Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) kano válasza MC Pite (#946) üzenetére


kano
Topikgazda

Sajnos egyik teló sem tudja itthon (Mi 10T Pro, HTC U11, A53, A52s 5G). Ez a gondom...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#952) winbox válasza Csápájev (#950) üzenetére


winbox
senior tag

sajnos az áfa már rajta van mindenen :(

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#953) Csápájev


Csápájev
őstag

Csak tisztázandó,mert ez még nem világos számomra :D
Tehát ha nem kell 5g és nem kell volte, sima 4G-s gsm hívásokat tudok bonyolítani a yettel és a digi kártyámról? Ugye ezt tudja ? Nyugtassatok meg :DD

(#954) cirx válasza Csápájev (#953) üzenetére


cirx
senior tag

4G hanghívást ami ugye a voLTE, Yettel hálózaton csak úgy tudod bekapcsolni (jelenleg) ha felrakod az Android 13 QPR2 Beta 2.1-et.

Digiről lövésem sincs. ;)

S23 GREEN

(#955) alexandrosz válasza Csápájev (#953) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

A gsm hívás csak akkor "4G", ha van VoLTE.
És ez jelenleg erősen kérdéses a T-n kívüli hálózatokon.

(#956) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok!
Olyan telefont keresek ami árához képest a legjobb képeket csinálja, ezt a telefont ajánlották.
Ahogy olvastam Yettelnék még nincs VoLTE, de hamarosan várható.
Van valami amire figyelni kell vásárláskor? Mindegy honnan rendelem? Aqua, btel?

(#957) Csápájev válasza cirx (#954) üzenetére


Csápájev
őstag

Oké,ez a beta rom hivatalos és nem kell hozzá nagyon mókolnom,ugye? Mert akkor semmi gondom vele.
Vagy van hátulütője? A digi kártyámat,akkor egyáltalán nem is tudom használni ebben a telefonban?

(#958) winbox válasza Csápájev (#957) üzenetére


winbox
senior tag

Így van. Ezen az oldalon belépsz a betaba és jön OTA a frissítés [link] Ha meg belekerül a stabilba vissza tudsz menni, de csak adattörléssel, illetve akkor nem törlődik adat, mikor a 14 stabilra lehet frissíteni majd róla. Digi VoLTE is csak roottal fog menni, ha megy egyáltalán. De náluk van Vowifi tudtommal, de az is csak roottal szerintem.

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#959) Csápájev válasza winbox (#958) üzenetére


Csápájev
őstag

:O na,akkor ez a teló is kilőve , kell a dual sim. :R a segítséget

(#960) MC Pite válasza Csápájev (#957) üzenetére


MC Pite
veterán

Most komolyan kérded? :F
Utoljára, mert többször kérdezted, többször leírtuk, oldalanként 10-5* írjuk le:

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ:
5G: egyelőre roottal van.
VoLTE, azaz 4G hanghívás: Egyelőre ténél van, bétával Yettelnél is.
Roottal mindenütt.
HentaiOS: nem rootolt, de hálózati részen engedve van a volte/5G, ennek a felrakása is adattörléssel jár.

Bétáról vagy rootoltról simára visszatéréskor adatok törlődnek.
Root: Gyakorlatilag minden megy vele, banki appok, stb. Havi frissítés egy perccel több roottal.

VoLTE: Ahol már lelőtték a 3G-t, ott 2G haghívás megy nélküle. Gyakorlatilag nem túl acélos sem a 2G itthon, sem a váltás beszéd közben.
Térerőben nem rudom igazolni hogy átlagnál gyengébb lenne a Pixel, bár egy ideje/mióta méregettem, nem nagyon olvasok ilyet. Legalábbis P4a és 12X hasonló, A53 kicsit gyengébb térerőben mint a P6a.
VoWifi: Tudtommal csak a ténél van, diginél egy ideje bajok vannak vele - ez nem telefon függő, operátor függő.

PistiSan: Amelyik boltban jobban bízol.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#961) juve600 válasza MC Pite (#960) üzenetére


juve600
nagyúr

Fél éve telót keres :) :) :)

(#962) Csápájev válasza juve600 (#961) üzenetére


Csápájev
őstag

Legalább :DDD
De most mit tegyek? túl jó a Meizum, kenterbe ver minden mait 150kategóriában :)

(#963) juve600 válasza Csápájev (#962) üzenetére


juve600
nagyúr

Jó de ennyi erővel sosem veszel másikat,ez a Pixel 6a minden téren megfelelő

(#964) kano válasza Csápájev (#962) üzenetére


kano
Topikgazda

Nekem is az e-sim fáj. Nem lehet cserélgetni a kártyát több telefonom között. :O

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#965) Csápájev válasza kano (#964) üzenetére


Csápájev
őstag

Az szuper lehet.

(#966) zolka95


zolka95
őstag

Kéne egy tényleges topik összefoglaló.

A nyitott bootloader szükséges a roothoz vagy utána vissza lehet zárni?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#967) winbox válasza zolka95 (#966) üzenetére


winbox
senior tag

Nyugodtan nyitva hagyhatod, nekem is root mellett van és usnf modullal semmi sem sír miatta, minden app megy. Főleg így, hogy bele van nyúlva a rendszerbe hagyd nyitva a nyugalom kedvéért. Custom romon is mindig nyitva hagytam.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#968) cirx válasza zolka95 (#966) üzenetére


cirx
senior tag

A topik összefoglalását MC Pitére bíznám. Én rá voksolok. :K

S23 GREEN

(#969) xhege


xhege
addikt

Ha esetleg érdekel valakit, akkor ezen a linken látható egy kis összehasonlítás Pixel 7 Pro és Pixel 6a kamera fronton.
[link]

(#970) kapka20 válasza MC Pite (#920) üzenetére


kapka20
csendes tag

Köszönöm!
Megpróbálom hozzáadni újra és a leolvasást is máshogy csinálni.
üdv

(#971) kano válasza xhege (#969) üzenetére


kano
Topikgazda

Hú, ezek nagyon jó képek! :R :R Én nem látok érdemi különbséget ezek között. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#972) zolka95 válasza winbox (#967) üzenetére


zolka95
őstag

A CalyxOS felajánlotta telepítés végén, hogy visszazárja, sőt javasolta, de nyitva hagytam.
Viszont azon gondolkozom, hogy lehet felesleges nyitva hagyni ha hosszabb ideig használok egy ROM-ot.
Ha elcsesződne a ROM vagy újat raknék fel, akkor csak egyszerűen kinyitom. Elvileg azt szoftverhiba nem befolyásolhatja. A Power gomb + Vol Up ígyis-úgyis működik. Onnantól kezdve pedig csak pc-re kell kötni.

Ráadásul újraindításnál a bootolást nem tartja fel az a roppant fontos figyelmeztető szöveg, hogy nyitva van.
Ha más funkciója nincs a nyílt BL-nek akkor ebből a szempontból még előnyösebb is visszazárni.

Már csak az a kérdés, hogy rootolt rendszer frissítéséhez szükséges-e nyitva lennie vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#973) winbox válasza zolka95 (#972) üzenetére


winbox
senior tag

Megy simán a havi OTA is nyitott BL-el, de persze vissza is zárhatod.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#974) kano válasza winbox (#973) üzenetére


kano
Topikgazda

Csak ugye nyitás és zárás az full gyalu.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#975) pedzi77


pedzi77
csendes tag

Üdv.Kis segítséget szeretnék kérni,a vowifit a telefonon hol tudom bekapcsolni? Nem találtam ilyen lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#976) kano válasza pedzi77 (#975) üzenetére


kano
Topikgazda

Melyik szolgáltató?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#977) xhege válasza kano (#971) üzenetére


xhege
addikt

Azért van különbség a 7 Pro javára szerintem, de ennyi pénzért szerintem nagyon jó a 6a. :K

(#978) kano válasza xhege (#977) üzenetére


kano
Topikgazda

Minimális különbség van. Ennyit biztos nem ér a többlet.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#979) winbox válasza kano (#974) üzenetére


winbox
senior tag

Persze, ha megvolt a friss flashelés egyből visszazárja vagy nyitva hagyja és kész. Utólag már ne módosítsa ;]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#980) xhege válasza kano (#978) üzenetére


xhege
addikt

A különbség azért ennél több egy picit: jobb kijelző (120Hz, HDR 10+), prémium anyagok (üveg vs plasztik), modernebb CPU, modernebb GPU, makro fotózás, 5x optikai zoom. Hirtelen ezek jutnak eszembe. Hogy ezek megérik-e a többletet, azt mindenki eldönti magának. :) Mindenestere a 6a ár-érték arányban valóba nagyon jó telefon lett!

(#981) kano válasza xhege (#980) üzenetére


kano
Topikgazda

Matt amennyiben ezt a különbséget haladásnak lehet nevezni CPU terén: [link]
A többi természetesen adott. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#982) pedzi77 válasza kano (#976) üzenetére


pedzi77
csendes tag

Telekom.A 1414- en SMS -ben aktiváltam . Azt nem tudom hogy azon kívül a telefon menüjében kell -e még bekapcsolni valahol?

(#983) kano válasza pedzi77 (#982) üzenetére


kano
Topikgazda

Nem tudom sajnos. Elméletileg root nélkül még nem megy.

Más:
Ki, hogy van a melegedés kérdésével? Egy frissítés alatt is melegedett sajnos (mást nem csináltam vele, csak frissítettem).
Egy éjszaka alatt mennyit merül standby-ban?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#984) MC Pite válasza kano (#983) üzenetére


MC Pite
veterán

Melegedés: Párszor játszottam vele, úgy tűnt annyira sem melegszik mint frissítéskor.
Éjszakai merülés passz, mert szinte mindig az esti adaptív töltést használom, de sztem egy 5-10%környéke lehet.

cirx: Nem emlékszem hogy jelentkeztem, de köszi hogy gondoltál rám az összefoglalóval :D

Ha van rá igény, rántsuk össze.
Elsősorban gondolom a volte, 5g a kérdés(#960), aztán alap rootolás(#429), magiskos ota(#697)?
Ha összeszedtük, ki tudja berakni?

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#985) kano válasza MC Pite (#984) üzenetére


kano
Topikgazda

Ha volna időm szívesen megcsinálnám, de jelenleg nem tudom mikor lesz rá időm (talán a hét végén). Jó volna még egy hOS flash leírás is. Egyelőre nekem van telefonon, de nem hiszem, hogy marad. Mi 10T Pro után nem látok előrelépést benne (ha csak a kamera nem az). :F Szóval nem nem tuti a helye itthon...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#986) pedzi77 válasza kano (#983) üzenetére


pedzi77
csendes tag

Nekem nagyobb frissítésnél, vagy hosszabb kamera használat közben van melegedés.Még Waze használatra leszek kíváncsi.

(#987) winbox válasza kano (#983) üzenetére


winbox
senior tag

Nekem kb. 10%-ot merül, de wifi, bluetooth minden szinkronizálás bekapcsolva, töltőn nincs közben. Egyszer egy éjszakára betettem repülőbe akkor 3-5% volt nagyjából. Frissítésnél nekem is meleg volt, ezenkívül ha autóval megyek és Android Autoval folyamatos waze+töltés meleg, de egyáltalán nem vészes. Játszani nem játszok rajta.

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#988) xhege válasza kano (#985) üzenetére


xhege
addikt

A Pixel 7 Pro topikban azt hiszem van egy lépésről lépésre útmutató a Hentaihoz.

[ Szerkesztve ]

(#989) Gercsa válasza kano (#983) üzenetére


Gercsa
senior tag

4k videó rögzítés alatt simán túl is tud melegedni és leáll a felvétel.
Hőmérséklet meg egyebek függvényében 5-10 perc.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#990) kano válasza Gercsa (#989) üzenetére


kano
Topikgazda

FullHD-nál is van ilyen?
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#991) MC Pite


MC Pite
veterán

5-10p között volt nekem a max 4K felvétel, ott nem rinyált még.
FHD-vel nem hiszem hogy van ilyen.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#992) Gercsa válasza kano (#990) üzenetére


Gercsa
senior tag

Nincs

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#993) winbox


winbox
senior tag

Megkaptuk a Pixelekre a januári Google Play rendszerfrissítést a novemberi után.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#994) Blamazs válasza winbox (#993) üzenetére


Blamazs
senior tag

Nálam a play még mindg novemberi. Bár a Voda VoLTE frissítésnek jobban örülnék.

(#995) kano válasza Blamazs (#994) üzenetére


kano
Topikgazda

Annak sokan örülnének.
És még mondjuk az 5G sem lenne rossz...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#996) winbox válasza Blamazs (#994) üzenetére


winbox
senior tag

A QPR2 beta 2.1-be nem tették bele? 20-án jött ki. A QPR2 beta 2 kapott Yettel VoLTE-t, az 9-ei.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#997) Blamazs válasza winbox (#996) üzenetére


Blamazs
senior tag

Nem tudok róla. Senki nem írta. Nekem meg nincs kedvem legyalulni mindent hogy megnézzem, és utána ujra rootolni és belakni a rendszert :(

(#998) winbox válasza Blamazs (#997) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, ez érthető. Úgy is írják majd valamelyik 6-os vagy 7es topikban majd.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#999) ati21


ati21
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Most tervezek egy p6a vásárolni. Néhány kérdésem van a készülékkel kapcsolatban.
Milyen hálózati töltővel érdemes használni? Jelenleg egy QC3-as blitzwolf töltőt használok, ezzel a töltővel fog menni a 18W-os töltés?
Telekomos előfizetéseim vannak és Budapesten lakom, ebben az estben is érdemes rootolni a telefont? (nincs szükségem az 5G-re)
Valakinek van tapasztalata az Unicredit bank alkalmazásával?

(#1000) Blamazs válasza ati21 (#999) üzenetére


Blamazs
senior tag

Telekomnál nem kell rootolni. Menni fog minden raja gond nélkül. Szerencsés ember vagy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.