Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Synthwave válasza sutszi (#749) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Komoly bizony.

Mert semmi szükségem rá.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#852) Cathfaern válasza Parci (#795) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ja félreértés ne essék nem a név miatt fizetek elő vagy nem fizetek elő :) Csak megjegyeztem hogy kicsit félreérthető.

(#853) radi8tor válasza Synthwave (#851) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Illetékbélyeg?

⭐ Stella

(#854) #02683648


#02683648
törölt tag

Mivel annyian felvetik itt, én tényleg kíváncsi vagyok rá hogy 18 évnél idősebb és aktív korú embernek milyen esetben nincs bankszámlája (bankkártya ugye alapból jár mindegyikhez tehát a kettő nehezen választható szét). Mivel nyugdíjas kaphatja a nyugdíját KP-ben is ezért az nyilván külön eset.
Van olyan állami szerv (önkormányzat, iskola, mittudomén mi) ahol KP-ben fizetik az alkalmazottakat?
Ha nincs akkor kb marad a pár fős cégeknél dolgozók (ahol személyesen ismerik az alkalmazottat úgyis és ilyen vagy olyan okból kp-ban kapja a fizetését), és a be nem jelentve dolgozók [ami szintén inkább a kisebb vállalkozásokra jellemző].
Ezen kívül van még vmi? A különböző állami juttatások (családi pótlék, gyes stb.) közül van amit kp-ban fizetnek?

(#855) Depression válasza radi8tor (#853) üzenetére


Depression
veterán

Szerintem meg nyissanak egy irodát bora-bora melletti kis szigeten, vegyenek fel egy pénztárost, és csak személyesen lehessen befizetni. A repülőtársaságoktól meg kérjenek részesedést :)

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#856) Chaser válasza Geller72 (#839) üzenetére


Chaser
titán

akkor lemaradtam, bár tudtommal ha sárga csekket kérsz az fizetős, csak a szolgáltató felé te nem fizetsz ha tőle kapod készen, ő meg külön díjszabás szerint veszi...de passz, év végén akartam fizetni és fizetős lett volna ha én kérek üres csekket, mert a navosat nem találtam épp:) a rózsaszínt meg nem ismerem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#857) TheMarci válasza Synthwave (#851) üzenetére


TheMarci
addikt

Máris itt egy ok mellette. :)

@dhr: És ha utazik az ember 2-3 országa, akkor hogy csinálják? Váltok valamennyi pénzt? De honnan tudom, hogy hol mennyit költök? Vagy ha elromlik a kocsi, akkor hazastoppolok, és hozok a perselyből pénzt?

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#858) Zsolto


Zsolto
őstag

Rohantam előfizetni, de hátrahőköltem, hogy a "havi 300 Ft" az PayPal esetén 13 havi díjat jelent, és azt is egy összegben, 4000 Ft-ért. Értem én, de ez így akkor is csúsztatás, egyelőre el is bizonytalanodtam. :U

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#859) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

srácok, abszolút jogos, logikus kérdés a kp-s befizetéses mód, de azt is fogadja el mindenki, hogy nincs végtelen kapacitásunk arra, hogy kézzel, egyenként kezeljük ezt az egészet. az online fizetésben az a jó, hogy lehet rendszert építeni mögé, és onnantól automatikus.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#860) Jeanne d'Arc

Nagyon jó kezdeményezés!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#861) #02683648 válasza Geller72 (#839) üzenetére


#02683648
törölt tag

A usernek lehet hogy nem de az a drága cég a postai csekk (mindegy hogy hívják) kibocsátóját bizony jócskán lehúzza. Tehát akkor lenne az h bankkártyával 3600 és mondjuk csekkel 4200 (csak mondtam egy számot, de az arányok kb stimmelnek)
Ráadásul le kell gyártatniuk csekkeket a számlavezető bankkal (a Ph-t üzemeltető vállalkozásnak), postán kiküldeni a usernek (+ költség, elveszhet, reklamálhat h nem kapta meg, stb.), nem csodálom h nem vállalják.

(#862) Parci válasza Zsolto (#858) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fizess bankkártyával online, akkor havi 300 ft lesz. bár már nem sokáig, jó, ha 30 hely van még az akciós keretből. de ne rajtunk verd le, hogy a paypal sokkal magasabb jutalékkal dolgozik. a lehetőség adott. ha lehetne ilyen összegben sms-sel fizetni, kb. dupla árat kéne kérnünk érte, hogy megkapjuk ugyanazt az összeget. ezekkel nem tudunk mit csinálni, de nem is fair erre hivatkozva verni el rajtunk a port.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#863) TheMarci


TheMarci
addikt

Budapesten lakom, akkor itt és most felajánlom, hogy akinek semmilyen kártyája nincsen, se rokonának, sem ismerősének, szomszédnak, meg úgy a faluban egy embernek sem, az elslattyoghat hozzám az összeggel, és befizetem neki a díjat, mert akkor viszont ideje valószínűleg van buszozgatni, postán sorbanállni.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#864) Chaser válasza #02683648 (#861) üzenetére


Chaser
titán

akkor jól tudom, aki annyira személyesen szeretné intézni ha már lesz utalás besétál bankfiókba és befizethet kp-t, bankon belül az díjmentesen küldőnek és fogadónak is, nálam a webshopban csak utalás van, akinek nagyon nincs számlája az elment és befizette, uv-val én nem foglalkoztam mert lusta vagyok és nehezebb nyilvántartani:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#865) Racecam válasza Cathfaern (#789) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Na jó, ez igaz! ;)
Te is, "közülünk"... :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#866) TheSaint


TheSaint
aktív tag

Rossz ez az irány, nagyon rossz....

(#867) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Istenem....
Nem azért de most páran tényleg 400.-Ft-ot vacilálnak itt?
Akinek van pay-pal-ja annak kell lennie bankszámlájának is, jó persze lehet hogy nincs hozzá kártya, de ez csak nem olyan nagy szám....
azt sem hiszem el, hogy a környezetben nincs valakinek bankkártyája akinek a kezébe nyomjuk a cash-t....
Bocs, már nem bírtam magamban tartani :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#868) Chaser válasza TheSaint (#866) üzenetére


Chaser
titán

:D
volt amikor tényleg elég kritizálható dolgok történtek itt, de ez?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#869) Parci válasza TheSaint (#866) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jajjmár, könyörgöm, csak ezt a vészmadárkodós irányt ne kezdjük! milyen "irány"? már látszik, hogy majd fizetős lesz minden, vége a régi PH-nak, ez már nem ugyanaz, elindultunk a lejtőn, ma már mindent a pénz motivál stb.? mint a hardveraprónál (ahol azóta sem)? ott is ment a károgás, ehhez képest évek óta nyugalom van (jó, bugos, javítva is lesz, ha lesz rá kapacitásunk, de most nem erről szólt a kérdés amúgy sem), nem lett fizetősebb, mint bármikor, csak extra dolgok kerültek bele.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#870) moleculez


moleculez
veterán

Ennyit csokikára is elköltök jobb napjaimon, szóval rajtam ne múljon. Én amit szeretnék, mobilos verzióban teljes szöveg szerkesztő.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#871) Cathfaern válasza Chaser (#864) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk számomra totálisan érthetetlen, hogy egy informatikai fórumon az a téma, hogy miért nem lehet KP-val meg csekken (!) fizetni. 18 éven aluliakat még csak-csak megértem (bár nekem 14 vagy 16 évesen már volt bankszámlám, nem tudom jelenleg hogy van, de akkor 0 Ft-os számlavezetési díjjal), de ott is azt mondom hogy szerintem oda lehet menni a szülőhöz, hogy fizesse be (ha zsebpénzből menne, akkor meg "vissza" lehet adni).
Ha meg valaki félti a bankkártya adatait, akkor ott a PayPal.

(#872) sagit válasza moleculez (#870) üzenetére


sagit
addikt

+1, azt én is szeretném

illetve mobilos verzióban ha belépek a fórumba lássam valahogy hogy hol szóltam hozzá, és jelezze ha van új hozzászólás mind desktop verzióban oldalt :U

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#873) Synthwave válasza Jim Tonic (#813) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja. 30 éves.

Hagyjuk már ezt a leereszkedő stílust. Még olvasni is megerőltető, nemhogy reagálni rá.

Annyit nem ér nekem a prémium, mint amennyibe kerül. Igazából az ignore funkció egyszer-kétszer hasznos lehet (mint pl. most is milyen jól jönne ;]), de ennyi. 10 évig simán megvoltam nélküle és nem is mondanám, hogy annyira hiányoltam.
Csak gondoltam, lehet, hogy támogatnám az oldalt, ha lenne alternatív opció - de ha nem, hát nem.
Legalább megmarad a pénzem.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#874) Ispy válasza TheSaint (#866) üzenetére


Ispy
veterán

Valóban, az sokkal jobb irány lenne, hogy bezárják az oldalt, mert nem tudják fenntartani :U

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#875) Cathfaern válasza moleculez (#870) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk ha prémium tagság mellé járna teljes értékű (utolsó hozzászólásaim, stb.) mobilfelület, akkor már nem gondolkoznék az előfizetésen :)

Racecam:
így alakult :)

(#876) TheSaint válasza Ispy (#874) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Mivel itt plusz szolgáltatásokról van szó, nem az alapszolgáltatásokért kérnek pénzt, nem gondolom, hogy ez a helyzet.
Egyébként mint írtam az irány nem tetszik, most ezért fizess, fél év múlva meg azért, és így tovább...

(#877) Intruder2k5 válasza #41133696 (#803) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem egy koax csatlakozóról, egy antenna elosztóról, villanypóznáról, nem sok értelme van 10 megapixeles képet feltölteni a fórumra, ez nyilván azoknak jelent majd komoly előnyt, akik grafikus, fotós topiokban mozognak, és valós hasznát tudják venni a dolognak. Sajnos ha több olyan hozzászólás is bekerül egymás után egy témába melyekben külön-külön is 5-6 kép van, az már miniatűrrel is elég zavaró lehet, amikor mobilon 15-20 kép töltődik be.

(#878) Eastman válasza TheSaint (#876) üzenetére


Eastman
őstag

Pont, mint az ajánlott küldemény... Tudod? ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#879) Chaser válasza Cathfaern (#871) üzenetére


Chaser
titán

Én se értem. Nálam kártyás fizetés kiesik, nem élek vele. PP privát most nincs. Utalás viszont kézenfekvő, igazából egy kis modul kell hozzá amiből lehet free is van, de az is csak számlázás miatt. Lehet az már bonyolultabb, hogy összeegyeztetve legyen és pp fizetéssel, de nem hiszem. Csekk meg ilyesmi ne már:) aki meg nem tudja hogy a pp nem free az most rájött:D

szerk: részemről telefonon is asztali nézetben nézema fórumot, nekem a mobil verzió használhatatlan sajnos

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#880) gbors válasza Parci (#862) üzenetére


gbors
nagyúr

Szerintem ezekkel sokan nincsenek képben (se a jutalékos különbségekkel, se azzal, mekkora macera személyes befizetési lehetőséget biztosítani), érdemes lenne beleírni a cikkbe is.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#881) Depression válasza Synthwave (#873) üzenetére


Depression
veterán

Cikk címe: elindult... és nem kész a...
Világosan le lett írva, hogy idővel lesznek kisebb csomagok is, és másfajta fizetési lehetőségeken is elgondolkodnak. És az is, hogy nem kötelező semmilyen szinten. Nem kell leírnod, hogy te már csak azért sem fizetsz... Szíved joga, és senki nem is fog követ dobni rád. De a stílusodban azért akad kivetnivaló.

Sms teljesen felesleges, a szolgáltató lenyúlja a felét.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#882) Parci válasza TheSaint (#876) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mondom, a hardveraprónál már lefutott ugyanez a kör évekkel ezelőtt, 1%-ban sem lett igaza a károgóknak, hogy "most ezért, később meg majd azért". minden ingyenes, ami korábban ingyenes volt. itt is így lesz, semmit sem vonunk be a fizetős rész alá!

ha valaki nem hisz nekem, lelke rajta, de hadd tegyem hozzá, hogy a döntés mégiscsak a miénk és mi így döntünk, szóval nem világos, miért kell ennek ellenére rettegni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#884) beg


beg
veterán

2 kérdésem lenne:

-Erzsébet utalvánnyal mikor lehet fizetni?
-Mikor lesz havi 41 HUF a prémium díj?

;] :DDD
Komolyan gyerekek....

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#885) Ispy válasza TheSaint (#876) üzenetére


Ispy
veterán

Hát ha elolvasod a cikket, abból azért elég sok minden kiderül:

Már csak azért is, mert jól látszik, hogy amilyen ütemben falja fel az online reklámpiacot a Google és a Facebook, pár év múlva egy-egy nagyobb oldal vagy az ehhez hasonló funkciókból él meg, vagy sehogy.

Szóval a pénzt nem a plusz szolgáltatásokért adod, hanem a pénzért cserébe kapsz plusz szolgáltatásokat (már ha szükséged van rá, engem mondjuk mindegyik hidegen hagy).

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#887) somogyib válasza Parci (#869) üzenetére


somogyib
őstag

Ez szerintem csak az a fanyalgás ami az új rendszerek velejárója. Lehet, hogy nem jó példa de a Topikgazda rendszer bevezetésénél is ez ment ( = nem lesz jó, elrontjátok, ez már nem az a PH, ...Világvége).
Pedig az IT-ban csak egy valami állandó: a változás.

Persze előfordulhat az, hogy egy új rendszer nem hozza az elvártakat, de ezzel az újítással kapcsolatban én optimista vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#888) Depression válasza #32839680 (#886) üzenetére


Depression
veterán

A tech cégek is a tudatlanokból élnek meg, amiből itt elég kevés van ilyen téren. Facebookon meg bármi szemetet el tudnak adni...

Fanyalgás meg itt marad a topicban, egy hét múlva már senkit nem fog érdekelni, hogy miért nincs kedve fizetni, és szép lassan alábbhagy. Az előfizetők meg használják a pluszt. Ennyi

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#889) Parci válasza #32839680 (#886) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

itt inkább arról van szó, hogy mi lesz öt év múlva és mi nem

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#890) Ispy válasza #32839680 (#886) üzenetére


Ispy
veterán

Hát a kérdést rossz helyre céloztad, fogalmam sincsen róla, találgatni meg nem szeretnék.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#891) Synthwave válasza Depression (#881) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Gondoltam, hogy nem a "némá, a kisgyerek biztos zsebpénzes" a kivetnivaló.

Istenem..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#892) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Előfizettem pár évre, de csak azért, hogy később évi 2400 forint megtakarítás legyen, túljártam az eszeteken! :P ;]

Amúgy bárminek hívtátok volna, én évi 10k alatt simán befizettem volna, amennyi tudás itt rám ragadt, arról nem is beszélve, hogy szakit is innen kerítettem párszor, aki normálisabban/olcsóbban dolgozott, így már csak pénzügyileg is megéri, most már csak maradjon meg a PH!, ha kell, még tüntetni és utcakövet dobálni is megyek a ti érdeketekben. :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#893) Andrejka


Andrejka
csendes tag

Juhúúú, előfizetve 1 évre! Csak támogatni tudom ezt a fajta támogatási módot. :K

Későbbiekben várható esetleg statisztika a tagok/prémium előfizetők számáról?

[ Szerkesztve ]

(#894) MongolZ válasza Synthwave (#851) üzenetére


MongolZ
addikt

A fizetésed hogy kapod?

(#895) bzoley


bzoley
veterán

Nem úgy volt, hogy eltűnnek a reklámok? A legizavaróbb, értelmetlen ajánló még mindig ott virít a hozzászólások között.
Azt esetleg lehet remélni, hogy újra normális sebességgel lesz elérhető az oldal? Már hetek óta lassul időszakosan.
Egyébként csodálkozom, hogy még nem fogytak el az akciós előfizetések(hacsak nem emeltek a limiten). Korábban számtalan szájhős reklámozta magát, hogy ő aztán bármennyit fizetne:)

[ Szerkesztve ]

(#897) -Skylake- válasza SUPREME7 (#755) üzenetére


-Skylake-
addikt

Tudsz nekem olyan erveket felhozni a kp mellett , amivel egyertelmuen leirhato barki szamara , hogy jobb mint a bankszamla ? (A szamlavezetesi dij az nem erv , nyilvan ez egy szolgaltatas , jelen esetben a kenyelemert fizetsz , azert , hogy betudj fizetni phn egy premiumot 1 perc alatt). Csak azert kerdezem , mert en pl pont ugy latom , hogy a "fekete dolgok" mint pl kabitoszer , lopott aruk stb stb elerhetosege/forgalma DRASZTIKUS mertekben tudna igy csokkenni. Vesztegetesek , rablasok , csalasok gyakorlitalag lehetetlenek lennenek az emberek 99,999%-a szamara.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#898) Geller72


Geller72
veterán

Néhány apróság, persze ez csak az én szemszögemből:

-Azt hittem, hogy ez egy CÉG. Azaz pénzügyi háttérrel rendelkező "valami", ami vagy jól áll, vagy nem. Ha igen csinálja, ha nem, abbahagyja. Ha jól tudom, ez ilyen. Azt a részét nem értem, ami úgy néz ki, mintha rászorulnátok erre a pénzre, vagy bármennyire. Nagyon remélem, hogy nem értitek félre, nem betámadás részemről, csak tényleg nem értem. Ennek valahol akkor lenne relevanciája, ha egy magánszemélyek által létrejött kezdeményezés keretein belül kellene átsegíteni, vagy folyamatosan segíteni egy csoportot a nehéz időkön, vagy biztosítani neki a minél jobb színvonalú szolgáltatást. Kb mint egy olyan torrent site, ahol magánemberek üzemeltetik az infrastruktúrát. Remélem, értitek hogy mire gondolok. De ha jól tudom, ti is egy cégcsoporthoz tartoztok. Tehát igazából a dolog értelmét nem látom át.

-A jelenlegi plusszok nekem nem adnak pluszt, nem azért csatlakoztam elsők közt. Ami adna, ami sokat jelentene, azt vagy technikai okok, vagy másmilyen - logikai - okok miatt nem biztos hogy meg lehetne valósítani.
Azaz nekem fontos lenne, ha:

-A hirdetéseimnél a hozzászólást ugyanúgy le lehetne tiltani, mint egy blogbejegyzésnél. Nem, nem azt akarom, hogy a meglévőket gyomlálhassam én, bár az sem lenne rossz, de ezzel ugye vissza lehet élni. Más kérdés, hogy megoldható lenne annak is a moderációja, de ebbe ne menjünk bele. Tehát akinek valami nem ok a hirdetésemmel, az igenis írjon privátot és ne a plénum előtt kelljen vele vitatkoznom. Nem hinném, hogy ezzel csak magamat kímélném meg a továbbiakban. Amúgy ez az opció teljesen függetlenül mindenkinek is elérhető lenne, nem a prémium user jog kereteim belülre gondoltam.

-A hirdetéseimet nem szó nélkül törölnék, hanem ha gond van valamelyikkel, akkor erről egyeztessünk. Nem hinném, hogy ez nagy kérés lenne. Főleg, ha a hirdetéseim nagy része fizetett.

-Az ignorálás része akkor lenne jó, ha az illetőt nem csak a kommentjei alapján tudnám tiltani, amúgy csak vizuálisan, hanem az engem érintő cikkek, blogok, hirdetésekből is. Értelme így lenne szerintem. Akik eleve örökös összetűzésben vannak, azok közül nem egy állandóan keresi azt a felületet, ahol támadni lehet a másikat. Ezzel egy lépésben el lehetne vágni az egészet.

-Jöhetne mondjuk a hwapró részen olyan plusz a jogokkal, hogy időzített, nagyobb mennyiségű up, és/vagy egyéb kiemelés, havi mennyiségekre lebontva.

-Attól függetlenül, hogy én is tag lettem, szívesen látnék egy donate gombot is. Könnyen lehet (hogy ha valóban szükségetek van rá) a "tagsági díjtól" függetlenül is támogatnának benneteket pénzügyileg.

Az önkéntesekről:

Megértem, hogy vannak olyanok, akik társadalmi munkában csinálnak egy vagy több olyan dolgot, amiért a közösség hálával tartozik nekik. Ezt önként vállalták, nem volt kötelező. Tehát erre hivatkozni egyeseknek szerintem nem fair. Ezeknek a tagoknak ezután sem lesz bevétele. Viszont nekik fel lehetne ajánlani, és a későbbiekben a hasonló esetekre vonatkozóan szintén, hogy megkapják ezt a privilég user jogot ők is. Biztos nem esne nekik rosszul, azon kívül,hogy van egy plusz rangjuk.

-Az adblock nekem továbbra is fog két reklámot.
-Az avataroknál tovább lehetne lépni valami komolyabb dolog irányában, nekem a kilencvenes éveket idézi technikailag. Nem hinném, hogy egy 64x64-es pic beillesztési lehetősége technikailag kihívás lenne.
Ezt nem gondolom, hogy ranghoz kellene a továbbiakban kötni, megalázónak tartom. Teljesen alap dolog legalább egy évtizede máshol is. Nem ettől fog összeomlani a világ.

-A tárolt képek tárhely mérete nagyon kevés. Privileg módban is. Nagyon. Ha most én szeretnék egy cikket írni mondjuk a Norvégiai utamról, normális, (nem 10 mp-es) képekkel illusztrálva, szinte lehetetlen lenne házon belül megoldani, szénné kellene linkelnem az egészet, 3rd felé feltölteni, etc. Erre is lehetne valami optimális megoldást találni.

Így, első blikkre ennyi. :U
:R
G,-

(#899) hemaka válasza sutszi (#749) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azért érv az van, szerintem évi több ezer forintot vonogat le a bank "egyéb" címszóval, legalábbis nálam az OTP szereti ezt csinálni. Elvileg kérhető a munkáltatótól KP-ban is a béred, más kérdés, hogy rábólintanak-e vagy elzavarnak a pics*ba.

(#900) Williamgrant


Williamgrant
veterán

Nem tudom hol lehet(ne) javasolni a "prémium" funkciókhoz, én előfizettem de abszolút nem azért amit a csomag nyújt. A befizetett összeget úgy tekintem mint támogatást a jövőbeli fejlesztésekért, ami pedig végeredményben értem is van. Tehát ez egy hosszú távú, de alacsony összegű befektetés, amit végső soron magamra költök.

Kérni csak két dolgot szeretnék:
1. A mobil nézetet valaki szerkessze át használhatóbbra, mert nem a WAP korszakában vagyunk és baromi nehéz vele boldogulni. Személy szerint azzal kezdek hogy átváltok /?mobil=0 üzemmódba. A hozzászólás írása részre vonatkozó előző fórumtársak véleményéhez +1.
2. Ha reklámmentes az oldal, akkor én személy szerint örülnék ha a hozzászólások között megjelenő reklámok is eltűnnének. Értem én hogy ezzel saját cikkeket, stb-t is reklámoztok, de igazából én a főoldalról navigálva szeretem eldönteni hogy mit akarok elolvasni és mit nem. Mondhatni tökre nem érdekel a homogén oldal színekből előugró " Friss! Olvastad már? Két év alatt vívta ki a tiszteletet a Honor". Plusz a hardverpro.hu-n a kiemelt hirdetések között most is látszik egy Algoflex-es google AD. Tehát ha reklám mentesség van, akkor tök jó lenne ha ezek is eltűnnének.

Ide valami nagyon nagy bölcsességet fogok írni, csak egyelőre még nem tudom mit mert olyan sűrűn nem nézegetek világmegváltó idézeteket. Pedig a világnak nagy szüksége lenne a megváltásra, kezdetnek mondjuk egy örök PH előfizetés mindenkinek jól jönne. PornHub. Nem Prohardver. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.