Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Parci válasza #20749568 (#95) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mert ez egy egységes fizetési modul (ami még mindig nem 100%-os, éljenek a programozók). lehet, hogy csinálunk majd negyedéves fizetést sms-sel, egyelőre viszont így kell maradjon

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#102) Geller72 válasza Parci (#86) üzenetére


Geller72
veterán

Én ezt látom, de CSAK a simple-s fizetést okéztam le. Meg is történt, a reklámok mégis itt vannak még. A pénzt is levonta.

(#103) atee


atee
őstag

Kifizetve. Ennyi támogatás simán belefér egy olyan aldalnak ami egyedüliként 10+ éve mindig a kedvencek között van :)

Paypal le is vonta. Reklám még mindig van! Nem mintha pont ezért fizettem volna be, de valamivel jó lenne visszaigazolást kapni, hogy igen a pénz jó helyre ment tőlem!

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#104) randras válasza Bjørgersson (#66) üzenetére


randras
veterán

Valahogy ebből a szemszögből tudom a legjobban megmagyarázni miért is nem fizetek most elő... fórumozni pl. egyre kevesebbet fórumozok, de azt is mobilról, ami hát... Apple-simplified, a privátos funkciókörből meg pár dolog azért hiányzik nekem ami nem baj ha nem része az alap funkcionalitásnak, de prémiumra egyelőre nem fizetek elő úgy, hogy még annak sem része. :(

Parci: Akkor azonnal. :K

Strezi: Hasonlóért mentem pár óra legutóbb szünetre...

[ Szerkesztve ]

(#105) lacy86


lacy86
addikt

Támogatás elkuldve!

Meg ha nem is hasznalom ki az osszes "funkciot" ennyit szerintem megerdemel a PH! csalad! :R

(#106) Graphics válasza Geller72 (#102) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért fizettél ennyiszer? :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#107) Sirandrish válasza Geller72 (#102) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én csak 1 évet vettem ugyan de nálam is ez a helyzet. Már mailt is kaptam a "Simple"től, de ennyi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108) cyberkind


cyberkind
félisten

Esetleg az egyéni fizetős avatar cseréből lesz valami később? :)

Paranormal Cocktivity

(#109) Parci válasza Sirandrish (#90) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

attól függ, hogy a szolgáltatók mennyit ülnek rajta, de akár órák is lehetnek. sajnos nem gyors, jellemzően, szóval türelem. elvesztett előfizu pedig nem lesz, ha kell, lezso egyenként kézzel javít minden bugot mindenkinél.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#110) radi8tor válasza Graphics (#106) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mert megteheti. ;]

Köszönjük a támogatást! :C

⭐ Stella

(#111) MiklosSaS válasza Geller72 (#102) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

3X fizettel? Vagy startbol 3 evre ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#112) Lauda válasza Graphics (#106) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem a moderatori funkciot akarta megvenni. ;]

(#113) air


air
nagyúr

Akár többet is hajlandó lennék fizetni, ha normális funkcionalitást és korrektebb moderálást kapnánk.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#114) LamerGyuri válasza Geller72 (#102) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

3x is fizettél? Nagy rajongója vagy az oldalnak :)

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#115) beteg


beteg
őstag

Kifizettem, mert ennyivel szívesen támogatom az oldalt.
Csak egy zavar: "fórumról történt kitiltás ideje alatt is elérhetőek" Ez nagyon nem illik a többi előny közé!
Amúgy Hajrá PH!

Csak futni kell!

(#116) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Borzasztóan sajnálom h utalni nem lehet, így nem tudok előfizetni :( Legalább az sms fizetés működne mert az még szintén járható lenne.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#117) Graphics válasza radi8tor (#110) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szívesen, igaz én nem a kezdetek óta, de aktívan itt vagyok :D

Viszont most lelépek pár órára, remélem kibírjátok ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#118) Sirandrish válasza Parci (#109) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rendben, akkor várok! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#119) dobragab válasza Geller72 (#102) üzenetére


dobragab
addikt

Nálam is kétszer van, de csak egyet vont le. Amelyik tranzakciót "megszakítottam", az is megjelenik a listában.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#120) Arolotifar válasza Graphics (#106) üzenetére


Arolotifar
őstag

Letudott előre 3 évet, hosszútávra tervez :D

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#121) Parci válasza Geller72 (#102) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

itt mi történt? hányszor fizettél? homokórázott hosszan a böngésző és többször küldött el valamit, vagy mi?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#122) Proxy2


Proxy2
aktív tag

Kicsit skizofrén állapot van.
Prohardver Prémium tagságot vettem, de a hardverapro.hu csapatától kaptam e-mailt.
PayPal-al fizettem a közösségért, elvben 4000-et, de 3600-at kért.

Mi is van akkor most?

Proxy5

(#123) Chosen válasza Parci (#65) üzenetére


Chosen
addikt

Köszönöm a tisztázást. :R

(#124) 8th


8th
addikt

Szimpatikus újítás. Elgondolkodom rajta. :K

(#125) lacy86 válasza Geller72 (#102) üzenetére


lacy86
addikt

Ugy gondolod hosszutavon jol fog mukodni ez?! ;]

(#126) Viktor0610 válasza Proxy2 (#122) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

400-zal beljebb vagy. :D ;]

Samsung Galaxy A54

(#128) DrTechnoid válasza Sirandrish (#72) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én is , de azt írja hogy a folyamatban, pedig a paypal-emről lenyalta a lóvét :D
A paypal titeket is a Hardverapróra irányított vissza?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#129) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Jó ötlet, de az ára akkor lenne jó ha így maradna, 4k-ig. 6k az sok egy évre. Ez olyan mint a WOT-nál a prémium fiók? :D

(#130) Geller72 válasza Parci (#121) üzenetére


Geller72
veterán

Nem. Ilyen fos a rendszer(etek)(ük). Ha húszszor csináltam volna meg, és megszakítom, akkor is ezt írja. Ahogy írtam is, CSAK (ott is kiemeltem) egyszer fizettem. De valamiért kismilliószor kilistázza. A Simpletől megjött a validate mail, de kb ennyi történt. Meg ugye az elején le is vonta. :U

(Update): Szal megjöttek a fizetéses mailok, simplétől is, de továbbra is reklámokkal tele minden és továbbra is ott van a nevem alatt, hogy felajánlja a prémium tagságot. Pedig ugye, az már megvan.

[ Szerkesztve ]

(#131) koxx válasza beteg (#115) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mire gondolsz? A prémium tagsággal rendelkező userre is ugyanúgy vonatkoznak az alapelvek.

(#132) JoeYi


JoeYi
őstag

ez így nem túl szexi ajánlat. Ami sokakat bevonzana:
- pl teszteket elolvashatnák x órával a megjelenés előtt
- fél évente "Sörözz a szerkesztőkkel" event
- repi ajándékokat sorsolnátok köztük

ilyesmi

(#133) Sirandrish válasza DrTechnoid (#128) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem is folyamatban van szóval várunk :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#134) Lauda válasza beteg (#115) üzenetére


Lauda
félisten

A premium tagoknak probalnak kedveskedni vele, ha mar egyszer kilote magat valaki a forumrol, privat formajaban meg tud csevegni a tagokkal. Gondolom ez csak az idoszakos kitiltas alatt elerheto, veglegesnel annyi.

[ Szerkesztve ]

(#135) Parci válasza twollah1976 (#127) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

senkit sem szivathat meg bug, szolgáltató, ilyesmi, ha valakitől ténylegesen többször lesz vonva valami, megtérítjük kézzel, egyenként, biztosan :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#136) helkis


helkis
addikt

tök jó ötlet, tőlem ment egy éves támogatás! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#137) föccer válasza Proxy2 (#122) üzenetére


föccer
nagyúr

A HA-ba be van építve a mocro tranzakció. Gondolom azt használták a premium kezelésére is, nem írtak egy telejsen új modult.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#138) Parci válasza Geller72 (#130) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hányszor vonta le?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#139) atee válasza twollah1976 (#127) üzenetére


atee
őstag

Ennyiszer le is vonta? Mert nekem is kétszer van az, hogy fizetés folyamatban, de csak az egyiket fejeztem be és csak arról jött vissza igazolás, hogy befizetve.
Csak az első alkalommal még nem nyomtam rá a fizetés gombra és a rendszer itt a PH oldalon erzékeli, hogy folyamatban.

D-day 2002-01-04 01:54

(#140) Parci válasza föccer (#137) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így van

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#141) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Hát, ez még bugzik egy kicsit. Az első megszakított is megjelenik a listában

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#142) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Alapvetően az ötlet jó, viszont kissé zavaró, hogy olyan funkciókért kell fizetni, amit alapból is elvérna az ember, ezen felül roppant idegesítő, hogy alig lehet elérni a ph-t mert egyfolytában frissítik a motort.
Ha lenne külön egy premium rang annak örülnék, illetve éves helyett személy szerint jobban örülnék a havi előfizetésnek, még ha drágább is lenne.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#143) Geller72 válasza Parci (#138) üzenetére


Geller72
veterán

Bocs, ha nem írok az előzőhöz, még ha beleférne is, de már öt méterrel feljebb van...:D. Egyszer fizettem. Eddig legalábbis egy sms jött..:D. Reklámok még mindig vannak, és továbbra is ott a menüpont, hogy legyek prémium user..:D.

(#144) Bjørgersson válasza JoeYi (#132) üzenetére


Bjørgersson
félisten

- pl teszteket elolvashatnák x órával a megjelenés előtt

Annak aztán sok értelme lenne. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#145) alevan válasza Parci (#57) üzenetére


alevan
őstag

Akkor SMSben csak kisebb, pl. 3 hónapos csomagokat alakítsatok ki.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#146) koxx válasza Bjørgersson (#144) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezt én sem értem igazán :)

(#147) air válasza twollah1976 (#127) üzenetére


air
nagyúr

Ezek után már akkor sem mernék rákattintani, ha elfogadható lenne az ajánlat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#148) Sirandrish válasza takacsbotond (#142) üzenetére


Sirandrish
legenda

A rang ötlet nekem tetszik.
Az elérhetetlen ph-t viszont nem értem..minden nap feljövök és nagyon ritka mikor elérhetetlen. Most volt 2-3 nap hogy csak a logout volt elérhető, de amúgy nálam (kopkopÖ stabil

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#149) dobragab válasza air (#147) üzenetére


dobragab
addikt

Nekem is többször van ott, de csak egyszer vonta le.

(#148) Sirandrish

+1

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#150) Sirandrish válasza air (#147) üzenetére


Sirandrish
legenda

Havi 2 sör ára...kegyetlen drága :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.