Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) fateless válasza Sanchez638 (#11) üzenetére


fateless
veterán

Ha megkérdezi valaki, hogy beszámolsz-e valamit, de nem írja le, hogy mit akar beszámíttatni, akkor az eladó görcsölhet, hogy most mit mondjon, mivel sok olyan felhasználó van, aki az elektronikai hulladékot akarja beszámíttatni. Ezért célszerű előre leírni, hogy mit akarsz beszámíttatni, nem csak annyit, hogy pl videókártyát beszámítasz-e.
Amiatt is jobb, mert akkor nem telik vele az idő. Pl valaki reggelente jön fel, más esténként. Akkor egy ilyen üzenetváltással egy egész napot meg lehet spórolni, ha egyből konkrét infókat írsz le, nem pedig csak tök általános kérdést teszel fel.
Egyébként én soha nem akarok beszámítani semmit, eladni akarom a terméket - utána majd megveszem, ami kell - ezért ha valaki megkérdezi, hogy beszámítasz-e ezt vagy azt, a válaszom nem. Ugyanakkor előfordult már, hogy valaki konkrét dolgot írt le (beszámítod ezt és ezt ennyi és ennyi áron, a postázást én fizetem), amine elgondolkodtam, majd pedig igent mondtam. De ha nem írja le mindezeket, akkor nem kezdek nekiállni annak, hogy megkérdezzem, miről van szó, majd alkudozzak a beszámítási áron, aztán a postázáson.

Szóval igen, tisztább, ha leírja az érdeklődő, hogy pontosan mit akar beszámíttatni és mennyiért.

kenwood
A beszámításos részhez én ajánlóba még hozzáírnám azt is, hogy milyen áron szeretné az érdeklődő beszámíttatni.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.