Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) juve600


juve600
nagyúr

[link] újra van Fixed tok is az alzán

(#852) Blamazs válasza juve600 (#851) üzenetére


Blamazs
senior tag

Ilyen van nekem is. Látszik a zöld színe a telefonnak 😉

(#853) juve600 válasza Blamazs (#852) üzenetére


juve600
nagyúr

Spigen Liquid Air sokkal jobb :D :D :D

(#854) Blamazs válasza juve600 (#853) üzenetére


Blamazs
senior tag

Ha van rajta üvegfólia akkor igen. Nélküle nekem nehézkes volt a gesztusvezérlés.

(#855) juve600 válasza Blamazs (#854) üzenetére


juve600
nagyúr

én nem használom a gesztusvezérlést, azért egy üveget rendeltem rá

(#856) kano válasza Blamazs (#854) üzenetére


kano
Topikgazda

Én még mindig nem tudom melyik legyen. Hajlok egy Spigen Rugged Armor-ra üveggel. Jó lehet az úgy?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#857) juve600 válasza kano (#856) üzenetére


juve600
nagyúr

(#858) xhege


xhege
addikt

Mit gondoltok érdemes lehet várni a 7a-ra vagy inkább most meg kell venni a 6a-t? Feleségemnek keresnék telefont.

(#859) honeker válasza xhege (#858) üzenetére


honeker
őstag

Elment a portárol a 6a...1 generácios tenson 4-5 ora kijelző idő 2-2,5 nap készenlét...hivás+szakadás vidéken nem nagyon van 5g....talán a 2 generácios tenson nem eszik anyi powert :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#860) zolka95


zolka95
őstag

Kijelzővédő fóliából melyik az ajánlott?
Olyat keresnék ami nem zavarja a képernyő alatti ujjlenyomatolvasót.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#861) xhege válasza honeker (#859) üzenetére


xhege
addikt

A Hentai OS jól teszi a dolgát. :K Nálam a 7 Pro esetén van VoLTE és az 5G is működik.

(#862) kano válasza xhege (#861) üzenetére


kano
Topikgazda

Már az új béta romon is van és a végleges kb márciusban jön. De valóban engem is gondolkodóba ejt, hogy az üzemidő most érdemes-e megtartani a telót. Ez a Tensor nem sikerült túl jóra és félő, hogy a következő sem lesz jó a Samu közreműködésével. :W

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#863) ghiottone válasza xhege (#858) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én megvárám a 7a-t.

kano: a 2-es Tensor már jobban sikerült. A sima 7-esnek szerintem eléggé jó akksi ideje volt.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#864) winbox válasza xhege (#861) üzenetére


winbox
senior tag

Jaja, nekem gyárin van roottal VoLTE és 5G Yettelen, minden hívás tökéletes, semmi szakadás nem volt még. Pedig én is sokféle járok, vidék, város, tökéletes.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#865) kano válasza ghiottone (#863) üzenetére


kano
Topikgazda

Samsung.... Nem is értem, hogy mit vár tőlük a Google.

Egyébként a 7a kb július körül jöhet csak, nem?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#866) MC Pite válasza xhege (#858) üzenetére


MC Pite
veterán

Az kicsit nagyobb, leheletnyit takarékosabb. De kb negyed év mire lesz valami. Passz, ha most kell, tök jó a 6a is.

Beszélgetés, net roottal ok (felénk a yettel már lelőtte a 3G-t).
Jellemzően többet vagyok 5G-n mint 3G és 2G-n együtt.


[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#867) honeker válasza ghiottone (#863) üzenetére


honeker
őstag

+ várom a 7a ....lehet 1 re befizetek én is :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#868) bbendre válasza ghiottone (#863) üzenetére


bbendre
őstag

Exynos:
"South Korean giant has received so much criticism for its recent Exynos chips that power its flagship phones that it may not manufacture any new chips for its premium phones for the time being and may instead completely rely on Qualcomm."

https://www.phonearena.com/news/google-pixel-7-tensor-2-chip-samsung-4nm_id140462

A tensor chip pedig teljesen Exynos ...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#869) ghiottone válasza bbendre (#868) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kiváncsi vagyok, hogy ez ki fog-e hatni a Tensorokra is, vagy már mennek tovább ezen a vonalon.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#870) Viper26 válasza kano (#865) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azt én sem értem mondjuk, Qualcomm nem volt kéznél? :D

Pixel 7 | FR955

(#871) juve600 válasza honeker (#859) üzenetére


juve600
nagyúr

Nálam 2 napot elmegy bőven

(#872) kano válasza Viper26 (#870) üzenetére


kano
Topikgazda

Mondjuk azok sem takarékosak mostanság és eléggé melegednek is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#873) honeker válasza juve600 (#871) üzenetére


honeker
őstag

Folyamatos hálozat keresés meg ete az akkut.. :F a 4-5 ora kijelző idő ekora akuhoz nagyon karcsu

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#874) MC Pite válasza honeker (#873) üzenetére


MC Pite
veterán

Kb 70% akkuhasználat szokott kb 4,5 órát adni. Ez a katasztrófa? [kép] És jellemzően -mint az elmúlt 15 évben- gyengebtérerős helyeken.
Igen, egyelőre kellett a root, hogy minden sávra felmehessen, ez hátrány.

A bétával még nem kaptam visszajelzést (vagy nem láttam) van-e 5G is (network signal guru valószínűleg kell; a csajominak se ment enélkül az 5G).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#875) kano válasza MC Pite (#874) üzenetére


kano
Topikgazda

Azért nem egy Mi 10T Pro ami most 2 napos üzemidővel tud 8-10 óra kijelzőidőt. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#876) honeker válasza kano (#875) üzenetére


honeker
őstag

A pixel 5....3nap készenlét 7-8 h kijelző idő....ja kiseb akku :F

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#877) MC Pite válasza kano (#875) üzenetére


MC Pite
veterán

Nyilván, de ugye ez az egykezes/kompakt kategóriában játszik (nekem mindig olyanom volt, sose volt tepsim; és a P6a is egy kicsit nagy nekem).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#878) juve600 válasza honeker (#873) üzenetére


juve600
nagyúr

Nekem megfelelő
Ennyi :)

(#879) MC Pite válasza juve600 (#878) üzenetére


MC Pite
veterán

Nekünk is. Páromnak 6 óra is megvan vele sokszor (másfél nap, 90-15% közötti használattal).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#880) cirx válasza MC Pite (#874) üzenetére


cirx
senior tag

Egyértelműen érződik, hogy ő csalódott ebben a készülékben. Én teljesen meg vagyok elégedve vele. Volt nálam Nexus 4, Pixel 3, Pixel 3a XL a repertoárban, de messze ez a kedvenc gugli telefonom. Üzemidőben, kijelzőben, méretben, mindenhogyan veri az előd google telefonokat. MKBHD független tesztjét sem véletlenül nyerte meg fotós kategóriában.

S23 GREEN

(#881) winbox válasza cirx (#880) üzenetére


winbox
senior tag

Számomra ez a legjobb telefonom eddig, pixelek között is, minden működik, ahogy kell. Gyors, akksi jó, telefonálás is szuper roottal, nagyon kicsit nagy a telefon nekem de ez van, ennél csak nagyobbak vannak. Nálunk van 2 kisgyerek, telefont előkapom lövöm a képet és tökéletes képet csinál. Nem vagyok nagy fotós, a pillanatot megörökíteni a telefon 10/10. Pedig van mozgás bőven.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#882) kano válasza honeker (#876) üzenetére


kano
Topikgazda

Más CPU is azért ugye... Sajnos a Samu ennyit tud. De azért az új SD-k sem jobbak, az utolsó normális az SD865 volt vagy talán a 870.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#883) budaize


budaize
csendes újonc

Üdv , nemrég írtam a Bluetooth -al küzdök. , Huawei okos órával kb 1 hónapja nem "haver" de ennek utana néztem neten többen is írják , talán majd megoldódik , és most az autóval sem kapcsolódik van kapcsolat aztán egyből dobja , már kipróbáltam a béta regisztrációt is ugyan úgy nem megy semmi , szerintetek ez szoftveres gond lehet ? Mert bejön a telefon nem szívesen valnek meg tőle

(#884) cirx válasza budaize (#883) üzenetére


cirx
senior tag

Én lehet azt csinálnám, hogy visszatenném azt az os verziót, amin még jól működött a bluetooth kapcsolat, hogy kizárjam a hardveres hibát. Ezekután esetleg írhatsz bugreportot, hátha javítják, vagy néha kipróbálni a bétákat.

S23 GREEN

(#885) bbendre válasza budaize (#883) üzenetére


bbendre
őstag

Ezt nézd meg: https://prohardver.hu/tema/re_megerkezett_a_google_pixel_7_es_7_pro/hsz_2350-2350.html

Másnak már segített :) [link]
Elvileg az update új AVRCP tartalmaz. Kicsit játszani kell a verziókkal.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#886) budaize válasza bbendre (#885) üzenetére


budaize
csendes újonc

Köszi , megnézem , de már "játszottam " ezekkel is ..

(#887) cirx


cirx
senior tag

LineageOS 20 - OFFICIAL | Android 13 | Pixel 6a (bluejay)
3/1/2023 Nightly

Letöltési link: itt
Leírás a telepítéshez: itt

Már nagyon vártam. :)

S23 GREEN

(#888) zolka95 válasza MC Pite (#810) üzenetére


zolka95
őstag

Szóval a 3G megszüntetése okozza a Pixelek hívás problémákat?
Ha jól értem, akkor ez minden telefonra igaz, ami itthon nincs hivatalosan forgalmazva, igaz? voLTE vagy van vagy nincs rajtuk, 2G lefedettség meg annyira gyér lenne az országban hogy gondot okozzon?

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#889) MC Pite válasza zolka95 (#888) üzenetére


MC Pite
veterán

Mindegyikre érvényes ahol nincs volte hívás, plusz a 2G-re visszaváltást elvileg átlagnál kicsit bénábban csinálja (én nem tapasztaltam, de sokan írják).
Így van, 2G is kopik ki.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#890) xhege válasza MC Pite (#889) üzenetére


xhege
addikt

A 2G nagy valószínűséggel nagyon sokáig megmarad még mert azon mennek a vészhelyzeti dolgok is az országban.

(#891) MC Pite válasza xhege (#890) üzenetére


MC Pite
veterán

Igaz, de lefedettsége gyér, vagy gyorsabban nyelődik el, vagy csak tizenéve nem használtuk és lefedettséget 3G-vel bővítettek? Passz, P4a-val helyenként nem volt 2G (boltok, gyárak, amik lemezzel vannak burkolva), 4G meg volt (korábban 3G is). Azaz net ment, hívás nem, 0 pálca, nem épült fel a hívás.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#892) kano válasza MC Pite (#891) üzenetére


kano
Topikgazda

Elvileg a 2G az 900MHz és 1800MHz. Ebből a 900MHz elvileg nagyon jól kell, hogy terjedjen. És az ország talán legnagyobb része van fedve GSM-el.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#893) xhege válasza kano (#892) üzenetére


xhege
addikt

:K

(#894) MC Pite válasza kano (#892) üzenetére


MC Pite
veterán

Elvileg igen. De gondolom hogy ritkábbak lehetnek erre alapozva ezek az átjátszók, mert a a magasabb 4G frekikkel meg van ilyen helyeken (ez főként Esztergom és környéke) térerő - azaz ez a fém burkolat már sok neki. Aldi, LIdl, Müller (itt a nagyobbik felén nem lehet telefonálni) , és a gyárak egy részében részlegesen 2G hiány van.
Lakottól távolabb (hegyen, erdőben) csak 2G szokott lenni, meg szlovák hálózatok. Ahogy a rádiók is, a Balatonészaki partján is lehet fogni még több szlovák adót, elleneben Nyergesújfalun sok helyen elég gyengék a magyar rádióadók lefedettsége :DDD

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#895) kano válasza MC Pite (#894) üzenetére


kano
Topikgazda

Ez mind domborzat, frekvencia és torony sűrűség függő. :K

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#896) juve600


juve600
nagyúr

Sziasztok
Azt be lehet állítani valahol hogy az allapotsavon mutassa a hálózati sebességet meg hogy némítva van a telefon,stb ?
:R

(#897) MC Pite


MC Pite
veterán

A némításos részt nem értem. Van a DND (ne zavarj), a csak rezgés vagy a némításnak is ikonja.

A sebesség az hogy, mindig az állapotsorban akarod látni hogy hány kb/s aktuálisan a sebesség? Arra van itt megoldás. Az amúgy mire jó? :R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#898) juve600 válasza MC Pite (#897) üzenetére


juve600
nagyúr

csak rezgés és a némításnak nem mutatja az ikonját csak a DND-nek, lehet a béta A13 rom miatt ?

(#899) juve600 válasza MC Pite (#897) üzenetére


juve600
nagyúr

csak a rezgést nem mutatja ........

(#900) bbendre válasza juve600 (#899) üzenetére


bbendre
őstag

Azt be lehet állítani a sounds alatt valahol legalul...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.