Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) juve600 válasza bbendre (#900) üzenetére


juve600
nagyúr

Megvan
:R :R :R

(#902) winbox


winbox
senior tag

Felfrissítettem Magiskban a USNF-et a Displax mod-ról az új 2.4.0-ra, csak simán nyomtam rá egy update-et, tökéletes, minden kényes app megy továbbra is :)

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#903) MC Pite


MC Pite
veterán

Update: mégis javult az ujjlenyomatolvasás a januári updattel.

The Witcher: Mármint itt nyomtál az update gombra és kész?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#904) winbox válasza MC Pite (#903) üzenetére


winbox
senior tag

Mondtam én :D Azóta is tökéletes az ujjlenyomat felismerés :C
Igen, ott az update, települ, újraindítottam és kész is. [kép]

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#905) juve600 válasza bbendre (#900) üzenetére


juve600
nagyúr

még a bluetooth ikon keresem :)

(#906) MC Pite válasza juve600 (#905) üzenetére


MC Pite
veterán

Azt keresheted :). Elsőre furcsa volt, majd rájöttem hogy 101%ban be van kapcsolva nálam, így a helyet foglalná. De sziáomin volt amit kiraktam/levettem, úgyhogy gondolom itt is megoldható.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#907) Viper26


Viper26
nagyúr

Na megnéztem, beta alatt sajnos nincs 5G. :)

Pixel 7 | FR955

(#908) kano válasza Viper26 (#907) üzenetére


kano
Topikgazda

Igen, én is ezt akartam kérdezni, hogy néztétek-e az 5G-t. Nekem sincs 5G Yettelnél a beta-val. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#909) MC Pite


MC Pite
veterán

Sanszos volt, Ténél is így van.
A network signal gurus lépéseket is megcsináltátok?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#910) winbox válasza MC Pite (#909) üzenetére


winbox
senior tag

Ez csak roottal megy, azért van nekünk 5G :(

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#911) Viper26 válasza kano (#908) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ugyanott i12-n meg van, megnéztem.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#912) MC Pite válasza winbox (#910) üzenetére


MC Pite
veterán

Á, true, kapott SU jogot a guru. :R

Amúgy fura, mert a 12X-et soha nem láttam 5G-n, oda meg elvileg nem kéne semmi trükközés. Most a P6a-val meg elég sok helyen van.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#913) kano válasza MC Pite (#912) üzenetére


kano
Topikgazda

Nekem Mi 10T Pro-n elég sok helyen van. Szerintem megy fel egy HentaiOS és egy root. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#914) juve600


juve600
nagyúr

[link]
most raktam fel ezt a fóliát, jóféle

(#915) winbox válasza juve600 (#914) üzenetére


winbox
senior tag

Nekem Pixel 4a-ra volt 3mk-tól hydrogel fóliám, teljesen jó volt, de hiányzott az üveg tapintása :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#916) Viper26 válasza juve600 (#914) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem most nincs rajta üveg, de majd lehet nézek rá.

Pixel 7 | FR955

(#917) juve600 válasza winbox (#915) üzenetére


juve600
nagyúr

ez üveg, Spigen tokkal pont jó

(#918) winbox válasza juve600 (#917) üzenetére


winbox
senior tag

Úgy értettem, hogy jó márka a 3mk, volt több telómon is üveggel, hydrogellel, de itt P6a-n azért jöttem vissza üvegre hydrogelről, mert az üveg az mégiscsak üveg + az ujjlenyomat érzékelő amúgy is érzékeny rá :D Spigen meg adott 2 üveget felrakó kerettel, ismerve magamat elsőre úgy sem sikerült volna nélküle :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#919) kapka20


kapka20
csendes tag

Kicsit az üveg témához kapcsolódóan. Nekem is van rajta folyton, de az újlenyomatot nagyon sokszor nem ismeri fel. Nem tudom, hogy emiatt vagy más oka van, de 10ből 7 alkalommal a PIN kódot kell megadnom.
Ha pedig esetleg kint vagyok többet, akkor szinte sosem olvassa be az újlenomyatot.
Nektek is arányban rontja el?
Köszi!

(#920) MC Pite válasza kapka20 (#919) üzenetére


MC Pite
veterán

1, Ha fent az üveg, tanítsd újra
2, Ne mozgasd az ujjad (ha ez az első kijelzős ujjelnyomatolvasós telód). Páromnak nehéz volt megszokni P4a után. Cél az, hogy egy bő borsónyi felületen érintkezzen az ujjam, nem kell nagyon rányomni, és ne moccanjon el közben; így old fel a leggyorsabban.

Nekem 20ból 1× kell újrapróbálni, és 1-2 naponta van hogy pinkódot kér, de jellemzően ilyenkor nem tiszta/száraz eléggé a kezem.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#921) winbox válasza kapka20 (#919) üzenetére


winbox
senior tag

Üveg és üveg között is van különbség, nekem Spigennel tökéletes a felismerés. Decemberi és januáry update után kitöröltem az összes addig felvett ujjlenyomatot és újra hozzáadtam, mert azokban javítottak a felismerésen és a januári óta tökéletes nekem.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#922) #72755712 válasza kapka20 (#919) üzenetére


#72755712
törölt tag

Nem az lehet a probléma, hogy csak a régi lenyomatot ismeri, az újra meg kellene tanítani? :F

(#923) kano


kano
Topikgazda

Van béta 2.1. :C
[link]

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#924) proradeon válasza kano (#923) üzenetére


proradeon
őstag

"Fixed an issue that sometimes prevented devices from automatically connecting to a 5G network even when it was available."

Hát ez remélem az, amire gondolok, mert jelenleg csak az tántorít el a 6a-ra váltástól, hogy 5G-hez tákolni kell.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#925) xhege válasza proradeon (#924) üzenetére


xhege
addikt

Szerintem nem az :N
Én is örülnék ha az lenne.

[ Szerkesztve ]

(#926) juve600 válasza kano (#923) üzenetére


juve600
nagyúr

most rakom fel :)

(#927) budaize válasza kano (#923) üzenetére


budaize
csendes újonc

Az autós Bluetooth kapcsolat problémán nem segített sajnos . Nálam

(#928) kano válasza proradeon (#924) üzenetére


kano
Topikgazda

Engem pedig az e-sim. :((

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#929) winbox válasza kano (#928) üzenetére


winbox
senior tag

Nekem yettellel tökéletesen megy az e-sim.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#930) winbox válasza proradeon (#924) üzenetére


winbox
senior tag

Az előző bétában amiben yettel volte is lett, abban indiának adtak most 5G-t, de nagy dobra is lett verve, szóval biztosan nem lesz még nekünk sajnos.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#931) MC Pite válasza kano (#928) üzenetére


MC Pite
veterán

Miért? Mi a baj az esimmel? Nem tarifacsomagszerű hanem ortodox, flottakezelős flottában vagy?

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#932) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok,agyalok a készüléken és keresem hátha van mobilcsere programos boltban. (nem sok sikerrel)
A képekkel és a videókkal mennyire vagytok elégedettek? Ezek elég fontos szempontok számomra.
Milyen hibái vannak? :R

(#933) Blamazs


Blamazs
senior tag

Gondolom Voda VoLTE sehol továbbra sem ugye?

(#934) winbox válasza Csápájev (#932) üzenetére


winbox
senior tag

Nem véletlenül nyerte a telefon a MKBHD-nál a kamera tesztet :K [link]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#935) Csápájev válasza winbox (#934) üzenetére


Csápájev
őstag

:R és mik a hibái?
Vette esetleg valaki itthon mobilcsere programban? :)
Illetve mit jelent az,hogy "mobilNano-SIM and eSIM" ?
Most egy yettel és egy digi kártyát használok, valamelyikből akkor digitális kéne? (tök laikus vagyok ehhez)

[ Szerkesztve ]

(#936) szabi__memo válasza Csápájev (#935) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az érdekel lehet-e úgy venni? Én nem tudok róla

(#937) winbox válasza Csápájev (#935) üzenetére


winbox
senior tag

Egyedül a hívással lehet gond, yettelnél most beta rendszerrel kell használnod, hogy menjen rendesen a hívás, március körül kerül bele a stabilba. Így van, az egyiket át kell kérni e-sim-re.
Én úgy tudom emag elfogadja a mobilcsere programot és ott lehet kapni, igaz 160 körül...

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#938) winbox válasza winbox (#937) üzenetére


winbox
senior tag

Közben megnéztem és sajna emagnál nem minden telefonra lehet beváltani és a pixel nincs a készülékcsere listájában.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#939) Csápájev válasza winbox (#938) üzenetére


Csápájev
őstag

Igen,sajnos ott se és aquánál se vonatkozik minden készülékre, köszi,hogy ránéztél.
Most a hívással lehet gond? Az elég nagy baj lenne :D
Hogy van ez? :DTudom két simmel használni avagy sem? :)
Ilyen átalakítót használ valaki? ezzel elvileg lehet egyszerre tölteni és jacket használni.
A kijelzőjéről mi a véleményed? Ugye egyfelől csak 60hz,másfelől meg viszonylag kicsi,ami jót tesz az élességnek.

[ Szerkesztve ]

(#940) winbox válasza Csápájev (#939) üzenetére


winbox
senior tag

Keress rá itt a fórumban VoLTE-ra hívással kapcsolatban már ezerszer átbeszéltük. Yettellel jó lesz bétán a hívás, hamarosan a stabilba is bekerül. Igen megy 2 simmel, de az egyiknek e-simnek kell lennie mert csak 1 fizikai simnek van hely. Olyat vegyél elosztóból amiben van DAC a jacknek, mert nagyon kényes rá a pixel. Attól függ milyen telefonról jössz, akkor számít főleg a 60hz ha a másik 90-120hz. A kijelző szép, fluid a rendszer, 60hz nekem elég, nem is vagyok ilyenre érzékeny.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#941) Csápájev válasza winbox (#940) üzenetére


Csápájev
őstag

60hz-es meizu 16-ról tervezek jönni.
e-simet a szolgáltatótól kell igényelni,ugye?
Tudnál mutatni olyan elosztót,amiben van dac?
Ebben a 150-es kategóriában annyira ergya telefonok vannak,hogy lehet mobilcsere programról is lemondok inkább,de ezt választom. :((Bár azért kompromisszumot itt is kell kötni gazdagon :D

(#942) kano válasza MC Pite (#931) üzenetére


kano
Topikgazda

Az a baj, hogy ha egyszer váltottam e-simre a többi telefonomba nem tudom használni azt a kártyát. Így nem tudom cserélgetni a telefonok között a kártyát. Szívás ez az e-sim. Vajon mi lehet akkor, ha felteszek egy romot, aktiválom az e-simet, majd teljes gyalu és megy fel egy másik rom. Ilyenkor új sim kell?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#943) winbox válasza Csápájev (#941) üzenetére


winbox
senior tag

60hz-ről semmi gond nem lesz. Igen, az üzletbe be kell menni és adnak egy kártyát azon lesz QR kódban az e-sim.
Elvileg ez jó, papíron tudja a PD-t és DAC is van benne:
[link]
Nézhetsz mást is de ez a kettő legyen benne, mert vagy a gyorstöltés és egyáltalán a töltés nem megy majd róla vagy hangot nem ad ki rajta. Ha ez sem jó élj a 14 napos elállási idővel.
Kompromisszum mindenhol van de nekem ez az eddigi legjobb telefonom :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#944) winbox válasza kano (#942) üzenetére


winbox
senior tag

Mielőtt gyalulnád törlöd az előfizut a simek közül és akkor másik telefonba ugyanúgy be tudod olvasni az esimet vagy ugyanúgy másik romba újból be tudod olvasni. Egyszerre nem lehet két telefonban. Azt nem tudom ha nem választod le a telefonról és úgy sikálod le nem marad-e a telód adatai a simhez rögzítve, szerintem igen, és akkor ahogy mondod új esimet kell igényelni.

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#945) Csápájev válasza winbox (#943) üzenetére


Csápájev
őstag

:R

(#946) MC Pite válasza Csápájev (#935) üzenetére


MC Pite
veterán

Kamerában felső osztályban játszik, nem a saját ársávjában.

Hátrány:
-volte/5G támogatás (root nélkül várni kell yetinél, vodánál; enkünknősznóta van, rootoltuk; havonta egy perc plusz meló a frissítés),
-20W-nál gyorsabb töltést nem tud (akinek ez számít; regelente kb 88%-al veszem le az adaptív töltéssel, ha kell gyorsan mégis delej, 4A-el nekem megfelel a sebesség).
-Esetleg a gsm boltos vagy postázós a gari (bár ez más márkánál, vásárlásnál is előfordul) hátrány egyeseknek, mások pontleszarják hol lesz javítva.

DAC-os adaptert vettem elsőre, az nem volt 2000Ft, de 5000ért vannak egész korrekt hangúak (az olcsó is hozza egy telefon átlagos hangját).
Olcsó
HiFi

kano: Újra hozzáadhatod, egyszerre egyhez. Gyalu előtt gondolom ki kell regisztrálni az aktuálisról. Annyi hátrány lehet esimmel, ha egy esimet nem tudó telóba kellene, de sajomin kívül nem sokan hagyják ki manapság.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#947) MC Pite


MC Pite
veterán

Szerk: Drágább a szállítás, de PC-hez is jó az adapterre és rengeteg helyen ajánlott, nem audiofil cucc, de normális helyeken ajánlják: [link]

PChez is jó kategóriában a legolcsóbb értelmes (legalább olyan mint a pc/noti hangú: [link]

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#948) Csápájev válasza MC Pite (#947) üzenetére


Csápájev
őstag

Olyan nincs,ami egyszerre tudja a töltést és a jacket?

(#949) winbox válasza Csápájev (#948) üzenetére


winbox
senior tag

Találtam egyet aliról is [link] :K

Szerk: leírás alapján ennek a fajtának is mennie kell:
[link]

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#950) Csápájev válasza winbox (#949) üzenetére


Csápájev
őstag

:R rég voltam alin, picit más árak voltak :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.