Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) csabám válasza amtibacsi (#19748) üzenetére


csabám
addikt

Első generációs N7 nem támogatja az MHL-t, szóval ez a megoldás felejtős.

Öt percen belül tudod használni a szerkesztés gombot :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19753) sto1911 válasza #45553408 (#19752) üzenetére


sto1911
veterán

Hat nem 2x annyit, mint az egydollaros ebayes :-D

(#19755) amtibacsi válasza csabám (#19751) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Na, ezt nem tudtam. Milyen jó, hogy nincs lapostévém :)

(#19756) bostone válasza fatty (#19742) üzenetére


bostone
addikt

Köszönöm, az energiagazdálkodás volt a megoldás. Amíg itt nem hagytam jóvá, nem dobta fel a lehetőséget sem, hogy mit szeretnék szinkronizálni.

(#19757) TommyX_ válasza amtibacsi (#19676) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem is van A2DP-s headsetem és nálam ezt a youtube alkalmaznál csinálja, bt kapcsolat nélkül tölti rendesen a videókat.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#19758) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Kerdes miracasttal kapcsolatban: ittvon a tvk alkalmasak ra, n7 '13al es olcso kinai tabokkal is megy, n7 '12 menujeben bemegyek a kepernyo tartalmanak atkuldesere, de tok ures es semmi opcio nincs, nem latja a tvt es a tv nem latja ot, jelenleg 4.4.2 purity rom van rajta.
Debug menuben bekapcsoltam a tanusitvanykezelest, de az sem valtoztatott semmin.

Mas is tapasztalt ilyet?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19759) Polllen válasza Zirowe (#19758) üzenetére


Polllen
nagyúr

Official nem kapta meg ezt a feature-t. Azt, hogy a hw képes lenne rá, azt nem tudom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19760) Zirowe válasza Polllen (#19759) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ez elegge nagy parqsztsag a googletol, gyakorlatilag egy szoftveres feature lenne csak, olcsobb cuccok mind tudjak.
Fozott romban sem tudtak aktivalni?
Lattam xdan egy miracast modot, de az 4.2.2hoz volt.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19762) Polllen válasza Zirowe (#19760) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az bezony. Amúgy nem tudom, engem ez nem érint.

Esetleg cm-ben nézted?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19763) Zirowe válasza Polllen (#19762) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Egyelore maradnek purityn.
Tovabb turom xda-t, hatha van vmi, de eleg elszomorito a google hozzaallasa.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19764) Polllen válasza Zirowe (#19763) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19766) bAtt001 válasza #45553408 (#19765) üzenetére


bAtt001
addikt

a gyári töltővel és kábellel próbálkozol?

(#19768) bAtt001 válasza #45553408 (#19767) üzenetére


bAtt001
addikt

hát ez nem normális működés, ha most vetted a napokban akkor irány vissza vele kezdjenek vele valamit a boltban szerintem :) egy éjszaka alatt többször fel lehet tölteni nulláról az akksit

(#19770) bAtt001 válasza #45553408 (#19769) üzenetére


bAtt001
addikt

nah ha neten rendelted akkor elvileg 8 napod van elállni a vásárlásról, mondd nekik h adjanak újat vagy valami mert ez így nem frankó :)

(#19771) sto1911 válasza #45553408 (#19769) üzenetére


sto1911
veterán

Vidd vissza, 3 napon belul vagy, azonnal adjanak masikat, vagy a penzt kerd vissza.

(#19774) bAtt001 válasza csabám (#19773) üzenetére


bAtt001
addikt

az úgy merész :D és mivel bizonyítod h nem tájékoztatott az elállás jogáról? mert jól hangzik az a 12 hónap :DDD

(#19775) Bozek válasza bAtt001 (#19774) üzenetére


Bozek
nagyúr

A honlapon fent kell lennie a törvénynek erről. Ha nincs, akkor be is van bizonyítva.

(#19776) sto1911 válasza bAtt001 (#19774) üzenetére


sto1911
veterán

Rairjak a szamlara, es keszen is vannak.

(#19777) bAtt001 válasza sto1911 (#19776) üzenetére


bAtt001
addikt

kár mondjuk ez a 14 nap is jó már, nem kell annyira sietni lehet előtte próbálgatni rendesen a cuccot :)

(#19778) Sanyo77 válasza amtibacsi (#19749) üzenetére


Sanyo77
tag

Köszi!

Jabra volt a kiszemelt eddig is, csak nem tetszett a pántba épített bluetooth-os verzió. Behódoltam a tömeghisztériának, hogy ne süsse szét a kisagyam a 0,1W. A 2W-os telefon jöhet azzal nincs baj :DDD

Remélem az én fülemnek is megfelel majd a hangja.

Üdv

(#19779) markussandor


markussandor
senior tag

Sziasztok!

Lassan egy hete vagyok boldog tulajdonosa egy N7-nek.

Egyetlen fura tapasztalatom van csak: "analóg zaj (mint egy rádiónál)" és pattogás hallatszik a hangszóróból.
Gyári 4.4.2 van rajta, de ezt frissítés előtt is csinálta.

Szerintem ez hw hiba, más nem tapasztalt ilyesmit?

(#19780) Bdanyy


Bdanyy
addikt

teljesen gyari 4.4.2-n nálatok is crashel az nso app?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#19781) amtibacsi válasza Sanyo77 (#19778) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Ez a Jabra Clipper nem pántos. Pici doboz, amibe bármilyen fejhallgatót be lehet dugni. A gyárija is egész jó szerintem, bár a legnagyobb gumidugó kellett a jó hangzáshoz. Kocsiban is tudom használni, mert van erősítő és a hangja majdnem jobb, mint a Nexusé közvetlenül :-) Van hozzá szuper Sony fülesem, azzal is nagyon jól szól. Csak ez a töltögetősdi ne lenne. Arra gondolok, hogy túl sok időt vesz el a procitól a bluetooth konvertálása, bár a négy magnak nem kéne ettől megzakkania.

(#19782) Polllen válasza #45553408 (#19769) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ismert, kifejezetten gyakori hiba.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19784) Polllen válasza #45553408 (#19783) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igazából az usb csatis rész cseréje lehet megoldja.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19785) asturel


asturel
őstag

ZTE MF100 usb stick + ppp widget + cm11 nem akar mukodni nalam, log ures, csak annyit ir a widget, hogy disconnected, a modem meg zolden vilagit. Mukodik egyaltalan ezzel a stickkel?
Bar gondolom, ha lsusb kilistazza akkor mukodnie kene (ppp widget manual detectionnal szepen az arcomba tolja a zte corporationt :D)

[ Szerkesztve ]

(#19786) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok!

nemsokára kerülni fog hozzánk egy refurb 32gb darab (edigital, szerintem ennyiért simán jó (48k), mivle számla kell)
a tulaja galaxy nexussal rendelkezik, szerintem jó páros lesz... egyébként galaxy tab2 7-t vált a cucc...

tudtok hozzá ajánlani valami jó "smart cover" szerű cuccot? normális áron, ebayről, az mindenképpen kelleni fog...

CM fog rá menni majd szeirntem (galaxy nexuson is az van.. 4.4.2-vel)

a tegrával mennyire vannak gondok? mondjuk nem lesz nagyon nyektetve játékokkal meg stb..
az MHL-t azért sajnálom

[ Szerkesztve ]

(#19787) G4bi89


G4bi89
senior tag

Használ itt valaki CM11 -et ? Érdemes felrakni elég stabil már a nightly mert hivatalos stabil még nincs ha jól láttam.
Kezd elegem lenni ugyanis a gyáriból (4.4.2) és mivel több hivatalos frissítést már úgy sem kapunk itt az ideje a főzésnek :D

Esetleg ha nem CM akkor mit ajánlotok? Slim,Paranoid franco kernellel ?

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#19788) FeRkE válasza G4bi89 (#19787) üzenetére


FeRkE
őstag

Tokeletesen stabil, nalam meg semmit nem szórakozott, 3 honapja van fenn a cm11.

(#19789) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Sziasztok!

Refurbished, és nem refurbished között mi a különbség? Miért kellett ezt csinálni vele? :DDD Melyiket érdemesebb vennem?

Üdv

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#19790) csabám válasza h1ght3chzor (#19789) üzenetére


csabám
addikt

Keress rá a topikban, már néhányszor ki lett tárgyalva :U

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#19791) Bozek válasza h1ght3chzor (#19789) üzenetére


Bozek
nagyúr

Idézem az Edigital oldalát:
"Újracsomagolt (Refurbished) termék:
Az újracsomagolt készülékek gyártó által leértékelt készülékek melyek újra kereskedelembe lettek helyezve. A leértékelés okai lehet szállítás közbeni doboz sérülések, kiállított darab volt, vagy meghibásodás esetén javított (szerviz visszavett) készülékek. Minden ilyen tanúsított, felújított termék teljeskörű átvizsgáláson, tesztelésen, és alapos tisztítási folyamaton megy keresztül, mielőtt újra ellenőrzésre és csomagolásra kerülnének. Az Asus a refurbished készülékeire 1 éves gyártó garanciát vállal, amely minden hivatalos márkaszervizben érvényesíthető.
"

(#19792) tonerz válasza h1ght3chzor (#19789) üzenetére


tonerz
aktív tag

Én tavaly nyár végén vettem a 16GB n7-et (nem refust). Másnap vittem vissza mert sötétben "gyönyörűen" látszott minden oldalon a kijelző bevilágítás. Volt még két darab originál (nem refus) az adott boltban, ahol az egyik példány ugyanezt produkálta a másik pedig nem akart Wi-fi-re csatlakozni.
Jött a kérdés az értékesítőtől, hogy akkor pénz vissza vagy van refubrished.
Mivel nem akartam üres kézzel eljönni, ezért adtam neki esélyt, és nem bántam meg, és különbözeti pénzt is kaptam vissza :)
Teljesen originált csomagolás, makulátlan új állapot, hibátlan kijelző, Wi-fi és azóta is teszi a dolgát, remélem még jó sokáig.
Kicsi hátrány hogy nem 2, hanem csak 1 év garancia van rá.

(#19794) tonerz válasza #45553408 (#19793) üzenetére


tonerz
aktív tag

Máshol én is olvastam hogy valakinek meg a refussal volt problémája, és úgy emlékszem (nem 100% ) hogy neki se volt patent a csomagolása.
Nálam amikor kihozta az értékesítő a refus alternatívát, előttem vágta fel a zár matricát és mind a tablet mind a tartozékok originált fóliában becsomagolva voltak, úgy mint az origináltnál amit először vittem.
Ha nincs a doboz oldalára nyomtatva hogy refubrished, akkor meg nem mondtam volna hogy ez nem origi gyári.

(#19796) h1ght3chzor válasza tonerz (#19794) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Ma veszek egyet, mire figyeljek oda használt vásárlásakor? Ahogy olvastam akkor wifi, kijelző, még esetleg vmi el szokott bennük romlani? :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#19797) Mtomasz81


Mtomasz81
tag

Egy kérdésem lenne, hogyan lehet az android youtube alkalmazásban kikapcsolni a kommentárokat? Eléggé zavaró hogy egy klipp közben mindenféle reklámot feldob...

(#19799) Cyrin válasza #45553408 (#19798) üzenetére


Cyrin
addikt

nekem az elsőt szó nélkül cserélték 3 munkanapon belül.

(#19800) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Elérkeztem arra a pontra, hogy tablet után kelljen nézelődnöm... Utazás közbeni tanuláshoz és filmezéshez nagyon kényelmetlen a laptop.
Maximum 35 ezer forintos keretem van rá, így csak a használt termékek felé hajlok.
Láttam néhány ilyen árú tabot élőben is, de a kijelzőik szinte kivétel nélkül borzalmasak voltak. Még az IPS-nek kikiáltottak is.
Ezek után láttam meg, hogy az első kiadású N7 igen kedvező árkategóriába került.
Volt Tegra3 alapú telefonom (LG 4X HD), nem voltam megelégedve az iszonyatos hőtermelésével, és a használatkori üzemidejével sem.
N7 mellett még a Memopad 7 HD jöhetne szóba, de a jobb user-támogatottság miatt maradjunk a Nexusnál.
Kérdéseim a következők lennének:
- 1GB ram elegendő lazább multitasking esetén? Film, böngészés, pdf olvasás, esetleg ritkán játék...
-A kijelző fényereje elegendő napfényben olvasáshoz? (Gondolok itt vonatra/buszra)
- Volt valami probléma a Tegra3 eszközökhöz köthető lassulásokkal, nem emlékszem már a konkrét hibára. Ez 4.3 vagy 4.4 esetén fennáll még? ART elérhető?
-Akkuidő böngészéskor, 60-70%-os fényerő mellett wifivel körülbelül mekkora nagyságrendű? Rengeteg visszajelzés volt erről, de mindenki másképpen használja a kütyüt.
-S3 LTE-m van, CM11-et nyúzok rajta. Hozza ugyanazt a tempót? Ha az a bizonyos "Nexus experience" kielégít, lehet, hogy hozzá sem fogok nyúlni szoftveresen.

Ebben az árkategóriában (használt) nézelődjek, kutakodjak még, vagy ez a típus a legkézenfekvőbb megoldás számomra?
Elnézést, hogy kicsit terjedelmesre sikeredett irományom, remélem nem probléma! :R
Elnézést, hogy kicsit hosszadalmasra sikeresett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.