Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) King Unique


King Unique
titán

Nekem az 50 MB képtárhely jönne jól és a nagyobb képméret. Mert a mostani 10 MB és korlátozott felbontás kicsit szűkös.

1. Ha letelik az 1 év, de még van ~ 50 MB frissen feltöltött kép, aminél nem telt el a 30 nap, hogy archiválódjon, azok törlődnek?

2. A nagyobb felbontású feltöltött képeket megint automatikusan átméretezi (lecsökkenti) 1920x1920? A PNG 1366x800-as korlátja is FHD-re ugrik?

(#604) jacint78: tesztek, összefoglaló(k)...ezért vagyok kénytelen Imgur-re pakolni.

[ Szerkesztve ]

(#602) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Top ötlet volt,hamarosan fizetek🤓😂

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#603) -Skylake- válasza Lauda (#232) üzenetére


-Skylake-
addikt

Mondjuk engem erdekelne a parhuzam a kitiltas es az avatar kozott. Akit kibannolnak havonta az a lelke melyen nem vagyhat sajat avatarra vagy mi ? Mi koze egymashoz a ket dolognak ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#604) jacint78 válasza King Unique (#601) üzenetére


jacint78
addikt

Mire nem elég 10MB és a jelenlegi felbontás :F

type your text here..

(#605) djculture válasza BandiHUN (#599) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem már mindketten kinőtünk abból hogy a pénzért vett titulusra izmozzunk :) Engem a rang se izgat, kedvencem volt a nemrégen megszüntetett szakértő rang. Volt olyan szakértő rangú akire a wc pucolást nem bíznám rá, de valaki eldöntötte hogy szaki.

(#606) Intruder2k5 válasza King Unique (#601) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én ezt erősen kétlem. Amit érvényes prémiummal feltöltöttél, azok szerintem már ott maradnak abban a formában, ahogy eredetileg is felkerült.

(#607) Racecam válasza -Skylake- (#603) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Dehogynem! A lelke mélyén bármire vágyhat. :K
De azért őszintén, ha valaki képtelen megállni, hogy ne vizeljen a szőnyegre vendégségben, egymás után többször is, azt még utána sörrel kínáljuk? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#608) radi8tor válasza -Skylake- (#603) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akivel probléma van az oldalon az egy ideig nem kaphat egyéni avatart.
Mivel az egyéni avatar nem jár, hanem adható, ezért fenntartjuk a jogot, hogy ki kaphat és mikor.

⭐ Stella

(#609) #24650752


#24650752
törölt tag

1 év megvásárolva. Ennyi a minimum azért a hasznos tudásért cserébe, amit a lapcsalád adott éveken keresztül.

(#610) King Unique válasza Intruder2k5 (#606) üzenetére


King Unique
titán

Ok, köszönöm. Tehát első pont ok.
Viszont a képek max felbontása vsz marad sima FHD. Imgur-nél nincs ilyen korlát, azért is használom.

(#612) radi8tor válasza King Unique (#610) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem FHD a méret korlát:

⭐ Stella

(#613) gbors válasza BandiHUN (#585) üzenetére


gbors
nagyúr

Az eltűnik, teljesen jó, nekem van pár név a fejemben, akiket abban a pillanatban "Rejt"-ek, amikor a következő hsz-szel találkozom tőle.

(#586) morgyi: azokban a topikokban, amiket olvasok, szinte mindenhol rászólnak arra, aki egymás után több hsz-t ír. Nekem teljesen mindegy, viszont a többfelé válaszolós hsz-ek nem kompatibilisek ezzel a kétlépcsős rejtéssel.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#614) Viktor0610 válasza beg (#593) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor majd valaki szól a moderátoroknak (olyannak, aki nem ignorálta a kérdéses usert ;] ), aki majd rendet tesz.
Nem KÖTELEZŐ minden dolgot a topikgazdának megoldania... ;)

Samsung Galaxy A54

(#615) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

Számomra egyértelmű volt, hogy előfizetek. Igen egyszerű az oka. Több, mint 10 éve rendszeresen olvaslak titeket és tájékozódom magyarul az IT ipar dolgairól. Ez nektek meglehetősen sok munka, idő és energia. Ezzel szerintem illik honorálni titeket az eddigi munkátokért. Köszönöm! :R
További 10 évet kívánok még a Prohardver lapcsaládnak! :C

Ja igen! A reklámmentességnek már csak azért is örülök, mert áruló módon eddig is ABP-t használtam. ;) Így viszont teljesen legál és tiszta vagyok veletek szemben. ;)

[ Szerkesztve ]

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#616) djculture válasza -Skylake- (#603) üzenetére


djculture
félisten

Saját avatar témája is a kedvencem, csak nyomdafestéket nem tűrő dolgokat mondhatnék az egész kuncsorgási folyamatára. De úriember vagyok nem szokásom ilyeneket írni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#617) Depression válasza djculture (#616) üzenetére


Depression
veterán

Örültem, mint majom a farkának, hogy lehet saját avatárom, és büszke is vagyok rá. Soha eszembe nem jutna Zümit lecserélni. Mert ez én vagyok. És itt én is maradok.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#618) lazac_ válasza #32839680 (#577) üzenetére


lazac_
tag

Na ja... 9 éve újonc, jelen. :) Ezért is ment a támogatás részemről is, passzív olvasóként is sok dologban segített a PH (fórum is).

(#619) King Unique válasza radi8tor (#612) üzenetére


King Unique
titán

Akkor ezek szerint prémiumnál már nincs alap leméretezés. Cool! :)

Köszönöm! :R

(#620) arty


arty
veterán

köszönöm a prohardver létét, úgy ámblokk!

rendszeres olvasó vagyok, jók a hírek, tesztek, az aprót pedig szoktam anyagi haszonszerzésre is használni :P

asszem ez a 3600ft (nem tudom mennyi jut el hozzátok...) a minimum, noha sokaknak talán kicsit sok lehet - jó volna majd mégiscsak egy donate button is, havonta nullázódó számlálóval, ami mittomén - pl bizonyos működési költségeket mutat, visszaszámol, stb - hátha ösztönözne befizetésre.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#621) Aprósólyom válasza Parci (#48) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nekem minden hiba nélkül ment.
Nem gondoltam volna, hogy a reklámok ennyire nem hoznak. Hirdetés szervező céget próbáltatok már? Én egyszer dolgoztam egy nagyon jónak. Ha kell megadom priviben, bár valószínű ismeritek.

Jevons paradox

(#623) Aprósólyom válasza arty (#620) üzenetére


Aprósólyom
addikt

+1
Szerintem nem rossz ötlet. Célgyűjtés. Mondjuk egy hardver megvételére, amit le tudtok tesztelni, aztán dedikáljátok és aukción eladjátok, kb kétszeres áron :) (de legrosszabb esetben ugyan annyiért). Így aztán egy csomó hardvert le tudnátok tesztelni.

Jevons paradox

(#624) myckie2


myckie2
őstag

Nem ide tartozik és már nem most volt a dolog, de végül miért nem lett lecserélve a Hardverapró designja a szavazás után?

[ Szerkesztve ]

(#625) asvald


asvald
senior tag

Jó dolog , majd ha lesz sms- küldő rendszer akkor Én is benevezek :R

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#627) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Kész, fizetés után rögtön élesedtek is a prémium funkciók. Simple-lel fizettem, probléma nélkül.
Ez az összeg a minimum cserébe, amit eddig nekem nyújtottatok.
Viszont egy megkülönböztető jelzést én is örömmel vennék majd. :)

Szerk.: de fura, hogy 15 percig szerkeszthetek. Nagyon örülök ennek. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#628) MC Pite


MC Pite
veterán

1 év pipa. "Ennyi a minimum azért a hasznos tudásért cserébe, amit a lapcsalád adott éveken keresztül." :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#629) Wyll


Wyll
őstag

Most ez lehet hogy hülyén fog hangzani, de engem valahogy sosem zavartak a reklámok a Prohardveren. :B

Inkább nézegetek csillió megabájtos ssd-reklámokat meg szuperszónikus malájkurva formájú gépházakat, mint a milka új epres-banános specialitását vagy főleg a Tkom és Tnor agybamászós diktátumait. Pláne egy hardverolalon. Há' mit nézegessek, ha nem ezt?

Sőt, még esküszöm jobban is nézett ki az oldal/fórum kétoldalt frankó színes hirdetésekkel.

Max a hsz-ek közötti reklámok voltak egy kicsit(!) meglepők vagy zavarók. Ugye jól emlékszem, hogy volt valami ilyesmi?!
Következésképp esetleg olyat (is) lehetne, ha meg lehet valósítani technikailag, hogy
- csak bizonyos helyeken megjelenő reklámokat tilt le a user (pl. főoldali, fórum kétoldali, hsz-ek közötti, stb)
- csak bizonyos kampányokat tilt le a user

Ettől függetlenül lehet, hogy én is támogatnám az oldalt (szerk: kész is, nem szarozunk ilyenen, abszolút megérdemlitek :K), mert könnyen lehet, hogy enélkül ma nem lennék az, aki. Vasárnap leszek 30, és máig imádom a számtechet, sok embernek segítek a témában, és van egy olyan érzésem, hogy ebben nektek is van részetek, méghozzá bőségesen. (Meg a közösségnek is persze.)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#630) szabogabor10 válasza Wyll (#629) üzenetére


szabogabor10
veterán

"Max a hsz-ek közötti reklámok voltak egy kicsit(!) meglepők vagy zavarók. Ugye jól emlékszem, hogy volt valami ilyesmi?!"

Ahogy nézem, az megmaradt, bár engem nem zavar.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#631) Wyll


Wyll
őstag

Egy javaslat fizetéshez:

csak akkor jelenjenek meg a név, cím, stb mezők a vásárlás alatt, ha az ember beixeli, hogy kér számlát. Én elsőre azt hittem, hogy ezeket mindenképp ki kell tölteni.

Két javaslat hsz írási funkcióra:
- live preview box hsz írás/szerkesztés közben, ennek én nagyon örülnék :B

- billentyűkombókkal elérhető gomb-funkciók, tehát aláhúzás, félkövérítés, linkbeszúrás, stb. ez szerintem marhára nem lenne bonyolult megvalósítani, és nagyban gyorsítaná a szerkesztést, főleg azoknak, akik sokat használják

[ Módosította: Racecam ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#632) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Már csak az lenne plussz, ha a prémiumosok feltölthetnének saját avatart... :)

Meg a név mögé esetleg egy prémium tag jelzés/ikon akármi... :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#633) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Végre :) ahogy korábban ígértem azonnal meg is vettem, hála az égnek pár jóképességű emberke azonnal repült is a tiltólistára :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#634) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Egyébként csak pár javaslat esetleg a későbbiekre:

- több kedvenc topik tárolásának lehetősége
- exkluzív prémium topikok a fórumon belül
- béta tesztelés - új funkciók tesztelésének lehetősége, szavazás az oldalra való végleges bekerülésükről
- a userek adatlapjain ne kelljen captcha-t beütögetni, hogy minden adatot láthassak

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#635) kraftxld válasza kraftxld (#633) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Bug: Letiltott felhasználó hsz-ére érkező válaszokat is számolja a jobb oldalon lévő topikoknál.
És az ezekre adott válaszok meg látszódnak, kicsit fura a semmiből előtörő thread :)

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#636) szabogabor10 válasza kraftxld (#635) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem nem látszódnak a tiltott user hsz-re írott válaszok. Meg is lepődtem, hirtelen milyen foghíjassá vált az egyik oldal. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#637) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Még egy javaslat, bár nem sok esélyt adok a megvalósulására, de szívem szerint azért örülnék neki: opcionálisan lehessen látni a törölt hsz-eket.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#638) Habugi


Habugi
addikt

Remek! :C

Nagggyon jóóó, szuper és állati!! :DD

This.., THIS:

"ha egy felhasználó zavar, elrejtheted a hozzászólásait (ignorálás)"

Hát komolyan mondom erre szavakat sem találok :C , volt idő amikor ennek a háromszorosát is nagyon szívesen kifizettem volna ha csak egy hónapra rányomhattam volna egy-két emberre.. ;]
Nyilván nem ötletet szeretnék adni.. :P

A reklámokat eddig blokkoltam, szóval nem teszek szívességet azzal hogy gondolkodás nélkül behúztam egy évet. Remélem kellően sikeres lesz ez a rendszer, grat hozzá és kösz!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#639) SZATA


SZATA
senior tag

Én is szívesen kipróbálnám, ha lenne mondjuk féléves vagy negyedéves előfizetés is.

(#640) Phvhun


Phvhun
őstag

Mert most mennyi a limit a privát üzeneteken?

Illetve mit jelent a korlátlan? Mindenkinek szétspamelhetem hogy van eladó cuccom?

(#641) lezso6 válasza Phvhun (#640) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Se captcha, se limit, teljesen korlátlan. Persze spamre attól még nem szabad használni. :P

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#642) MartOOn


MartOOn
addikt

Köszi. Fizetve. Reklamokat es kedves forumtarsak blokkolasat eddig is megoldottam (mondjuk csak pc-n mobilon nem) de az elmúlt évekért ez a minimum, hogy az első évre befizetek aztán majd latjuk.

Köszi mégegyszer!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#643) Sirandrish válasza Parci (#374) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem aktiváltatok...köszönöm a fáradságos munkátokat :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#644) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Elkülönítettem kincstáramból eme csekély összeget, kevés helyek egyike ez, ahol magam mellett megtűrök más királyokat ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#645) #81562624


#81562624
törölt tag

Ez a prémium tagság is csak egy újabb "rang", amiért fizetsz. Valami online farok méregetésihez hasonló szitu. :U Mindenkinek szíve joga. :) Nem támadás, csak vélemény. :B

(#646) aprokaroka87 válasza #81562624 (#645) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

aki bármilyen formában pedzegeti hogy ő prémium űgyfél és ezért pl elvárná hogy a moderátorok ne "piszkálják" azt ki kell tiltani,és a pénzt se kapja vissza.

az alapszabály az alapszabály...mindenkire vonatkozik

(#647) cyberkind válasza aprokaroka87 (#646) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, és ezután jöhetne hogy ha valaki nyit egy topikot az csak az övé. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#648) exedoc


exedoc
senior tag

Fizetés után azonnal jött az sms, plusz funkciók egyből élesek. Nice work!

Nem hiszem, hogy valaha is le fogok "tiltani" bárkit is, aki agyatlan azzal nem nagyon szoktam foglalkozni, trollkodás, és támadó jellegű viselkedés meg hidegen hagy, vitát is max addig folytatok amíg van értelme, aztán hagyom a fenébe. Viszont a plusz tárhely és egyéb funkciók nagyon jól jönnek, főleg a jobb minőségű képek feltöltésének lehetősége.

[ Szerkesztve ]

(#649) sutszi válasza kraftxld (#633) üzenetére


sutszi
veterán

Akkor az évek óta vezetett papír alapú feketelistád most digitalizáltad? :DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#650) Andris05


Andris05
tag

Amíg nincs SMS fizetési lehetőség, addig sajnos nem tudok előfizetni. Jó lenne, ha ezt is megoldanátok!

Egyébként naponta olvasom az oldalt, még ha nem is vagyok bejelentkezve, és rengeteg hasznos információhoz jutottam általa. Nagyon szívesen adnám oda - a sokszor nagyon színvonalas szolgáltatásért - ezt a kis pénzt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.