Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) juve600 válasza cirx (#1500) üzenetére


juve600
nagyúr

:D

(#1502) Hvl456


Hvl456
újonc

Sziasztok!

Lehet bugyuta kérdés, de nem okoz beégést, hogy a zárolt képernyőn mindig ugyanott van az óra? Samsungon dobálta szerteszét.

(#1503) kano válasza Hvl456 (#1502) üzenetére


kano
Topikgazda

Ha egész nap ugyan ott van, akkor igen, okozhat.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1504) cirx válasza Hvl456 (#1502) üzenetére


cirx
senior tag

Nem fog, pár pixelt mindig variál, pont ezért. ;)

S23 GREEN

(#1505) MC Pite


MC Pite
veterán

Gyenge akkura: ma főként otthon voltam, 83% akkuhasználattal 5:22 sot, kb 93% 4G, 7% 5G-vel. Kompaktok között nem mondanám rossznak.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1506) szabi__memo válasza MC Pite (#1505) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Kompakt, de bazi nagy az akksi

(#1507) cirx válasza MC Pite (#1505) üzenetére


cirx
senior tag

Nincs semmi baj az akksival. Két ember hajtogatja folyamatosan, hogy nem jó, az összes többi user elégedett. :K

S23 GREEN

(#1508) juve600 válasza cirx (#1507) üzenetére


juve600
nagyúr

+1
nálam 2 nap mindig megvan ,béta rom alatt is

(#1509) Csápájev válasza cirx (#1507) üzenetére


Csápájev
őstag

Szerintem sokan azért csalódnak az új telefonok aksijában (mindegyikében szinte), mert azt látják,hogy az eddigi aksi 1 napot bírt és mondjuk 3000mAh volt, az új,akkor biztosan sokkal jobb lesz,hisz az új telefonban 4500 mondjuk...
Csak azt nem számolják bele,hogy nagyobb a kijelző, nagyobb a teljesítmény, 4k-ban megy a videózás stb. és emiatt az új ugyan úgy 1 napig bírja nagyjából,mint a régi. :B
.

(#1510) kano válasza Csápájev (#1509) üzenetére


kano
Topikgazda

Mi 10T Pro:
- 6.67" LCD
- SD865
- 2 simmel
5000 mAh akkuval elmegy 2 - 2,5 napot (7-9h sot).

Pixel 6a (aminek állítólag jó az üzemideje) :
- 6,1" ráadásul OLED
- Tensor
- 1 simmel
4410 mAh akkuval 1 nap (kb. 7-9h sot).

Nem értem, hogy miért mondom, hogy sz@rul van itt optimalizálva valami. :U Nekem ez elég gyengécske.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1511) szabi__memo válasza kano (#1510) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Elmondom mi a különbség. Hogy a mui csak azt hiszed, hogy futnak az appok. Ezen viszont tényleg futnak

(#1512) honeker válasza kano (#1510) üzenetére


honeker
őstag

Ezért adtam el a p6a 4-5 sot 2.5 nap készenlét....7-9 ora sot sosem volt....moto neo 7-9 sot 4 nap készenlét....ugyan azon használatban :F enye tenson

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#1513) kano válasza szabi__memo (#1511) üzenetére


kano
Topikgazda

Elmondom, hogy nem MIUI-t használok. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1514) honeker válasza kano (#1510) üzenetére


honeker
őstag

[link]

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#1515) kano válasza honeker (#1512) üzenetére


kano
Topikgazda

Ettől eltekintve jó telefon lenne szerintem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1516) szabi__memo válasza kano (#1513) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az viszont úgy érdekes. Ugyanúgy kb csupasz droid?
Akkor proci

[ Szerkesztve ]

(#1517) honeker válasza kano (#1515) üzenetére


honeker
őstag

Nem rossz azota is hiányzik a honap dlső hétföi up :(( 3a tol használtam minden mdelt kishiján.. a 6a nagyon melé ment, de várom a 7a :F hátha alakul valami...adig a neo teszi a dolgát

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#1518) kano válasza honeker (#1517) üzenetére


kano
Topikgazda

Ezen kívül és az esim-en kívül nincs gond vele. Motonál nem lehet nyitni BL-t, így nekem az nem alternatíva. És a támogatása sem túl jó a Motoknak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1519) juve600


juve600
nagyúr

Vajon lesz ma stabil frissítés ?

(#1520) Csápájev válasza juve600 (#1519) üzenetére


Csápájev
őstag

Olyan 50-50% :))

(#1521) TaylorPro válasza Csápájev (#1520) üzenetére


TaylorPro
addikt

100%, de nem biztos! :DDD

Pixel 8 Hazel

(#1522) szabi__memo válasza TaylorPro (#1521) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És az se hogy stabil lesz

(#1523) ZPF válasza juve600 (#1519) üzenetére


ZPF
újonc

elvileg mar csak a 6a nem kapta meg. szal' ideje lenne

(#1524) winbox válasza ZPF (#1523) üzenetére


winbox
senior tag

Nem, a komplett 6-os széria nem kapta még meg a G1 Tensor miatt.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1525) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

[link] :DDD

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#1526) bbendre válasza --HARDCORE-- (#1525) üzenetére


bbendre
őstag

https://prohardver.hu/tema/re_megerkezett_a_google_pixel_7_es_7_pro/hsz_4128-4128.html
Hat igen, ezt mar 3 napja is mondtam... Imadom a Pixeleket, de a Google jelenleg nincs azon a fejlettsegi szinten, hogy Pixel legyen az elsodleges telefonom. Shame

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1527) Csápájev


Csápájev
őstag

Vettem egy TelekomDominot kipróbálásra,de nem akar aktiválódni, a telekom se érti,másik telefonomban működik,itt azt írja nincs hálózat.
Visszaolvasva ezt találtam [link] ,de ezt pontosan mit jelent? Nekem kell valamit beállítani vagy a telekomnak? Csak mert direkt kérdeztem,hogy nem lehet,hogy valamit nekik kéne még bekapcsolni? :U

(#1528) cirx


cirx
senior tag

Lehet örülni!

S23 GREEN

(#1529) Csápájev válasza cirx (#1528) üzenetére


Csápájev
őstag

na,kíváncsi leszek...

(#1530) juve600 válasza cirx (#1528) üzenetére


juve600
nagyúr

bétából most kiléptem ,de nem talál frissítést ,ilyenkor mi a teendő ?
:R

[ Szerkesztve ]

(#1532) kano válasza juve600 (#1530) üzenetére


kano
Topikgazda

Tovább próbálod, újraindítod. Esetleg törlöd az update cache-ét.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1533) cirx válasza juve600 (#1530) üzenetére


cirx
senior tag

Bétából csak reinstall a kiút.

S23 GREEN

(#1534) winbox válasza Csápájev (#1527) üzenetére


winbox
senior tag

A linkelt komment nem erről szól, mennie kellene simán. Manuális hálózatkereséssel látja a Telekomot? Gondolom újraindítottad már a telefont...

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1535) alexandrosz válasza cirx (#1533) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Akkor most jó nekem a béta :D

(#1536) Csápájev válasza winbox (#1534) üzenetére


Csápájev
őstag

újraindítás volt már vagy tízszer :)
2g-n van is hívás,csak 4g-n nem,pedig a volte megjelenik a menüben bekapcsolva.
Internet is van,igaz jó lassú.
Bétában vagyok.
Régi meizumban flottúl működik.

[ Szerkesztve ]

(#1537) winbox válasza Csápájev (#1536) üzenetére


winbox
senior tag

Passz :(

Közben flashelem a márciusi stabilt, a modem is frissült ezzel a frissítéssel, az Exynos sebezhetőséget foltozták meg benne, de reméljük azon kívül még csisztoltak is rajta.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1538) juve600


juve600
nagyúr

a Google Play Szolgáltatások tárhelyét kellett törölnöm, hogy megtalálja frissítést

(#1539) winbox válasza winbox (#1537) üzenetére


winbox
senior tag

Magiskban VoLTE modult letiltottam, restart, 4G hívás gomb továbbra is ott, hívás közben marad 4G és HD hangot írja a tárcsázó, úgyhogy Yettel pipa nálunk is :K Reméljük március 26-án a VoWifi-t röffenti be a Yettel és menni fog nálunk is, majd kiderül :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1540) Roke válasza winbox (#1539) üzenetére


Roke
csendes tag

Vodánál ott az opció, de hívásnál átugrik H-ra, majd H+-ra... :(

[ Szerkesztve ]

(#1541) cirx válasza juve600 (#1538) üzenetére


cirx
senior tag

S23 GREEN

(#1542) juve600 válasza cirx (#1541) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#1543) winbox válasza Roke (#1540) üzenetére


winbox
senior tag

Szolgáltató részéről bekapcsolva a VoLTE a kártyádra?

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1544) Roke válasza winbox (#1543) üzenetére


Roke
csendes tag

Én naiv azt gondoltam alap... nem.. nyilván nem, nyilván appban sincs rá opció....
Oké lett így, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1545) juve600 válasza cirx (#1541) üzenetére


juve600
nagyúr

tegnap sikerült feltenni, teljes törlés,belakás újra ,majd pár nap alatt kiderül hogy miben más mint a béta

(#1546) winbox válasza juve600 (#1545) üzenetére


winbox
senior tag

Az értesítési sávot lehúzva jobb felül újra írja meddig bírja az akksi. Egy ideig volt már ez korábban, aztán eltűnt, de most megint van :D

A P7 topikban szóba jött az esti idle drain pár felhasználónál, aztán elkezdte nekem is, hogy 2 éjszaka is 20-30%-ot merült reggelig, beregadó app a lista szerint nem volt... Aztán tegnap lefekvés előtt raktam neki repülő módot+ akksi kímélőt, így reggelig 3%-ot merült most. Napközben továbbra is tökéletes a fogyasztása, ahogy nézem. Ma estére megint hagyom majd a telefont, remélem most nem szívja le.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1547) juve600 válasza winbox (#1546) üzenetére


juve600
nagyúr

Az értesítési sávot lehúzva jobb felül újra írja meddig bírja az akksi. Egy ideig volt már ez korábban, aztán eltűnt, de most megint van

bétában végig volt nekem

(#1548) Csápájev válasza winbox (#1546) üzenetére


Csápájev
őstag

Nem úgy volt,hogy ebben a stabilban már menni fog a volte telekom,yettel és vodafone kártyával is?

(#1549) winbox válasza Csápájev (#1548) üzenetére


winbox
senior tag

Stabilban is már mennek. Nálad más a baja, Telekommal már ugye tavaly nyár óta megy a VoLTE, de mégsem engedi fel a Telekom a kártyát, IMS nem regisztrált hibával. Így marad a 2G hívás. Nálad valami egyedi gond lehet sajnos, ha másik telefonban meg megy. Végső esetben gyári visszaállítás és akkor már mehetsz stabilra is.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1550) Csápájev


Csápájev
őstag

Ha Stabilra átálláskot törlöm az e-simet, hogy állítom vissza? Nem emlékszem kaptam e qr kódot 😆 yettel

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.