Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) alevan


alevan
őstag

Hatalmas felfedezést tettem: saját magamat is el tudom rejteni, ezáltal nem látom saját hozzászólásaimat. :DD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3002) dobragab válasza alevan (#3001) üzenetére


dobragab
addikt

Ügyes :DD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3003) Viktor0610 válasza alevan (#3001) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jól jöhet, ha tudod magadról, hogy hajlamos vagy sok hülyeséget összehordani. :D

Illetve másik előny még, hogy nem tudsz összetűzésbe keveredni magaddal, ha azt látod, hogy hülyeséget írtál. :D :D

Samsung Galaxy A54

(#3004) alevan válasza Viktor0610 (#3003) üzenetére


alevan
őstag

A röhögéstől a földön végeztem. Köszönöm, ez kellett most nekem :C

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3005) Lauda válasza htc07 (#2994) üzenetére


Lauda
félisten

Arrol le kell szokni.....

Jopofa vagy, alapelv tartalmazza, hogy igy kell.

(#3006) DigitXT válasza Viktor0610 (#3003) üzenetére


DigitXT
félisten

"Menj el, és ne gyere többet vissza!":Y

- Szméagol

(#3008) Lauda válasza #32839680 (#3007) üzenetére


Lauda
félisten

Ismerem ezt a reszt. Akkor 3 szonal mar nem kell?

(#3009) htc07 válasza Lauda (#3008) üzenetére


htc07
addikt

Pontosan így van.

Köszi, hogy ezekkel a tartalmas hozzászólásokkal ismét emeled a topik színvonalát.

Egyébként az alapelvekre is ráférne néhol egy ráncfelvarrás, de az már itt végleg off.

[ Szerkesztve ]

(#3010) bitpork válasza #32839680 (#3007) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ugyanakkor az alapelvek tiltja a flood-olást is, ami meg kimerül az egy ember által egymás alá közvetlenül írt sok hsz-szel.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3011) dobragab válasza Lauda (#3008) üzenetére


dobragab
addikt

Három szónál már írhatod külön. Két egyszerű, bővített ON mondat már simán megér két külön hsz-t, de csak akkor, ha más-más hsz-ra válaszolsz, vagy más témában írsz. OFF-nál szerintem illik összeszerkeszteni.

Mivel ez OFF, illetve nagyon hasonló a téma, ezért szerkesztem ezt most egybe.

(#3010) bitpork

„Flood” (illetve „keresztpostázás”): ugyanazon vagy nagyon hasonló tartalom egy helyen többször vagy több helyen.

Szövegértés :U

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3012) Lauda


Lauda
félisten

Majd ha barki illetekes ezt mondja es atszerkesztik az alapelveket, onnantol lehet egymas ala 10 db 3 szavas hozzaszolast irni. En a forumon nem azt tapasztalom, hogy ennek barki is orulne.

[ Szerkesztve ]

(#3013) beg válasza htc07 (#3009) üzenetére


beg
veterán

Tudod baromi idegesítő tud lenni, mikor a lelkes rangbooster azt hiszi, hogy úgy lesz újoncból jómunkásember, ha egy adott topikban feldob egy kérdést majd az arra jött válaszokat külön hsz-ben köszöni meg 3-4 szóval:

-Köszönöm a jótanácsokat kedves tőled.

-Köszönöm, így fogok tenni.

-Nem ezt még nem próbáltam.

-Talán ez is egy megoldás.

És ez megy oldalakon át, percenként egy beírással. Nem egyszer olvasni ilyet és roppant széttossza a topikot. Valamilyen szinten az egybeolvasztást meg lehetne oldani egy idézett hsz ablakkal vagy szálkövetéssel, mert abban is egyetértek, hogy a 23567 karakteres 10 embernek fűzött válasz sem kényelmes.

Szóval sehogyse jó na :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3014) dobragab válasza beg (#3013) üzenetére


dobragab
addikt

Ez az én felfogásomban OFF, tehát szerintem egybe kéne írni.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3015) #90933760 válasza #32839680 (#3007) üzenetére


#90933760
törölt tag

Én meg pont azt utálom mikor több hszt is ír ugyanaz egymás után, és a legtöbben szintén így gondolják. Mindig is egybe írtam és fogom is, az már más hogy valóban rendesen különválasztva kell írni, visszakereshetően. De ha nem úgy van, akkor is mindig vissza tudtam keresni, legyen már annyi ereje az embernek, ha érdekli akkor visszaolvas. Nekem is vissza kell, én is fáradok vele.

[ Szerkesztve ]

(#3016) bitpork válasza dobragab (#3011) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha ilyen aktív vagy, akkor keress már modi akciót :U És állj le velük vitázni, kérlek.

Mielőtt nyelvészkedni kezdesz, legalább légy tisztában az illetékesek által képviselt vonallal :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3018) dobragab válasza bitpork (#3016) üzenetére


dobragab
addikt

Mintha héttel ezelőtt azt mondtam volna, hogy az OFF-okat egybe kéne szerkeszteni.

Ace owner: Úgy látom, igényled, hogy a saját károdon tanulhass. :N

Ez szerintem igenis OFF. :P

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3020) dobragab válasza #32839680 (#3019) üzenetére


dobragab
addikt

Ha legalább a számát odamásolják, még határeset. [link]

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#3021) alevan válasza #32839680 (#3019) üzenetére


alevan
őstag

Főleg kereshetetlen is, mert linkelni valamiért nem szokás a hsz-t amire válaszolnak.

Mobilon pl. körülményes megoldani a linkelést.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3023) bitpork válasza alevan (#3021) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ne már , mennyit linkeljek? Tény hogy bonyolultabb, de simán megy. csak tappantani kell extra párat hozzá :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3024) htc07 válasza #90933760 (#3015) üzenetére


htc07
addikt

Úgy aztán nagyon hasznos a részletes keresőben a megválaszolt felhasználó szerinti keresés. :D

(#3025) petipetya válasza alevan (#3021) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt sosem értettem. A mobilos felületet használom, ha linkelek akkor a desktopot, majd utána visszaváltok. Mi ezen a bonyolult?

"nincs rá lezsóidő"

(#3026) sz.balazs.95 válasza htc07 (#2996) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Szerintem meg az egyszavas és/vagy off kommentek mehetnének egybe, minden más meg külön.
Nekem legalábbis ez lenne a logikus.
Vagy ha az off kommenteket nem számolná a rangrendszer.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3027) beg válasza sz.balazs.95 (#3026) üzenetére


beg
veterán

Tovább gondolva: 5 szó alatt ne is számolja. Sok hsz gyűjtögetőt megspórolnánk.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3028) bitpork válasza beg (#3027) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Csak a szemetelést nem, magát.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#3029) Apollyon válasza beg (#3027) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez így nem állja meg a helyét, egy beillesztett kép is simán lehet ontopic hozzászólás.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3030) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Vagy ha 3-nál több a/és/vagy van egy hsz-ben, az már minusz hsz-nek számít!

Iscariah Mint ahogy egy kérdésre is lehet 3-5 szóban válaszolni..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3031) #90933760


#90933760
törölt tag

Miért is kell egy eddig ezer éve rendesen működő felállást megbolygatni?

(#3032) Sirandrish válasza #90933760 (#3031) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert sokan unatkoznak... :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3033) Lauda válasza #90933760 (#3031) üzenetére


Lauda
félisten

Nem beszelve arrol, hogy amire hivatkoznak en meg soha sehol nem lattam a forumon. Azt viszont igen, hogy tobb rovid valaszt egybeszerkesztett a moderator.

(#3034) koxx válasza sz.balazs.95 (#3026) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"Vagy ha az off kommenteket nem számolná a rangrendszer." akkor a kommenthuszárok mindent ON-ban írnának.

(#3035) Sirandrish válasza Lauda (#3033) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyugi..engem is leoltottak mikor meg mertem említeni hogy az úgy jobb :)
A poén hogy először azt mondják hogy írjunk mindent külön, legközelebb meg kézzel-lábbal küzdenek a hsz gyűjtés ellen :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3036) alevan válasza petipetya (#3025) üzenetére


alevan
őstag

Nem mindenkinek tepsi telefonja van. És nem szeretem nagyítani meg kicsinyíteni, azért is használom a mobil felületet.

Igen, meg lehet csinálni, de nem kényelmes.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3037) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

na, számla bug javítva elvileg, az elmaradt számlák pedig a napokban mennek!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3038) zseko válasza alevan (#3036) üzenetére


zseko
veterán

Én meg a mobil nézetet nem szeretem. Fapados, szerkesztési opciók hiányoznak, az avatar rengeteg helyet elfoglal, a fórum része majdhogynem használhatatlan, és majdnem kétszer akkora a betűméret mint ahogy alapból használom.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#3039) Ispy válasza zseko (#3038) üzenetére


Ispy
veterán

És nincsen itt szóltam hozzá. :( Nekem ez hiányzik belőle a legjobban.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#3040) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

A reszponzív felülettel ezek a gondok mind a múlté lesznek.

(#3041) kraftxld válasza Intruder2k5 (#3040) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Hogy az örök klasszikust idézzem :D

Mikó'

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3042) zseko válasza Intruder2k5 (#3040) üzenetére


zseko
veterán

De remélem nem úgy mint néhány oldalnál (itt is volt linkelve egy régebben), ahol akkor is rám erőszakolja az egyhasábos szart oldalt, ha kifejezetten normál weblapot akarok. Vagyis magyarul semmibe veszi hogy én mit akarok, és a böngésző beállításait is. Ráadásul még rosszabb és használhatatlanabb betűmérettel, hogy minél kevesebb info jelenjen meg egyszerre.

HR24.hu

(#3043) Drenadar válasza Parci (#3037) üzenetére


Drenadar
veterán

Szia!

van arra terv, hogy a "Itt szóltam hozzá" részből lehessen törölni topicot, vagy csak elrejteni ignorálni?

(#3044) genndy válasza Drenadar (#3043) üzenetére


genndy
addikt

Most is lehet. Ott a kuka mindegyik mellett.
:F

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#3045) Drenadar válasza genndy (#3044) üzenetére


Drenadar
veterán

Haha. tényleg.... köszi! :)

(#3046) Ispy válasza Drenadar (#3045) üzenetére


Ispy
veterán

Látod már megérte a prémium előfizetés az árát. :P

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#3047) Drenadar válasza Ispy (#3046) üzenetére


Drenadar
veterán

miért ez csak nekünk van? nem mindenkinek?

(#3048) Ispy válasza Drenadar (#3047) üzenetére


Ispy
veterán

Nem, de legalább így értesültél róla itt. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#3049) alevan válasza zseko (#3038) üzenetére


alevan
őstag

Most pont azon okokat mondtad el, amiért a mobil nézetet használom mobilon (kivéve a fapados szerkesztési opciók).

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3050) Aprósólyom válasza Parci (#2263) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ha pusztán tényekre hagyatkozol, és közben csak véleményt írsz le, majd az közlöd egy saját blogban, amit csak idézetként betesztek ide, abból túl nagy gond nem lehet. Én személy szerint utálom, hogy a "nagykutyák" miatt az átlag "kiskutya" (úgy érzi) nem ugathat. Miért ne tehetnénk meg?

Nincs bepipálva a reklámok elrejtése, mégsem látok egyet sem. Miért van? Vagy max 1-2-t.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.