Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Jó cikk, köszönet érte! :R

(#2) tegbashar


tegbashar
tag

:R

(#3) #25068288


#25068288
törölt tag

Jó cikk. :R

De ezt nem értem:

"..Olcsó lett, meg nem is: 200$ egy GTX 970 körüli teljesítményű kártyáért. Túl szépen hangzott, de ha mondjuk 200 EUR, akkor is megérte volna, ha felkerekítik mondjuk 70 000 Ft-ra. De nincs a boltokban, és főként nem ennyiért..."

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Szerintem inkább 3 dolog játszott közbe! :D
Személyhez mért ár-teljesítmény érték, türelem és türelem :)

De nem baj, én is siettem(meg biztos sokan mások is), csak én a piros vonalon, de én sem bántam meg amúgy, csak ...azért az árak nahh :DDD

(#4) J.J. András


J.J. András
őstag

jó cikk, a "placebo" effektust a végén nem értettem teljesen, de csak lehet felületes voltam ::O:P
én a Radeon 8500 óta ATi VGA-kat használok, de a cikked is megerősített, hogy most nVidiára visszaváltok.

Köszi :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#5) weiss


weiss
addikt

Itt az X tengely miben van?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#6) J.J. András válasza weiss (#5) üzenetére


J.J. András
őstag

vízszintesben ? :) :O:P

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#7) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Jóvót, köszönöm. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) Csaber


Csaber
senior tag

Sajna ki kell mondjam a kártya tuning és hőmérsékleti érékei kb már semmit sem jelentenek , ugyanis a Gainward menet közben megváltoztatta a hűtést és ha megrendeled jelenleg ezt kapod :

annyi történt " csak" hogy a tesztek után olcsósítva lett a kártya a szériaszám annyit változott hogy, lett egy p betü a végén és ezt az apróságot elfelejtette megemlíteni a gyártó ...

[ Szerkesztve ]

(#9) bencze


bencze
senior tag

Ez az írás nagyon jól jött nekem. Ha racionális maradok akkor egyelőre marad az i5-2400 / gtx760 páros. HA lesz pénz akkor 1-2 év múlva kezd reálisan aktuálissá válni a dolog. 1440p-re szívesen váltanék, de talán ahhoz még egy generációt lehet várni (nem beszélve arról, mekkora pénzbe fog kerülni a mb/cpu/ram/vga/monitor csere, uramisten rossz belegondolni... talán most el kellene kezdenem félretenni... :/).

Köszönjük a tesztet.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#10) toronyhaz válasza weiss (#5) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Ghz

(#11) frescho válasza #25068288 (#3) üzenetére


frescho
addikt

A cikk megírása és megjelenése között kb. két hónap telt el. Az akkori árak változtak, lassan rendeződnek, de még mindig nem tartunk ott, amit jónak gondolok.

J.J. András: "... ezért a monitort is tuningoltam." A képen láthatod is, hogy 75 HZ-re emeltem 60-ról a monitorhoz tatzoó frekvenciát. Ez 25% + fps-t jelen vsync mellett. Én érzek különbséget a 60 és 75 fix fps között. Van aki szerint már 30 is elég. Aztán leht, hogy csak placebo...

weiss: GHz, ahogy az első oldalon is írtam: "Hogy még több adat álljon a rendelkezésemre még a CPU órajelét is változtattam, 2 és 4 GHz között 500 MHz-es lépésekben."

Csaber: Köszönöm a kiegészítést. Sajnos hosszú volt az átfutás, a kártyából egy ver 2.1 is bármikor kijöhet.

https://frescho.hu

(#12) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Üdv kolléga!

Jó lett, gratula és köszönjük :)

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#13) aginor válasza frescho (#11) üzenetére


aginor
addikt

Nem tesztelsz mellé valamikor egy 470/480-et? :R

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#14) domos


domos
senior tag

Jó cikk, köszi! :R Én most tervezek váltani HD 7990-ről GTX 1060-ra, de csak a 3GB-s verzióra mivel szinte csak arra kell hogy képet adjon.

Habár lehet erre elég lesz egy RX460 is.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#15) _drk


_drk
őstag

Jó részletes cikk.
Proci rész külön érdekes, de a letiltott magokkal így tényleg olyan mintha az i3-i5 megfelelői lennének?

Annyit azért hozzá tennék hogy szomorú hogy 100k a közép kategória de még a hozzá való proci is elég borsos áron van. Ha i7es nem is kell hozzá de az i3 ami 35k még elég gyengus hozzá.
Ezt mindet össze rakva azért hogy ne 30fps-el hanem 60-al menjen minden megér 200 ezret? :D
Első cikk érdekesebb volt szarból nehéz várat épeteni Ennyi pénzből könnyű! :D
(no offense, csak poén!)

(#16) Freiherr válasza _drk (#15) üzenetére


Freiherr
őstag

Ez nem közép kategória,ez felső-középkategória,nem mindegy.
Középkategória a 470 4GB,másik oldalon meg majd nemsokára az 1050 Ti 55-60k-ért.

XXX

(#17) Kansas válasza _drk (#15) üzenetére


Kansas
addikt

Azért nekem nem tűnik úgy, hogy sok különbség lenne játék alatt a procik között, legalább is nem egy GTX 980(~ GTX 1060) mellett:

Forrás

Egy i3-6100 ugyan csak 2 mag+HT pl. egy i5-6400-hoz képest, viszont alapgázon 1 GHz-cel magasabb órajelen ketyeg, ami elég jól megdobja az 1-szálas teljesítményt... gyanítom, vígan kihajt egy GTX 1060-at, azon néhány játékot kivéve, ami CPU-intenzív és igényli a 4 fizikai magot, nem csak a 4 szálat.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#18) AxBattler válasza frescho (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, látszik az elhúzott megjelentetés, pl. RX470 4GB bőven kapható 70k alatt, és októberben jön a két GTX1050 is... egyébként jó teszt, köszi! :R

"A további mérések és a monitor frissítésének tuningja azt mutatja, hogy sok olyan terület van, amit még lehetne és érdemes vizsgálni. Ezek közül a vesszőparipám a képek közötti késleltetés. Érdekes, hogy még akkor is észre lehet venni a késleltetés ugrálását, ha bőven a sokak által mágikusként kezelt 30 fps fölött járunk. DOOM-ban 100 fps is simán megvolt amikor ki tudtam szúrni az akadásokat."

Jobban nem is tudnék veled egyetérteni: inkább fusson egy játék csak 40-50-60fps-sel, de microlag, stuttering, dropok, akadások nélkül, mintsem 120+fps-sel, de köhécselve. Előbbi esetben szvsz sokkal jobb az élmény.
Sajnos a Vsync nem a legjobb megoldás, mivel a VGA gyakran nem tudja tartani a monitor képfrissítését, de lehet szoftveresen max. frame-et is beállítani, ahogy azt úton-útfélen (értsd: mindenhol) emlegetem.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#19) weiss válasza toronyhaz (#10) üzenetére


weiss
addikt

Tényleg. Kösz.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#20) Hunork


Hunork
veterán

Nagyon jó cikk, bemutató lett. A Doom értékeit látva akkor én még nem váltanék (min 86, avg 123), pedig korábban nekem is NV kártyák voltak. Az 1060 azonban valóban kellemes specifikációkkal bír, és az ára sem brutális. (már akinek) Ettől függetlenül tartom, hogy az NV folyamatosan túlárazza a kártyáit...
De élvezetes, részletes írás lett. Gratula!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#21) tegbashar válasza _drk (#15) üzenetére


tegbashar
tag

Anno a 6600 GT-t 98k ért vettem, tehát ez nem új keletű "probléma".

(#22) O_L_I válasza _drk (#15) üzenetére


O_L_I
őstag

@ proci rész: Hát nem, mert az i3-ak jellemzően magasabb órajelen mennek mint az i5-i7-ek, így valamennyit kompenzálnak egy szálon. (Pl én az i3 4370-el 3,8Ghz maximálisan meg vagyok elégedve)

(#23) nyakdam


nyakdam
aktív tag

Köszi a tesztet. Nagyon jó, hogy megnézted melyik proci mit mutat a kártyával. Több ilyen teszt kellene. Az értékelésekkel teljesen egyetértek. Az AMD modulos felépítése pedig tényleg az újabb játékokban(ahol több szálat dolgoztatnak) hatékonyabb mint az intel féle HT, de ez ritka mint a fehér holló

Nagy köszi még egyszer a tesztért. :R :R :R

(#24) TIT


TIT
veterán

Ezek szerint az I5 6600 gyorsabb a 4690-nél?
Pedig ua.az órajel ill. a 6600 lassabb normalon.

[ Szerkesztve ]

(#25) Kansas válasza TIT (#24) üzenetére


Kansas
addikt

Viszont az IPC javult némelyest - azért annyit nem, hogy egy 4690-et megérné lecserélni egy 6600-ra.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#26) tailor74


tailor74
őstag

Köszi a tesztet, jó lett. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#27) Viper26


Viper26
nagyúr

Lenne egy kérdésem.:

i5 2500K mellett lenne értelme beruházni (egy monitor, FHD) egy MSI 1070-be? :F

Pixel 7 | FR955

(#28) dhstyle


dhstyle
tag

vulkan api tesztet hiányoltam a DOOMnál.. nálam csak 120 fpst csinált a 60ból.. :) érdemes beszélni róla.. (fx6100+7950 mindkettő OC)

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#29) , válasza Viper26 (#27) üzenetére


,
addikt

A kérdésed az, hogy nem-e lenne kevés a processzor hozzá? Nem lenne kevés.
Vagy az a kérdés, hogy szükség van-e FullHD esetében egy GTX 1070-re? Nincs.

(#30) TIT válasza Kansas (#25) üzenetére


TIT
veterán

A gpu lett erősebb,de a skylake nem tud ddr3-at csak 4-et,esetleg 3L de az más.
PhenomII X4 925-öt váltana.

(#31) , válasza TIT (#30) üzenetére


,
addikt

A DDR3-as 1151-es alaplapok tökéletesen működnek a "sima" DDR3-as RAM-okkal.

(#32) Kansas válasza TIT (#30) üzenetére


Kansas
addikt

Ha megnézed a linkelt tesztet, látod, hogy nem csak az IGP lett erősebb, magasabb a CPU IPC is: "Haswell to Skylake (DDR3): Average ~5.7% Up."

Az más kérdés, hogy ez játékban nagyon nem látszik, mivel azok 90%-ban GPU-limitesek, ahogy megy feljebb a felbontás, annál inkább - ritka az a játék, ahol 720p felett össze lehet hozni CPU-limitet, a tipikus játékbeállításokkal meg még ritkább, max. olyan címeknél mint a Supreme Commander, vagy ha mindent teljesen lebutítasz multi FPS-hez...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#33) BeZol


BeZol
őstag

Gratula a cikkhez és a géphez is :R

Olcsó megoldás lett volna egy használt gtx 970-es akár 70k-ért akkoriban (garanciástul). Ma már 70k alatt is kapni. Tuningolva pont az alap gtx 1060 szintjét hozza. Sok teszten az alap gtx 970-es szerepel, holott főleg gyári tuningosokat kapni, ami kapásból +10% teljesítménytöbblet is lehet, viszont ezekre még rá kell pöckölni h alap 1060-as szintet hozza. Az a 3,5-4GB ram pedig pont elég a teljesítménye mellé. Ha SLI játszana, akkor 970es mellett szól ez is, bár több kártyás rendszereket inkább hagyjuk.
Az biztos, hogy nem igazán szabad venni 3GB-os 1060-ast ilyen teljesítmény mellé, BÁR ha valaki csak fullHD-ig tolja, akkor talán nem lehet baj!

Az RX470-es az érdekes kártya most, mert majdnem 970-es szintjét hozza újonnan 65-70k-ért, de ugye mindjárt itt az 1050Ti erre a szintre, akkor tisztább képet kapunk.

Sokat agyaltam, hogy még július-augusztusban kiszálljak-e a 2016 februári 970esemből 80k-ért (akkor még ennyiért mentek), de nem igazán adta ki a matek se 1060asra, se 1070esre, a teljesítménye pedig elég 1440p-re. Az élsimítások nyírják le az fps-t a leginkább, azt meg elvből lekapcsolom mindig, szóval teszteredményeket lehet szorozni 1,5x-szel legalább.

(#34) frescho válasza aginor (#13) üzenetére


frescho
addikt

Sajnos nincs 470/480-as kártya a környezetemben, ezért nem valószínű.

_drk: A cahce mérete eltér, de ez 5% körüli eltérést okoz maximum, inkább kevesebbet.

00KID: nekem a felső kategóriát a 1080-as kártyák jelentik, a közép tetejét a 1070, szóval a 1060 csak közép kategória. Az árazása sajnos már nem.

Kansas: Játéktól függ. Crysis 3 alá kell a 4 mag, a Far Cry jól elvan egy i3-mal is.

dhstyle: Nem volt olyan program amivel akkor mérni tudtam volna vulkan alatt. FRAPS még ma sem képes erre, ha jól tudom. Nvidia mellett ráadásul sokat nem is számít, szóval inkább megmértem FX-8350-el is.

BeZol: Ahogy a 760-at, ezt a kártyát is több évre vettem. Használt fel sem merült, mint alternatíva. Ha lett volna értelmes, elérhető Rx, akkor az játszhatott volna, de nem volt. Ráadásul benne volt egy kis impulzus vásárlás is. Persze abban a pillanatban, ahogy ez tudatosul már nem teljesen az, de benne volt a pakliban :) Ha mindig agyalnék, akkor még mindig egy Athlon X4-et nyúznék.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#35) Redneck


Redneck
veterán

Remek cikk! Nagyon tetszett hogy az AMD procikat is bevetted a tesztbe. Elgondolkodtam már a váltáson de valahogy mindig elodáztam. Eddig i5-öt akartam, de nemrég elgondolkodtam egy i3-mas rendszeren is. Most legalább látom a valós különbséget és nem erőltetem a 2/4C HT-t.

Ismerősnek most rakom össze a konfigot, így jól jön az útmutató az 1060-hoz.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#36) aginor válasza frescho (#34) üzenetére


aginor
addikt

Ha pesti vagy, akkor megoldható a dolog. ;)

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#37) dhstyle válasza frescho (#34) üzenetére


dhstyle
tag

De azért kiprobáltad a Vulkan-t? mert nálam elképesztő különbségeket mutat.. nem akartam hinni a szememnek amikor 115 fps-t láttam full full ultrán.. :DDD

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#38) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Frescho for president! :)

(#39) wednesday válasza O_L_I (#22) üzenetére


wednesday
őstag

Szerintem is jó választás lehet az i3. Főleg közép kategóriás VGA-khoz.

Azonos órajelen valóban hátrányba van az i3 az i5-tel szemben, viszont a pár száz Mhz-el magasabb órajel tudja kompenzálni. Én is most cseréltem az X2-es AMD-s rendszeremet egy 6100-as 3,7Ghz-es i3-ra. Gondolkodtam az i5-ön (nem volt rá annyi, szóval csak elméletben gondolkodtam), de majd 2x annyiba kerülő 4 magos, nem ennyivel jobb a kisebb Intelnél.

(#40) O_L_I válasza Redneck (#35) üzenetére


O_L_I
őstag

Szerintem azért a proci kérdésben nézz meg más teszteket is. (kb bármelyik másikat [link] [link] [link] )

[ Szerkesztve ]

(#41) Redneck válasza wednesday (#39) üzenetére


Redneck
veterán

Nagyon jó procik, ez tény, én is eljátszottam a gondolattal. Azért érdemes megnézni azt a frametimeos grafikont. Mondjuk jobb lenne ha lenne belőle 3 és 4 Ghz közötti i3 és i5 összehasonlítás. Kíváncsi lennék az ottani frametimeokra.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#42) aram01


aram01
nagyúr

Pofátlanság hogy már semmit nem adnak a kártyák mellé, lassan már a doboznak is örülni fogunk.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43) big-J válasza tegbashar (#21) üzenetére


big-J
őstag

Ez érdekes, én 35k-ért vettem és újnak számított. Nem 6800GT az inkább?

(#44) BeZol válasza frescho (#34) üzenetére


BeZol
őstag

Látod én 1 évig agyaltam, számolgattam, állítottam össze excelben h milyen komplett konfigot veszek. Körbejártam mindent, és mire lett pénzem is a gépre, addigra meg már úgy voltam vele, hogy nem igazán akarok 1 éve kapható skylake-es gépet összerakni ugyanannyiért mint amikor megjelent. Egyébként i5-6600k és rx 480 lett volna a befutó, de nagyon felemás eredményeket hozott az rx 480, ill. a gyári tuningosokra még további 1 hónapot kellett volna várni (azóta tudni, hogy nagyon nem is húzhatóak), de nekem még monitor is kellett, a freesynces monitorok pedig jóval olcsóbbak a g-synceseknél, ezért gondoltam lenyelem a békát és jó lesz az az rx 480 is, főleg h dx 12 alatt elvileg szép jövő vár rám vele :U
Aztán megláttam egy használt fél éves gépet pontosan annyiért, amennyiért az új i5-ös gépet vettem volna, csak 4mag4szál helyett 6mag12szálas i7-5820k volt a gépben egy gtx 970-essel párosítva. Na ez a proci jövőbiztos, míg az i5-ös esetén battlefield alatt sokan panaszkodnak, tehát eleve keserű szájízzel vettem volna meg azt is, hiába felel meg a tesztek alapján. A vga-t mint írtam már nem adta ki a matek h lecseréljem, ezért végül g-synces monitort vettem közel a gép áráért :DDD
Battlefield 1 open beta alatt 64 fős szerveren 35%-nál nem ment feljebb a prociterhelés 3.8ghz-en... Tény és való, hogy 1440p-ben voltam átlag 85fps-sel, haverom pedig i7-4790k 4.4ghz szintén ugyanezzel a 970essel de 1080p-ben volt átlag 115 fps-sel, de 85%-os terheltségnél. Tehát egy ilyen gtx 1080-as teszt eredményeit nem lehet komolyan venni, mert közel üres szerveren rohangálva mérik, a fórumok pedig teli vannak i5 tulajok nyekergésével, mert hiába van 60-130fps-ük, ha eléri a proci a 100%-os terheltséget, akkor masszív fps droppjuk lesz.
Majd később beszállok egy használt 1070esbe, mert az a +50% már érezhető különbség lesz, ha egyszer szükség lesz rá, de per pillanat csak ultraHD-ra felskálázva lett volna rá szükségem.
Ha egyszer lesz rá lehetőséged, vegyél egy g-synces monitort, meglepően jó dolog ez, nagyon szépen kisimítja a képet. Tudtam, hogy töredezik a kép v-sync nélkül, de v-syncet bekapcsolva késett az egér mozgása, így felejtős volt. G-sync esetén nincs egérkésés, és 30-165 fps között megy. Sajnos nem tudom leírni az élményt, ezt látni kell, de kb. úgy tudnám leírni a dolgot, hogy ha láttál már egymás mellett 60hz-es és 120+ Hz-es monitort, akkor ez olyan, mintha egy újabb lépcsőfok lenne a "látott" kép alapján egy 120+ Hz-es sima monitorhoz képest is. Nagyon sokat ad a játékélményhez.

(#45) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Az árazáshoz ezt a nemrég megjelent videót tudom hozzátenni.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#46) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tuning nélkül 1860, míg tuninggal 2100,5 MHz volt, amit tudott tartani a kártya. Ez szép, de hogy a csudába csinálta, amikor ennél alacsonyabbat ad meg a program, mint boost órajel? Úgy lehetséges, hogy a GPU-Z nem pontos.

De, pontos. :) A GPU-Z első fülén látható boost érték a boost 1.0, vagyis amire az adott órajelen minden egyes (adott esetben) GTX 1060 garantáltan képes boostolni a hőmérséklet és kihasználtság függvényében. A második fülön látható, szenzor által mért boost órajel Kepler és Maxwell esetében a boost 2.0, Pascal esetében pedig a boost 3.0, ami dinamikusan változik szintén a hőmérséklet és kihasználtság függvényében, és a boost 1.0-nál értelemszerűen több. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47) Csaber válasza Bjørgersson (#46) üzenetére


Csaber
senior tag

Ez így van és azért butították le a hűtést a Gainward-nál , mert a butított hűtővel is ha 100 %-ra rakod a ventillátor fordulatát akkor bizony 1873 MHz-en megy tuning nélkül majd a hőmérséklet függvényében 42 C után leveszi 1860 MHz-re a következő lépcső 1847 MHz de,még így 50 C alatt van a vga (48 C log alapján a max)....Tegnap teszteltem le Project Cars-al 1080P max [beállítás] mellett mellé Sonoma Raceway GP - Ford Zakspeed Capri Group 5 pálya autó párosítás és bónusznak utolsó helyről indulás direkt magam elé raktam 42 autót és jó idő volt (esőben lehet szaggatás lett volna) szóval kb bármi lehűtí az 1060-ast és semmi értelme nagyon 100.000 Ft-és kártyát venni mert a maxiumum garantált órajel 1860 MHz-nél megáll ezt gyakran megüti a legolcsóbb 84.000 Ft-és kártya is ..a hanghatás 100%-on járatot ventinél sem hangosabb mint az Nv 670 ref hűtése .

[ Szerkesztve ]

(#48) kenwood


kenwood
veterán

" A GTX 1060 árai is magasan nyitottak, a 980-as árszínvonalán jött a 1060. "

Ez igy nem igaz.
Az ertekesitesi ciklus vegen 140-160 ezer volt a 980-as ara,aztan par hettel a pascal startja elott brutalis learazasok,kiarusitasok kezdodtek.
Meg akkor is dragabb volt a 980, mint a 1060 kezdoara.

[link]

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#49) pmheros válasza Csaber (#8) üzenetére


pmheros
senior tag

Jó kép ;)

nem vagyok tökéletes

(#50) tegbashar válasza big-J (#43) üzenetére


tegbashar
tag

Ezen most el kellett gondolkodjak, mert elsőre 660GT névre emlékeztem. Régen volt már. Az árra viszont elég jól emlékszem (ha ebben is tévedek, akkor elgondolkodhatok a kavintonon..).
Írtam a fentieket és majdnem el is küldtem, de a google még azért néha eszembe jut.
Teljesen igazad van.

És még be is ugrott: tényleg 98k-t fizettem, de volt más is a kosárban (sztereó JVC erősítő 5.1 hangfalszettel..ez is okos, tudom).
Igazából azért ugrott be, mert ránéztem a hangfalra...azóta is megvan.

Jobban át kell gondoljam a dolgokat, tévedtem bocsánat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.