Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) Jano_023


Jano_023
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget végül is az egyszerű módszerrel sikerült. De nem is tudom hányadik újrainditás és USB port csere után.
Mégegyszer köszönöm. Jó éjt

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#18852) csabám válasza Rocko007 (#18837) üzenetére


csabám
addikt

Nálad van valami gond, mert nálam fut mindkét rész 4.4.2-őn.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18853) Rocko007 válasza csabám (#18852) üzenetére


Rocko007
aktív tag

Koszi, akkor ujratelepitem az elsot. A masodik mukodik rendesen... :))

(#18854) Marcika80


Marcika80
tag

Hali, én még mindig keresek olyan bluetoothos billentyüzetet, meg egeret, ami kompatibilis a nexus7el úgy, hogy ne keljen a billentyüzetnek a bluetootos adapterét rá kötni a gépre, úgy is müködne? hisz van a gépnek bluetoothja akkor minek külső bluetooth adapter?

(#18855) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok! 1-hsz-t végigfutottam ezzel kapcsolatban nem találtam infót. Kérdésem az lenne, hogy most stock 4.4.(valahány) nem tudom fejből sajnos (a legújabb gondolom) van a nexuson és ezt is lehet ugyanúgy rootolni mint a régebbieket és ha igen melyik módszert ajánlanátok?

(#18856) Polllen válasza Marcika80 (#18854) üzenetére


Polllen
nagyúr

Bármelyik bt-s cucc megy vele, mivel a BT egy szabvány. Azt vedd, amelyik tetszik.

gabesszg

Ugyanúgy lehet rootolni&amelyik neked tetszik az első hsz-bol.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18857) gabesszg válasza Polllen (#18856) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Én nekem anno még 4.3 nál ugye nexus 7 toolkit-tel csináljam meg de ahogy látom az most nem támogatott 4.4en vagy esetleg egy linket tudnál adni, hogy honnan szedjem?

(#18858) Balinov válasza gabesszg (#18857) üzenetére


Balinov
félisten

lehet hulyeseget mondok, nem probaltam mostanaban a toolkitet, de mintha a legujabb droid verziokat csak a donateware-s valtozat tamogatja

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18859) halisa válasza gabesszg (#18857) üzenetére


halisa
tag

Tessék nekem ezzel sikerült . Bolond biztos. :) és frissítik is.

[ Szerkesztve ]

(#18860) #41133696 válasza #41133696 (#18737) üzenetére


#41133696
törölt tag

Helló, megérkezett az LG Optimus L7 II (P710). A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet megoldani, hogy a Nexus 7 és az LG WiFi kapcsolaton keresztül lássák egymást. Pontosabban az lenne a lényeg, hogy a Nexus 7 tudjon rácsatlakozni WiFi-n keresztül az LG-re, és onnan tudjon 3G-n keresztül adatot forgalmazni.

(#18861) Balinov válasza #41133696 (#18860) üzenetére


Balinov
félisten

LG-n beallitani a wifi hotsopoto? :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#18862) KPistike válasza #41133696 (#18860) üzenetére


KPistike
aktív tag

Ahogy előttem Balinov fórumtárs írta, Hotspot beállítása a P710-en :)
Nálam P700-ra kapcsolódik a Nexus 7 - és a P700 gyári launcherben eleve van rá gyorsgomb a hotspot indítására / leállítására.

K. P.

(#18863) #41133696 válasza KPistike (#18862) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi mind a kettőtöknek, beállítottam, kapcsolódott is ,aztán kikapcsoltam, majd ha úton leszek, akkor bekapcsolom :R

[ Szerkesztve ]

(#18864) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Kva jo lett a Dolphin frissites. Konkretan nem tolt be semmit.

(#18865) vfeco


vfeco
aktív tag

Sziasztok!

Nexus 7 Dockot hol lehet itthon venni?
Ha itthon nincs, honnan érdemes rendelni?

(#18866) DDKing válasza Rocko007 (#18837) üzenetére


DDKing
csendes tag

Nekem se indul, de eddig azt hittem nálam van a bug.

(#18867) tomama válasza vfeco (#18865) üzenetére


tomama
aktív tag

Én innen rendeltem,megjött 4nap alatt Hollandiából :)

(#18868) gabyka válasza zolikaDB (#18864) üzenetére


gabyka
aktív tag

Nálam jó, a frissítés óta nem omlik össze állandóan... :F

(#18869) zolikaDB válasza zolikaDB (#18864) üzenetére


zolikaDB
veterán

Maxthon villamgyors. Konkretan gyorsabb, mint a Dolphin Jetpack-el...

(#18870) bigsee


bigsee
addikt

B.U.É.K. Mindenkinek,sok jót, erőt-egészséget, meg mindent!!!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#18871) Szabiq


Szabiq
tag

BUÉK

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#18872) mckangi válasza zolikaDB (#18869) üzenetére


mckangi
senior tag

B.U.É.K mindenkinek!

Maxthon böngésző támogatja a módosított flash-el a weboldalakat? Megjelennek rendesen a flash alapú tarzalmak?

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#18873) zolikaDB válasza mckangi (#18872) üzenetére


zolikaDB
veterán

Teljesen rendben dolgozik vele, epp most neztem meg egy youtube videot vele.
DE: atalitottam a Dolphinban a "felhasznaloi programot" Ipadrol Androidra es hibatlan. Viszont tudni kell, h most meg a 10.2.2 KitKat alatt Ipad profillal nem OK.

(#18874) Mtomasz81


Mtomasz81
tag

Boldog új évet mindenkinek! Ki tudna nekem segíteni? Az lenne a problémám, hogy bizonyos dolgok nem akarnak megjelenni egy internetes oldalon. Pl: a keptelenseg.hu-n a videók. Olyan mintha a flash playerrel nem lenne minden rendben, de az fel lett telepítve még régebben és ha egy beágyazott youtube videó van azokat meg tudja jeleníteni. Ezt az új android 4.4.2-nél tapasztalom. Mi lehet a gond?

(#18875) sto1911 válasza Mtomasz81 (#18874) üzenetére


sto1911
veterán

Ezt a flasht rakd fel, elozot szedd le elotte.

(#18876) Bozek válasza zolikaDB (#18873) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hát, a YouTube videó nem épp jó példa. Tudtommal az, ha nem talál Flash-t, akkor a HTML5 lejátszót használja, amit meg szinte mindegyik Android-os böngésző tud.

(#18877) nczoli válasza Mtomasz81 (#18874) üzenetére


nczoli
csendes tag

Buék!

Szóval a helyzet az, hogy a 4.4-es frissítéssel olyan szinten baszták ezt el, hogy most megint lehet hekkelni. Pont ezen röhög folyton a konkurrencia. Az xda-ról le tudsz szedni egy hekkelt flash playert, amivel a dolphin browserben meg tudod majd nézni, ha éppen nem omlik össze.
A legjobb, hogy ha valaki csak úgy vesz egy tabletet és szerencsétlenségére megjön rá a 4.4 akkor fingja sem lesz miért nem működik. Legközelebb a másik oprendszeres gépet veszi.
Elnézést a kirohanásért, de folyton felidegesít, hogy nem össze-vissza kell lépkednem a böngészőkben, ha meg akarok nézni egy weboldalt.

(#18878) Mtomasz81 válasza sto1911 (#18875) üzenetére


Mtomasz81
tag

Köszönöm szépen majd feltelepítem. Ezzel működik firefox, next browser alatt is? Vagy csak a Dolphin browserrel?

(#18879) Cyrin válasza nczoli (#18877) üzenetére


Cyrin
addikt

Ezzel nincs mit tenni, mobilos fronton kimondták rá a halálos ítéletet, már az adobe se frissíti az oldalán.

(#18880) Polllen válasza nczoli (#18877) üzenetére


Polllen
nagyúr

Melyik másik oprendszerre gondoltál?;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18881) nczoli válasza Cyrin (#18879) üzenetére


nczoli
csendes tag

Egyetértenék én ezzel. De itt valami nem kerek. Nyisd meg Chrome-mal az index oldalát pl. Találj egy nem. Youtube-os beágyazott videót. 4mp után megáll a lejátszás. Ha ez flash video lenne, akkor be sem jönne egyáltalán. Nem tudom ehez miért kell egyáltalán a flash. Feltehetően a szerver igy látja, hogy androidról jössz és ezért flash videót ágyaz be. De a Chromenak biztos nem, mert akkor el sem kezdené lejátszani. Hol lehet a bibi? Indavideóéknál pl.?

(#18882) nczoli válasza Polllen (#18880) üzenetére


nczoli
csendes tag

FreeDos-ra :-)

(#18883) Bozek válasza nczoli (#18877) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Végülis az iOS-en is hackelés nélkül meg lehet oldani. :D Más konkurencia meg még nem nagyon van, esetleg a BlackBerry (amire szintén nincs már fejlesztés) vagy a WP.
2. A Flash már halott. Nem csak mobilon, de lassan PC-n is. És hogy miért is nem fejleszti az Adobe mobilra? Mert szerintük is a HTML5 a legjobb megoldás erre a célra: [link].

[ Szerkesztve ]

(#18884) nczoli válasza Bozek (#18883) üzenetére


nczoli
csendes tag

Ha hiszed, ha nem, azért érezni rajtam a világ fájdalmát, mert az IOS lejátsza ezeket a videókat. De a HTC-m is a 4.1-el. Chrome-mal, flash nélkül. Szóval a kitkat a beteg.

(#18885) Bozek válasza nczoli (#18884) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen flash tartalom kell Neked, ami nélkül nem tudsz meglenni?

(#18886) sto1911 válasza nczoli (#18884) üzenetére


sto1911
veterán

Allitsd at a bongeszo agentet ipadre vagy valami kamura, egybol fog menni.

(#18890) Jano_023


Jano_023
őstag

....

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#18891) fatty


fatty
aktív tag

Bruhaha, usa beszerzesu n7-re nem kapok asus shop kedvezmenyt :(
"Sajnálattal kell közölnünk, hogy az Ön által benyújtott dokumentum nem megfelelő a Nexus 7 (2012), ASUS VivoTab Smart és ASUS VivoTab RT kuponakcióban részvételhez."

(#18892) sto1911 válasza fatty (#18891) üzenetére


sto1911
veterán

A dokumentum nem megfelelo, az idezett szovegbol nem az derul ki, hogy a keszulek nem megfelelo vasarlasu ;]

Bar ha ez a multkori akciorol szol, akkor ott irtam, hgoy bizonyos idokeretken kell venni kutyut, ha pl. tavaly nyari vetel, akkor buko.

Igaz, en a tavalyi usa-i N7-re siman megkaptam a 30 eurot vagy mennyit adtak.

(#18893) fatty válasza sto1911 (#18892) üzenetére


fatty
aktív tag

Regisztraltam asusnal, bekuldtem szamlamasolatot, 2012 decemberi vasarlas.
Nem lessz dokkolom, ez van.

(#18894) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Sziasztok!

A mai nap folyamán olyan problémája lett a tab-nak, hogy nem veszi a töltést, csak kikapcsolt állapotban.
Próbáltam több töltővel, kábellel, semmi.
Ha be van kapcsolva, a számítógép sem látja, illetve a tableten sem jelenik meg, hogy csatlakoztattam.
Próbálgattam, a hosszú resetet, másik rom flashelést, wipe-ot, de nem segít.
Szóval szerintem ez garis dolog lesz. Ami a nagyobbik gond, hogy Cm11 van rajta, nyitott bootloaderrel, amit így szerintem nem nagyon lehet visszazárni (ugye ADB sem megy). :(
Esetleg valami tipp?

(#18895) Marcika80 válasza gyulus08 (#18894) üzenetére


Marcika80
tag

Helo dehogynem, vissza lehet zárni a lakatot, nekem is sikerült, a sudo fastboot oem lock terminál parancsal ubuntu alatt.

(#18896) gyulus08 válasza Marcika80 (#18895) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Igazából most ADB wirelesst próbáltam, az ugye működik. Bár akkor a tied egyszerűbb.
Az Ubuntu a nexuson volt vagy a gépen? ;]

[ Szerkesztve ]

(#18897) szrichie77


szrichie77
csendes tag

Hali!

Egy kis segítség kellene. A tablet bekapcsolás után valami jelszót kér, de fogalmam sincs miért. Eddig nem csinált ilyet.
Decrypt storage-hoz kér jelszót. Tudna segíteni valaki, hogy mit kellene csináljak vele?

(#18898) Marcika80 válasza gyulus08 (#18896) üzenetére


Marcika80
tag

TErmészetesen az ubuntunak a pcn kel lennie, és azzal kel összekötni a nexus7et kábelen keresztül, a Nexus7et a hangerő fől le +power gomb egyszeri megnyovásával kel elindítani hogy belépjen a telepítő menübe, utánna az ubuntus pcn kel beírni a kódot a terminálban, és kb ennyi :)-.

[ Szerkesztve ]

(#18899) gyulus08 válasza Marcika80 (#18898) üzenetére


gyulus08
aktív tag

Azt odáig értem, de USB-n csak tölteni tudom, azt is csak akkor ha ki van kapcsolva.
ADB sehonnan sem megy (rendszer,recovery,bootloader) csak a wireless.
Azzal próbáltam, de waiting for device üzeneten kívül nem történik semmi. Flashelni is próbáltam, de az sem sikerült.
Már nem tudom, mivel tudnék próbálkozni. Esetleg írjak így az Asus-nak, hátha nem őrült probléma a nyitott bootloader? :F

[ Szerkesztve ]

(#18900) Marcika80 válasza gyulus08 (#18899) üzenetére


Marcika80
tag

Ha Gondolod távsegítségben megnézhetem neked holnap, a töltés normális dolog nála szerintem.
HA sehogysem sikerül, akkor ubuntu alatt fel kellene raknod egy távsegítő programot, hogy elérjem a géped,
és ha rá dugtad a tabot a gépre, akkor én is megnézhetem távolból..
nem kel megijedni biztos megoldható a probléma. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.