Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) honeker válasza kano (#2000) üzenetére


honeker
őstag

Csunya hogy ezt kell mondanom pixel telefonok után 5 tipusom volt és bele fáradtam :(( alma 4 honapja használom teljes meg elégedetségel :C :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2002) bbendre válasza honeker (#2001) üzenetére


bbendre
őstag

Velem is ez lett 6 év Pixel után...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2003) honeker válasza bbendre (#2002) üzenetére


honeker
őstag

A 3a -6a végig mentem ….. most jön a p8 kompact meret…denem akarok szivni maradd az alma :Rtenson nem valami kecsegtető még ha 3 is :N

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2004) ghiottone válasza honeker (#2001) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én a 7a-t már meg se néztem. Lehet a 8 se fog érdekelni, mert a kamerák terén még most se akarnak jobb ultraszélest + urambocsá a kicsi Pixel nem kapja meg a zoom lencsét se. :(((

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2005) Csápájev válasza kano (#1997) üzenetére


Csápájev
őstag

Az életben nem volt ennyire melegedő telefonom. Szakácsoknak ajánlanám, ezen sütni lehet konkrétan. A kocsiban a navigációtól túlmelegszik 😂

(#2006) MC Pite válasza Csápájev (#2005) üzenetére


MC Pite
veterán

6a nekem nem melegedett kb soha (frissítéskor meg játékkor csak). Na, a 7a már sokszor melegszik.
Sajna manapság minden (telefon, óra, stb) az értelmetlen teljesítmény hajhászatot tolja, így melegednek, kijelzők dimmelődnek, funkciók korlátozódnak.
Gondolkozom ha gariztatva lest a 7a (kéne, ha válaszolna már a cég) hogy veszek megint használt P6a-t.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2007) juve600 válasza MC Pite (#2006) üzenetére


juve600
nagyúr

6a nálam mobiltnet megosztáskor melegedett rendesen

(#2008) bbendre válasza MC Pite (#2006) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem a P6 melegedett, de az új IOS16.valami után az iPhone is sajnos. Ez van.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2009) rover45 válasza honeker (#2001) üzenetére


rover45
senior tag

Milyen érdekesek és különbözőek vagyunk mi emberek :)
Nekem egy 6a a saját telefonom és egy alma a cégesem, ezt kell használnom
Katasztrofálisnak tartom a komplett ökoszisztémájukat :W Tényleg, naponta többször szidom, pedig 6 éve napi kapcsolatban vagyunk és máig nem értek dolgokat....
Természetesen 100%-ban tiszteletben tartva és elfogadva a véleményed, számomra a 6a egy gyakorlatilag tökéletes telefon.

Egy hirtelen spontán döntés miatt vettem egy Microsoftos Lumiát, aztán azon a vonalon maradtam ameddig csak lehetett, máig visszasírom őket!
Ekkor kényszerből kerültem Nexusra, ami nagyon pozitív csalódás volt nekem, nagyon szerettem!
Majd egy szerencsés véletlen sodort az utamba egy Pixel 3a-t, ami következményeként most a 6a-nál járok és büszkén veszem elő bárhol :U

(#2010) MC Pite válasza rover45 (#2009) üzenetére


MC Pite
veterán

+1, 5 évig kellett szifont használnom cégesnek, kiidegelt.

Én a symbiant siraton, N szériát imádtam.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2011) bbendre válasza rover45 (#2009) üzenetére


bbendre
őstag

Cégesnek utáltam az almát de sajátnak nagyon bevált.
Mondjuk iPhone SE kaptam cégesnek magmnak meg 13 ProMax-ot vettem. A másik, hogy a céges agyon volt korlátozva.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2012) alexandrosz


alexandrosz
aktív tag

Nem melegszik a 6a. Jobb lett az üzemidő a legutóbbi frissítés óta.
Aki bármelyik almával hasonlítja össze, leirja az árát is?
Ennyi pénzért milyen fotót ad pl. a Samsung?

(#2013) honeker válasza alexandrosz (#2012) üzenetére


honeker
őstag

Májusba váltotam almára 6a után….6a 4-5 ora kijelző idő 1,5-2 napkészenlét ilyen rossz pixelem még nem volt elöször nem kapcsolodot semihez jött az up ezt meg oldoták….utána elkezdte a hivás megszakitást csörgött nem birtam felveni vagy süket volt a vonal wifi hivás beszélgetés közben nem volt internet és még lehet sorolni ez a tensonnak köszönhetö……alma teszi a dolgát vanak bene furcsaságok de ez van 7-8 ora kijelzö 3 nap készenlét :Rés compakt méret alma 13

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2014) bbendre válasza alexandrosz (#2012) üzenetére


bbendre
őstag

Ár/értékben? Olcsóbb, de cserébe másfél hónapig nem tudtam telfonálni decemberben a Hírhedt Pixel6Pro Decemberi update-nél. Január közepéig nem volt javítás. Karácsonykor meg újévkor legalább nem kellett beszélnem senkivel.
Hiányzik a Pixel, de több pénzért inkább megbízhatóbbat. Soha sem gondoltam volna, hogy leírom ennyi Pixel telefon után, de sajnos a Pixel 6 óta több csalódás ért.
Remélem jó lesz a Pixel8 és vissza tudok váltani. Addig nekem többet ér az értékes időm mint fórumokat olvasni, factory resetelni és sideloadolni, esetleg rooltolni.
Van akinek minden megy. Én nem voltam ilyen szerencsés 3 példány esetén sem. P6, P6Pro, P7Pro

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2015) honeker válasza bbendre (#2014) üzenetére


honeker
őstag

:K

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2016) kemcso válasza honeker (#2013) üzenetére


kemcso
Ármester

Tök jó, hogy a 2-3x drágább telefon mennyivel jobb, de minek jársz(jártok) ide vissza ezt heti rendszerességgel elmondani?

(#2017) Cyborg válasza kemcso (#2016) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem hiszem, hogy téríteni akarnak, ha erre gondolsz.
Szerintem a szeretet, és szeretni akarás még mindig ott van bennük.
Nekem P4A van, de olvasom az összes pixel topikot, bízva, hátha egyszer tudok valamire váltani innen.

[ Szerkesztve ]

(#2018) honeker válasza Cyborg (#2017) üzenetére


honeker
őstag

:K

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2019) kemcso válasza Cyborg (#2017) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem a téríteni akarásra gondoltam, egyszerűen nem értem, hogy miért kell minden héten beírni, hogy "almára váltottam x,y,z ideje és az mennyivel jobb". Semmi érdemi infó nincs benne, aki idejár 158x olvasta ezt már. Én is olvasom a P4a topikot mégse írom be hetente (meg sose), hogy mennyivel jobb a P6a (és azt hozzá sem teszem, hogy ez csak az én szemszögemből igaz)...

(#2020) Cyborg válasza kemcso (#2019) üzenetére


Cyborg
őstag

Igazad van, persze van, akinek ez is infó, hogy a Pixel képeit , kényelmét végül csak az iphone-ban találták meg, a pixel idegesítő hálózati sz.rságai nélkül. Szerintem sokan járnak csak ide, csak úgy, hogy vásárlás előtt benéznek , nem olvasnak vissza 2 oldalt se, és mennek tovább, na, nekik ez infó pl :)
Én meg vszeg valamelyik tepsi Samuval fogok vígasztalódni, ha már minden tornyot lekapcsolt az a rohadék vodafone, és sehol nem lesz egy gramm térerőm se :)

Persze, ha valaki megkérdezi tőlem, mit vegyen, ha ilyen szép képeket akar, akkor én is azt fogom mondani, hogy , ha van guba, akkor vegyen almát inkább, és le van tudva a gond 5-6 évre, pedig imádom a pixelt :(

A sok panaszkodás pedig a szerelemre, és a csalódottsgára utal, mint az asszony, szereted akkor is, ha idegesít, csak fáj :D

(#2021) MC Pite válasza Cyborg (#2020) üzenetére


MC Pite
veterán

Hát, telefon kijelző méretben oké a szifon képe, de mind a mobil fotós topikban is csilliószor bebizonyosodott, nem ellenfél a pixelnek. Természetesebb, sokkal kevesebb hibával a pixel. Nem azt mondom hogy rossz az alma, de engem kicsit zavar, nem lenne alternatíva.

Amúgy az idegesítő hálózati szarságokat értem is meg nem is. Harmadik pixelem nyúzom, tavaly kellett a 6a-hoz root a volte végett - ez a juzerek 99%nak nem pálya! - de ennyi. OK, nincs most root nélkül 5G, de előzőleg volt, próbáltam, egy darabig még tudok enélkül élni.

Sajomival meg korábban az almával állandóan ment az utánaolvasás, fórumozgatás, miért nem működik, hol van, hogy lehet rá megoldani.
Ezer éve stock (közeli) androidot használok, sonyk és pixel készülékeken. Imádom mikor ismerősök *mi/huawei/samsung/stb eszközökkel jönnek, hogy miért nem jön értesítés/miért nem megy a keresés/aa/stb stb, és lehet keresgélni mit tiltottak le a gyári androidban ezek a drága jó gyártók.
Azaz büdös életbe nem fogok még egyszer nem 'rendes' androidos készüléket venni (egy S6 egy hétig, meg egy 12X negyed évig volt kivétel).
Nem szeretem mikor kicserélik a saját retardált cuccaikra a gyárit, meg poénból letiltogatnak funkciókat, vagy csak saját márkájú kiegészítőkkel mennek. A saját engedélykezelések/energiagazdálkodási megoldások sem lettek a kedvenceim.
Bónuszként ezen gyártók jellemzően impresszionális festményeket készítenek fotók helyett, ami szintén nem találkozik az ízlésemmel.

Most a P7a némileg melegszik néha, ami kültéri fotózgatós/videózásnál zavar, mert soha semelyik telefonom nem pofázott még ezért, plusz az enyémnek az akksija tré. Így gondolkoztam megint sokat, hogy nem várom végig a garis ügyintézést -ha egyszer bármire reagálna a *** cég - hanem veszek mást.

De nincs igazán olyan ami megfelelne, max a P6a (cserébe újra hosszabb ideig készülnének a kevés fényes képek). Vagy kivárás a 8as szériára (gariztatást még megvárom vele valószínűleg).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2022) juve600


juve600
nagyúr

Ma visszatérek egy fekete telóval, immár harmadszorra :)

(#2023) Csápájev válasza juve600 (#2022) üzenetére


Csápájev
őstag

:)) te rosszabb vagy még nálam is,mikkel próbálkoztál és legfőképp: mi volt a baj? :)

[ Szerkesztve ]

(#2024) juve600 válasza Csápájev (#2023) üzenetére


juve600
nagyúr

i14-ről vissza :)

(#2025) alexandrosz válasza juve600 (#2024) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Mi, vagy inkább mik voltak azok, melyek visszatereltek?
Én azóta is 6a-t nyúzok, Voda hálózaton, ami ugye a legrosszabb konstelláció, eltekintve ettől, nekem nincs igazán bajom vele, pedig pl. az autópályán meetingelés napjaim része.
Persze előfordul 1-1 alkalommal érthetetlen jelenség (mindig a fizikai SIM-mel van baj, sajnos épp arról megy a mobilnet), hogy hosszú másodpercekbe telik visszaállni 4G-re, de ez jellemzően 2 hetene egyszer van.
Hívásminőséggel és a működéssel sincs gond, vagy én vagyok túl megengedő :)

(#2026) juve600 válasza alexandrosz (#2025) üzenetére


juve600
nagyúr

a google appok kellenek csak,de azok maximálisan, meg kellett új teló asszonynak is, így az ára miatt is :)

(#2027) juve600 válasza alexandrosz (#2025) üzenetére


juve600
nagyúr

jó ez az utolsó A14 béta......... megy minden rendesen, első töltésre akku 2 nap és ez még jobb lesz,így marad a teló :)

(#2028) updog


updog
senior tag

Csodás, ugye megpróbálkoztunk egy újabb Pixel 6A-val a múltkori kálvária után, nyomkodni, kockulni, fotózni eddig egész jó volt már, de ma asszony rám akart telefonálni az óvodából, kétszer játszottuk el hogy felveszem, nem értem mit mond majd megszakad, harmadjára inkább felhívott a régiről :U (digi vagyis hát voda).

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2029) juve600 válasza updog (#2028) üzenetére


juve600
nagyúr

digi-voda sajnos ilyen, tcom -yettel-el nincs gond

(#2030) bbendre válasza updog (#2028) üzenetére


bbendre
őstag

Amióta gyerek, ovi-suli van és nincs átálltunk iPhone-ra. Mi is sokat szenvedtünk. Itt van nekünk 5G, de amikor Magyarországra megyünk a Pixeleken nem tudtuk beszélni, hívni, minket sem tudtak hívni. Talán a 8...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2031) juve600 válasza bbendre (#2030) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem Yettel-el nincs semmi gond,se itthon -se Ausztriában

(#2032) bbendre válasza juve600 (#2031) üzenetére


bbendre
őstag

:R Voda és 3(drei.at) ausztriában jó, Mo-n voltak gondjaim. Nem tudom. Feladtam egy idő után. 8as-al fogom újra tesztelni

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2033) juve600 válasza bbendre (#2032) üzenetére


juve600
nagyúr

Vodafone itthon nem jó , mindegyik pixeles topicban panaszkodnak rá

(#2034) MC Pite


MC Pite
veterán

Rengeteget telefonálok, P4a (ebből eladtam bő tucatnyit, onnan sem volt negatív visszajelzés), P6a, P7a, egyszer sem volt hálózati gond (volt mikor még kellett root a volte-hez, de azt megcsináltam azt kész, az már egy ideje nem kell).
Yettel.

A cégesem most bő egy éve vodás. Samu A54, helyben van átjátszó. Sokszor nem cseng ki, nem jön sms, rohadt lassan cseng ki, vagy felépül a vonal, de nem hallatszik valamelyik fél/egyik sem. A53, A54, A72 és különböző szifonokkal (10-11-12-13) használjuk a cégeseket.

#pixel #hálózatiproblémák #avodafoneolyanamilyen

juve600: Nézz be más márkák topikjaiba is... ;)

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2035) MC Pite válasza MC Pite (#2034) üzenetére


MC Pite
veterán

Miért van az, hogy angolul is több tucat találat van erre? :)

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2036) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok! Biztos én élek egy párhuzamos dimenzióban, de ez mikor változott meg? :o
"A Helytakarékos minőségben mentett fotók és videók beleszámítanak a Google-fiókod tárhelyébe."

(#2037) ghiottone válasza rover45 (#2036) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pixel 6-tól kezdve.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2038) rover45 válasza ghiottone (#2037) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm! Ezt úgy is értelmezhetem, hogy ha Pixel 6 előtti Pixellel fotózók, akkot azt még nem számolja?

Az elmúlt 2 hétvégén az átlagosnál jóval többet fotóztam és hirtelen megugrott a tárhely százalékom ...
Most eléggé meglepődtem és csalódott vagyok :(

(#2039) ghiottone válasza rover45 (#2038) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen. 3a-tól kezdték karcsúsítani. Itt egy leírás: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2040) rover45 válasza ghiottone (#2039) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm szépen!

(#2041) bbendre válasza rover45 (#2036) üzenetére


bbendre
őstag

Ez tényleg nagyon régen. Amikor a Pixel4 dobozán rajta volt, hogy "unlimited storage for storage saver quality" akkor már lehetett tudni. Pár hónapra rá meg is szűnt a lehetőség. Akkor mentem vissza Pixel3-ra és ez volt nálam az első olyan ami miatt elpártoltam a Pixeltől szépen lassan.
A Pixel5 volt az utolsó aminél megvolt ez a lehetőség. A hivatalos indoklás szerint nagyon sok olyan képet töltöttek fel az emberek ami soha nem néztek vissza. Amit el is hiszek.
Sajnálom, hogy a Pixel esetén ami egy mobil fényképező gép nem maradt meg ez az opció.
Itt pedig az indoklás az volt, hogy a Pixel telefonok már nem csak egy szűk rétegnek fognak szólni hanem mindenkinek és megint egy csomó felesleges képet töltenének fel az emberek.
És valóban nagyon népszerűek lettek a Pixel telefonok. Én is nagyon sokat látok mindenfele az utcákon

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#2042) MC Pite


MC Pite
veterán

A jó képeket hozzáadjuk mappához, a többiért meg nem kár. Szerintem :R

Legalábbis soha nem pártoltam az ingyenes képtárhelyeket, mert millió szart raknak fel az emberek, amit sose néznek vissza. Mappázás, rendszerezés nélkül. Nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2043) MC Pite


MC Pite
veterán

Az OTPár Google és Garmin pay kompatibilis.

[kép]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#2044) alexandrosz válasza MC Pite (#2043) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Csak az OTP nem ügyfél-kompatibilis :)
(Szerintem)

(#2045) juve600 válasza alexandrosz (#2044) üzenetére


juve600
nagyúr

:D

(#2046) vendingo


vendingo
veterán

Lenne egy kis problémám. Gépre dugva nem jelenik meg a p6a, mint külső eszköz. Fájl átvitel bevan kapcsolva.
win7-et használok, korábban soha egy telefonommal se volt ilyen probléma.
Mi lehet a gond?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2047) mazsi válasza vendingo (#2046) üzenetére


mazsi
senior tag

Próbáltad másik kábellel?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2048) vendingo válasza mazsi (#2047) üzenetére


vendingo
veterán

Nem, viszont win10-es gép meg látja. :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#2049) mazsi válasza vendingo (#2048) üzenetére


mazsi
senior tag

Akkor passz,. Jó tíz éve csak kormányhivatalban láttam win7 gépet, nem is tudom hogy kezeli a win10 drivereket.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#2050) vendingo válasza mazsi (#2049) üzenetére


vendingo
veterán

Öreg gépem van, havonta max 1x kapcsolom be, nem láttam értelmét lecserélni az amúgy jól működő rendszert.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.