Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) RudY


RudY
addikt

Én csak azért fizettem, mert nem akarok taslit...és aztat mondta a haverem hogy itt le lehet lesz már tölteni a vin11-et ennyié me jár :DD

(#1102) Narasim


Narasim
aktív tag

na elő lettetek fizetve. köszönöm az eddigi munkátokat, csak így tovább!

viszont én azt szeretném, hogy ha valaki az adatlapomra kattint, akkor felugró ablakban legyen egy kb 20 perces összefoglaló az életemről, amit ne lehessen bezárni! sőt, olyankor még a falból a tápkábelt kihúzva is tovább fusson a videó. :K

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#1103) Proxy2 válasza Parci (#1037) üzenetére


Proxy2
aktív tag

Egy kérdés ezekkel a reklámokkal kapcsolatban:
A *.gemius.pl ez mi a ...

Ezt az OpenDNS-ben blokolom, mert idegesít, de elmondanátok ez mi, és minek?
ADblock-ot nem használtam sosem, de saját DNS kiszolgálót igen :)

Proxy5

(#1104) FollowTheORI válasza Proxy2 (#1103) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az netes kérdőív felmérés... nem reklám kimondottan. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1105) kentucky


kentucky
őstag

De szuper ez a rejt funkció, végre egy-két topikgazdát lehet offolni :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#1106) koxx válasza V.Stryker (#923) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akár naponta is cserélhetsz avatart, eddig sem volt tilos.

(#1107) cyberkind válasza koxx (#1106) üzenetére


cyberkind
félisten

Aha, csak nem olyat amit mi szeretnénk. :D

Paranormal Cocktivity

(#1108) Just_Reboot válasza cyberkind (#1107) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Na ez itt a probléma. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1109) koxx válasza cyberkind (#1107) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ilyen ez a popszakma :D

(#1110) cyberkind válasza koxx (#1109) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez mondjuk nem is baj, mert ez valamilyen szinten a PH egyik lényege, és ha az előfizetők, rangtól függetlenül kapnának egyéni arcképet akkor semmi értelme nem lenne, mert én is sokat "szívtam" amíg kaphattam egyet. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1111) Mr.Silkó válasza cyberkind (#108) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Mindig érdekelt, hogy megy az avatar csere, valaki leírhatná!

(#1112) bulikavagyok válasza Mr.Silkó (#1111) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyéni arckép igénylése

[ Szerkesztve ]

(#1113) Intruder2k5 válasza Mr.Silkó (#1111) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#1114) .DLL válasza Parci (#170) üzenetére


.DLL
veterán

Asszem akkor várok még egy kicsit, pár napot, addigra remélhetőleg a csomók eltűnnek, a ráncok kisimulnak. :D
A jelenlegi összeg akkor a végleges ár, vagy még változhat?

Ötlet: prémium tagonak lehetne egy 5-6 darabos (lehet több is de nem akarok nagyot mondani) betűtípus lista hozzászólás írásánál, és az adott betűtípusnak megfelelő tag-ek közé írt szöveg úgy jelenne meg a hozzászólásban. Magyarán nem csak a szokásos B, I, U, S, OFF állna rendelkezésre a szövegek küllemének kialakítására, hanem ez is. Bár ekkor nem lenne rossz egy előnézet gomb sem. :))

(P.H.)

(#1115) Kolondrum

Hát a fél ezer HSZ sokáig tartana. Van valami új?

(#1116) h1mpi válasza .DLL (#1114) üzenetére


h1mpi
nagyúr

esetleg egy korona az avatarra :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1117) Parci válasza .DLL (#1114) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez most egy darabig ennyi marad, igen

ami az ötletet illeti, itt most elsőre inkább érzem azt, hogy ha ilyet csinálunk, mindenkinek meg kell kapnia, nem csak a prémium usereknek

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1119) szabogabor10 válasza Parci (#1117) üzenetére


szabogabor10
veterán

A törölt hsz-ek opcionális láthatóságáról mi a véleményed? Problémás lenne (elvi okokból) szerinted bevezetni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1120) janos1988


janos1988
addikt

"a fórumos hozzászólásokat 5 helyett 15 percig tudják szerkeszteni" - És lesz majd vmikor olyan, hogy a Szerkesztve mellé kiírja, hogy mikor volt utoljára szerkesztve?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#1121) .DLL válasza Parci (#1117) üzenetére


.DLL
veterán

Mármint a "nyomás" miatt, vagy eleve úgy érzed, hogy ez nem lenne rossz/időszerű lenne? Amúgy ez szerintem (nekem legalább is* :D ) elég nagy vonzó erő lenne. Persze így is alap, hogy befizetem, más oldalon is voltam, ahol volt tagsági díj szerűség, bár az kisebb családiasabb fórum volt, és havi találkozókat szerveztünk, így a pénz egy rész erre ment el.)

*természetesen nem akarok karácsonyfát csinálni a hozzászólásokból, nem szokásom, pl. a szövegek színét meg sem említettem. :D IPB és egyéb board-okon azért "minden adott" ennek összes előnyével és hátrányával.

(#1123) Arni: +1 :K
Tudom, nem általános ötletelő toik, de msot pörög. Privátoknál az "új" jelzés törlését a felhasználóra bíznám. Vagy egy olyan lehetőséget, hogy megjelölés "Megválaszolandó"-ként, hogyha azonnal nem is tudok rá válaszolni később emlékeztessen, hogy erre még írnom kell.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#1122) Gyula84 válasza Mr.Silkó (#1111) üzenetére


Gyula84
veterán

igy e ;]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1123) Armahun válasza janos1988 (#1120) üzenetére


Armahun
addikt

Esetleg egy szerkesztett hozzászólást jelezhetné az itt szóltam hozzá lista újként.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1124) Intruder2k5 válasza szabogabor10 (#1119) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A törölt hsz-ek törlésének nyilván megvolt az oka, és azzal a céllal lettek törölve, hogy ne legyenek láthatók. Azok láthatóságára a moderátorokon kívül senkinek nincs szüksége, így felesleges lenne egy ilyen prémium funkció. Másik oldalról megközelítve a dolgot, egy ilyen megoldás bevezetésével lényegében lehetetlen lenne bármit is eltávolítani a fórumról.

[ Szerkesztve ]

(#1125) zseko válasza Parci (#941) üzenetére


zseko
veterán

idővel szeretnénk idegesíteni minden usert, aki szűri a reklámokat nálunk

Ezzel kicsit csínján kell bánni, én már ignoráltam oldalt a harmadik alkalom után amikor 3/4 képernyős üzenetben felszólított az adblock kikapcsolására, és máshol néztem meg ami érdekelt, mint hogy telenyomják az arcomat hirdetésekkel (persze jóval nagyobb mennyiségű volt mint itt).
Gondolkoztam már én is rajta mi a jó megoldás. Vannak pl. reklámok amik nem zavarnak. Na, a hozzászólások között lévő pont nem ilyen ;] És a cikkek második mondata után beszúrt nagyméretű reklámok sem a kedvenceim. Bár most érdekes módon egyet sem találok másik böngészőben sem, sőt tesóm gépén sem (belépés nélkül persze), ip alapján van beállítva a reklámmentesség? :)

HR24.hu

(#1126) Mr.Silkó válasza Intruder2k5 (#1113) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönöm mindenkinek az infót! :)

(#1127) schawo válasza zseko (#1125) üzenetére


schawo
titán

Ezzel kicsit csínján kell bánni, én már ignoráltam oldalt a harmadik alkalom után amikor 3/4 képernyős üzenetben felszólított az adblock kikapcsolására, és máshol néztem meg ami érdekelt, mint hogy telenyomják az arcomat hirdetésekkel (persze jóval nagyobb mennyiségű volt mint itt).
Hidd el, nem hiányoztál azoknak az oldalaknak, örültek, hogy végre elmentél. Csak döglött teher voltál, lassítottad a szervereket, de egy fityinget sem értél nekik.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1128) h1mpi válasza schawo (#1127) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem is értem az ilyen embereket.... ingyen jó minden, de annyit nem tudnak tenni, hogy megnézik a reklámokat...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1129) Kalandor válasza szabogabor10 (#1119) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A törölt hsz-ek biztosan nem lesznek láthatóak, mert bár nagy része olyan, ami csak szemét, felesleges vagy off, egy része pedig mondjuk megosztott privát üzenet, személyes adat, stb. ami azért lett törölve pont hogy ne olvassa el más.

(#1130) Mr.Silkó válasza Gyula84 (#1122) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszi, rendes vagy! :D

[ Szerkesztve ]

(#1131) Kolondrum válasza Kalandor (#1129) üzenetére

Tudod mi az ami sztem sokakat érdekel itt, bár nem valósul meg? A szerkesztett HSZ korábbi tartalmát látni, mert gyakran nem hibát javít, hanem átírja. Azoknak érdekes tartalmuk tud lenni néha.

(#1132) beg válasza Kolondrum (#1131) üzenetére


beg
veterán

Ha olyan a tartalma, nyomsz egy print screent későbbi felhasználásra, és kérésre a modkerben felmutatod. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1133) elfelejtette válasza Atlantis (#1063) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ja, meg 10 év után járjon automatikusan (nekem úgyis már csak 1 hónap kell hozzá)! :-)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1134) Kasya


Kasya
nagyúr

Volt mar otlete valakinek, hogy eladja a premium fiokjat 350/ho aron? Lesz ra szabaly, ami tiltja az oldalon az account kereskedelmet? :D

(#1135) beg válasza Kasya (#1134) üzenetére


beg
veterán

Most is van.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1136) Mr.Silkó válasza Mr.Silkó (#1126) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Megnéztem, megtaláltam linkelve a kalkulátort is, sajna nekem még kell kábé 340 hozzászólás.. :/

Pedig nem szokásom minden cikkhez hozzászólni.

[ Szerkesztve ]

(#1137) Vakegérke válasza Kasya (#1134) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aljasság lenne, és automatikus a lebukás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1138) radi8tor válasza Kolondrum (#1131) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Verziókövetés nem kellene? Fórum vagyunk, nem valami hivatal. :)

⭐ Stella

(#1139) Depression válasza radi8tor (#1138) üzenetére


Depression
veterán

Verziószám a minőség alapköve... :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1140) Kasya válasza beg (#1135) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akkor atsiklottam felette. Na nem mint ha erdekelne is...

(#1137) Vakegérke: Oh, vannak azok az emberek :(

(#1141) zseko válasza janitor01 (#1031) üzenetére


zseko
veterán

Nekem mindig visszás az ha valami módon valaki előnyhöz jut pénzért egy alapvetően ingyenes dologért
Itt azért akkora nagy extrát nem kaptunk ami túlzott előnyt teremtene. Én legalábbis nem gondolom hogy az lenne. Kaptunk valami pluszt, ami azért persze némi örömmel tölt el, de nem érzem hogy bármi hátrányt szenvednék a 'régi' rendszerben, vagy nem lenne teljes az életem ezek nélkül.

de ez kicsit nekem olyan, hogy mindenki azért fizet mert támogatni akar, az előnyok pedig elég kevés embert érdekelnek.
Hát kb. valóban ezért fizettem :)

HR24.hu

(#1142) AMD_ok válasza Parci (#1117) üzenetére


AMD_ok
őstag

Most olvasom a hirt. Meg a hsz-okat, parat. Ennek az lesz a lenyege, hogy aki nem premium tag, az mar majd kesobb ugy kell keresgelje a cikket/hirt/tesztet a sok reklam kozt?

(#1143) Drenadar válasza AMD_ok (#1142) üzenetére


Drenadar
veterán

Sehol senki nem írt ilyet hogy több reklám lesz az oldalon mint jelenleg!

(#1144) Depression válasza Drenadar (#1143) üzenetére


Depression
veterán

Dehogynem! Azoknak, akik eddig nem látták

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1145) Lauda válasza Kolondrum (#1131) üzenetére


Lauda
félisten

Emberek vagyunk, elofordul, hogy nem azt irjuk le elsore, amit par perc mulva mar maskent fogalmaznank meg, emiatt szerkesztjuk. Velem elofordul, hogy nehany ora mulva/masnap atolvasva a dolgokat is maskent reagalnek/fogalmaznek, mint akkor ott tettem.

Egyebkent erdekes ilyet olvasni olyan forumozotol (bar nem meglepo), aki elvezi szerkeszteni a hozzaszolasait/blogot torolni ha az neki nem tetszik/ra negativ "hatassal" birhat.

(#1132) beg Nincs jelentosege, hogy ki mit ment le. Ilyen dolgok alapjan nincs moderalas.

[ Szerkesztve ]

(#1146) Dr. Akula válasza schawo (#1127) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akár csak fordítva.

(#1147) Parci válasza Kasya (#1134) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, a jutalma egy kövér banán lenne, ha kiszúrnám... :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1148) Parci válasza AMD_ok (#1142) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jajjmár, ezeket komolyan hogyan találjátok ki?! a reklámok ugyanúgy lesznek, mint eddig. csak nem szeretnénk csendben tűrni, hogy valaki letiltja és kész, az orcánkba nevet. mert rossz esetben (ha tudja, hogy árt vele) ezt teszi. szóval csak szólni fogunk, hogy

TURN OFF THE MOTHERFOKKIN' ADBLOCKER!

;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1149) htc07 válasza Parci (#1148) üzenetére


htc07
addikt

Itt a céges tűzfal megfog minden reklámot :B

De egyébként is megérdemeltek egy kis támogatást tőlem is. :D

(#1150) Depression válasza Parci (#1147) üzenetére


Depression
veterán

Hát, az én accom eladó lehet, kerek 300db kedvezményes éves előfizetésért, amit nektek utalnak... :)

Bár Zümit nem adnám így sem.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.