlói oldal viselkedési normáit.

Azt bizonyára a rutinos eladók leszűrték, hogy mindkét oldalon - ugyanúgy a vásárlóin és az eladóin is - nagy hiányosságok vannak.

Számomra a legborzasztóbb, hogy sokan nem veszik a fáradtságot, hogy válaszoljanak a küldött privát üzenetre (legyen az vásárló avagy éppen eladó). Egyébként a személyes gyöngyszem az volt, mikor az illető aláírásában ez a szöveg volt olvasható: "Privát üzenetre illik válaszolni" :DDD Ja persze! Biztos, ha neki fontos

Én jellemzően vásárlóként használom a HA-t, így döntő többségében eladókkal van személyes kapcsolatom. Az olvasott hozzászólásokból sokat szépen vissza lehetne fordítani eladói hiányosságokra, mert azért nem mindig a vásárlóban kell keresni a hibát, szóval szívesen olvasnám a "Hogyan adjak el a HardverAprón" c. bejegyzést

ui. szvsz. kellett egy ilyen bejegyzés, ahol össze vannak szedve az alapvető viselkedési normák, praktikus megoldások, mert nagyon sokunkra erősen ráfér az iránymutatás :R

read-only mode on the forum

(#111) IMIIKE1998 válasza hcl (#86) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mennyivel drágább az utánvét? Gondolom súlyra megy, de pl. egy tápegység nem 50 kiló :DD. A fő ok, amiért nem akarnak előre utalni az az, hogy félnek, hogy nem küldöd el a terméket, de a pénzük meg oda.

[ Szerkesztve ]

(#112) Vincent_ válasza IMIIKE1998 (#111) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Az utánvéttel az a gond, hogy fix díjas, és az eladónak a feladáskor kell fizetni, amit ha a vevő - bármilyen okból kifolyólag - nem vesz át, akkor a bukja a feladás díját, és mehet megint a postára a csomagjáért, amit a posta visszahozott. Jártam már így sajnos.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#113) IMIIKE1998 válasza Vincent_ (#112) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Értem, de én nem mernék előre utalni, vagy akkor csak a postaköltséget.

(#114) Tikakukac válasza IMIIKE1998 (#113) üzenetére


Tikakukac
titán

Csak a környezetemben tudok 5 olyan embert akit átvágtak utánvéttel is. Miből tart adott súlyra tömni egy dobozt? Mert a csomag tartalmáért nem a futár meg a posta felel és már kész is a szopó.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#115) Vincent_ válasza IMIIKE1998 (#113) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Ezért szoktam én is csak azt kérni előre attól, aki ragaszkodik az utánvéthez. :)

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#116) Chaser válasza IMIIKE1998 (#113) üzenetére


Chaser
titán

másik oldalról viszont, én mért küldenék neked bármit előre ha nincs nálam az ára?:)
ahogy mondtam, itt vagy van leinformálhatóság, vagy nincs, nem bizalom kérdése
ha nincs eladói oldalról nyilván nem utalunk előre, de nem is uv-zünk, el is lehet menni azért ami kell, ha nem éri meg az útiktg/idő hagyni kell a francba

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#117) Vincent_ válasza AtHoS (#110) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Ahogyan írod, te is vásárlóként használod inkább az apro-t, és 10-ből 9-en így vannak itt ezzel. Ezért is jogos, hogy a vevői oldalt tisztázzuk először szerintem (mivel kb. 10-szer annyi embert érint :) ). Aki amúgy eladni akar, az tapasztalataim szerint nagyságrendekkel hamarabb reagál, mint sokszor az érdeklődő vevőjelöltek. :) Amúgy meg a korábbi adás-vételek alapján látható értékelés jól előrevetíti a várható reakció-időket, várható válasz minőséget is. :)

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#118) MeroM


MeroM
senior tag

Jó cikk ,bár ez h kinek mennyi pénze van esetleg nincs a telóján pénz nem feltétele annak, hogy ne vásároljon hardvert...

(#119) kenwood válasza MeroM (#118) üzenetére


kenwood
veterán

Lehet,de nekem az amikor a vevo(jelolt) visszahivo smseket kuld,vagy nem tudja jelezni,hogy 20 percet kesni fog, nem fer bele.
kb. olyan ez,mint amikor valaki segelybol veszi a cigit,piat.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#120) MeroM válasza kenwood (#119) üzenetére


MeroM
senior tag

:D:D meg a felest.... :C :C

(#121) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Tegnapi/mai Jófogás vs Hardveraprós vevős story :

Jóember üzen, h érdekelné egy cirka 3000 Ft-os cucc, de vigyem már el neki a Keletibe délután 5-re. Írom neki, hogy ez fizikai képtelenség, mert hogy nem tudok teleportálni (legjobb esetben is akkor lépek ki a melóhelyen az ajtón), nincs bérletem sem, meg időm sem erre nagyon, de 6-7 körül el tudom vinni, vagy jöjjön el érte. Nem tud várni, 5-kor indul, jó, akkor másnap vigyem be a melóhelyre. Jó. Kérdezem este, hogy akkor jön érte? Hát vigyem már el a Keletiig, mert ha ő eladó lenne, és el akarná adni a cuccot, ő biztos elhozná. És milyen kamu már az, hogy nincs bérletem, és mekkora lusta disznó vagyok, hogy nem vagyok képes "pár lépést tenni" (oda-vissza jó 40 perc BKV-zásról beszélünk), ő már csomó mindent eladott, ne szívózzak már ilyenen. Ment még egy kis adok kapok, majd abban váltunk el, hogy mekkora szararc vagyok. :C :C :C

Ugyanez itt PH-n (féléves újonc):

Postázást kér, utalja a pénzt, aznap elindult a csomi. Kérdés: másnapra odaér? Mondom neki, hogy 2-3 munkanap a reális. 2 nap múlva reggel már ír is, hogy még mindig nem jött meg! És több ismerőse is azt mondja, hogy 1 nap alatt meg kellett volna jönnie. Újabb levélben pontosít, hogy OK, mégsem igaz az 1 nap. De akkor mikor jön már meg? Küldjek rag-számot. Mondom neki, hogy ezt online úgysem látja, de este átküldöm - ígérem. Késő este érek haza, kimegy a fejemből, reggel már ott a levél: miért nem küldtem meg, küldjem már! Jelzem neki, hogy 3 nap alatt ez a 10-dik levele, de azért megkapja reggel a számot. Erre sértődötten közli, hogy az életben nem vesz tőlem többet semmit. Mondom neki, hogy semmi gond, de a csomag azért megjött?? Erre már válasz sem jön, hiába kérdezek rá még egyszer. Azóta már belépett többször...

Ugyanez a deal a fanatikus taggal így zajlott: Este üzen a tag, h van-e postázás? Írom van, meg hogy mennyi az ára. Átküldi a táblát, h a posta.hu-n mik az árak (minimálisan az alatt, amit mondtam), én megírom, hogy igen, de rühellek sorban állni, meg borítékot kitölteni, ezért egy minimális + ktg. bele van még ebbe kalkulálva. Röhög egyet, és egy kicsivel többet már utal is. Reggel a számlán a zseton, a csomag meg már ma a postán. :C :R

Vannak azért különbségek... :D

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#122) kenwood válasza Vincent_ (#121) üzenetére


kenwood
veterán

A masodik minimum dontetlen,de inkabb te vagy a ludas.
Nekem 20 bol kb. 1 csomag nem er odamasnapra.
Raadasul masnap este sem kapta meg a ragszamot,ertheto az aggodalma.

A harmadik viszont engem is nagyon bosszant.
Azt megertem, hogy az adatok bevitele,nyomtatas,penzkezeles kb. 3 perces folyamata neha picit elhuzodik,de az ,hogyha harman,vagy tobben vannak elottem,az minimum fel ora,egyszeruen botrany.

Nem hiszem el ,hogy egy ekkora cegnel meg senkinek nem tunt fel ,hogy a csomagfelvevok hatekonysaga olyan 20-30% korul mozog.
Raadasul nagyreszt nem is a kezelo a hiabas,o csak beletespedt a szarul kidolgozott munkafolyamatokba,es a megfelelo munkaeszkozok hianyaba.
Az milyen mar, hogy meg egy nagytetelben parszaz forintert megvasarolhato ragaszto-pisztoly sem all a rendelkezesukre.Ha valakinek le kell zarni a csomagjat,akkor keresgelik a veget a celuxnak,meg foggal tepik el ...
A szoftver is ezer sebbol verzik,amivel dolgoznak.
Ott annyi fejldoes van, hogy mar megszunt az, hogy 3 bol egy adatbevitelt az utolso pillanatban visszadobott a gep,es kezdhete elolrol a joember.

A csomagokat ugye ki kell tolni az udvarra, hogy elvigye a jarat,de nem am a kocsira pakolnanak fel.
Eloszor korbefalazza magat,aztan 5 perc alatt valahogy kibontja.Ha megjon a jarat,akkor bezarja az ablakot,eltunik 20 percre,es elkezd felpakolni a kocsikra.
Sorolhatnam meg ,de egyszeruen dobbenet,ami ott folyik

most kepzeld el, hogy mondjuk a teszkoban minden harmadik vasarlo 5-10 perc alatt lenne kiszolgalva,ha pedig ebedszunet van,akkor bezarjak az osszes kasszat,es addig lehet nezelodni az aruhazban :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#123) persil


persil
nagyúr

En a "szarakodast" utalom nagyon. Ott a hirdetes, minden reszletesen le van irva, neten ra tudok keresni, allapotarol ott vannak a fenykepek, az ara megfelelo, akkor en mar csak annyit irok, hogy szia, mikor tudunk utkozni, es par ora mulva megvan a sikeres uzlet, csa!

Na ehhez kepest, amikor napokig levelezel valakivel, a felebol meg le akar alkudni 20%-ot, majd az utolso percben, mikor mar ott vagyok helyben, kozli, hogy megsem tud eljonni... Hat azokat komolyan lelonem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#124) Chaser válasza kenwood (#122) üzenetére


Chaser
titán

Nem az ott dolgozók hibája. A posta vezetősége enyhén szólva is érdekesen kezeli a dolgokat. Még annyira sem futja, hogy öntapadós ívre nyomtassanak, az is gyorsítana a dolgon. A sw meg, hát komolyan mondom amit szerződéskor kaptam frankóbb mint amivel benn dolgoznak:D Érdekes, nekem tudnak öntapadós ívet adni a címirathoz, postákon meg nincs.
Ajánlott leveleknél van/volt, ha nincs rajta elsőbbségi és ki tudnák szállítani akkor is sokszor parkoltatják, kevés elsőbbségi fogy. Ötletesség azért megvan:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#125) Vincent_ válasza kenwood (#122) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Azért a másodiknak kommunikációs skill-ekből beírtam egy karót. :D Azóta sem írt vissza, hogy megjött-e a cucca. Az ilyennel mit csináljak, komolyan?

Ha leírom világosan, hogy 2-3 nap, akkor mi a francért várja másnapra? Amúgy nem csomag, hanem ajánlott levél volt, az meg úszik a sokmillió "sima" levéllel, nem véletlenül írtam, hogy nem valószínű, hogy hamarabb odaérne.

A Posta technológiája még nem az igazi. A legnagyobb baj (amit mindenki észlel) az az, hogy nincs előkészítve a csomag, pedig erre lenne lehetőség. De ha még az sem, a hűségkártyát bepittyentve egyből feltöltené a feladó adatait a gép. De ezt nem tudják, nem használják sokan.

Én ha postázok, már otthon becsomagolom + előre kitöltöm a feladójegyzéket, kinyomtatom, így kb. 45 mp és 1 perc között szokott lenni az időm. De ha egyesével kell bepötyögni a feladót meg a címzettet a gépbe, az persze hogy viszi az időt. Ha meg még be sincs csomagolva (istenem, hányszor láttam, hogy a nyitott dobozt méricskélték, hogy mennyi fér bele a súlyhatárba, és attól függően tették bele meg vették ki a kolbászkát), akkor persze, hogy megy a drága idő... :(

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#126) Chaser válasza Vincent_ (#125) üzenetére


Chaser
titán

Aki gyakran postáz annak felajánlhatnák a céges csomagot, nekik mindegy ki fizet csak fizessen:) Anno kérdeztem van-e ilyen, persze nincs. Nekik is sokkal jobb lenne, otthon megcsinálja az ember a csomagot, postán csak becsippantják. Ha most 20-30 csomagot is viszek max 5 perc, egy csomag normál módon szerencsés esetben 5 perc. De volt hogy tanulóval fél óra is lett:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127) Vincent_ válasza Chaser (#126) üzenetére


Vincent_
aktív tag

írtam privátot :)

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#128) kenwood válasza Vincent_ (#127) üzenetére


kenwood
veterán

en csak igy adok fel csomagot.
vaterafutaron kitoltom,kinyomtatom,es a postas csak csippant.
raadasul egy 100k -ra biztositott ,masnapi kezbesiteses kuldemeny igy 2k helyett egy ezres

125:
azzal nem lehet mit kezdeni.
ezek a csomagok a cimzettnek egy honapig a vilagot jelentik a boriben.
nagyon nem mindegy,hogy 4.99,vagy 4.5 kg a tartalma.
ha 5.1,akkor visszakuldik.
az pedig ritka,hogy a hozzatartozonak ilyen preciz merlege van otthon.

A kartya pedig nem a felado hibaja.
Sem a dolgozo nem ajanl semmit,sem a vezetoseg nem varja el toluk.
volt, hogy heti 3x mentem feladni valamit,es sose kaptam semmilyen tippet,csak ment a futoszalag 'kerem a kovetkezot'.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#129) Sanchez638 válasza kenwood (#128) üzenetére


Sanchez638
addikt

"en csak igy adok fel csomagot.
vaterafutaron kitoltom,kinyomtatom,es a postas csak csippant.
raadasul egy 100k -ra biztositott ,masnapi kezbesiteses kuldemeny igy 2k helyett egy ezres"

Ez tetszik ez magán vagy céges vagy mi ez?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#130) Chaser válasza kenwood (#128) üzenetére


Chaser
titán

Nekem sorsjegyet mindig ajánlottak:D már leszoktattam őket:)

sanchezsa minden itt van róla, bárki számára elérhető.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#131) Vincent_ válasza kenwood (#128) üzenetére


Vincent_
aktív tag

A felvevők maguk sem gondolják/tudják ezt, csak ha van lakossági ügyfélkártyád, és nyomod, akkor azt becsippantják, és azon gyűlik 100 Ft-onként az 1 pont (tehát minden egyes 99Ft-ig 0!!). És persze azt nem kommunikálják sehol, hogy beváltásnál 5 pont-ért kapsz 1 Ft-ot.

Pedig ez pl. felgyorsítaná az ügymenetet is, így a posta is jól járna vele.

Vaterafutar addig megy így, amíg nem fogják tömegek használni, lévén féláron tudsz vele csomagot küldeni, ezért is nem írtam ki én sem. Ha posta efelé szeretné nagy volumenben terelni az ügyfeleket, úgy reklámozná ezt, ez egyszerűen egy "kiskapu". Ha átlépi a "kritikus tömeget" (ergo elmaradoznak a "teljes áras" csomagfeladások), úgy az ottani árakat is fel kell pumpálják. Ezért nem kommunikálom én sem ezt ország-világ elé, mert pl. nem sok fejlesztés kellene mögé, hogy összeintegrálják a vatera oldalával, hogy tényleg csak az ott eladott árukat lehessen majd vele feladni. De az meg nem lehet érdekünk, ugye?

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#132) danih


danih
addikt

Nem tudom volt-e már de szereintem érdemes rákeresni a megvásárolandó termék szaktopikjában, illetve a termékfajta összefoglaló-topikjában az eladó hozzászólásaira is.
Pl. meg lehet így nézni nem volt-e gondja az illetőnek, vagy hogy húzta-e mint az állat.
Ha a hirdetés feladása előtti közelmúltban van hozzászólás konkrét problémával, az már red flag nálam :)

(#133) Chaser válasza danih (#132) üzenetére


Chaser
titán

Sokszor találtam ilyet, széthúzott cucc tuning mentesként árulva ;] Mikor rákérdeztem, jah hát kicsit néha,:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#134) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Na, már záródnak is a vaterafutáros kiskapuk. A vatera már talált "saját" (foxpost-os) kézbesítési csatornát, ahol már csak a vaterás eladás után kapsz linket, amivel igénybe tudod venni a szolgáltatást... :(

MPL még tartja magát, kérdés, hogy meddig még.

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#135) Tikakukac válasza Vincent_ (#134) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez szomorú, rengeteg csomagomat vitte már így az MPL.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#136) Kolondrum válasza hcl (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én most akadtam ezen fenn, nem is írnak már vissza az biztos. ;]
Jofogás is érdekes, olvasnotok kellene komolyan mondom...

Már csak végletek vannak, egyik le se szr, a másik fel is hív, hogy elindult, épp ma találkoztam ezzel, sőt csomag követéssel kapom.
Régen nem ez ment, sem itt, sem vaterán, sem akkori OLX-en.

Most belefutottam olyanba, hogy nem utalt egy nő, írtam neki, hogy mire számítsak. Tudod mit írt? Infarktusa volt, türelmet kér. Elhiszem vagy sem, ettől még ezt írta.

(#137) Barnuss


Barnuss
tag

Én mindig könyörögve kérem, hogy ha tényleg komolyan gondolja a dolgot, akkor hívjon fel telefonon. Pötyögve sok idő, telefonon, 30 kérdés megválaszolása három perc.

(#138) Aron1988


Aron1988
tag

Ez egy nagyon hasznos és hiánypótló iromány!!! Hogy hogy nem jutott eddig senkinek sem eszébe 20 év alatt?

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.