Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#943) Dyraxx válasza Diopapa (#941) üzenetére


Dyraxx
tag

Alapvetően nem rossz a szemem, nem vagyok szemüveges sem. Közelre (15-20cm-től) nem látok már homályosság nélkül, ami abban nyilvánul meg, hogy a többnyire mosószeres flakonon, mosogatókapszulás dobozokon lévő 100 nyelven ráírt baromi apró betűs dolgokat már nem tudom olyan közel vinni a szememhez, hogy még élesen lássam, így azokat már nem tudom elolvasni. Máskülönben jó a szemem és élsesen látok. Egy SPAR blokkon a szöveg 15-20 centitől közelítve kezd homályossá válni, de az még úgy is olvasható, hiszen jóval nagyobbak a betűi, mint ami a mosópor hátulján van.

És hát mondom, hogy fényben, nappal tökéletesen látom az óra apró betűit is, szóval .. :)

Szóval akkor lehet, hogy mégis hibás, megpróbálom összehasonlítani egy másikkal egy boltban, ha találok majd egyet dél-Pesten valahol, ami készelten is van és nemcsak megrendelni lehet.
Tudtok valami boltot esetleg így fejből, ahol szoktak lenni Garmin órák? Van a közelben Soroksári bevásárlóközpont, Köki Terminál, vecsési Market Central, határ úti Shopmark, Media Markt, Euronics, sportboltok (decathlon, hervis, mountex, intersport, sportfactory) és különböző óra-ékszer boltok, bár azokban nem hiszem, hogy lenne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.