Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Lord Dragon válasza hackeeeee (#221) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Thx! :R Hát ennyi üzenetet soha nem írtam.... úgyhogy ez nekem nem tűnt fel eddig az utóbbi 3-4 évben még. :R Köszi az infót minden esetre! :R

(#252) föccer válasza beg (#242) üzenetére


föccer
nagyúr

Jájj, csak vigyázz hogy ki kap a markába. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#253) Kasya válasza Strezi (#230) üzenetére


Kasya
nagyúr

Amit ugye nem hasznalsz az oldalon, es nem is hasznaltal, mert szabalyellenes...es most mar vegkepp zoldre teheted az oldal tartomanyain :D

Mas:
-Van tenylegesen elofizetoi szamlalo a korlatra, vagy csak inkabb olyan "siess, fizess elo" az ideiglenes akcio?Hulye kerdes, nem varok valaszt.
-Ha valakit kitiltanak, kap visszateritest, vagy atruhazhatja a megmaradt idot masra, esetleg atviheti uj regre (ami szinten nem lehetseges jelenleg)?
-Jar barmilyen moderatori enyhitessel a premium? A verpistikek miatt remelem, hogy nem.
- privát üzeneteid addig szerkesztheted, amíg a másik fél el nem olvassa Ez eddig is igy volt nem? Vagy valtozik ezentul?

Bar tudom messze van meg, de meghosszabitasra szinten terveztek majd akciot, hogy a "veteran premium" elofizetok tovabbra is orulhessenek?

[ Szerkesztve ]

(#254) bulikavagyok válasza Viktor0610 (#200) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én konkrétan csak ezért fizettem elő 10 perccel ezelőtt. Már többször javasoltam, h vezessék be ezt a funkciót..:D

[ Szerkesztve ]

(#256) Sirandrish válasza Parci (#250) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor gondolom én is kézzel leszek visszaigazolva !? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#257) TTomax válasza Kasya (#253) üzenetére


TTomax
nagyúr

A privát szerintem is igy volt eddig,amig nem olvasta szerkeszthetted.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#258) beg válasza föccer (#252) üzenetére


beg
veterán

Az én koromban már mindegy arra a 2,5 percre :D

Amúgy régen Siófok mellett a régi 7-es úton is hasonló volt a tarifa. Izé, a híradóban mondták.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#259) föccer válasza Kasya (#253) üzenetére


föccer
nagyúr

-Van tenylegesen elofizetoi szamlalo a korlatra, vagy csak inkabb olyan "siess, fizess elo" az ideiglenes akcio?

Nemrég írta parci, hogy kb a fele elkelt.

-Ha valakit kitiltanak, kap visszateritest, vagy atruhazhatja a megmaradt idot masra, esetleg atviheti uj regre (ami szinten nem lehetseges jelenleg)?

Nem valószínű, de olvasta az AFSZ-t a fene. :D

-Jar barmilyen moderatori enyhitessel a premium? A verpistikek miatt remelem, hogy nem.

Kizárt.

- privát üzeneteid addig szerkesztheted, amíg a másik fél el nem olvassa Ez eddig is igy volt nem? Vagy valtozik ezentul?

Nem így volt, időkorláthoz és olvasatlansághoz volt kötve. Premiummal csak olvasatlanság lesz a feltétel.

(#258) beg Ilyen fiatal vagy? Nekem akkor volt 2,5 perc, most már inkább az a baj, hogy előbb elalszom. :D

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#260) section9 válasza Kalandor (#172) üzenetére


section9
őstag

Király. Ennek örömére (bár a mostani funkciók nem érintenek) előfizettem, hogy ne csak a szám járjon. :)

(#261) TheMarci válasza Fitzgerald (#50) üzenetére


TheMarci
addikt

Sg-n sem volt alapból VIP tagság, valamikor 2004 környékén jelent meg, úgy emlékszem.

Do You Dream?

(#262) Parci válasza Kasya (#253) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

-Van tenylegesen elofizetoi szamlalo a korlatra, vagy csak inkabb olyan "siess, fizess elo" az ideiglenes akcio?

nincs korlát (csak a kedvezményes árnak van korlátja, utána normál áron megy)

-Ha valakit kitiltanak, kap visszateritest, vagy atruhazhatja a megmaradt idot masra, esetleg atviheti uj regre (ami szinten nem lehetseges jelenleg)?

ha végleg kitiltják, nem lesz visszatérítés. de előtte figyelmeztetni fogja a modi, hogy az előfizetés nem jogosítja fel arra, hogy ne tartsa be a közös szabályokat

-Jar barmilyen moderatori enyhitessel a premium? A verpistikek miatt remelem, hogy nem.

nem jár

- privát üzeneteid addig szerkesztheted, amíg a másik fél el nem olvassa Ez eddig is igy volt nem? Vagy valtozik ezentul?

csak magas jogú usereknél volt így tudtommal

Bar tudom messze van meg, de meghosszabitasra szinten terveztek majd akciot, hogy a "veteran premium" elofizetok tovabbra is orulhessenek?

egyelőre működjön jól az egész :DDD, aztán teljen el közel egy év, aztán meglátjuk

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#263) Just_Reboot válasza Lauda (#232) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ha már fizetek...

(#264) kakuk.tamas válasza beg (#258) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Évi 4000? :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#265) radi8tor válasza TTomax (#257) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pár percig volt így. Most már nincs időkorlát.

⭐ Stella

(#266) Parci válasza Sirandrish (#256) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen! :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#267) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Két kérdésem lenne: mikortól fog működni az ignorálás, illetve, h lehet a reklámokat visszakapcsolni? :)

(#268) Kasya válasza föccer (#259) üzenetére


Kasya
nagyúr

-Van tenylegesen elofizetoi szamlalo a korlatra, vagy csak inkabb olyan "siess, fizess elo" az ideiglenes akcio?
Nemrég írta parci, hogy kb a fele elkelt.

:R A hsz cunamiban nem lattam.

(#262) Parci:
Koszonom a valaszokat :R

(#269) Sirandrish válasza Parci (#266) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ennyi elég!
Megyek csucsulni mert mindjárt kelek.
Jó munkát srácok és kitartás :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#270) föccer válasza bulikavagyok (#267) üzenetére


föccer
nagyúr

Elvileg megy, csak a visszaigazolásokkal gond van.

Reklámokat visszakapcsolni? :D Nem hinném, hogy ilyenre gondoltak volna. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#271) TTomax válasza bulikavagyok (#267) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az ignorálás azonnal megy (ott van egy 'rejt' gomb).

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#272) Kalandor válasza Kasya (#253) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

-Ha valakit kitiltanak, kap visszateritest, vagy atruhazhatja a megmaradt idot masra, esetleg atviheti uj regre (ami szinten nem lehetseges jelenleg)?
Az volt az alapvetés, hogy ne higgye senki azt, azért, hogy előfizetett, akkor neki mindent szabad vagy más elbírálás alá esik, mert az nem, nem fair és éket ver a fizetők és nem fizetők közé. Nem előjogokra, hanem szolgáltatásokra lehet előfizetni.
Így az van, hogy aki esetleg véglegesen ki van tiltva, az fizetős dolgait tudja használni, privátok, ignorálás, stb, csak írni nem tud, de az nem az előfizetés része, tehát "nem jár".

(#273) Viktor0610 válasza föccer (#270) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Affene, nem jó a kilépés link... ;]

Azt lehet tudni, ki hányadiknak fizetett elő? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#274) bulikavagyok válasza TTomax (#271) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És tényleg, köszi! :R

föccer: Engem itt pont nem zavartak, csak kicsit színesítették az oldalt. Simán visszakapcsolnám, ha lehetne.. :B

(#275) Parci v: Köszi Neked is!

[ Szerkesztve ]

(#275) Parci válasza bulikavagyok (#267) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a reklámokat kapcsolhatóvá fogjuk tenni szerintem, ha lesz egy szusszanásnyi időnk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#276) föccer válasza Viktor0610 (#273) üzenetére


föccer
nagyúr

Haha, ezt már jó ideje nem lehet elsütni, védve van a motorban.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#277) Kasya válasza Kalandor (#272) üzenetére


Kasya
nagyúr

Cseles :D

(#271) TTomax :
En nem latok ilyen gombot... lehet vak vagyok :D

(#278) tal-garius


tal-garius
aktív tag

PayPal-al azonnal működött! :)

(#279) .LnB válasza Parci (#250) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak azt szeretném kérdezni, hogy aki fizetett de nem aktív még neki a dolog akkor azoknál kézzel állítjátok be az előfizetést aktívra?
Vagy csak a visszaigazolást külditek el egyenként?

És ha ti aktiváljátok, akkor gondolom azt látjátok, hogy ki fizetett? Nem kell itt egyenként beírni, hogy "nekem sem aktív még a dolog" ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#280) CJ4567


CJ4567
veterán

"aki pedig feledékenyebb, az annak, hogy a privát üzenetek mindaddig szerkeszthetőek, amíg a címzett el nem olvassa!"

Ez eddig is így volt nem?

No Sana No Life

(#281) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

És amúgy a donate gombtól miért féltek annyira? Szerintem lenne használva...

(#282) Locutus válasza TheMarci (#261) üzenetére


Locutus
veterán

Úgyse ért soha sapka szart se ott a vip tagság sajnos... egyáltalán mi lesz az sg fórummal, van valami terve rá a lapcsaládnak, vagy meghagyják külön gumiszobának és kész? Bár eleve a lapcsaládba bevételén se látszik, hogy mi volt a cél vele.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#283) Parci válasza .LnB (#279) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, látni fogjuk, kézzel aktiváljuk, nem kell csinálnia már senkinek semmit. az egyetlen gond akkor lehet, ha a fizetés sem teljesült valamiért, de akkor majd írunk a usernek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#284) Geller72 válasza TheMarci (#261) üzenetére


Geller72
veterán

Az SG-nek annyi. Azon már az sem segítene, ha ők fizetnének azért, hogy látogassam, Az egy halott domain. :D

(#285) .LnB válasza Parci (#283) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rendben, köszi a választ.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#286) 8zabi


8zabi
őstag

én arra szavazok, hogy legyen havonta megújuló előfizetési lehetőség, biztos többen igénybe vennék, mint most, hogy csak egyszerre lehet kifizetni az egész évet

(#287) TheMarci válasza Geller72 (#284) üzenetére


TheMarci
addikt

Ez kétségtelen, elején én is előfizettem, de aztán évek óta már nem. Pár topik maradt, amit érdemes követni, kb ennyi sajnos.

Do You Dream?

(#288) Issty18


Issty18
csendes tag

Öröm volt támogatni az urak munkáját!
Köszönjük a lehetőséget! :R

(#289) gbors


gbors
nagyúr

Na örülök, hogy megléptétek, már be is pengettem a 3600-at :K
Nekem pár percen belül be is kapcsoltak a funkciók.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#290) bulikavagyok válasza Kasya (#277) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ott van az! :D

(#291) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Ugyan a prémium funksönök nem igazán érdekelnek, de ennyi már bőven kijárt támogatás gyanánt a PH!-nak az elmúlt évekért! :R

Köszi és csak így tovább!

Az előfizuval - OTP Simple-ön keresztül - minden rendben ment, a funkciók is élnek.

...elmúlik...

(#292) Kasya válasza bulikavagyok (#290) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hat ez vicces, mert nekem nincs ott. Ugyanakkor a reklamok eltuntek. Eh...

Pedig tudnam hasznalni :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#293) Just_Reboot válasza CJ4567 (#280) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ja, de mostantól fizetős lett. Nesze neked...

(#294) gerii


gerii
addikt

Befizetve, 10 év után valamit én is adok :D
Aztán szép cikkeket szeretnénk! ;]

(#295) Parci válasza Hunpriest (#281) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem félünk, csak mi az előnye ehhez képest? nem kap semmit a user úgy. vagy az lenne, hogy azt lehetne kisebb összeggel?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#296) weiss


weiss
addikt

Olyat nem terveztek, hogy a név mellett jelezve legyen, hogy XY prémium felhasználó?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#297) bulikavagyok válasza Kasya (#292) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kezdeti bug lehet csak.. :K

weiss: Ez nagyon fontos! ;]

[ Szerkesztve ]

(#298) föccer válasza Parci (#295) üzenetére


föccer
nagyúr

Viszont azt tényleg azok használnák, akik utána nem vernék a pelávert, hogy de azonnal követelik az egyéni avtárt, meg ilyenek. A donate tényleg csak azok használnák, akik úgy is gondolják. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#299) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Megleptem magam a szülinapomra. Nekem minden jól ment és él.

(#300) Racecam válasza Just_Reboot (#293) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Eddig sem így volt, 5 percig lehetett szerkeszteni, feltéve, hogy a másik fél nem olvasta. Prémium funkcióban akármeddig, feltéve, hogy még nem olvasta.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.