Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Depression válasza Viktor0610 (#693) üzenetére


Depression
veterán

Beszélgetés sorozathoz tartozó hsz-em tűnt már el. Meg olyan is, ami az én kérésemre ködösült. :) Na de attól sosem kellett itt tartanom, hogy bant vagy figyelmeztetést kapjak.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#702) maggi1886076 válasza #79335424 (#700) üzenetére


maggi1886076
addikt

Talán, mert diktatúra van? :U

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#703) twollah1976 válasza Lauda (#699) üzenetére


twollah1976
őstag

Pár órán belül?

Lassan eltelt 12 óra.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#704) Lauda válasza jozefgucci1 (#696) üzenetére


Lauda
félisten

Mindent leirtak feketen-feheren, csak nem olvastok figyelmesen:

Az elmúlt években sokszor felmerült már a közösség igazán lelkes tagjaiban, hogy ők akár havi szinten is támogatnák a Prohardvert, ha az gyorsabb szervert, több napsütést, könnyebb életet és kiürülhetetlen söröskorsót jelentene. Sima Donate gombot sosem akartunk, ez a javaslatunk helyette.

Már csak azért is, mert jól látszik, hogy amilyen ütemben falja fel az online reklámpiacot a Google és a Facebook, pár év múlva egy-egy nagyobb oldal vagy az ehhez hasonló funkciókból él meg, vagy sehogy.

Javareszt a fennmaradasert kellett a lepes, a plusz funkcio inkabb csak kedvesseg a tagok fele szerintem.

AzEgyetlen1 Kerd meg a staffot, hogy nezzenek ra a kifizetesedre. Gyanitom nem itt lesz a gond, mert ahogy latom mindenkinek aktiv lett mar ejszaka. Ha a te oldaladon van baj, az mas teszta.

[ Szerkesztve ]

(#705) Telda


Telda
addikt

Hali!

Várhatóan lesz majd negyed és fél éves előfizetés is?

(#706) DS39 válasza twollah1976 (#698) üzenetére


DS39
nagyúr

bugosan indult a befizetős rendszer, az első, vagy második próbálkozás után miért csináltad tovább? :D
írj az illetékeseknek, és biztosan meg lesz oldva.
(mindenesetre ha ez mind valós fizetés, akkor most 6 évig prémium tag leszel. :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#707) Viktor0610 válasza Depression (#701) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Depression:
Ilyen nekem is volt, persze. Legutóbb pár napja.
Olyanra gondoltam, amiben én voltam, aki kezdte a beszélgetést. ;)

maggi1886076:
Milyen fura, hogy aki nem renitens, az nem kiált diktatúrát? :P

(Imádlak, 15 perces szerkesztési idő! :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#708) Ispy válasza maggi1886076 (#702) üzenetére


Ispy
veterán

Hol? :F :U

Egyébként meg ha hozzám jön valaki vendégségbe talán elvárhatom tőle, hogy betartsa a szabályaimat. Engem még egyszer sem tiltottak ki, vagy törölték jogtalanul a hozzászólásom.

(#704) Lauda

Persze, nekem az első perctől világos volt, mégis van pár ember akinek a prémium szó csípi a szemét és ebbe próbál belekötni.

Ahelyett, hogy szépen csöndben maradna és örülne neki, hogy van pár száz ember, aki hajlandó azért fizetni, hogy ő idejöhessen károgni.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#709) quarros


quarros
tag

Köszi srácok az elmult 10.3 évért. :R
Két év elöfizetve.

(#710) Fred23 válasza tolvaj! (#682) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem se jött még meg a kártya, nem vagy egyedül.

Ezt a prémium tagságot én támogatásként fogom fel, mert semmire nincs szükségem abból, amit ad. Viszont éppen ezért sajnálatos, ha már csak 6k-val lehet támogatni. Smucig vagyok, és bár szeretem az oldalt, 3,6k-val még támogatnám, de 6-tal már nem.

Nem lehetne megtartani a 3,6k-t a továbbiakban is a 6k mellett?

(#711) Lauda


Lauda
félisten

Eszembe jutott valami, otletnek elfer:

Esetleg olyan funkcio mukodne, hogy amig az user hozzaszolasa az utolso, addig tudna torolni oket? Velem is elofordult tobbszor, hogy szerkeztesi idon tul jutott eszembe valami/fuztem volna hozza uj infot a temahoz es lett 3-4 hsz egymas utan. Legutobb is kertem moderator segitseget es egybe fuztuk azt a par hszt. Igy az user maga meg tudna oldani egy uj, bovebb hozzaszolasban. Termeszetesen az illetekesek latnak a torolteket is.

(#712) Plazmacucci válasza Viktor0610 (#690) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy pl kiírja, hogy paypal fizetés folyamatban, pedig be sem tudtam lépni a paypal acc-ba, mert nem tudtam a jelszót. Nem akarok én senkit megkárosítani! ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#713) koxx válasza maggi1886076 (#702) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szabályok vannak :U

(#714) #72042496 válasza Telda (#705) üzenetére


#72042496
törölt tag

Parci írta feljebb, hogy lesz havi konstrukció is, arányaiban persze drágábban valamivel, mint az éves.

(#715) Viktor0610 válasza Plazmacucci (#712) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor szerintem simán újrakezdheted, mert az előző tranzakció nem zárult le megfelelően.;)

Samsung Galaxy A54

(#716) jozefgucci1 válasza Viktor0610 (#707) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Magam részéről és visszatekintve sem érzem magam annak sőt és mégis az utóbbi idők eseményei egy bizonyos topikban hagytak kivetnivalót a rendszer igazságosságában !

Lauda : Értettem az írást , nincs ezzel gond .Viszont nem értek vele egyet .......

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#717) Janaboy


Janaboy
veterán

Bár én kis porszem vagyok a fórumban, de én azt javaslom, hogy ne emeljétek fel 500 Ftra az összeget, ha a 300 fizető túllépte! Szerintem a 300 Ft sokkal elviselhetőbb és ha megoldjátok a havi/féléves fizetéseket is, akkor biztos, hogy hosszabb távon több támogatásra tesztek szerint!
Továbbá gondolom az is cél, hogy megújítsák az emberek a tagságot! Szerintem 6000 Ft-ot sokan nem fognak kifizetni!

Ez az én véleményem tükrözi, senki pénztárcájában nem szeretnék turkálni természetesen!

És ha már nem sikerült számlásan előfizetni, hova fordulhatok a számláért? :D

Janaboy

(#718) MCGaiwer válasza Ispy (#708) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Egyébként meg ma hozzám jön valaki vendégségbe talán elvárhatom tőle, hogy betartsa a szabályaimat.

a betartatásra meg megbízod Józsit, aki lapáttal csapkodja a vendégedet, mert bár az a házigazda szabályait betartotta, de Józsiét nem, és ez Józsinak nem tetszik. A próbléma meg nem csak az, hogy Józsi egy balfasz, hanem hogy a többi Józsi még védi is.

tizenX éve vagyok itt, bármikor előfizetnék egy ilyenre, de amíg önkényes moderátorok próbálnak "safe space" bullshitet kialakítani maguknak nem fog megtörténni.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#720) Viktor0610 válasza quarros (#709) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt!

Két éves verzió nincs! :P

Nem duplán sikerült fizetned? Mert akkor "nagyon" prémium tag leszel, de csak egy évig. :D :P

Tévedtem, van. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#721) koxx válasza MCGaiwer (#718) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szerinted milyen káosz lenne moderáció nélkül? :U (lásd index vagy sg fórum) Az, hogy ennyi kitiltásod van arról 1 ember tehet...

(#722) Chrys_


Chrys_
addikt

A prémium szolgáltatás bevezetése a nem prémiumos olvasóknak jár majd valami változással / hátránnyal az eddigi állapothoz képest?

(#723) Kasya válasza Viktor0610 (#720) üzenetére


Kasya
nagyúr

Van hosszabitas lehetoseg. 1+1 ev.

Jut eszembe...önmoderáció lehetősége szóba jöhet a jövöben? Aki esetleg törölné a saját hsz-et.

(#724) koxx: nem igy ertettem :) De ertem a valaszt.

[ Szerkesztve ]

(#724) koxx válasza Kasya (#723) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Persze, 15 perced van rá, hogy töröld a tartalmát.

[ Szerkesztve ]

(#725) Parci válasza Chrys_ (#722) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem :N

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#726) Kalandor válasza Kasya (#723) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem hülyeség, de csak úgy tudom elképzelni ha még senki nem válaszolt rá és senki nem is nyitotta meg azt a linket, amin válaszolni tud rá.
Kisebb forgalmú topikokban, vagy véletlen duplázáskor, stb. jól jöhet.

(#727) Parci válasza Viktor0610 (#720) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt rosszul tudod, aki többet fizet, több évre előre lesz tag (elvileg... :B)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#728) Plazmacucci válasza Viktor0610 (#715) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Honnan tudom, hogy sikerült e vagy sem, ha mindenre azt írja, hogy folyamatban...? Elméletileg az OTP-s verziónál jól adtam meg az adatokat, de sikertelent ír. Mindegy, vagy visszautalják ha többször is sikerült vagy nem :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#729) Viktor0610 válasza Parci (#727) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs. :D

Samsung Galaxy A54

(#730) Parci válasza twollah1976 (#698) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megnézzük a mai nap folyamán, te vagy a fekete bárány, de megoldjuk :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#731) Depression


Depression
veterán

Ezt a 15 perces szerkesztést valahogy meg kellene jelölni, hogy a 10 perccel később író emberek is lássák, hogy nekik írtam, de nem akarok spammelni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#732) MCGaiwer válasza koxx (#721) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az első 1-2 jogos eset után azért érdemes lenne megnézni kik tiltottak ki miért.

ékes példa a legutóbbi esett, ahol egyetlen moderátor (te sem) sem mert állást foglalni.

de nem baj, találok helyet ennek a hat darab mátyásnak, aztán majd ha minden mod a munkáját és nem önkényes policekodást végez, akkor eljut a laphoz is.

#Lauda: önkéntes munka nem munka? Vagy az ingyen munkának nem feltétele a minőség?

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#733) Kalandor válasza SUPREME7 (#660) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az aprón 1-2 helyen valóban néhányaknál lehet még Google hirdetés, de ki lesz gyepálva!

(#734) vicces


vicces
addikt

havi 300 forint az évi 3600 nem?
nekem 4000-t vont le.

kérdésem:

most benne voltam az első 300-ban avagy sem??
a következő tarifa havi 500 forint a cikk alapján. nekem meg 333,33 forintra jön ki igy a havidíj.
nem azért de szívesen benne lennék az első 300-ban. :C

első gondolatom, hogy ".. na bammeg a ph! is fizetős lesz!.. micsoda arcátlanság. .." de aztán átgondoltam, hogy milyen sok infot szedtem már itt fel eddig ingyen és bérmentve csupán egy kis időmbe telt, ezzel mennyi szaktanácsadást megspóroltam a lehúzós számtechboltokban és elektronikai boltokban. ez a pénz tényleg nem sok, de ha igy még stabilabb lesz a fennmaradása az oldalnak akkor miért ne. az mondjuk szép lenne ha a nyugdíjat is megérném az oldallal együt. :K

4750 napja vagyok tag - 14 év és pár napja :Y :Y emlékszem az első időkben minden este a topicok dátumát néztem esténként és az alapján olvastam végig szinte az összes topicban az új hozzászólásokat amik előző este óta születtek. nem teljesen tiszta már, de anno nem volt ennyi téma és ennyi topic. még mindent el lehetett olvasni a fórumban. mondjuk függő is voltam.

na üdv!

[ Szerkesztve ]

:)

(#735) Lauda válasza MCGaiwer (#732) üzenetére


Lauda
félisten

A modik nem a munkajukat vegzik, hanem szabadidejukben probaljak tisztan tartani a forumot a hulyektol.

(#736) koxx válasza MCGaiwer (#732) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Legtöbbször az eljáró moderátor válaszol, olyanba nem akarok belefolyni aminek esetleg nem tudom az előzményeit, okoskodni meg nem akarok. A politika pont ilyen. De ez a kérdés már tényleg nem ennek a topiknak a témája.

(#737) Kasya válasza vicces (#734) üzenetére


Kasya
nagyúr

A PayPal feláras. Fizess bankkártyával, ha tudsz.

(#738) Parci válasza vicces (#734) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a havi 300 akkor, ha bankkártyával fizetsz. paypallal van az évi 3600 helyett 4000 ft, de oda is van írva. legalábbis így kell lennie, ha nem, bugos a rendszer.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#739) koxx válasza vicces (#734) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem volt neked régen vmi logout blogod? Rémlik vmi :)

(#740) Parci válasza MCGaiwer (#718) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne haragudj, hogy ezt mondom, de a te előfizetésedben még csak reménykedni sem mertünk... (és szerintem annyira személyes kör ez részedről, hogy nem is kéne megfutni itt a topikban)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#741) Воланд


Воланд
titán

azt viszont nagyon remelem, hogy a 15 perces szerkesztest nem arra fogjak hasznalni egyesek, hogy irnak egy hsz-t, majd az arra erkezo valaszokat ugyan abban a hsz-ben valaszoljak meg. mert ilyen most is elofordul az ot perces limittel. :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#742) Arolotifar válasza Parci (#738) üzenetére


Arolotifar
őstag

Akkor bugos a rendszer :K Én is kártyával fizettem, mégis 4-et vont le.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#743) Kalandor válasza Wyll (#631) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez mind a kettő rajta van a fejlesztési listán!

(#744) schawo válasza vicces (#734) üzenetére


schawo
titán

22 nappal korábbi vagy, mint én.

Amúgy pedig: Előfizetve, köszönöm a lehetőséget.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#745) Depression válasza Воланд (#741) üzenetére


Depression
veterán

Én pont arra használom, nem is lettem még jómunkás ;]

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#746) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Sikeresen előfizettem, várom a visszaigazolást! :C

Annyi segitséget kaptam már innen (telefon-pc stb.), annyi dolgot adtam már el itt az évek során, hogy ennyi támogatást megérdemel a Prohardver! lapcsalád! :R

(#747) Ispy válasza Depression (#745) üzenetére


Ispy
veterán

Cserébe olvashatatlan a fórum, inkább lettél volna jómunkás ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#748) Oliverda


Oliverda
félisten

Szerintem nem kellene alapértelmezetten kilőni a reklámokat, csupán egy opciót kínálni erre a tagsággal, és majd a júzer eldönti, hogy átállítja-e a kapcsolót, vagy sem.:)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#749) sutszi


sutszi
veterán

Akiknél a bankkártya sem és a paypal sem játszik, azok mindenhol KP-val fizetnek és nincs bankszámlájuk? Ez komoly? Van ennek racionális érvekkel támogatható indoka?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#750) schawo válasza Oliverda (#748) üzenetére


schawo
titán

+1

Én megtartanám, mert szoktak hasznos dolgok lenni.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.