Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Blamazs válasza winbox (#649) üzenetére


Blamazs
senior tag

Én az 5G miatt nem rootolnám a készüléket. A volte menne hivatalosan boldog ember lennék :)

(#652) MC Pite válasza winbox (#649) üzenetére


MC Pite
veterán

Csak a VoLTE engedélyezett. Mondjuk telekomnál eleve korlátlan netcsomag kell az 5G-hez (azaz nem technikai oka volt, pontosabban a Telekom van inkább csúnyán elúszva).

Kibírnám 5G nélkül. Ha már rootoltam, ezt is engedélyeztem. Az LTE+ is így megy, az viszont sokkal sűrűbben van.
Meg persze ha már van root, a gsambattery, macrodroid, esetleg adblocker is kaphat az jogot :) .

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#653) winbox válasza MC Pite (#652) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, ezt tudom, hogy a Telekom és a Voda csak olyan csomagban ad 5G-t. Voda most nagyon tolja, de szinte mindnehova az n28-as 5G frekit rakott, 700MHz, ami kb a komolyabb 4G+hoz van közel, így náluk tényleg csak parasztvakítás. Telekom meg n78 mint a Yettel de még kevesebb helyen van. A cégesem Telekom korlátlan hívás és net csomaggal, majd valamikor átrakom a kártyát, ha megyek 5G helyre kíváncsiságból. Előtte majd kilövöm az 5G módosítást, hogy alapból felmegy-e.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#654) MC Pite válasza pedzi77 (#536) üzenetére


MC Pite
veterán

Tényleg olyan USB C Jack adapter kell amibannvannDAC, amit rendeltünk, abban is van. Jött egy másik, azzal nem is jó.

Itt pl írják is a Pixeleket: [link]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#655) MC Pite


MC Pite
veterán

Hm, elvileg ennek is kéne mennie? :N [link]

Essager ami megy egyébként.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#656) winbox


winbox
senior tag

Igen, mindenképp kell DAC, a Pixelek érzékenyek rá, Samsungokkal együtt. Az hogy DAC-on belül mennyire válogatósak, azt nem tudom, de tippre mennie kell.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#657) pedzi77


pedzi77
csendes tag

Én hirtelen budget megoldásként gyorsan ezt vettem( https://studioeszkozok.hu/usb-type-c-3-5mm-jack-atalakito-adapter-feher-dac-chip-38089 )működik vele .De elég vékonyka a kábele.Majd meglátjuk meddig bírja :)

(#658) pedzi77


pedzi77
csendes tag

Ezt most olvastam a fotós topikban!https://napidroid.hu/dontottek-felhasznalok-ez-legjobb-telefon-fotozasra/ :C

(#659) cirx


cirx
senior tag

Putty! :)

S23 GREEN

(#660) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok! Ma jelezte a magisk hogy van hozzá update. Érdemes felrakni, vagy fel kell rakni?
Simán update vagy van vmi külön eljárás erre?

(#661) winbox válasza Blamazs (#660) üzenetére


winbox
senior tag

Nem 25.2-őt használtál eddig, hogy talált frissítést?

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#662) Blamazs válasza winbox (#661) üzenetére


Blamazs
senior tag

De 25.2 verzió. Most megnéztem az App jelez update -et. Nem tudom mi ez és mit akar de ha megnyitom a magisk-ot felül van a magisk alatta az app és ott jelzi a update lehetőséget.

(#663) MC Pite válasza Blamazs (#662) üzenetére


MC Pite
veterán

Unhide, nevezd vissza előtte!

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#664) Blamazs válasza MC Pite (#663) üzenetére


Blamazs
senior tag

De mit is updatel ezzel? Mit vesztek ha nem csinálom meg?

(#665) winbox válasza Blamazs (#664) üzenetére


winbox
senior tag

Ha csak az app jelez akkor csak a magisk app fog frissülni. Mikor rootoltál? Mert 25.2 a legújabb július óta. Esetleg canary van fent? Nálam decemberi eleji roottal ilyen verziók vannak:

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#666) Blamazs válasza winbox (#665) üzenetére


Blamazs
senior tag

ez van fent nekem.

(#667) winbox válasza Blamazs (#666) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, neked canaryd van. Ez folyamatosan frissülő, beta szerű verzió, azért talált neked frissítést rá.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#668) Blamazs válasza winbox (#667) üzenetére


Blamazs
senior tag

Érdemes lenne váltani stabil verzióra? Ha igen mi a módja neki? A múltkori frissítés is gond volt sajnos. Jó lenne ha a következő már simábban menne.

(#669) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok !
Még mindig gondolkodom egy ilyen telon.
Yettelnél vagyok, VoLTE fontos lenne.
Mennyire bonyolult megoldani hogy működjön ,stb.
Gyári frissítést hogy lehet utána megoldani?
Akku stat milyen ?
:R :R :R

(#670) winbox válasza Blamazs (#668) üzenetére


winbox
senior tag

Passz, én alapból a stabilt raktam, régebben volt olyan telefonom ami csak canaryval ment, de itt ugye mindegy. Nem kellene, hogy baja legyen, de ha valóban vannak anomáliák vele maximum letörlöd és újra rootolod a stabillal, de akkor újra kell beállítani a hideokat stb. Azt, hogy lehet-e egyszerűbben nem tudom, magisk topikban kérdezz rá.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#671) winbox válasza juve600 (#669) üzenetére


winbox
senior tag

Root kell hozzá, nekem yettellel azóta volte, 5g, hívások, minden tökéletes.
Havi frissítéskor kicsit jatszani kell a root miatt feljebb leírta MC Pite a menetét a gyorsabb menetét, én géppel csinálom de úgy is kb negyed óra a gyári képfájlból+ akksi időt is írt SOT-al MC Pite keress vissza. Az én szokásaimmal másfél nap, SOT-ot nem szoktam nézni,mikor kéri töltőre rakom :)

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#672) juve600 válasza winbox (#671) üzenetére


juve600
nagyúr

Köszi
Arról nincs információd hogy a Yettel esetleg valamikor támogatni fogja erre a telora a VoLTE-t ?mint ahogy a tcom is tamogatja

ahogy nézem a Yettel lefedettségi térképet , az szerint nálam van 2,3,4g egyaránt (Tét ,Gyms megye)

(#673) honeker


honeker
őstag

Álmokat...vágyakat..hogy legyen a jövönek értelme...BUÉK

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#674) winbox válasza juve600 (#672) üzenetére


winbox
senior tag

Google-n múlik nem a yettelen. A szolgáltatóknak megvan a config, csak szoftveresen van tiltva, a google-nak egy gombnyomás lenne :) Én Pápán lakok, itt már a tornyok modernizálva vannak, 3G nincs, 4G van már azon a frekin. Téten ugyanez a helyzet, már modernizálták a tornyot, szóval ott már csak 2G-n tudnál telefonálni, ha gyári rendszerrel használod a telót.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#675) juve600 válasza winbox (#674) üzenetére


juve600
nagyúr

Értem . Amúgy ez akkor várható valamikor a Google részéről ? Gondolom nem vagyok egyedül ezzel a problémával .
:R

(#676) MC Pite válasza juve600 (#675) üzenetére


MC Pite
veterán

Ha minden 3G adót lelőnek. 80% hogy sőt megkapjuk.
Rootolni 1-3 óra, szívás/gyakorlat függvényében. Nem akartam, de Xiaomival annyit szenvedtem, hogy több idő ment el arra, mint rootolni ezt.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#677) winbox válasza juve600 (#675) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, ha már hivatalosan bejelenti a szolgáltató, akkor van rá esély. Telekomnál ugye már megtörtént, Vodafone-nál nincs pontos dátum és nem is sietnek a 3G kivezetésével, Yettel pedig idén végez a modernizálással. Fórumok alapján több külföldi országban is hiába nincs hivatalosan már 3G, a Google semmit sem lépett. Nálunk szerencsére a Telekom miatt mivel Németországban is van és ott hivatalosan is támogatott egyszerűbb volt a Google-nek mindenhol engedni az ő hálózatukat. Ettől függetlenül minden a Google-n múlik és ilyen szempontból én sok jót nem remélek, mert eddig is simán megtehették volna, egy bármilyen kínai szolgáltató is leboltolja már az itthoni szolgáltatókkal, ők meg nem. Így felesleges is beleélni magunkat, ha neked fontos, mindenképp arra készülj, hogy neked kell megcsinálnod. Ha meg időközben támogatják, akkor pedig örülsz :)

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#678) winbox


winbox
senior tag

Google kirakta a januári image-et. A múlt havi feature drop miatt valószínűleg most csak sima biztonsági frissítések vannak benne, changelogot nem találtam még. Én majd csak a hét második felében tudom flashelni, akkor leszek gépközelben.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#679) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

7a 90Hz-el

[ Szerkesztve ]

(#680) ghiottone válasza szabi__memo (#679) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igazából már lehetne az is 120hz - bár árba kíváncsi leszek mit gurítanak majd. Kamerában megkapja az 50 megapixeles szenzort?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#681) szabi__memo válasza ghiottone (#680) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Azt pletykálják, hogy igen.
Árra én is kíváncsi leszek. Remélem nem változik, bár inkább úgy sejtem, hogy fog

[ Szerkesztve ]

(#682) winbox válasza ghiottone (#680) üzenetére


winbox
senior tag

Lehetne 120Hz, de olyat nem lehet, mi lesz a sima 7-es 90Hz-ével? ;]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#683) ghiottone válasza winbox (#682) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jogos :B

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#684) szabi__memo válasza winbox (#682) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igen, igazából még azt is csodálom hogy 90 lesz

(#685) MC Pite


MC Pite
veterán

Amúgy vágom, elvárás. De a 120Hz 12X meg a 60Hz P6a közül nem nagyon érezni mennyivel flottabul pörög a tartalom a 12X-en. Volt azon is hogy egybhétig 60Hzen maradt, észre se vettem. A ph elég gyors 60Hzen is ;]

Olyan opció nincs, hogy mindegy hány Hz, de ne szélesebb, hanem keskenyebb legyen egy mivel? Még alacsonyabb, akár öttel? :B

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#686) winbox válasza winbox (#678) üzenetére


winbox
senior tag

Na kint a changelog: [link]
Elvileg megint javítottak az ujjlenyomat olvasón. A decemberi update óta tényleg szuper lett nekem, most már csak nagyon ritkán nem ismer fel elsőre, lehet már én is tudom hova kell nyomni :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#687) szabi__memo válasza winbox (#686) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Lehet már megint mindegy mit érintesz oda;]

(#688) ghiottone válasza MC Pite (#685) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én se nagyon vettem észre, amikor 120Hz-en, vagy 144Hz-en ment a képfrissítés Op-n, Moto-n.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#689) winbox válasza szabi__memo (#687) üzenetére


winbox
senior tag

:DDD
Inkább legyen így mint, hogy a 3 elrontott felismerés után még a kódomat is be kelljen írni ;]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#690) budaize


budaize
csendes újonc

Üdv , 2 hónapja vagyok tulajdonosa egy ilyen készüléknek , az a problémám, egyik napról a másikra elkezdte azt hogy nem kommunikál Bluetooth on az okos órával az elején folyamatos conneted / disconnect ment most látja az órát de nem csatlakozik , autó rádióval meg megy de néha már ott is van kapcsolat vesztes pár pillanatra , az óra jó más készülékkel hibatlanul működik , volt korábban egy videó itt , mit kell tenni azokat próbáltam semmi eredménye , mar gyári beállítások visszaállítása is megvolt , nem jó. Valami ötlete valakinek esetleg?

(#691) ghiottone válasza budaize (#690) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez pár hónapja ismert bug volt, elvileg javították. Melyik frissítés van fent nálad?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#692) budaize válasza ghiottone (#691) üzenetére


budaize
csendes újonc

A legújabb januári , abban bíztam megjavul

(#693) Matska


Matska
senior tag

Sziasztok. Gondolkodom 6a vásárlásán, egy LG G7-et váltana. Telekomos céges előfizetésem van, falun lakok, és a magán LG-vel már csak az udvarról tudok telefonálni térerő híjján :W a szintén céges, telekomos A52S-el nincs a házban ilyen gondom. Új telefonnal nem akarok az udvarról dumálni hóban, fagyban, 40 fokban, szóval mennyire stabilan veszi a térerőt? :))

https://www.flickr.com/photos/146088520@N03/

(#694) MC Pite


MC Pite
veterán

A52 szintjét hoznia kell, legalábbis az A53tól picit erősebb. [link]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#695) cirx válasza Matska (#693) üzenetére


cirx
senior tag

Én személy szerint, tuti a telekom kínálatából próbálnék meg választani egy készüléket, ha ilyen fontos számodra a hanghívás. VoWiFi bekapcs, és nincs többé hóban telefonálás (már ha lenne hó). Persze ez csak akkor működik ha van otthon stabil internet előfizetésed. ;)

S23 GREEN

(#696) Matska válasza cirx (#695) üzenetére


Matska
senior tag

Köszi, átgondolom :)

https://www.flickr.com/photos/146088520@N03/

(#697) MC Pite


MC Pite
veterán

Megint előjött a frissítés, így mivel félig ontopik, berakom ide is:
Csináltam egy videót a rootolt Magiskos OTA frissítéses leíráshoz, erre tessék: OTA Magiskkal.

Havi OTA frissítések rootolt készülékre:
0, magisk unhide, restore a menüből (elővigyázatosság, ha minden rendben megy, nincs rá szükség)
1, magisk uninstal, restore image opcióval
2, most lenyomni az updatet, nincs restart a végén!
3, magiskkal az inactive slotra telepíteni, kész

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#698) budaize válasza budaize (#690) üzenetére


budaize
csendes újonc

Közben" túrtam" a netet , többen is írják decemberi frissítés óta a Huawei okos órákkal akadnak kapcsolat gondok , nekem is egy Huawei watch fit van ami azóta nem akar rendesen csatlakozni , a Huawei health app -ban felismeri de a csatlakozás már nem jön össze , talán majd jön valamelyik cégtől egy frissítés .

(#699) Blamazs válasza MC Pite (#697) üzenetére


Blamazs
senior tag

Ez az ota update hihetetlenül lassan telepedik fel. Addig tövig fogom rágni a körmöm,hogy sikerül vagy sem az update. 6-os topicban írják hogy van vmi régiófüggetlen os amiben megy a volte meg minden és nem kell root hozzá.Igeretesnek tűnik..

(#700) MC Pite válasza Blamazs (#699) üzenetére


MC Pite
veterán

Mert közben defragol, optimalizál. Egy - lett órát elmolyol havonta a háttérben, cserébe nem lassul a telefon idővel.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.