Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) -secret- válasza Oliverda (#748) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S szerinted hány ember hagyná bekapcsolva? :))

(#752) Chaser válasza Depression (#745) üzenetére


Chaser
titán

Pedig jó ám az, a postán is előreengednek már...nah jó, lehet nem ezért:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#753) DigitXT válasza sutszi (#749) üzenetére


DigitXT
félisten

"Hasitasi nem kér kódot.":DDD

(#754) Racecam válasza Oliverda (#748) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az illetékesek már rajta vannak az ügyön, mások is felvetették. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#755) SUPREME7 válasza sutszi (#749) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hasitasi nem kér kódot :D (meg nem von le a lóvéból mindenféle jutalékot, havidíjat, stb. Én megértem azokat akik max évente 1-2 alkalommal használják a netes fizetést, és nem bankszámlára megy a pénzük. Nekik tökfelesleges minden ilyesmi.)

(#756) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A sikeres tranzakció után azonnal működik minden, a sikertelenekre írja, hogy folyamatban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#757) vicces válasza koxx (#739) üzenetére


vicces
addikt

igen volt. még az első nagy szerelemem idején. aztán ő lelépett én meg elkezdtem jó nagy hülyességeket irkálni a blogba és pár hónap múlva inkább töröltettem ;]

.....

a paypal feláron átsiklott a figyelmem. :B ezek szerint benne vagyok az első kivételes körben :R

[ Szerkesztve ]

:)

(#758) FollowTheORI válasza sutszi (#749) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azok gyerekek vagy digitális analfabéták... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#759) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

No, vettem. Mondjuk kevésbé azért, mert annyira szükségem lenne a kínált extrákra (reklám sem igazán zavar, jó Oliverda ötlete), inkább azért, mert 13 év után jó érzés visszaadni valamit. Ugyanezért vesz az ember a HA-n is prémiumot, nem az előnyökért.
Mindjárt három észrevételem is lenne:
- Egy féléves (esetleg negyedéves) előfizetés jó opció lenne. Könnyebben emészthető az összeg.
- Bankkártyás fizetést indítottam, aztán meggondoltam magam, és PayPal-re váltottam. A Bankkártyás vásárlás nyitva maradt (folyamatban).
- Sikeres PayPal fizetés után csak a két vissza linkre lehet kattintani, ami viszont visszaküld a PayPal-re. Szerencsére az figyelmeztet, hogy már fizetve, de inkább egy tovább gomb kellene oda.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#760) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Kb én is.. El sem olvastam rendesen és mentem prémium tagságra.. Leginkább olvasni szoktam.. Van pár ember akit érdemes "meghallgatni"..

(#761) bulikavagyok válasza -secret- (#751) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Például én. Nekem hiányoznak a reklámok, nélkülük "szürkébb" lett az oldal! :D ..de tegnap este már kitárgyaltuk.

[ Szerkesztve ]

(#762) vicces válasza Parci (#740) üzenetére


vicces
addikt

de azért egy kicsit mégiscsak:

"..Nem utolsó sorban pedig a privát üzenetek a fórumról történt kitiltás ideje alatt is elérhetőek!.."

ez a mondat nem a bannont felhasználókra vonatkozik tagság esetén? ;]

:)

(#763) Elrood


Elrood
őstag

Szintén előfizetve.

Nem a plusz funkciókért, hanem az itt töltött közel 5000 napot gondoltam meghálálom :).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#764) Locutus


Locutus
veterán

A premium rendszer híreiről, újdonságairól majd itt értesülünk, vagy külön valahogy?

Csak hogy feltétlenül kell e ezt a topikot még követni..

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#765) Parci válasza Locutus (#764) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lesz körprivát prémium tagoknak

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#766) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Egy kicsit erre hasonlit par ember, holott ez egy nagy donate gomb de mégis ugy fogják fel, mintha hátrányba kerülnének... köszi a lehetőséget pH!. :R

mod: azert felhoznam a javaslataimat illetve hozzatennem hogy a hsz rejtés csak egyoldalu legyen ha a masiknak nincs bónusz opciója.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#767) #79335424 válasza Viktor0610 (#707) üzenetére


#79335424
törölt tag

Engem renitensnek tartasz? Egyébként jó, hogy itt vagy, mert Te pontosan tudod, hogy miről van szó.

(#768) Jim Tonic válasza Parci (#765) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jó ötlet!

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#769) Parci válasza Arolotifar (#742) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ó jajj :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#770) Arolotifar válasza Parci (#769) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nem gond, nem fogok belehalni abba a párszáz Ft-ba :B
Nekem ennyit megért a támogatás :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#771) somogyib válasza Kalandor (#151) üzenetére


somogyib
őstag

Ez az "előfizetői arcképcsokor" dolog érdekelne. Hogyan fog megvalósulni?

A fel nem használt avatarok közül lehet majd az előfizetőknek választani (és a többieknek nem), vagy az arcképgyárosok direkt ezen projekt keretében gyártanak majd le avatarokat?

Gondolom lecserélt semmiképpen sem kerülhet majd szóba.

De az ötlet tetszik. :K

-------------------------

Más:

Ha meg lesz jelölve, hogy ki prémium tag, akkor mindenki utánaszámolhat, hogy mennyi bevétel keletkezett a PH!-nál a prémium tagsággal kapcsolatban. ;] :D

(#772) Parci válasza Arolotifar (#770) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:R oké, de a bug az rossz, hibátlanul kell működnie mindentől függetlenül

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#773) Racecam válasza somogyib (#771) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Még kidolgozás alatt, de kb. így. :K

Nem számolhat, mert választható lesz a jelölés. :P

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#774) benedekco


benedekco
addikt

Jó a kezdeményezés. Remélem sokáig maradtok még!
Majd egy hónap múlva jöhetne egy bejegyzés arról is mennyire volt sikeres az akció, hányan fizettek elő.
Illetve szerintem is maradhatna alapból a reklámos felület és ha valaki élni akar vele akkor kikapcsolhatja.
Köszönöm a lehetőséget! :R

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#775) schawo válasza .mf (#16) üzenetére


schawo
titán

ez nyert, ilyet akarok :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#776) Oliverda válasza -secret- (#751) üzenetére


Oliverda
félisten

A hozzászólások alapján lennének néhányan.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#777) petipetya válasza Kalandor (#151) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azért az egyedi megmarad, igaz? Mert anno hülyét kaptam attól, ha valaki ugyanazt használta, amit én.

"nincs rá lezsóidő"

(#778) Kalandor válasza petipetya (#777) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Persze, lesz bárki által választható arcképcsokor, lesz csak előfizetőknek választható arcképcsokor, és lesz az egyedi arckép.

(#779) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Kész is, kifizetve. Én igazából már az oldal támogatására is simán adnék ennyit évente. Szeretem, jó hely :) :R

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#780) total90


total90
veterán

Nekem most a 4000 forint PayPallal DE-bol 13,22€-ra jott ki. Egyebkent PayPallal valo fizetes miert 400 forinttal dragabb?

Masik kerdes, mielott lejar a premium tagsag, lesz valami ertesites, hogy "x napod van hatra"?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#781) koxx válasza petipetya (#777) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mindenképp, továbbra is él a szabály, hogy ha a karakter foglalt akkor más nem kérheti. Az arcképcsokorba sem kerülhet be olyan amihez hasonlót már használ vki

(#782) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem mint a fesztiváljegyeknél, itt is lehetne ilyen Prohardver-nCore kombinált prémium előfizetés. ;]

(#783) Synthwave válasza Graphics (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

2009-es reggel ne csodálkozz.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#784) radi8tor válasza total90 (#780) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért, mert PayPal jutalékot számít fel minden kereskedelmi tranzakció után.
The standard rate for receiving payments for goods and services is 3.4% + 90 HUF.

⭐ Stella

(#785) sg22


sg22
senior tag

engem nem erdekelnek ezek a premium tagsagos elonyok, csak tamogatni szeretnem a munkatokat :K
ha mar naponta 2 naponta eltoltok itt parpercet fel orat orat, nekem az meg er havi 300 forintot. :R

what should I do about this?!

(#786) Cathfaern válasza Ispy (#681) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Valahol egyetértek, a támogatás egyelőre jobb szó lett volna. Hosszú távon persze ha elég feature bekerül, akkor meg lehet az lett volna fura. Illetve a támogatásnak van valahol pejoratív értelme is, amit én is szerettem volna elkerülni, ha én választom a nevet :)

Másik oldalról tényleg nem teljesen egyértelmű a feature pozícionálása. A "prémium" név arra utalna, hogy itt különleges funkciókat, esetleg exkluzív tartalmakat érhet el az ember. Viszont a tényleges funkciók igazából a fórumos hc usereknek hasznos csak. Aki inkább csak cikkeket olvas, és/vagy csak nézelődni jár fórumba azt csak a reklámmentesség érintheti, de én is úgy vagyok vele (és szerintem még sokan mások is), hogy annyira nem zavar az a reklám. Asztali gép / tablet nem érzi meg letöltési sebességben, mobilon meg nem ez a fő ok ami miatt lassabban tölt be egy oldal. Megmondom őszintén annak ellenére hogy napi több kommentet is írok a fórumba, illetve rendszeresen olvasom gyakorlatilag mindegyik oldalt, egyik feature-re se éreztem azt, hogy igen, nekem emiatt megérné előfizetni. Ami nem lenne baj, ha a támogatás rész lenne hangsúlyozva (értsd: lehet támogatni az oldalt, és cserébe még kapsz is valamit), de a prémium név miatt nekem olyan érzésem van, hogy én itt valami funkcióért, tartalomért fizetek.
Illetve számomra továbbra is furcsa, hogy a prémium kitiltott userek plusz dolgokat kapnak. Oké, a privát olvasás nem egy világrengető dolog, de akkor is arról beszélünk, hogy térdepelj a kukoricára a sarokba, de ha támogatsz minket, akkor kukorica helyett kapsz egy párnát. És tudom hogy aprózás miatt fontos ez, és a sértetlen félnek is hasznos (ugye valaki ártatlanul veszíthet egy üzletet amiatt, mert kitoltották aprótól független dolog miatt azt akivel üzletelt, és még nem cseréltek elérhetőséget), de ilyen alapon legyen alap feature. Mégegyszer: nem a konkrét plusz joggal van itt bajom, hanem az elvvel.

Ettől függetlenül mindenképp jó kezdeményezés, ismerve az online (és offline) média jelenlegi helyzetét mindenképp el kell indulnia mindenkinek ezen az úton, és indulásnak jó. De én szívesen látnék tényleg prémium tartalmakat is cserébe, vagy legalább olyanokat, amik nem csak azoknak jók akik nagyon sokat írnak napi szinten a fórumra, vagy speciális dolgokat használnak (pl. szerintem én mióta létezik a képfeltöltés, összesen ha 10 képet feltöltöttem). Persze tudom, hogy ezt könnyebb kijelenteni, mint kitalálni ilyen dolgokat és megvalósítani.

(#787) radi8tor válasza #79335424 (#767) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egy törölt hozzászólásra válaszoltál, így a válaszod is feleslegesen lógott volna a topikban.
Ez a bevett szokás ilyenkor.

De ahogyan koxx mondta, az ilyen kérdésekkel ez a topik vár.

⭐ Stella

(#788) Chaser válasza total90 (#780) üzenetére


Chaser
titán

Ha bayen/webshopból veszel valamit általában nem változik az ár, be van építve a pp jutaléka. De van ahol pp-s vásárlás drágább, ott nincs beépítve az árba. Ha te küldesz zsetont valakinek, pl 20$-t az sem 20$-ba fog kerülni. Ebből visszaszámolva ebayen pl bayes+pp jutalék nélkül 10-12%-kal olcsóbbak lennének az árak.

szerk: jah látom már mondták

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#789) Cathfaern válasza Racecam (#773) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De az kiszámítható lesz, hogy minimum mennyi jön be belőle ;]
Üdv amúgy újra itt, hiányoztál :)

(#790) FollowTheORI válasza -secret- (#751) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát ez attól függ mennyire zavaró... ha nem túl zavaró, ahogy eddig is általában volt, 1-2 kivételtől eltekinve, akkor maradhat szerintem is a reklám... főleg ha ez is pénzt hoz az oldalnak (a kikapcsolt meg gondolom nem).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#791) #79335424 válasza radi8tor (#787) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hsz. -ileg nem voltam érintett. A téma érdekelt, olvasgattam a tapasztalatokat, majd minden különösebb esemény és figyelmeztetés nélkül, egyszer csak az egész vonal eltűnt. Mint láthatod, nem csak én találtam furának a történteket. Sztem ilyenkor jó lenne, ha az illetékes odaírná, hogy milyen fórumszabályba ütközés miatt szankcionált.

[ Szerkesztve ]

(#792) Zaji


Zaji
őstag

Ez a kedvenc lapcsaládom ennyit megérdemel a "csapat".
Régebben újságokra jóval többet kiadtam és kevesebbet kaptam a pénzemért.

(#793) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Tegnap amint megláttam a lehetőséget, azonnal kesseltem. Örülök hogy végre támogatni lehet az oldalt, és ha a reklámok nem feltétlenül, akkor remélem ez a modell minimum hosszú évtizedekig elősegíti a lapcsalád problémamentes működését!

Ha a reklámokat majd visszakapcsolom, de sosem kattintok rájuk, nem veszek általuk semmit, attól függetlenül az jó a ph-nak? Vagy ha "reklámvakságom" van inkább ne is kapcsoljam vissza? :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#794) #41133696 válasza somogyib (#771) üzenetére


#41133696
törölt tag

"Más:

Ha meg lesz jelölve, hogy ki prémium tag, akkor mindenki utánaszámolhat, hogy mennyi bevétel keletkezett a PH!-nál a prémium tagsággal kapcsolatban. "

Egyszerűbb ha megnézed pl optenen évről, évre, hogy mennyi az annyi.

(#795) Parci válasza Cathfaern (#786) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nézd, lehet szőrszálhasogatni az elnevezést, de ha elolvasod a cikket, amit írtunk, ott le van írva, hogy mi ez. van két bekezdés a reklámpiacról, donate-ről és egyebekről is.

semmi gond, ha valaki nem veszi igénybe, de nemá' ezzel az elnevezéses indokkal :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#796) Geller72


Geller72
veterán

Ha jól látom, már most lehet hosszabbítani 2018-ig..:D. És ott is az első 300 300-ért lesz bent.(?). ;]

(#797) Synthwave válasza Parci (#57) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Postai csekken befizetés esetleg? Akkor még gondolkodnék a dolgon, de így, hogy se credit / debit / anyámkínja kárd, se PayPal, mindenképpen bukó a történet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#798) Chaser válasza Synthwave (#797) üzenetére


Chaser
titán

kártya és pp van, postai csekk is feláras amúgy
amit én bedobnék egy sima utalás, az is lehet feláras ha valaki olyan csomagban van, de nekem pl egyszerűbb lenne

bb0t azért akarsz előfizetni, hogy mások lássák, vagy támogatni akarod az oldalt?:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#799) bb0t


bb0t
senior tag

Jó lenne valami kis jelzés amiből látszik, hogy előfizettél, mint ncore-on a szív. Nekem ezek a privilégiumok nem annyira vonzóak. :U

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#800) tikshow


tikshow
addikt

A reklámokat valamilyen úton módon vissza tudom kapcsolni? Néha vannak jó akciók megjelentetve, amik érdekelnek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.