Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) Bozek válasza s3nsitivity (#19298) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sebességben olyan nagy gond nincs vele (bár én régebbit próbáltam), de sajnos nincs támogatás, így értelmetlen az egész.

(#19302) s3nsitivity válasza Ereshkigal (#19299) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát az arm-es Linuxot pont ilyen célokra találtak ki. :D
Egyébként nem a droid helyett hanem mellett akarom használni. És ,hogy miért? Mert a droid tudásának véget feszegetem. Mivel nincs laposom így gondoltam valami erősebb dolog is elfutna. Nem programot írni vagy videót dekódolni akarok rajta..
Az Ubuntu is jó amikor épp nem örül meg :DDD
Ezért kéne valami stabilabb.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19303) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Edigitalnal mi az a Refurbished verzió?

(#19304) leslieke válasza tojaaji (#19303) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Újracsomagolt (Refurbished) termék:

Az újracsomagolt készülékek gyártó által leértékelt készülékek melyek újra kereskedelembe lettek helyezve. A leértékelés okai lehet szállítás közbeni doboz sérülések, kiállított darab volt, vagy meghibásodás esetén javított (szerviz visszavett) készülékek. Minden ilyen tanúsított, felújított termék teljes körű átvizsgáláson, tesztelésen, és alapos tisztítási folyamaton megy keresztül, mielőtt újra ellenőrzésre és csomagolásra kerülnének. Az Asus a refurbished készülékeire 1 éves gyártó garanciát vállal, amely minden hivatalos márkaszervizben érvényesíthető.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#19305) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Érdemes még ilyet venni?

(#19306) aizen92 válasza tojaaji (#19305) üzenetére


aizen92
addikt

40 körül kapható. szerintem használtan érdemes venni.
össze sem lehet hasonlítani egy hasonló árkategóriájú "kínai másolat" androidos tablettel. :)
Bár ha hosszabb távra tervezel, és használt készülékvásárlással sincs bajod , akkor lehet érdemes lenne azt a plusz 20-25 ezret rászánni a 2013-as modellre, mert arra tovább jönnek még hivatalos android frissítések.
bár személyes véleményem, hogy egy 7"-ra tök fölösleges a full hd kijelző, és a mostani 2012-esnek 1 giga ramnak se tudtam még kihasználni a 3/4-ét sem.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#19307) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Üdv.
Android 4.2.2 van a nexuson,eddig ha a képernyők között lapoztam, mozdult kicsit a háttér,most valamiért nem akar és nem tudom hol kell visszaállítani.
Tud valaki segíteni?

(#19308) RomiJosy válasza RomiJosy (#19307) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Meggyógyult. Köszi. Álló helyzetben kezdett szuperálni, utánna jó lett fekvőben is.

(#19309) magicbox válasza tojaaji (#19305) üzenetére


magicbox
senior tag

Szerintem mindenképpen. Ennyi pénzért nem nagyon van alternatívája. Kenterbe veri az összes hipermarketbe ömlesztett kínai vackot. A 2012-es modell még bőven erős középkategória. Kijelző gyönyörű, RAM és a processzor nálam mindenre elég. Komolyabb játékok gond nélkül futnak. Váltani is a 2013-as modellre fogok, ha lesz már belőle Refurbished verzió :)

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#19310) #41133696


#41133696
törölt tag

Tegnap este nagy szerencséje volt a táblának is meg nekem is :-) Apám munkahelyén azt hittem az irodában már nincs senki, így nyugodtan tettem a sapkám mellé... aztán hirtelen a semmiből nagy vehemenciával előbukkant a titkárnő, rátenyerelt az asztalra, de oltári szerencsével úgy, hogy a két keze közötti területen volt a tábla. Mondtam is apámnak, ha véletlen azt hitte volna hogy valami könyv aminek úgysem árt eléggé szomorú napnak néztünk volna elébe:-) Mindegy, ezt egy éberségre figyelmeztető jelnek tekintem. Csupán azért is írtam le, mert akik úton ilyen tokban használják illetve tárolják, gondoljanak arra is, hogy messziről különösen avatatlan szemek könnyen kis napló méretű könyvnek nézhetik :-)

(#19311) s3nsitivity válasza #41133696 (#19310) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mármint milyen tok?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19312) #41133696 válasza s3nsitivity (#19311) üzenetére


#41133696
törölt tag

Persze összecsukva :)

(#19313) aizen92 válasza #41133696 (#19312) üzenetére


aizen92
addikt

és samsung logó nélkül :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#19314) Hawaii2249


Hawaii2249
tag

Most kaptam vissza másodjára a szerviztől a tabletet. Elállt a kijelző, de basztak megcsinálni, olvastam hogy a csavarokat kell meghúzni. Könnyedén szét tudnám pattintatni már próbáltam, de nem akartam szét szedni teljesen.

Garancia vesztés nélkül szét szedhetem itthon meghúzni a csavarokat?

(#19315) KZP válasza Hawaii2249 (#19314) üzenetére


KZP
őstag

Ha szépen (látható nyom nélkül) szét tudod szedni, akkor szerintem semmi akadálya. :K

(#19316) Hawaii2249 válasza KZP (#19315) üzenetére


Hawaii2249
tag

Olyan faszán tették össze, hogy kicsit benyomom a körmöm és szét pattan, csak nem szedtem teljesen körbe.

(#19317) Edge válasza Hawaii2249 (#19316) üzenetére


Edge
veterán

könnynen leszedhető, nyoma se lesz én már többször szétszedtem.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#19318) #41133696 válasza aizen92 (#19313) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja :DDD

(#19319) bringasisti


bringasisti
őstag

Sziasztok. Most száll el az agyam! REFURBISHED Nexus 7 a kicsike. Ha teljesen feltöltve a töltőn van egy egyszerű oldalnál is gond a görgetés és mindig mást csinál mint szertném /kicsinyítés nagyítás /eddig is türelmesnek kellett lennem hozzá de most beleerősített. Most már ha gépelek nem jelzi ki az utolsó néhány betűt esetenként / persze kopogtatom rendesen / aztán egyszerre kiírja mind. Esetleg ötlet a kukán kívül?

BENEFON DELTA--------N8

(#19320) bAtt001 válasza bringasisti (#19319) üzenetére


bAtt001
addikt

húzd le a töltőről, valami földelési gond is lehet nekem is szokott ilyet csinálni néha. képernyő ki/be aztán működik rendesen :D

(#19321) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Nálatok is eltűnt a naptárból a magyar névnapok?

Mármint ha valaki eddig használta. :DDD
Gugliék kiszedték a gyári névnapos mappát? :Y

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19322) aizen92 válasza s3nsitivity (#19321) üzenetére


aizen92
addikt

[link]

én nem használom. de remélem neked ez majd segít! hajrá :R

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#19323) bringasisti válasza bAtt001 (#19320) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha lehúzom a töltőről vagy alacsony töltési szinten töltöm akkor elfogadható a görgetésnél a gondolkodás, és gépelésnél nem gondolkodik. Nem értek hozzá de mintha a feltöltött aksinál a töltésnél nem tudná a feszültséget szinten tartani ?

BENEFON DELTA--------N8

(#19324) bAtt001 válasza bringasisti (#19323) üzenetére


bAtt001
addikt

az nem jól érzékeli olyankor az érintést szerintem, nekem régen olyan volt paranoid rommal hogy egy 5 perc használat után a kijelző egyik részén másodperces késéssel érzékelt csak. újraraktam utána megjavult. így gondolom lehet szoftveres vagy hardveres baj is simán az ilyen hiba. restart, factory reset, teljesen újrarakni, majd csak ezután szerviz, ez a sorrend ha nem javul meg magától. kit tudod szűrni lassanként a szoftveres hibát :)

(#19325) bringasisti válasza bAtt001 (#19324) üzenetére


bringasisti
őstag

Előző Hsz- t mikor írtam 85% volt a töltöttség és nem volt gond se a gépelés se a görgetés. Megprobálom újrarakni hátha! Mindenesetre köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#19326) s3nsitivity válasza aizen92 (#19322) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Köszönöm! :R

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19327) aizen92


aizen92
addikt

Valaki használ BT egeret? Nekem 4.4.2n 2012 es modellen szaggat a kurzor mint a fene. Használhatatlan. Bezzeg N4en ugyanezzel az egérrel tökéletesen működik..... mitől lehet ez?

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#19328) bAtt001 válasza bringasisti (#19325) üzenetére


bAtt001
addikt

elég nehéz meghatározni a hiba okát ha nem is lehet reprodukálni a hibát :( újrarakás hátha megoldja, ha OTA-n frissíted fel a legújabb verzióra utána csinálj egy factory resetet is majd hogy tiszta legyen az egész rendszer :)

(#19329) Mtomasz81


Mtomasz81
tag

Sziasztok! Hogy lehet a szoftverhibát kijavítani, mert ma reggel hangerő le+bekapcsoló gomb megnyomásával kapcsolt be a nexus7?

(#19330) Andris837


Andris837
senior tag

Ma szereztem be egy Nexus 7-et. Eddig nincs rá panasz. Most épp a 4.4.2 megy rá. Remélem nem fogok csalódni benne. :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#19331) bringasisti válasza bAtt001 (#19328) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#19332) TripleB válasza s3nsitivity (#19321) üzenetére


TripleB
senior tag

Érdekes, nálam is ez van, de a Moto G-n és az android mini pc-n minden rendben... ki érti ezt?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#19333) csabám válasza TripleB (#19332) üzenetére


csabám
addikt

Addig van csak rendben minden amíg le ne szinkronizálod. Nézd meg a webes felületen is...
Biztos, hogy valami hibáról van szó és hamarosan javítják, bár sehol sem lehetett erről olvasni :(

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19334) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
A következő a problémám. A billentyűzeten be van állítva a kézmozdulattal történő gépelés és minden egyéb amit be lehet pipálni, viszont nem működik. Tud valaki segíteni ebben?

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#19335) s3nsitivity válasza Szevam (#19334) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Tudtommal a gyári az magyar billentyűn nem megy.
De javítsatok ki ha tévedek. :B

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19336) Szevam válasza s3nsitivity (#19335) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

:O Köszi szépen!

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#19337) GuruZone


GuruZone
őstag

mi a leggyorsabb mód visszarakni a JB-t egy nem rootolt KitKat-re?

Asszony panaszkodik a KitKatre, hogy fagyogat és be- belassul.

köszi előre is.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#19338) kicsi83 válasza GuruZone (#19337) üzenetére


kicsi83
tag

Legegyszerűbb sztem toolkit.

(#19339) sto1911 válasza GuruZone (#19337) üzenetére


sto1911
veterán

Flash.bat a gyari installerbol.

(#19340) GuruZone válasza sto1911 (#19339) üzenetére


GuruZone
őstag

köszi srácok!

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#19341) paci88


paci88
tag

Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, hogy mennyit ér egy 32 Gb-os, 3G-s Nexus 7, 1 éves volt decemberben. 12.20-ig garanciás még. Elejétől fogva fólia van rajta és Nillkin smart cover szóval tényleg hibátlan és karcmentes. Nem tudom mennyit ér és el szeretném adni, mert nincs kihasználva. Ha esetleg valakit érdekel írjon nyugodtan. Válaszokat előre is köszönöm!

(#19342) csabám válasza paci88 (#19341) üzenetére


csabám
addikt

Itt beárazzák Neked :)

Szerk.: Igazán nincs mit.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19343) paci88 válasza csabám (#19342) üzenetére


paci88
tag

Köszönöm :R

(#19344) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Fájó szivvel de megválok szeretett nexusomtól. 2012-es 32gb 3g. Minden szuperál. Fotók aproodon.

(#19345) lafaty80


lafaty80
őstag

Nincs valaki somogyból, akinek van pogo-s asztali dock-ja?

Úgy néz ki a gyerek nekiment töltés közben a tabletnek. Most lemerült 0-ra és hiába van rajta a töltőn, nem történik semmi. Usb lötyög a szokásosnál jobban.... Viszont javíttatni nem akarom elküldeni nyitott bl-el.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#19346) bigsee válasza lafaty80 (#19345) üzenetére


bigsee
addikt

Én leszedném a hátulját, finoman körömmel, vagy műa. eszközzel, óvatosan és körbenéznék ott, hátha csak elmozdult. Ha nagyot reccsent persze még lehet nagy a baj, de ki tudja...

Csak saját felelősségre! :)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#19347) #41133696 válasza lafaty80 (#19345) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha fizikai sérülés van, akkor mindegy már milyen állapotban van a bl... garanciális ügyintézésnek lőttek.

(#19348) Meghivott


Meghivott
addikt

Üdv,
matt fóliából milyet érdemes venni?
Van valami ajánlott márka?
Van itt egy srác, aki noname matt fóliát árul 900.- körül. Jó lehet?

(#19349) lafaty80 válasza #41133696 (#19347) üzenetére


lafaty80
őstag

Úgy néz ki nem, mert ott hagytam pár órára és mikor visszanéztem rá, már töltött. Azóta párszor fel-le dugtam usb-re és mindig töltött.

De ennek ellenére szerintem elküldöm egy szervizre :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#19350) m4csk4fogo válasza Meghivott (#19348) üzenetére


m4csk4fogo
tag

Szerintem a matt fóliák sokat rontanak a minőségen, de biztosan van akit nem zavar.

900-ért jó vétel lehet, ha legalább 5db-os :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.