Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) juve600 válasza kano (#1599) üzenetére


juve600
nagyúr

Jó ár érte pedig

(#1602) kano válasza juve600 (#1601) üzenetére


kano
Topikgazda

Mások is így gondolták. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1603) winbox


winbox
senior tag

Visszamentem root-ról stabilra, flash.android.com használatával gyerekjáték volt, rádugtam a gépre, kiválasztottam a telefont, a stabil buildra kattintottam és megcsinált mindent magától, wipe, bootloadert lezárta és ennyi, kész is :D

+ érdekesség, hogy nekem e-simem van és elfelejtettem előtte törölni, mikor már flashelt akkor jutott eszembe, mondom basszus mehetek be újat kérni Yettelhez, de beállításkor a telefon kiírta, hogy e-sim található, így szerencsére eltárolja a chip az e-simet és túlél egy factory resetet is! Bár, ha eszembe van, akkor is mindenképpen eltávolítottam volna előtte, de jó tudni, hogy nem veszik el ilyenkor!

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1604) bbendre válasza winbox (#1603) üzenetére


bbendre
őstag

On Google Pixel devices, eSIM profiles are stored in a secure, tamper-resistant hardware security module called the Titan M chip.

- "When you factory reset, there's a check box at the bottom to erase eSIMs which you can leave unchecked."

"Neither the flashing of a factory image nor the entry `Wipe data / factory reset` in recovery mode delete the eSim.
It seems that the eSim can only be deleted via the SIM-Manager and with the option to delete it at the factory reset."

Ma is tanultam valamit :)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#1605) PistiSan válasza juve600 (#1586) üzenetére


PistiSan
addikt

Ma volt időm és kedvem végig vinni a leírtakat, annyi plusz kérdés volt még, hogy hány napja raktam be a sim-et. Mondtam, hogy 2-3... elmondta, hogy automaikusan akiválódni fog, kértem, hogy aktiválják most, megtették, restart, volte működik. Köszönöm a tanácsokat.

(#1606) Csápájev


Csápájev
őstag

Nekem stabil rom alatt nem működik a Telekom volte. 2g hívás van, 4g internet van, 4g hívás nincs.
Lehet nekem is ez a betelefonálás lesz a megoldás?

(#1607) juve600 válasza PistiSan (#1605) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#1608) Blamazs válasza winbox (#1603) üzenetére


Blamazs
senior tag

Én figyeltem rá, és töröltem, de voda fiókba fent van a qr kód és a pin is hozzá. Aztán olvasom , hogy a titan vhip miatt nem kell törölni reset előtt :)

(#1609) winbox válasza Blamazs (#1608) üzenetére


winbox
senior tag

Igen, csak a Yettel a 2023-ban papírra nyomtatva adja oda a QR kódot és online nem lehet megnézni, így ha elveszted, cumi van :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1610) juve600


juve600
nagyúr

azt ki lehet kapcsolni valahol hogy az ujjlenyomat olvasó feloldáskor ne rezegjen a teló ? :R

(#1611) kemcso válasza PistiSan (#1605) üzenetére


kemcso
Ármester

Nekem semmit sem kérdeztek, szó nélkül bekapcsolta.

(#1612) Mclovin válasza kemcso (#1576) üzenetére


Mclovin
senior tag

Kétszer felviszem a hüvelyk+mutatóujjat is, update után frissítem. Nekem ez bevált.

[ Szerkesztve ]

(#1613) kano válasza Mclovin (#1612) üzenetére


kano
Topikgazda

Most tettem fel és egyelőre az ujjlenyomat eléggé döcögős. :)
Úgy gondolom, hogy egyértelműen gyengébb az érzékelése a kijelzőnek. Duplán felvíve sem acélos az ujjlenyomat. Szóval én ezt a kijelzővédőt 6-7k körül biztosan nem ajánlanám megvételre.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1614) kemcso válasza Mclovin (#1612) üzenetére


kemcso
Ármester

Egy ujjam van 4x felvéve és így is erősen esetleges, 50%-nál nem jobb az arány, de van hogy 0. Pedig csomószor újracsináltam az egészet, de nem lett jobb...

(#1615) MC Pite válasza kano (#1613) üzenetére


MC Pite
veterán

Felvetted utána újra az ujjlenyomatokat?

Néha ha a jobb hüvelyujjat nem veszi, próbáljuk a balt, azzal menni szokott, és utána megy a jobb is jellemzően.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1616) kano válasza MC Pite (#1615) üzenetére


kano
Topikgazda

Igen, ezek megvoltak. Sokkal lassabb is lett az érzékelés.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1617) kano válasza kano (#1616) üzenetére


kano
Topikgazda

Másnapra beállt a dolog. Még mindig lassabb az érzékelés, mint nélküle, de legalább most már nagy százalékban felold. Mondjuk beállítottam az arcfelismerést is és így aztán tényleg jó. :DDD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1618) kano válasza kano (#1617) üzenetére


kano
Topikgazda

Javítanám magam. Továbbra is katasztrófa a felismerés hatékonysága. Banki appokba szinte egyikbe sem tudok belépni ujjlenyomattal. :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1619) kemcso válasza kano (#1618) üzenetére


kemcso
Ármester

Ugyanez... Rendeltem egy JETech-et, majd beszámolok róla, hogy azzal milyen. Elvileg annál írják, hogy " Fingerprint ID Compatible"

(#1620) kano válasza kemcso (#1619) üzenetére


kano
Topikgazda

Kíváncsi leszek. Pedig nagyon jó ez az üveg (csak a torka véres). :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1621) Csápájev


Csápájev
őstag

Egyes powerbankokból jó nehezen veszi fel a töltést, szerintetek ez töltené?
Ulanzi BG-4
A stabil rom egyértelműen jobban merül,mint a béta szerintem.
Végül sikerült egyébként bekapcsolnom telekomon a 4g hívást, SMS-ben a +4GHANG kód elküldésével.

[ Szerkesztve ]

(#1622) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Talalkozott vki olyan hhibával, hogy skoda autoban bt -n kapcsolódik a telefon, és ha lejátszok zenét, podcast-ot akkor csak annyit ír ki az auto, hogy pixel 6a nem pedig a lejátszott zenét, esetleg podcastet az idősávval. Azt veszem észre ha újra van indítva a telefon akkor 1-2 kapcsolódás erejéig rendben működik, de utána megint csak a pixel 6a felirat marad. Lehet vele élni, csak hátha van megoldás. A bt-t a kocsin frissítetem már.

(#1623) MC Pite


MC Pite
veterán

Nem. Ha not provided-et ír az autóm, azt jelenti hogy már bezártam azóta a spotifyt, és nem tudja onnan folytatni ahol korábban tartott.
Nem zárnám ki a fejegység huncutságát sem.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1624) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok!

Szert tettem egy ilyen készülékre, egyelőre ismerkedünk. :)

Színhőmérséklet állítására van valami jó mód / app / akármi? A rendszerben sehol sem találtam. (A Natural / Boosted / Adaptive beállítás nem elég.)

Meizu MX3 32GB

(#1625) fecs válasza Blamazs (#1622) üzenetére


fecs
senior tag

Android auto-val használod vagy "sima" bluetooth kapcsolat? Melyik Skoda model?

Pixel 6a

(#1626) Blamazs válasza fecs (#1625) üzenetére


Blamazs
senior tag

Sima Bt kapcsolat. Octavia swing radio. 2015 modell.
Amúgy mióta kijött az update hogy elcsendesedett a topic :)

(#1627) lor


lor
tag

Sziasztok.

Céges készülék vásárlásában vagyok vagyis leszek kb 1,5-2 hónap múlva.
Egy xiaomi mi note 10 lite lesz cserélve.

Duál SIM felhasználás:
T-mobil céges SIM, telefonálás, sms.
Digi privát SIM, internet, kis telefon kis sms.

Internet alapvetően digi hálózatról vagy wifi.
Jelenleg szerintem szinte csak 4G hálózaton.
Hívás normális gsm azaz szerintem ezek a modern internet alapú hívásokat nem használom.

Játék nulla.
Email, webezés, egyszerűbb office műveletek.

Ahogy olvasom és értelmezem már nem kell mókolt rom ahhoz, hogy használható legyen a készülék.
Ez digi esetében is így van illetve duál SIM felhasználással is jó?

A pixel 6a-n kívül még a oneplus nord 2t van kiszemelve.
Cég sajátossága miatt három évre kell tervezni.
Mit javasoltok?

pityputy

(#1628) Csápájev


Csápájev
őstag

Stabil romon legutóbbi frissítés óta azt csinálja, hogy olykor eldobja a wifit és nem csatlakozik vissza rá. Pedig be van kapcsolva az automatikus csatlakozás. Ha rányomok, akkor persze csatlakozik,csak így sikerült vagy 3 giga mobilnetemnek búcsút mondani,mert nem vettem észre hogy nem wifin vagyok :O

(#1629) fecs válasza lor (#1627) üzenetére


fecs
senior tag

Duál SIM esetén egyik eSIM kell legyen.
Root az 5G hálózat használatához kell, amúgy más használható a gyári rendszerrel.
Digi-s tapasztalatom nincs, de hamarosan ott a vodafone-os rész lesz érdekes.
Szokásaidhoz alkalmas ez a mobil.
Hazai beszerezhetőség korlátozott, esetleg ez lehet nehézség.

Blamazs: én AA-val használom kocsiban a mobilt, sima Bluetooth-tal nincs tapasztalatom

Pixel 6a

(#1630) Viper26 válasza fecs (#1629) üzenetére


Viper26
nagyúr

Face unlock hol állítható be?
Fingerprint scanner sajnos botrány ebben a telefonban.

iPhone 14 | FR955

(#1631) MC Pite válasza Viper26 (#1630) üzenetére


MC Pite
veterán

Tudtommal sehol.

Üveggel vagy nélküle?
Enyém 95%ban elsőre old, nejemé ritkábban, de érdekes mód a bal kezemmel szinte mindig old elsőre, a jobb kezemmel birkózik meg nehezen. És ha feloldottam a ballal, utána megy a jobbal is jellemzően.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1632) ghiottone válasza MC Pite (#1631) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sajna csak a 7-estől rakták bele újra :(((

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1633) Viper26 válasza MC Pite (#1631) üzenetére


Viper26
nagyúr

Van rajta üveg be is kapcsoltam hozzá amit kell.
Ha kicsit hideg a kezem már esélytelen.
Pedig tetszene a teló, de ez rendesen zavaró azért.
Adok neki pár napot még.

iPhone 14 | FR955

(#1634) kano válasza Viper26 (#1633) üzenetére


kano
Topikgazda

Üveg a probléma nem a telefon. Nekem 6a-m van és kb 90-95%-os volt az üveg előtt. Utána botrány.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1635) Csápájev


Csápájev
őstag

Nekem az a zavaró nagyon,hogy melegszik sima hétköznapi appoktól.
Insta,face stb. és azt veszem észre,hogy meleg a telefon.
Szerintem egy PUBG-től felgyulladna :D

(#1636) kano válasza Csápájev (#1635) üzenetére


kano
Topikgazda

Ezek az appok nagyon sz@r minőségűek. Alapban zabálják az erőforrást. SD865 is melegszik ezektől, kérdés a melegedés foka.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1637) kemcso válasza kano (#1634) üzenetére


kemcso
Ármester

3 heti JETech használat után azt kell mondjam, hogy sokkal jobb, mint a Spigen. Ez sem tökéletes, de ennél sikerül olyan 70-80%-ban a feloldás.

(#1638) MC Pite válasza Viper26 (#1633) üzenetére


MC Pite
veterán

Üveg install után újra felvetted az ujjaidat? Tiszta azon a részen? Milyen üveg?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#1639) Viper26 válasza MC Pite (#1638) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen és igen.
Alzás, de már levettem róla. :D

iPhone 14 | FR955

(#1640) kano válasza kemcso (#1637) üzenetére


kano
Topikgazda

Gyorsan megérkezett? Honnan rendelted?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1641) kemcso válasza kano (#1640) üzenetére


kemcso
Ármester

Amazon.de, viszonylag gyors volt. Ami kicsit zavaró, hogy a kamerának ki van vágva a helye, ami koszolódik. Illetve hogy a Spigen felrakója nem jó hozzá :)

(#1642) kano válasza kemcso (#1641) üzenetére


kano
Topikgazda

Akkor ez sem jó...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1643) fecs


fecs
senior tag

Olvasva a hozzászólásokat én csak fóliát tetettem rá. Gyári tokkal egész jól véd eddig.

Két SIM-mel használom és hívás előtt átváltanám gyorsan a mobilinternetet az egyikről a másikra. Hívás közben a navigáció nem tervez új útvonalat, ha a másik kártyán aktív a hívás. Ha lehúzom a redőnyt, akkor váltani nem tudok a SIM-ek között, csak a mélyen a Beállítások menüben. Vagy valamit én nem csinálok jól?

Pixel 6a

(#1644) kano válasza fecs (#1643) üzenetére


kano
Topikgazda

Miért is kellene újraterveznie?
Ez egy dual stadby készülék és nyilván net hiányában nem tervez újra az adott app. Offline navit használat vagy ugyan arról a simről használod a netet hívás közben (VoLTE alatt).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1645) Sajti84


Sajti84
csendes tag

Sziasztok!

Voda telefonálás témában...
Tudom ezer éve megy a topic, át is olvastam mindent, de ha jól értem már nem kellene, hogy probléma legyen a 4G VoLTE, nekem el is érhető "4G calling" néven a beállítás, ki/be kapcsolható. (Ha jól értettem, amíg nem volt támogatva a beállítás sem volt látható.)

De hiába kapcsolom be, akkor is azt látom, hogy 2G-re esik le híváskor a kapcsolat, és sajnos igen gyakran ilyenkor az első pár másodperc után eltűnik a hang vagy meg is szakad a vonal. Budapesten is előfordult és nyugatabbra vidéken is.

Ezzel most lehet tenni valamit? Vagy rosszul értettem és még mindig a támogatásra várunk, és továbbra is a korábban említett rootolás/custom rendszer/Shizuku megoldások játszanak?

(#1646) kano válasza Sajti84 (#1645) üzenetére


kano
Topikgazda

Sz@r a Voda háló ott ahol ezt csinálja.
Vagy valóban nincs bekapcsolva nálad.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1647) Csápájev válasza Sajti84 (#1645) üzenetére


Csápájev
őstag

A beállításokban a volte gomb alatt a 2g hívást kapcsold ki.
Ha így nem tudsz telefonálni,akkor hiába van ott a beállításokban,nincs volted. Be kell kapcsoltatni az ügyfélszolgálattal.
Ha azt mondják be van kapcsolva,akkor verd az asztalt,hogy márpedig nincs,mennie kéne.

[ Szerkesztve ]

(#1648) Sajti84 válasza Csápájev (#1647) üzenetére


Sajti84
csendes tag

Köszi szépen, mindkettőtöknek!
Ha kikapcsolom a 2G-t, akkor nem csöng ki, csak "calling...", akkor beszélek a szolgáltatóval.
De ha ez a probléma, akkor annak az előző telón is problémát kellett volna okoznia, nem? Sosem néztem használja-e a volte-t, de nem is volt baj a hívásokkal...

(#1649) Sajti84 válasza Sajti84 (#1648) üzenetére


Sajti84
csendes tag

Bekapcsolták, működik :C

(#1650) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok,egy olyan problémám lenne,hogy egy Osmo Pocket 1-et szeretnék a telefonhoz csatlakoztatni. Szimplán tökéletesen működik,de én közbe szeretnék iktatni egy kábelt.
Így,mint a videóban
Na,hát ezt itthoni szettből úgy tudtam megoldani,hogy volt egy kábelem,ami usb c anya - usb a és ezt kötöttem hozzá a telefonhoz kapott átalakítóval, így:

Na,ez így nem működik.
Vajon,ha veszek egy usb c anya és usb c apa kábelt,azzal menne? Vagy felejtsem el?
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.