Hirdetés

2024. március 1., péntek

Gyorskeresés

(#301) jansky1 válasza hermanyi (#300) üzenetére

jansky1
senior tag

Nyugi, van benne rendes hal is:

(#302) andrew911 válasza jansky1 (#301) üzenetére

andrew911
tag

Ezek szerint Nevis method kosár és Ringers csoki-narancs kell ide?

(#303) jansky1 válasza andrew911 (#302) üzenetére

jansky1
senior tag

Részemről mindenhova ez kell :DDD . De igen, method kosárba mikropellet + vmi narancs bogyó, nem túl nagy.
Bojlisoknak körülöttem kuka a nap, nem fognak semmit.

(#304) Steady74 válasza jansky1 (#301) üzenetére

Steady74
addikt

:Y :Y :Y :Y :Y

(#305) Steady74 válasza jansky1 (#301) üzenetére

Steady74
addikt

Nagyobb keszeg is van/akad benne? Milyen kb a vízmélység azt lehet tudni? 29,76 m-en tervezem a horgászatot :D

(#306) Grillo válasza Steady74 (#305) üzenetére

Grillo
senior tag

Én úgytervezem, hogy ti 13 méteren rakóztok, én meg az etetésetek széléről szedem a halat match-csel. :DDD

(#307) hermanyi válasza Grillo (#306) üzenetére

hermanyi
őstag

lehet viszek azt is de nem tartom valószínűnek

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#308) jansky1 válasza Steady74 (#305) üzenetére

jansky1
senior tag

Vannak, de most elkerültek szerencsére. Más pecásokat boldogítottak. A korábban betett képen látszik, ilyen feketefehér paintes infografika, hogy melyik állás előtt mekkora a vizmélység, de összességében a 17-estől kezd mélyüni, az ott kb 2 méter és lemegy olyan 4 méterre a 11-esig.

(#309) iceQ! válasza jansky1 (#308) üzenetére

iceQ!
addikt

Melyik lesz a mi faházunk? Remélem valami zsíros, halban gazdag szektorra ülünk le :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#310) jansky1 válasza iceQ! (#309) üzenetére

jansky1
senior tag

15. Fogalmam sincs. Azon az oldalon még soha nem horgásztam, de még csak olyan vizmélységű részen sem :DDD

(#311) jansky1 válasza Steady74 (#305) üzenetére

jansky1
senior tag

Ilyeneket találtam. Ezek tényleg nem mai képek.

(#312) hermanyi válasza jansky1 (#311) üzenetére

hermanyi
őstag

Kérlek Mesélj még :D Jövő héten úgy is kiderül :D

Ma voltam Kecson de lefelé becoptam a pályát és az 1 órás út majdnem 3 ba fájt . mire végeztem szakadt az eső igy kihagytam a tó nézegetést . Hazafelé elég volt röpke 1 óra 40 perc :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#313) jansky1 válasza hermanyi (#312) üzenetére

jansky1
senior tag

Szenvedéseidért megkapod a nap záróhalát a naplementében. Azt hittem, hogy lesz vagy 20 kiló, vagy kabátba akadt, 1 órán át fárasztottam a feederrel, de csak 9 kg volt.

(#314) Steady74 válasza jansky1 (#313) üzenetére

Steady74
addikt

:R

(#315) galervin93

galervin93
őstag

Hú srácok, hétfőn SOS-ben szervízbe kell vinnem a kocsit, remélhetőleg nem kell alkatrészt is rendelni hozzá, mert akkor necces lehet a jövőhét... :( Tavasszal pont egy verseny előtt szívóztam ugyanígy szervízzel, akkor szombati verseny előtt péntek este 6-kor tudtam elhozni, remélem most nem lesz ilyesmi...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#316) Steady74 válasza galervin93 (#315) üzenetére

Steady74
addikt

Honnan indulnál?

(#317) Grillo válasza Steady74 (#316) üzenetére

Grillo
senior tag

Bp-ről én is be tudok segíteni.

(#318) PpenoO

PpenoO
őstag

Aqua uni vagy classic illetve milyen méretben javasolt (method/bordás)?

(#319) BlackmMmDog

BlackmMmDog
aktív tag

2mm unihoz (350-400g)rakok egy marék 4mm classicot+ fél marék süllyedő morzsa :))

Ui. Szerintem süllyedő morzsa fontosabb mint a classic

[ Szerkesztve ]

(#320) jansky1 válasza PpenoO (#318) üzenetére

jansky1
senior tag

Én methodot javaslom, de próbálhatod azt is, hogy egy ilyen egy olyan, aztán kiderül aznap melyik az eredményesebb.

(#321) PpenoO válasza BlackmMmDog (#319) üzenetére

PpenoO
őstag

Köszi, 2mm classic volt meg 6mm uni :) morzsám van. Aztán úgyis az édes etetőanyag fog menni mint Majosligeten :DD

jansky1: Vettem 60gr preston xl kosarakat.

[ Szerkesztve ]

(#322) jansky1 válasza PpenoO (#321) üzenetére

jansky1
senior tag

Mindent IS be kell pakolni :DDD

(#323) BlackmMmDog

BlackmMmDog
aktív tag

Félre is raktam fórumpecára egy édes kaját. :)

(#324) Steady74 válasza BlackmMmDog (#323) üzenetére

Steady74
addikt

Részleteket is elárulsz, vagy majd csaj azután, hogy véletlenül beleesel a vízbe :DDD

(#325) BlackmMmDog válasza Steady74 (#324) üzenetére

BlackmMmDog
aktív tag

Benzár Mix Seria Method Pro Corn van elrakva.

(#326) galervin93 válasza Steady74 (#316) üzenetére

galervin93
őstag

Ó rendesek vagytok, köszönöm, de egyrészt vidékről leszek, másrészt meg egy rakat cuccom még egy másik vidéki "állomáson" van, szóval a helyzet komplikált... :DDD Bízom benne hogy sikerül megcsinálni a járgányt.

Én már az időjárással szemezek, elvileg nagyon kellemes vénasszonyok nyara várható, picit hüsike reggel után száraz, napos, huszonpárfokos délutánnal. Úgy legyen! :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#327) FireFox1996 válasza galervin93 (#326) üzenetére

FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Mint ma reggeli idő lesz akkor :C

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#328) Steady74 válasza FireFox1996 (#327) üzenetére

Steady74
addikt

Nagyon remélem, hogy nem ilyen lesz az idő. Felénk reggel 6 óra óta folyamatosan esik, szemetel, nem tudok elmenni futni.

(#329) iceQ! válasza Steady74 (#328) üzenetére

iceQ!
addikt

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#330) Steady74 válasza iceQ! (#329) üzenetére

Steady74
addikt

;] ;] :DD :DD

(#331) FireFox1996 válasza Steady74 (#328) üzenetére

FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nálunk éppen kerületi futó verseny van, családból 3an futunk. Az első csoport esőben futott :Y

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#332) galervin93 válasza iceQ! (#329) üzenetére

galervin93
őstag

Pedig csak egy jó esőkabi kell, a többi része úgyis elázik az embernek. :DDD Nincs is jobb annál, mint a hulla vékony futócipőben a latyakos-jeges vízben bukáig cuppogni... :DDD :N Csak sajna nem igazán frankó a térdem, pedig szeretek és rám is férne a futás, felszaladtak azok a fránya kilók...

(#333) Steady74 válasza galervin93 (#332) üzenetére

Steady74
addikt

Nem azzal van a baj, hogy felül elázok az nem szokott érdekelni azt utálom, amikor a zokni vizesedik át, sokszor kidörzsöli a lábam a legjobb futózokni is olyankor. Na az egy szar érzés.

(#334) galervin93 válasza Steady74 (#333) üzenetére

galervin93
őstag

Igen, erre gondoltam én is.
Amúgy sokszor még a peca közben is simán megtörténik ez, bakancs, ha előbb-utóbb átnedvesedik a nyakig érő harmatos-vizes fűben, állandóan szétcseszi a zokni a bokám meg a lábujjaim.

(#335) Steady74 válasza galervin93 (#334) üzenetére

Steady74
addikt

pár éve vettem egy vízhatlan cipőt abban járok pecázni nyáron is, reggel tök jó, ha vizes-párás a fű. Aztán ha meleg van lecserélem, de én nagyon szeretem, ha száraz a lábam. Futásnál meg pláne. Közepes tempót futok, napi 7km, és ez pont elég arra (35perc kb), hogy szinte bármiből bármennyit egyek :DDD

(#336) galervin93 válasza Steady74 (#335) üzenetére

galervin93
őstag

Ha egy helyben pecázok nálam is van váltó cipő, de egy hajnali/esős pergetésre még elkélne valami normális lábbeli, a Quechua túra bakancsom nem rossz, valamennyire vízálló (a cipőnyelv kb. feléig), de azért órákat ez sem bír a vizes fűben. Eddig csak a gumicsizma bírta, de abba meg talpbetét kell, és előbb-utóbb akkor is kényelmetlen... Cserébe tudok benne csalit menteni sekély vízben/iszapban. :DD Nehéz kérdés ez na. :D
Bocs mindenkitől a sok OFF-ért. :B

[ Szerkesztve ]

(#337) hermanyi válasza Steady74 (#333) üzenetére

hermanyi
őstag

Baccá ki vele , ne vegyél fel zoknit .
Kifogások mindig annak .

[ Szerkesztve ]

(#338) Steady74 válasza hermanyi (#337) üzenetére

Steady74
addikt

Felbsztak, püföltem egy órát, most csinálom az ebédet. A 'pool meccs után majd elmegyek futni, meg neked is lassan elszaladok megvenni a horgot.

(#339) jansky1 válasza Steady74 (#338) üzenetére

jansky1
senior tag

Ha boltba vagy megnéznéd, hogy van-e haldorado blendex hydro vajsav-mango? A methodos méret is érdekelne, meg a big carp is. Állítólag kifutott termék, max boltokban lehet még, nekem meg az egyik kedvenc csalim :(

(#340) Steady74 válasza jansky1 (#339) üzenetére

Steady74
addikt

Persze, megnézem. Írok ha visszajöttem.

(#341) Grillo válasza Steady74 (#340) üzenetére

Grillo
senior tag

Morci lesz-e a morci kiscsaj? :DDD

(#342) Steady74 válasza Grillo (#341) üzenetére

Steady74
addikt

Várom a téteket :)

(#343) Grillo válasza Steady74 (#342) üzenetére

Grillo
senior tag

Hát, ha én vasárnap délután kellene, hogy dolgozzak, akkor is morci lennék, ha egyébként disney hercegnő vagyok.

(#344) BlackmMmDog válasza Steady74 (#342) üzenetére

BlackmMmDog
aktív tag

Leírtak alapján arra tudok gondolni, véletlenül rosszat szóltál neki és most egy bányatóban állsz a lábadon egy betonkockával. ;]

(#345) Steady74 válasza BlackmMmDog (#344) üzenetére

Steady74
addikt

Nem, az a lány alapból olyan, hogy látod rajta, hogy mennyire bántja a lét maga. Az, hogy egy vevővel kedves legyen, az meg olyan mint ha forró villát szúrnának a sggébe és forgatnák egy darabig. A mosoly részéről olyan kín, mint ha levágnák valamelyik lábát. Jelzem (bár nem vagyok egy matyóhímzés), mindig kedves vagyok vele, kap egy kis mosolyt, de valami eltört nála.

(#346) jansky1 válasza Steady74 (#345) üzenetére

jansky1
senior tag

Melyik üzletben dolgozik?

[ Szerkesztve ]

(#347) Grillo válasza jansky1 (#346) üzenetére

Grillo
senior tag

Dunakeszi.

(#348) Steady74 válasza Grillo (#347) üzenetére

Steady74
addikt

bingó

(#349) PpenoO

PpenoO
őstag

Nem mintha Soroksáron máshogy járt volna... :))

(#350) iceQ!

iceQ!
addikt

Nyomok egy kis prepecát a Szavannán. 10+-os amurok és pontyok jönnek. Remélem Jansky már eteti a helyünket, hogy megmaradjon a flow hétvégére is. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.