Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ghiottone


ghiottone
nagyúr

24 óra alatt 100%-ról 5%-ra merítve:

5 óra 5 perc volt a kijelzőidő az Accubattery szerint. Ebbe 1 óra felett kicsivel Waze navigáció, hbomax stream 50%-on 1 óra 7 perc, ami 9%-ot fogyasztott, 1 óra injustice, ami 17%-ot használt, a kamera az szerintem valamivel több volt + a fotók még a háttérben felrakta a 70db képet és 2videót wifin, azért ment 44 percet. Ja és 1 simmel. Ez így elsőre hasonlít a Pixel 6 teljesítményéhez, bár ott 2 simmel használtam, de akkor nem volt fotozgatás: [link] Szerintem az 5-höz képest kevesebb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#102) Cannabis7 válasza Cyborg (#87) üzenetére


Cannabis7
senior tag

Egyetértek a 200-as határral, én bevallaltam a z8-t, 2 nap után visszavittem, most huawei p30-at hajkuraszok.

(#103) honeker válasza ghiottone (#101) üzenetére


honeker
őstag

Az nálam 6-7 óra , térerő rendben van :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#104) ghiottone válasza honeker (#103) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálad igen. Szerintem rendben van a térerő is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#105) honeker válasza ghiottone (#104) üzenetére


honeker
őstag

:R :R :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#106) Cyborg válasza Cannabis7 (#102) üzenetére


Cyborg
őstag

Igazából 100 volt az elvi határ anno, de, ahogy nőtt a felhasználási terület, hogy mennyi mindent csinálok már telefonon(...meg ahogy romlott a HUF :) ), úgy toltam ki a keretet két éve is a Pixel 4A-ra, asszem akkor 128e volt németből. Manapság szinte 100 alatt már normális telefont nem is kapsz, ráadásul mind péklapát :( Nem érdekel a műanyag ház, meg a hátlapi olvasó, gyors, kézre áll, az a lényeg. Ráadásul könnyen szerelhető a 4A, egy kijelző csere pikk-pakk megvan, szerencsére még nem kellett. Remélem ezt a vonalat is örökli a A6.

Mi volt a zenfone 8-cal, hogy olyan gyorsan visszavitted? Nem , mintha érdekelne a telefon maga, csak pusztán kíváncsiság.

(#107) Cannabis7 válasza Cyborg (#106) üzenetére


Cannabis7
senior tag

Az üzemideje borzalmas, talán a mai telefonoknál már ez a normális de én a 4 éves p20-hoz tudom hasonlítani, 60 hz-en, kikapcsolt 5g-vel, minden hardver energiatakarékosva állítva ugyanynnit merült 1 nap alatt mint a p20, így egy lazább napot, amikor mondjuk dolgozok, ritkán nyúlok telefonhoz pont kibírnak, de egy aktívabb napot már nem, sztem ez ultragáz, a p20-ban egy 4 éves 3400 mAh-s akksi van, a z8 zsírúj 4000mAH...

Ezen felül zavart még a készülék komfortérzete, hozzáteszem az összes ,mai telefon amit ki tudtam próbálni mediamarktban, alzában, meg hasonló helyekn kb ezt hozza, de a p20-hoz képest nekem nagyon kellemetlen volt valamiért, a súlyeloszlás, meg úgy az egész fogása, persze ez nem lenne válóok, vszleg megszoktam volna.
De ami miatt végül könnyen döntöttem amellett, hogy visszavisdzem az az, hogy eygszercsak eltűntek az ikonjaim, nem lett elnyomkodva semmi, és ezutan csak play áruházból tudtam elindítani az alkalmazásokat, ekkor nyomtam egy gyári visszaállítást és visszatettem a dobozába :K eszembe nem jutott megoldani ezt a problémát (vszleg nem lett volna anniyra nehéz)
Úgy döntöttem maradok huawei volalon egy p30-al még elleszek pár évig, addigra talán lesz méltó utódja :D A pixelek pl kifejezetten tetszenek, de most elment a kedvem a kíséreltezéstől

[ Szerkesztve ]

(#108) ghiottone válasza honeker (#103) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Pixel 5 a PC Mark Battery 2.0-as teszten 13 óra 39 percet ért el, a 6a nekem a 3.0-on most ezt produkálta:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#109) honeker válasza ghiottone (#108) üzenetére


honeker
őstag

Hasonlo akku idö....de majd elválik ha be lesz lakva..... :F na meg az akkunak is kell egy pár töltési ciklus hogy elérje a maxot

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#110) szabi__memo válasza ghiottone (#108) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez mennyire reális ha közben a SOT 5-6 óra max? Vagy ezt kijelző nélkül kell értelmezni? Annak meg sok értelme nincs

(#111) ghiottone válasza szabi__memo (#110) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez kb arra jó, hogy a webböngészés és az online videót prezentálja - ahogy én gondolom. Valós felhasználás az szerintem sem az, hogy végignyomkodom a böngészőt ennyi ideig, vagy videókat nézek egyhuzamban. Erre a tesztre kiváncsi voltam, mert valamelyik oldalon láttam, így este ráengedtem.

Kamera miatt megint elgondolkodom, hogy kellene egy sima 6-os a kijelző+ a qi töltés miatt, de megvárom, hogy a 13-as végleges verziója tényleg támogtaja-e a volte-t, mert most csak a 13-as béta felhasználók írják a mobilarénás fórumban, hogy azon megy. Mondjuk a 7-es is itt van mindjárt, ott viszont tartok tőle, hogy nem 649 eurón fog kezdeni, mint a 6-os anno.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#112) szabi__memo válasza ghiottone (#111) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De ez böngészés meg egyéb infónak sem jó, ha képernyő mellett 5-6 óra... Persze arra jó hogy összehasonlítást nyújt azonos körülmények között, de nem tudom hogy jöhet ki 14 óra amikor a teló lemerül a fele alatt..

Én is így vagyok a 6-ossal. Valószínűleg a 7 nem 649 lesz, de talán lejjebb nyomja a 6 árát. Bár ugye ezt beszéltük hogy jó eséllyel nem megy 499 alá, akkor meg igazából felesleges a 7-re várni.

(#113) MC Pite válasza szabi__memo (#112) üzenetére


MC Pite
veterán

Újonnan nem lesz hat, nem nagyon fogja lenyomni.

Még egész nap is nagy szórás van a sot- terén, nejem másfélszerannyit szokott kihozni azonos telefonból (4a). Így, egyhuzamban simán elmehet 14 órát egy telefon.

Kihagyták a Budsokat a rendelésemből, majd a következő mellé válthatom be. Nincs szerencsém a promóciós fülesekkel :U nem

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#114) ghiottone válasza MC Pite (#113) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na akkor majd honeker aksistatjain is fogunk hüledezni ;] Anno a Pixel 4-essel 2 nap neki mindig megvolt 4-5 óra kijelzőidővel, a 3a-n meg 7 körül.
Most tartok 60%-on 3 és fél óra kijelzőidővel, amiben volt majd 30 perc injustice 2 játék, 1 óra mxplayer videó, a többi meg opera böngésző, reddit, telegram - persze otthon, nyugiban wifi hálózaton. Szóval ez tudhat így nézve 7-8 órákat is, de ez tényleg használatfüggő + csak 1 sim van benne.

Viszont az ujjlenyomat olvasó bugja megvan. 2 hüvelykujjam lett csak elmentve, de a jobb mutatóujjammal simán felold. :))

Téged mintha direkt szívatnának a Google Store-os megrendelésekkel :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#115) szabi__memo válasza ghiottone (#114) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Még egy gyártónál se olvastam ekkora bakiról. Lehet volt, de azért egy Googletől ez elég gáz

(#116) honeker válasza ghiottone (#114) üzenetére


honeker
őstag

Pixel 5.. :C

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#117) ghiottone válasza szabi__memo (#115) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Direkt megnéztem, hogy véletlenül nem-e mentettem el mindkét hüvelkyk- és mutatóujjamat, mint általában, de nem. Csak 2 minta van, erre felold 3-ra. Amúgy 3 sikertelen próbálkozás után már kéri a pint, vagy mintát. 6-osan ez volt 6-7 is.

Honi te Pixel aksimágus vagy.... :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#118) honeker válasza ghiottone (#117) üzenetére


honeker
őstag

Ez év junius 8....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#119) szabi__memo válasza ghiottone (#117) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Bár ez elég egyéni dolog de nem zavaró a méret a 7t és 9 után :F

(#120) ghiottone válasza szabi__memo (#119) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy kicsit igen. A mérete miatt a 6a-t kényelmesebb kezelni 1 kézzel, de ha videót akarok nézni, böngészni, levelet írni, stb. akkor már a megszokott 7T és 9-es mérete jobb.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#121) szabi__memo válasza ghiottone (#120) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igen, azért az a méret tökéletes egy kézhez, tartalom fogyasztásra már gondolom én is hogy kicsi. Nem tudom megszoknám-e, de azért régen csak kisebbek voltak a kijelzők..

(#122) ghiottone válasza szabi__memo (#121) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Plusz a Pixeleknek van egy olyan fránya tulajdonsága, hogy a megszokothoz képest a normál betűméret is kisebb :)

Még azon agyalok, hogy a 13 bétát rárakom, megnézni, hogy azon megy-e a volte, mert itt a 12-esen sajna nem

Amúgy igen, anno a 3,5 colos Alcatel után a 4,3 colos Motorola Atrix 2 óriási volt, majd a G1 is nagyobb és az X1 a 4,7 collal sokáig standard méret volt. Az 5,5 colos X Play, G4, Z Playeknél még morgolódtam, hogy kisebb méret kellene, de szép lassan megváltoztak a használati szokásaim nekem is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#123) ghiottone


ghiottone
nagyúr

100-ról 20%-ra 24 óra alatt:

Wifin. Ilyen használat mellett 8 óra is megvan, amúgy 5-6 óra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#124) szabi__memo válasza ghiottone (#123) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem rossz, de azért ekkora és ilyen (60Hz) kijelzővel és ekkora akksival semmiképpen nem nevezném jónak

[ Szerkesztve ]

(#125) honeker válasza ghiottone (#122) üzenetére


honeker
őstag

A zseb méret nem változott....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#126) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Flashback: two decades of fingerprint readers on mobile devices
Két évtizede vannak.. (engem meglepett). A 6a-ban milyen jól kijön az évtizedes tapasztalat ;]

(#127) Ricardo válasza honeker (#125) üzenetére


Ricardo
félisten

Az folyamatosan változik. a divat, a stílus, de még az alkalmak változása esetén is.

[ Szerkesztve ]

(#128) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Android 13 béta esetén a Telekom sim kártyánál megjelent a VoLte kapcsoló, de hívásoknál ugyanúgy levált. Yettel esetén nincs kapcsoló.

ui.: az ujjlenyomat olvasó viszont már nem old fel a nem regisztrált jobb mutató ujjamra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#129) Mans20 válasza ghiottone (#114) üzenetére


Mans20
addikt

A sima P4 2 nap? Itt a p4 nyert [link] Ez a P6a meg tepsi, jobb lett volna P5 méret vagy kisebb. Jöhetne már a GSMaréna teszt. A P6a kijelzője mennyire látható napfényben? Eddig a P4 felé hajlok a kamera miatt.

[ Szerkesztve ]

(#130) szabi__memo válasza Mans20 (#129) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Felfele 5mm, oldalt plusz 1,5mm. Kijelző 88 vs 91cm2, 6.0" vs 6.1". Miről beszélsz pontosan :F

[ Szerkesztve ]

(#131) ghiottone válasza Mans20 (#129) üzenetére


ghiottone
nagyúr


szerintem rendben van. OP9-esemmel hasonlítottam össze és majdnem ugyanolyan volt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#132) Mans20 válasza szabi__memo (#130) üzenetére


Mans20
addikt

P20-am van, ahhoz mérve ez sem kisebb. Ma már ezekre mondják , hogy kicsik. Én pl az IpfoneSE 2020-at nevezem kicsinek.

ghiottone: köszi.

(#133) szabi__memo válasza Mans20 (#132) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igen, ezt tárgyaltuk feljebb picit, hogy ez se kicsi alapvetően, csak akkor ha az elmúlt évek felhozatalát vesszük alapul

(#134) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

(#135) honeker válasza ghiottone (#131) üzenetére


honeker
őstag

Üzem idő közel azonos.. [link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#136) MC Pite válasza honeker (#116) üzenetére


MC Pite
veterán

Nálam most sim nélkül a P4a 6:51, de a 12X amit még aktívabban nyomkodok, 9:14 accubattery szerint.

ghiottone: De kegalább gyorsan/gyorsabban old fel, nektek semnibsem jó :D .
Nejem is akkumágus, jó térerővel, sok folyamatos kijelzőhasználatos cucc, oszt jó is a sot :) .
Szerk: hangerő le+bekapcs, és akkor legörgethető a screenshot.

Komolyan kicsi nektek tartalomfogyasztásra a 6,1"? :F
Neken az 5,8" is jó, meg a céges 6,5 sem szimpibb (nagy nehéz, húzza a zsebem, már amelyikbe befér). De nem látom jobban azon sem a videót mint 5,8"-on.
Egy hete 6,28" a fő telefonom, naponta használom a P4a-t is, de nem zavaró, sőt. A Sony XZ2C érezhetően kisebb volt, ott levélírás, böngészésnél kevesebb fért ki.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#137) szabi__memo válasza MC Pite (#136) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mivel az átmérő önmagában semmit nem jelent, bizony lehet kicsi 10" is

[ Szerkesztve ]

(#138) MC Pite válasza szabi__memo (#134) üzenetére


MC Pite
veterán

Végre.

Srácok, kameraluk eltüntetési lehetőség (gyári, vagy jók müködő) van a pixelekre? 12X-en szerencsére van gyári, az jó, samukra nég sos találtan jó appot.

Nyilván a szokásos/20:9 környéki aránnyal nézve...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#139) szabi__memo válasza MC Pite (#138) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De nem mind 20:9. Még az se mindegy 20.5:9-e, nemhogy a nagyobb különbségek

[ Szerkesztve ]

(#140) Mans20 válasza szabi__memo (#134) üzenetére


Mans20
addikt

Hát a fotók itt sem a legtermészetesebbek. Lehet az éjszakai mód miatt? Minek fotóztak éjjeli módban nappal?

(#141) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Aki Google Store-ból rendelte a készülékét, annak nem volt sérült a csomag?

Az egyik rendeléssel még nem volt gond, csak kisebb benyomódás, de a másikon akadt egy olyan faszányos sérülés, ami felszakította a biztonsági csíkot is a 6a dobozán. :W DHL-el lesznek itt bajok már megint németben...

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#142) MC Pite válasza ghiottone (#141) üzenetére


MC Pite
veterán

Kicsit meg volt nyomorgatva a doboz, de a belső sértetlen volt.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#143) honeker válasza ghiottone (#141) üzenetére


honeker
őstag

Jön vagy nem jön ez itt a kérdés :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#144) ghiottone válasza honeker (#143) üzenetére


ghiottone
nagyúr

?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#145) honeker válasza ghiottone (#144) üzenetére


honeker
őstag

Jó regelt... Az idő eldönti :)

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#146) ghiottone válasza MC Pite (#142) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Eddig akkor 5-ből 5 sérült csomag. Mondjuk a doboz anyaga is gyengébb már mint korábban volt.

Honi - még korán volt szerintem. :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#147) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Jókor voltam jó helyen, igy már múlt hét óta én is tulajdonos vagyok. Nagyon bejön, bár sokat nem nyúztam.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#148) honeker válasza rum-cajsz (#147) üzenetére


honeker
őstag

:C :C én is

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#149) honeker válasza ghiottone (#146) üzenetére


honeker
őstag

Akku 66% indult be laktam. Nyomkodom..most 40....tetszik :R

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#150) ghiottone válasza honeker (#149) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Melegedés?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.