Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Lacielvtárs válasza #41133696 (#995) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ezzel én magam is így volta, most délután, és lám még mindig belefértem az első néhányszázba :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1002) MongolZ válasza #05304832 (#988) üzenetére


MongolZ
addikt

Mondom még egyszer: NEM a kp-ban fizhetés a törvényellenes. Egyszer sem állítottam azt.
Ennél nem tudsz tovább látni?

(#992) NetTom: Nem, egyáltalán nem keverem.

[ Szerkesztve ]

(#1005) kemotox


kemotox
addikt

Mekkora trollok ezek a PH!-s arcok, még pénzt is keresnek a flame-waron ;] ;]

(#1006) schawo válasza Lorelej (#1003) üzenetére


schawo
titán

A cégek felé eddig is a reklámbetöltési adatok kerültek (ezért szívás a blokkoló), ezután is így lesz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1007) Ispy válasza schawo (#999) üzenetére


Ispy
veterán

De ha van költsége a cégnek, akkor ez az áfa eltűnik.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1009) razorbenke92 válasza Lorelej (#1003) üzenetére

Szerintem gazdaságilag logikus lépés. A felbukkanó bannerek után ugyanis felhasználónként nem fizetnek havi öccáz pénzt a hirdetők. 4 éve dolgoztam közösségi marketingben, és akkor egy potenciális f... oldal követő 10 forintot ért. Nem tudom, nem is rám tartozik, de a PH-n hirdetőkről sem hiszem, hogy felhasználónként 500 forintot pengetnének havi szinten.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#1010) -Skylake- válasza #05304832 (#1004) üzenetére


-Skylake-
addikt

Csondben hozzatennem , hogy nem lenyeges az , hogy ki milyen elethelyzetben van , ugyanis ha megszunne a kp , akkor ehez igazodna a vilag. Es igen , lehet hogy minden egyes szamlanyitashoz kapnal egy terminalt otthonra. Ahogy modemet is kapsz ha elofizetsz a netre. Az pedig , hogy te csak legalisan hasznalsz kp-t az abszolut semmit nem valtoztat azon , hogy a kp konkretan az illegalitas egyik legkomolyabb mozgato tenyezoje.

Szerk: es szerintem nem is vadolt senki illegalis tevekenyseg vegzesevel , teljesen altalanossagban beszelunk errol a dologrol nem konkret embert/szituaciot kiragadva

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#1011) schawo válasza Ispy (#1007) üzenetére


schawo
titán

Nem, csak nem kell kétszer kifizetni, hiszen ha nem létezne áfa, akkor sem kéne kifizetni. Ez egy bonyolult gondolatmenet, ne menjünk bele ennyire a részletekbe.

(#1009) razorbenke92
töredékét

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1012) S e t h


S e t h
nagyúr

Én is éltem a lehetőséggel, mivel mondhatni ez az alapértelmezett oldal a böngészőimben, ennyivel támogatni abszolút megéri az oldalt.

A prémium megnevezést kicsit csalinak tartom, mivel nem kap annyival több szolgáltatást a vevő, részemről ez egy sima támogatás, aztán hogy ezzel együtt mit adtok az már csak hab a tortán.

Először én is vacilláltam, elolvastam ezt a majd ezer hozzászólást és igen, nekem is volt konfliktusom moderátorral, amelyből viszont utána jól jöttem ki és amúgy is butaság lenne ez alapján megítélni egy lapcsalád munkáját.

A renitensebbeknek szerintem nagyon nem is érdemes fizetni, kivéve ha tisztában vannak azzal, hogy a magatartásuk következményeit ezentúl is vállalniuk kell, a prémium tagsággal összefüggésben nem jár további privilégium.

Az avatar dolgot is érintették többen, nem fejteném ki bővebben, részemről is kicsit döcögős a rendszer, érdemes lenne átgondolni, de nem könnyű, mert nem kevés munka hárul az arcképgyártókra.

Mindezzel együtt köszönet az oldalnak!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1014) Mate


Mate
nagyúr

Ezt az off vonalat jó lenne lezárni és a Prémium tagságról beszélgetni!

(#1016) saelin válasza S e t h (#1012) üzenetére


saelin
veterán

És azt sem felejtsük el, hogy az arcképesek INGYEN hobbiból segítenek! Szvsz elvárhatatlan, hogy ott bármiféle változás történjen.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1017) #02683648


#02683648
törölt tag

Szerintem nem kéne ezt a fizetési mód dolgot túlragozni. A lakosság x %-a extrém módon készpénzorientált, eltérő okokból. Vannak olyan cégek (pl egy közmű szolgáltató vagy egy újság kiadója) akiknek ezt is valahogy le kell reagálniuk, különben az ügyfeleik 1 részét nm tudnák elérni.
Egy IT témájú online lapcsaládnál ez nem létszükséglet, főleg h x-szer el lett mondva mennyi plusz macerát és költséget jelentene.

(#1019) Parci válasza Lorelej (#1003) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

havi több mint egymillió egyedi látogató böngészi az oldalainkat. majd elkezdhetnek aggódni a cégek, amikor először átlépi a prémium tagok száma a 30%-ot. azaz soha.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1020) Parci válasza Cathfaern (#973) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi a kérdés? ők eddig is látták, hogy hányan látták a reklámjukat, hányan kattintottak stb. de a havi egymillió látogatóból az a 300, aki eddig előfizetett, kimutathatatlan. ami kimutatható, az a 30%-os adblockolási arány. de azzal meg kezdeni fogunk valamit, szóval még az is lehet, hogy nőni fog a megtekintések száma. nincs kockázat nekik semmi.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1022) Hunt3r22 válasza Parci (#1019) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Azt hittem kevesebben. :B

Lehet majd a jövőben én is előfizetek. :P

Xr

(#1023) Parci válasza atike (#972) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyrészt igen, látszik, hogy hány oldalbetöltés volt és hány reklámmegtekintés. a kettő különbsége adblockert használ. de éppenséggel az is detektálható, ha egy böngészőben aktív az adblock.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1024) Lacielvtárs válasza Parci (#968) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

No ez full OFF lesz, de besírtam az aláírásodon :C :))
nagyon teCCik :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1026) Parci válasza -Skylake- (#971) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

úgy lett beárazva, hogy ha ennyit kifizet egy user, belefér, hogy ne nézzen reklámot. ha nagyon sokat fizetnek elő, összedőlhet a reklámos rész, de akkor már mindegy lesz, mert megélünk ebből. ha nagyon kevesen fizetnek elő, akkor a reklámos résznek nem kell aggódni (ennek az esélye az összlátogatószámot figyelembevéve 99,9%), nem éri őket veszteség, sőt, mivel nem lesz szabad adblockolni, még nyerhetnek is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1027) Parci válasza Lacielvtárs (#1024) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én is loptam, kész voltam, amikor megláttam :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1028) D1Rect válasza Parci (#1026) üzenetére


D1Rect
félisten

"mivel nem lesz szabad adblockolni, még nyerhetnek is."
Oké, egy csomó mindent nem szabad, de hogy akartok tenni ellene?

(#1029) Lacielvtárs válasza Parci (#1027) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaja, hogy mi mindent látni ebben a digitális világban ;]
no nem OFF-olok, de nem bírtam szó nélkül hagyni :C

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#1030) Parci válasza #05304832 (#1025) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

legalábbis nem fogjuk kussban tűrni, hogy sokan potyáznak és elvárják, hogy ingyen dolgozzunk :B

senkit sem kényszerítünk arra, hogy fizessen bármiért is, de az meg nem fair, ha se fizetni, se reklámot nézni nem hajlandó, mi pedig "oldjuk meg". vagyishát épp ez lesz, "megoldjuk". butába :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1031) janitor01 válasza Parci (#1019) üzenetére


janitor01
tag

Igazából nekem egyetlen kérdésem lett volna, vajon van e szükség BÁRMIT adni az embereknek egyáltalán a prémiumért? Nekem mindig visszás az ha valami módon valaki előnyhöz jut pénzért egy alapvetően ingyenes dologért mondjuk a fórumra gondolok.

Az, hogy ha kapnának az oldalra egy másik skint:) vagy egy egyedi avatart az talán jobban tetszene. Esetleg nyereményjáték sorsoláson vesznek tészt vagy nemtom de ez kicsit nekem olyan, hogy mindenki azért fizet mert támogatni akar, az előnyok pedig elég kevés embert érdekelnek.

(#1032) Parci válasza D1Rect (#1028) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ugyanazt fogjuk csinálni, mint jay és néma bob. felülünk a máv-ra, becsöngetünk, ajtót nyit, irdatlan tasli :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1033) Parci válasza janitor01 (#1031) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na de hát ez épp olyan, mint egy másik skin vagy avatar, kaptak pár extra funkciót. nem lett fizetőssé téve semmi, ma is ugyanúgy működik az oldal, mint az elmúlt 15 évben és úgy is fog.

viszont lehet ám, hogy kerül még bele olyan extra a csomagba, ami sokak fantáziáját beindítja (nem, nem pucér nőkre gondoltam :DDD), hosszútávú terveink vannak az egésszel

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1035) Cathfaern válasza #05304832 (#1025) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

adblockerblocker és átmegyünk dadogósba :D

(#1036) VirsLee válasza Parci (#1033) üzenetére


VirsLee
őstag

Előfordulhat, hogy nem működik a számlát kérek opció? Valamiért folyamatosan azt írja ki, hogy nem adtam meg adatokat a számlához... Meg tudnátok nézni, hogy ez rendben van-e?

(#1037) Parci válasza #05304832 (#1034) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

más oldalakkal kapcsolatban nincs véleményünk, itt azonban nem szeretnénk tétlenül végignézni, hogy elpusztulunk. tedd be kivételbe a ph oldalait és kész ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1038) Parci válasza VirsLee (#1036) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

előfordulhat, mások is jelezték, ütöm az illetékeseket :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1039) solfilo válasza #05304832 (#1034) üzenetére


solfilo
veterán

Az a gond, hogy sok adlockolónak fogalma sincs, hogy adott oldalakon ki lehet azt kapcsolni. Prohardveren pont nem zavaróak a reklámok, úgyhogy le van tiltva az Adblock a lapcsalád összes oldalán, még az sg.hu-n is. S amint megjön a reklámok visszakapcsolási lehetősége a premium tagoknál, már állítom is be.

(#1041) local1: 3 kattintás kb :Y

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#1040) Arolotifar válasza Parci (#1038) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ne üsd őket, mert később még szükség lehet rájuk :)
Reklámok nálam is jöhetnek majd vissza, engem ITT nem zavarnak :)

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1043) Janaboy válasza Parci (#859) üzenetére


Janaboy
veterán

Megjegyezném, hogy a KP befizetési mód (nem tudom, hogy írtak-e vki) más megítélés alá esik, és ott már lehetséges, hogy online pgép vagy számlajelentés is szükséges lenne! A webes, átutalásos dolgok más megítélés alá tartoznak, ott nincs szükség lejelentésre!

Janaboy

(#1044) VirsLee válasza Parci (#1038) üzenetére


VirsLee
őstag

Köszönöm! Ettől függetlenül fizettem, kérlek majd a számlát utólag intézzétek hozzá :)

(#1046) Parci válasza #05304832 (#1042) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

eddig is nagyon figyeltünk, hogy ne legyenek szemét reklámok...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1047) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

elkelt az első 300 hely, viszont jelentősen enyhítettünk a kínon, havi 390 ft mostantól határozatlan ideig! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1048) Tapsi válasza Parci (#1046) üzenetére


Tapsi
addikt

[link] ? :)

(#1050) Racecam

Bocsi, nem olvastam vissza. :B

[ Szerkesztve ]

(#1049) -secret- válasza Parci (#1047) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszönjük! :R

(#1050) Racecam válasza Tapsi (#1048) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Többször leírtuk + GYIK! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.