Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) winbox


winbox
senior tag

Megérkeztem én is egy Sage modellel :D Pont lemaradtam a BF-es árról, de szerecsére itt aprón áttudtam venni fórumtárstól 0km-esként ugyananyiért chromecast-tal együtt amazon.de vásárlás. Volt már több Nexus, Pixel 4-em, 4a-m, előtte, aztán egy éves iphone kikacsintás, összességében jó volt az is, de valahogy mindig hiányzott az android, így nagy örömmel laktam be tegnap a rendszert :D Korábbi Pixeleken én is rootoltam a volte miatt mert Yetteles vagyok, de most még hagyom, max ha megszakadnak hívások vagy ilyenek. Holnap majd kipróbálom a Telekom kártyámat is, mert dualba szeretném használni, a Yettel az e-simmel megy a T az fizikai. Viszont még pihentetem otthon a telefont, amíg a Spigen tok és üvegfólia meg nem érkezik rá (Remélhetőleg már holnap:C) Másik fontos dolog az Android Auto, amit sokat használok, ugye eddig a CarPlay volt, de az iphone sokszor eldobta a kapcsolatot zsír új kábelekkel is, amíg az Android telefonjaimon tökéletesen ment...Kíváncsi leszek.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#502) Blamazs válasza winbox (#501) üzenetére


Blamazs
senior tag

Nekem szombaton jött meg a spigen liquid air tok, de csalódás. Eddig mindig sima átlátszó szilikon tokokat használtam és ez azoknál vastagabb, robosztusabb, Milyen lehet a rugged armour ehhez képest :( Szóval most keresek sima vékony szilikon tokot, aztán lehet eladó lesz a spigen...

(#503) MC Pite válasza Blamazs (#502) üzenetére


MC Pite
veterán

Páromnak Fixed tokja van; szerintem vékony. :) [link]
Az én Hybrid Ultrám drabális hozzá képest.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#504) winbox válasza Blamazs (#502) üzenetére


winbox
senior tag

Hát igen a rugged az már nekem is nagy lenne (volt már olyan telóm)

MC Pite: Nekem is Ultra Hybrid lesz, a fekete keretes, iphoneon és pixelen is volt már ez rajta, én szeretem.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#505) Blamazs válasza MC Pite (#503) üzenetére


Blamazs
senior tag

Köszi a tippet. Sajnos nem elérhető jelenleg.

(#506) MC Pite


MC Pite
veterán

Én is, nekem kell ez a védelem ami a Hybrid Ultra ad. :)


[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#507) Mclovin válasza MC Pite (#506) üzenetére


Mclovin
senior tag

+1 hybrid ultra-ra. Kérdés, hogy mikor kezd el sárgulni ;]

(#508) winbox válasza Mclovin (#507) üzenetére


winbox
senior tag

Nagyon jól meg van csinálva, párom iphoneján ultra Hybrid crystal clear volt, az ugye teljesen átlátszó, ott egy év után már szépen besárgult, az én ultra Hybrid black-em, amin a keret fekete, a hátulja pedig átlátszó nagyon szép volt még, de ott mintha keményebb (esetleg más) anyagból is van a hátulja szerintem. Azért is döntöttem itt is ez mellett :)

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#509) MC Pite válasza winbox (#508) üzenetére


MC Pite
veterán

Az előzőm szintén black volt, a hátlapi plexi meg nem sárgult. Rohadjon még ha 10K-ért sárgulni fog!

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#510) winbox válasza MC Pite (#509) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, ennyiért már jó legyen :D Viszont az üvegfóliánál 2db ennyi + kapsz hozzá felhelyező keretet is, így aztán tényleg meg lehet csinálni otthon. Szerencsére pont most a black friday/cyber monday miatt elég jó áron szereztem be őket :K

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#511) Blamazs válasza MC Pite (#506) üzenetére


Blamazs
senior tag

Tegnap lett újra fixed tok alzánál.Meg is rendeltem. Ha megjön kipróbálom és ha beválik a spigeneladó lesz. Nem tudok megbarátkozni a vastag peremmel. Gesztusvezérlésnél a visszafelé mozdulat gyakran össze sem jön miatta.

(#512) pedzi77


pedzi77
csendes tag

Üdv mindenkinek!Alza megint beakciózta a pixel 6a -t 155-től már vihető :C

[ Szerkesztve ]

(#513) pedzi77


pedzi77
csendes tag

https://www.alza.hu/google-pixel-6a-5g-6-gb128-gb-fekete-d7304004.htm Használt 21 hó garival még olcsóbban!!!

[ Szerkesztve ]

(#514) kano válasza pedzi77 (#513) üzenetére


kano
Topikgazda

Amazonon 349EUR. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#515) bakelitlemez válasza kano (#514) üzenetére


bakelitlemez
csendes tag

Ami 379.33 EUR-ra (~155 ezer) jön ki a csodálatos magyar ÁFA és szállítási díj miatt, minimális eltérés (új, Alza) miatt lehet érdemesebb a Alzásat venni az országon belüli gariztatás miatt.
Legalábbis szerintem

Mondjuk a felbontott újszerűvel már 12-13 ezret lehet spórolni.

(#516) kano válasza bakelitlemez (#515) üzenetére


kano
Topikgazda

Én az Alzaval szemben is inkább az amazonról vennék. Garijuk mindennél jobb.
Egy kinti ismerős és már 349 is..
De egyébként igazad lehet.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#517) szabi__memo válasza kano (#516) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

+1

(#518) ghiottone válasza kano (#516) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1
Kinti cím és onnan haza 13 euró.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#519) winbox


winbox
senior tag

Na tegnap megérkezett a Spigen csomag. Az üvegfólia tökéletes, ráadásul amióta van nekik ez az alignmaster típus, csak belerakod a keretbe a telót amit adnak hozzá és tökéletesen középre megy a fólia, nagyszerű találmány :C A fekete keresetes Ultra Hybrid tok is szuper, de ezt már megszoktam, nagyon jó a fogása, ad extra védelmet de mégsem olyan nagy. Nekem a kézmozdulatos visszalépéssel sincs gondom, jobbról balról simán megy, nincs útban a keret, de ugye gondolom azért is, mert az üvegfólia emel annyit a kijelzőn, hogy a tok keretje csak kicsivel legyen feljebb. Tegnap sikeresen összehangoltam az Android Autot is a kocsival, Waze + a moddolt spotify is megy vele ahogy kell egy sima type-c kábellel, ma egy hosszabb út is lesz vele, reméljük minden rendben lesz. Külön + a Google Segédnek, Siri egy vicc hozzá képest, ismét tökéletesen megy minden kapcsoló, világítás, kapunyitók vezérlése otthon, a Google Home-ba szinkronizálva. ReVanced Youtube is sikerült, azt hiszem belaktam a rendszert teljesen :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#520) MC Pite


MC Pite
veterán

Moddolt spotify? Mire, mit tud?
Nekem sincs semmi bajom az UH-el gesztusvezérléssel.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#521) winbox válasza MC Pite (#520) üzenetére


winbox
senior tag

Ha nincs premium előfizetésed akkor mobilon nem tudsz egy tetszőleges számot elindítani, hanem egy lejátszási listába rakja és onnan játssza majd le valamikor, illetve óránként 6 számot ugorhatsz át. Van nekem is lejátszási listám, ami mindig frissül, de azt is csak keverve játsza le, nem az én sorrendemben. Ja és természetesen nincsenek reklám megszakítások :D

What the MOD version does NOT give:
Very high quality is not available , even if the extreme option is active, you will not get more than 160 kb/s.
You can't download music even if the download slider is active.
You will not be able to play music on the receiver/speaker via wifi.

What gives the MOD version:
Unlimited scrolling of tracks on the radio
Unlimited scrolling of tracks in playlists, collections, your library
Rewind track
Ability to listen to a track again
Ability to listen to the previous track
Blocking visual ads
Audio ad blocker
Ability to play music using Spotify Connect (Only on tablets, phones, PCs and Android TVs. All other devices still need premium)
Ability to select any track from the list

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#522) MC Pite válasza winbox (#521) üzenetére


MC Pite
veterán

Ja jó; azt hittem a régi jó kis funkciókat lehet megoldani (gyorskapcsolós offline/autó mód, stb). Én nem szenvedek már ilyennel, havi 540Ft-ot nekem megér hogy menjen offline bármikor bármi(ami fent van), skippelhessek/újrajátszhassak (gyerekkelez elég priós dolog :) ) meg hogy az ízlésemhez közeli számokat, válogatásokat dobjon fel. Meg néha DAC-ra és hifire pattintsam egész tűrhető minőséggel.
:R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#523) winbox válasza MC Pite (#522) üzenetére


winbox
senior tag

Persze, érthető, viszont én meg pont nem használom annyit, (meg csak én használom) hogy megérje előfizetni, erre, hogy az autóban megy, meg otthon a Google TV-re streamelve jobban szóljon, tökéletes :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#524) juve600 válasza Mclovin (#490) üzenetére


juve600
nagyúr

szia
mi a tapasztalat a telóval a Yettel-el ? :R

(#525) winbox válasza juve600 (#524) üzenetére


winbox
senior tag

Nálam az, hogy azokon a tornyokon, amin már fejlesztették a 4G sávokat és a 3G helyén már B8 4G van, egyből megy 2G-re a telefon, ahol van térerő, ott nem vészes a minőség. Viszont munkahelyemen nem is tudok vele telefonálni, mert nincs 2G-n térerő, néha bejön egy csík és így ki sem cseng :D Most rootoltam, újra lakom be a rendszert, megy rá a volte és 5G patch, meglátjuk mi lesz.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#526) winbox válasza winbox (#525) üzenetére


winbox
senior tag

Na szerencsére még az előző Iphone miatt a VoLTE alapból engedélyezve volt a számomra, így a VoLTE patch után hívás közben maradt a telefon 4G-n, illetve a hívásnál is írja a HD hangot :C Sajnos Pápán még nincs Yettel 5G, de délután megyek Győrbe, kiderül, megy-e az is vele :)

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#527) MC Pite válasza juve600 (#524) üzenetére


MC Pite
veterán

Roottal jó. Ahol lelőtték a 3G-t és gyenge a 2G, ott nem fasza (P4a-val, mert ezt egyből rootoltam).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#528) Mclovin válasza juve600 (#524) üzenetére


Mclovin
senior tag

Nekem eddig minden okés, de eddig csak BP-n használtam. Hívás nem szakadt meg, hallanak rendesen és a mobilnet is fasza. Decemberben megyek vidékre, kisebb településekre is, meglátjuk. Meg ha majd lelövik teljesen a 3G-t. Amúgy néztem, Telekomnál a hasonló előfizu csomag kb +1k/hónap lenne nekem, szóval max átmegyek számhordozással hozzájuk.

(#529) juve600 válasza winbox (#526) üzenetére


juve600
nagyúr

engem csak a volte érdekelne, az nekem is engedélyezve van a számomon, volte és 5G patch-ot minden havi frissítés után meg kell csinálni ?

(#530) MC Pite válasza juve600 (#529) üzenetére


MC Pite
veterán

Nem, csak egyszer kell.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#531) juve600 válasza MC Pite (#530) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#532) winbox válasza juve600 (#531) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, elég egyszer, viszont a magisk modul csak volte-t engedélyez (Az 5G-hez pedig muszáj VoLTE) Ezt kell még megcsinálni az 5G-hez:

"You need : Rooted phone, 5G Plan, 5G Coverage.

STEP 1 : Install the module on magisk to activate VOLTE and reboot.
STEP 2 : Install Network Signal Guru on the Play Store.
STEP 3 : Click on the 3 dots, Forcing control, select your sim card.
STEP 4 : Click on NR SETTING, and select on Opt2(0x10) and Opt3(0x01) on the ENDC menu.
STEP 5 : Restart the phone, if you are on 5G coverage, it should be working for you.

If your carrier doesn't allow you to select 5G preferred network on settings, you might have to select "NR/LTE/GSM/WCDMA" under Preferred network on the hidden *#*#4636#*#*

Of course, you do it on your own risk."

Ezzel Győrben egyből fent van 5G-n a teló, úgyhogy működik minden :R

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#533) MC Pite


MC Pite
veterán

És valóban...

Köszi az infót! :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#534) winbox válasza MC Pite (#533) üzenetére


winbox
senior tag

:R
Többen is megerősítették, megy vele az 5G Pixel 6, Pixel 7 szérián is :)
[link]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#535) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Holnap elvileg jön a havi update ugye?
Valaki hozzáértő leírná, hogy root-olt telefonnál milyen lépéseket kell elvégezni a sikeres update-hez? Értem ezalatt pl magisk most át van nevezve/rejtve ezt hogy kell visszahozni pl.
Mik az update lépései ezután?

(#536) pedzi77


pedzi77
csendes tag

Üdv mindenkinek! A telefonnal kapcsolatban szeretnék kérni egy kis segítséget.Eddig egy akg Samsung jack fülhallgatót használtam , itthon van egy Xiaomi type c jack átalakító,de arra azt írja hogy nem kompatibilis.Gyári Google átalakítón kívül van alternatíva? Azzal egyáltalán működne?

(#537) ghiottone válasza pedzi77 (#536) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Úgy emlékszem az apple átalakítója jó hozzá: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#538) pedzi77


pedzi77
csendes tag

:R Utána nézek!

(#539) MC Pite válasza pedzi77 (#536) üzenetére


MC Pite
veterán

Én Alis átalakítót vettem, jó hozzá (Essager).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#540) winbox válasza pedzi77 (#538) üzenetére


winbox
senior tag

Nekem is alin rendelt van, Ugreen, van benne DAC is. Ha itthon veszed, az apple féle a legegyszerűbb beszerzés.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#541) cirx


cirx
senior tag

Egész komoly, 520 megabájtos pakk. :)

S23 GREEN

(#542) winbox válasza cirx (#541) üzenetére


winbox
senior tag

Az szép. :D A napokban lefrissítem majd roottal én is, ha lesz egy kis időm.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#543) MC Pite


MC Pite
veterán

Nekem megint nem látszik :U

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#544) Blamazs válasza winbox (#542) üzenetére


Blamazs
senior tag

leírnád majd a lépéseket hogy kell csinálni? Nem szeretném elrontani a belakott telefont ezért. Amúgy a root miatt van, hogy nem talál frissítést?

(#545) winbox válasza Blamazs (#544) üzenetére


winbox
senior tag

Igen a root miatt nem talál :K Persze, nekem most frissül már, én factory image-ből csinálom a wipe kihagyásával, utána vissza a patchelt boot.img és elvileg menni fog, már nemsokára kész.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#546) winbox


winbox
senior tag

Na kész is.

Az ujjlenyomat olvasóval biztosan csináltak valamit, mert igen jó lett, nagyon gyors és pontos. :Y

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#547) Blamazs válasza winbox (#546) üzenetére


Blamazs
senior tag

Az nem baj, mert nálam is gyakran hibázik.

(#548) honeker


honeker
őstag

Anyit már javitotak hogy 7 napra modosult az akku állapot

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#549) winbox válasza Blamazs (#547) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, nálam sem volt a legjobb, még az üvegfólia előtt is lassú volt, többször nem tudtam feloldani vele. Most üvegfóliával is sokkal jobb, nagyon gyors tényleg, már megérte frissíteni. Közben már írom az összefoglalót.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#550) Blamazs válasza winbox (#549) üzenetére


Blamazs
senior tag

Köszi, ha meglesz megcsinálom én is ahogy lesz rá időm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.