Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

azért arra kiváncsi leszek hogy a tiltás miatti pénz nem visszafizetésnek,mennyire lesz viszatartó ereje a szabálytalanságok miatt.

mert ha valaki pl 1 hónap után tiltva lesz,az duplán bukik.

(#652) -secret- válasza aprokaroka87 (#651) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah, de arról nem a fórum tehet ha valakit tiltatnak. :)

(#653) aprokaroka87 válasza -secret- (#652) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

persze,de majd jobban meg gondolja hogy neki megéri-e a szabályok többszöri áthágása.

(#654) Z10N


Z10N
veterán

DLC mikorra varhato? :DDD

Inkabb azt kellene megoldani , amit mar Parci-nak is taglalatam az evek alatt. Csak egy par pelda:

-50-s limit a kedvenceken :U illetve dinamikus torles/hozzaadas
-osszes hozzaszolas visszakeresese (tobb evre visszamenoleg)
-hozzaszolasi thread topologia-fontos hozzaszolasok flag-gelese
-forum/hvapro figyelmeztetett felhasznlok megjelolese piktogrammal
-stb.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#655) Sirandrish válasza aprokaroka87 (#653) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aki azért nem mer elő fizetni mert hogy "mi van ha bannolnak? " ,az talán jobb is ja nem fizet elő.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#656) Andris05 válasza Parci (#57) üzenetére


Andris05
tag

Akkor használjatok mondjuk negyedéves befizetési díjat, vagy amennyi még belefér. Nem értem, mi ezzel a problémátok. A virtuális világban ez egy bevett fizetési forma. Sokan csak így tudnának (hajlandóak) fizetni, azok most sehogy sem fognak...

(#657) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Vettem egy évet :) ez a minimum ami jár neketek, akik munkája miatt nap mint nap ennek a fórumnak lehetek a tagja

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#658) Z10N válasza Z10N (#654) üzenetére


Z10N
veterán

Ui: Azt eszrevettem hogy a kedvencek kezelese mashogy tortenik a hvapron, ezt a forum is atvehetne.

Amit meg hianyolok a torolt hozzaszolasok megtekintese. Amikor valaki keson kapcsolodik be nem latni az elozmenyeket. Meg eleg hulyen nez ki, amikor a hivatkozo permalinken mar nincs semmi. Legalabb lenne egy megjegyzes, hogy milyen szabalyt szegett meg az adott felhasznalo/tartalom es az admin neve, modositas ideje.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#659) Kasya


Kasya
nagyúr

Lehetne a jovoben egy otletfelvetesem, miszerint lehessen rejteni egyes tagok hirdeteseit is apron. Egyes cegek annyi "szemettel" nyomjak tele, ami engem hidegen hagy, hogy csak inkabb zavaro.

(#660) SUPREME7 válasza Kasya (#659) üzenetére


SUPREME7
őstag

Egyelőre még az se tisztázott, (legalábbis választ nem kaptam) hogy a HA a lapcsalád része-e, mert nálam a HA-n még megvannak a google hirdetések :U

(#661) Tegla80


Tegla80
addikt

Az elkepzeles jo(reklammentesseg),a kivitelezes mar viszont nem tetszik....ez innetol mar biznisz es nem a felhasznalokrol szol,hanem a penzrol.
Szoval En spec sok oldalt tamogattam mar,h legyen,de ezen szamokat latva a ph-t nem fogom. (Nelkulem is pluszban lesz a dolog ;))

Sony® & PlayStation®

(#662) Armahun válasza Andris05 (#656) üzenetére


Armahun
addikt

Közel a fele összeget elvinné a szolgáltató.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#663) Zanik válasza #81562624 (#645) üzenetére


Zanik
addikt

Aki így fogja fel, az meg is érdemli hogy utálja a többi fórumozó érte. Nekem egyelőre pl. semelyik prémium szolgáltatásra nincs igazán szükségem, mégis előfizettem. Miért? Mert évi szaros 3600-6000 forintot kb. A semmiért cserébe is odaadnék a kedvenc weboldalamnak!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#664) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem nincs bankkártyám így maradok nem prémium tag... de igazából én, már így is PRÉMIUM-nak érzem magam. ;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#665) fornettisuti


fornettisuti
veterán

minden izeben hasznos dolgok, orulok

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#666) Ispy válasza Tegla80 (#661) üzenetére


Ispy
veterán

Miért, szerinted a ph egy nonprofit szervezet? :U

Egyébként meg minden a pénzről szól, mert minden pénzbe kerül...

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#667) domerator


domerator
veterán

Paypallel siman ment a befizetes, oldal tamogatva, csak igy tovabb. Tenyleg reklammentes lett, csak le ne maradjunk emiatt valamifele reklamnak latszo jo promociorol vagy esemenyrol. Neha bele lehetne kukkantani a reklamokba?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#668) Lauda válasza szabogabor10 (#636) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem sem latszodik. Ebbol amugy meg lehet kavarc, ha masnak is szerkeszt bele hszt az user, igy azt sem latni.

(#661) Tegla80A kenyerert se fizess, mert az is biznisz, a peknek.

[ Szerkesztve ]

(#669) genndy válasza domerator (#667) üzenetére


genndy
addikt

Ha akarod majd bele lehet, olvasd el a GYIKet.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#670) Drenadar válasza petipetya (#493) üzenetére


Drenadar
veterán

A legtöbb boltban a POS/bank terminálon is vagy az van ráírva, hogy OTP, vagy pár esetben hogy Erste :D az nem zavaró? nem szokta senki mondani a pénztárosnak hogy de nekem nem OTP-s kártyám van? :D

(#671) sagit


sagit
addikt

Elofizetve:))

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#672) Sanya


Sanya
nagyúr

Kedves pH!

Elgondolkodtam, de ezek a prémiumok semmik ahhoz képest, amit lehetne itt csinálni.

Reklámmentesség: Sajnos annyira sok a reklámotok, ami persze a sávszélességet is viszik, főleg mobilos oldalon, hogy már rég kitiltottam az összeset.
Nem teszt formájában reklámoztok, ami ugye könnyebben emészthető, hanem naaagy GIF/flash társaiban, ami nagyon idegesítő tud lenni. Tény, hogy blog formájában pl: A*** blog, de ezekhez nem lehet hozzászólni, semmi prohardveres promóciót nem ad senki, stb és kb elvesznek a többi írás között.

15 perc szerkesztési idő:
A legtöbb embernek ismeretlen gomb a szerkesztés és 20 secenként képes önteni a marhaságot.
Egy multiquote gomb/rendszernek jobban örülnék.

nagyobb feltölthető képméret: Na bumm, van egy synology-m, megoldom onnan.

szerkeszthető privát üzenet, míg el nem olvassa az illető:
Na bumm.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#673) zseko válasza #81562624 (#645) üzenetére


zseko
veterán

Amíg a realitásnál maradnak és nem mennek át a prémium tagsághoz kapott előnyök extrém nagy túlzásba, én inkább támogatásnak tekintem, amihez jár pár bónusz.

HR24.hu

(#674) Lauda válasza Sanya (#672) üzenetére


Lauda
félisten

Már csak azért is, mert jól látszik, hogy amilyen ütemben falja fel az online reklámpiacot a Google és a Facebook, pár év múlva egy-egy nagyobb oldal vagy az ehhez hasonló funkciókból él meg, vagy sehogy

Tamogathatod azert is az oldalt, hogy ne szunjon meg idovel. :)

(#675) Reaper


Reaper
őstag

Évek óta a reggeli kávémat itt töltöm, ennyi belefér! Legjobbakat :)

(#676) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nem tudok bankkártyával fizetni. Mindig hibát dob.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#677) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Nesze semmi fogd meg jól! A lényegen nem változtatnak, a sok pitbullt nem akarom látni...

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#678) -Skylake- válasza aprokaroka87 (#653) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ez olyan mintha a bankba azt mondanad mikor hitelt veszel fel , hogy oke te fizeted , de ha kirugnak a munkahelyedrol , akkor meg nem. Nem is ertem , hogy hogy lehet egyaltalan kerdes ez a dolog. Ha fizettel es kitiltottak akkor ennyi , elbsztad. A vilagon nincs ilyen.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#679) petipetya válasza Plazmacucci (#676) üzenetére


petipetya
nagyúr

Van rajta pénz? :)

"nincs rá lezsóidő"

(#680) #51736960


#51736960
törölt tag

Nem tudom... én imádok mindent fikázni, de ebben prémium rendszerben nem találok kivetnivalót, szerintem teljesen rendben van. (Bár valószínűleg nem fogom igénybe venni.)

(#681) Ispy válasza maggi1886076 (#677) üzenetére


Ispy
veterán

:F

Úgy látom sokaknak nem jött át a dolog és leakadtak a prémium szónál, ami ebben az esetben tényleg zavaró, inkább hívnám támogatónak, amiért cserébe pár kényelmi funkció jár.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#682) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Először a masterpassos kérdőív körüli bénázás (megjegyzem 22. -e van és se értesítés, se kártya, se egy hely ahol érdeklődhetek), most ez. Az a szomorú, hogy van még hova süllyedni.... Cél a gödör alja! :(

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#683) koxx válasza maggi1886076 (#677) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mi is a problémád?

(#684) maggi1886076 válasza koxx (#683) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ááá hagyjuk, mert megint kitiltasz ok nélkül...
Semmi probléma

(#685) koxx:Ebben igazad van, hogy off, azért írtam, hogy hagyjuk :)) Ha lenne értelme ennek, akkor a hozzászólásod nem látnám ;]

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#685) koxx válasza maggi1886076 (#684) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Megint? :) Ok nélkül nem lettél kitiltva egyszer sem. De ez már nagyon off.

(#686) e=mc²


e=mc²
őstag

Paypalrol tortent sikeres vasarlas utan ide iranyitott vissza a link.

Ambulimax Provider

(#687) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ahoz képest hogy sikertelen tranzakciót írt az otp fizetés után most kétszer is folyamatban van. Pedig azt írta higy tranzakció sikertelen, ellenőrizze az adatait. Bem csoda hogy megpróbáltam még egyszer... Amúgy az egyik 4e a masik 3,6e... Most két évre be leszek fizetve, vagy ez a tanulópénz? 😄

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#688) kraftxld válasza Vangelis (#664) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Paypal-ra lehet fizetni penzt onnan meg elofizetni :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#689) twollah1976


twollah1976
őstag

Nem lehet valami normális banki felületen keresztül fizetni?

Valahogy kezdem kapisgálni, hogy nincs Simple akármim és a Paypal-nál ez fogad "You have entered an invalid number or partial credit card or debit card number. Please check your entry and try again."
Annyira invalid, hogy pár napja vásároltam vele a neten.

Kezdem azt gondolni, hogy ez az egész valami alkalmassági teszt, hogy csak az értelmesebb PH felhasználók legyenek prémium tagok.

Végül is nem erőszak a prémium tagsági, adblock használata meg nem valami ördöngős dolog.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#690) Viktor0610 válasza twollah1976 (#689) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

AzEgyetlen1:
A Simple a sima bankkártyás tranzakciók helye, csak az elnevezés rossz. ;)

Plazmacucci:
Topikösszefoglaló. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#691) kraftxld válasza sutszi (#649) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Dehogy, az tul uj, nehany nev meg agyagtablan volt Hammurabi oszlopa mellett :DDD

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#692) #79335424 válasza Z10N (#658) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy érdekes kérdés. Volt már olyan, hogy egy topikba illő, teljesen szakmai beszélgetést töröltek. Nem tudtam, hogy miért, de nem adtam fel. Rákérdeztem a topikban, de nem volt válasz. Rákérdeztem a topikgazdánál privátban, de Ő sem tudta az okát. Ha nem tudhatjuk a törlés okát, akkor bármikor, bármennyiszer beleszaladhatunk. Sőt, azt is feltételezhetjük, hogy az a szabálytalan, amit a moderációs jogokkal rendelkezők szabálytalannak tartanak. Emiatt nem kértem egyedi avatart sem. Ha ez ilyen adom-elveszem alapon megy, akkor nincs rá igényem. Sőt, igazából a "félisten" titulusra sincs. Nem az oldal miatt vagyok itt, hanem a többi felhasználó miatt és nem érdekel, hogy az illető "újonc", vagy "Jómunkásember". Találkoztam már itt olyan újonccal, aki máshol "köztiszteletnek" örvendő topikgazda.

[ Szerkesztve ]

(#693) Viktor0610 válasza #79335424 (#692) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kicsit túlgondoljátok...
Soha nem volt olyan hozzászólásom (pedig van pár), amit törölni, moderálni kellett, soha nem voltam kitiltva.
Nincs önkényuralom, de nem is működik demokrácia.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#694) #72042496 válasza #79335424 (#692) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azzal, hogy értelmes mondatokban, helyesen írsz a fórumra, úgyis jobban kitűnsz, mint egy egyedi avatarral. ;] :)

(#695) koxx válasza #79335424 (#692) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezért van a jogos mod, nem az adott topikban kell kérdezgetni, nem arra való. Arcképet csak kivételes esetben veszünk el, olyanoktól akiknek már nagyon sokadik kitiltásuk (5-7 nap/1-2 hónap) és/vagy warnjuk van. Ráadásul nem egy moderátor dönti el, hanem közösen. Szóval emiatt nem kérni...

(#696) jozefgucci1 válasza Ispy (#681) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Ezt én is így gondolom .
Már csak azért is , mert egy átlag PH-s felhasználónak ezek az extra kiváltságok semmit nem jelentenek , de ezt lentebb többen leírták már. Legyen támogatás és akkor jobb szájízzel ad a közösség vagy amolyan Csonticarosan maradjon ez a burkolt kell a pénz aggyatok ( utóbbi szándékosan helytelen ) , dolog !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#697) maggi1886076 válasza #79335424 (#692) üzenetére


maggi1886076
addikt

+1
Egyetértünk. Naponta többször sok helyen megtörténik. Kitiltanak különvélemény miatt is! Ha még oda nem illőt sem írok, akkor is!

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#699) Lauda válasza #79335424 (#692) üzenetére


Lauda
félisten

Azert torolnek hozzaszolast, mert az nem felel meg az alapelveknek (nagyon kis szazalekban az eljaro tiszt :DDD elkepzeleseinek). Ha kesobb is meg lehetne tekinteni, akkor semmi ertelme nem lenne a torlesuknek es az egesz erre vonatkozo szabalyreszletet meg is lehetne szuntetni.

(#698) AzEgyetlen1 Ha azt irja folyamatban, akkor miert ugrasz neki megint? Nem ertem. Nekem is es masnak is ezt irta, max par oran belul aktiv lesz.

[ Szerkesztve ]

(#700) #79335424 válasza Viktor0610 (#693) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vagyis, áll a feltevésem a törlésjog gyakorlásáról. Csak azt nem értem, hogy amikor ezt nemrég megírtam az Android alkalmazások topikban, akkor azt miért törölték, ha igaz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.