Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Parci válasza dobragab (#1400) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

oké, meglesz, főnök! :K

(aggódóknak: és nem, ezek egyike sem csak prémvadászoknak lesz elérhető)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1402) Stauffenberg válasza Parci (#1399) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem erre, hanem egy elegánsabb megoldásra. Olyasmire gondoltam, mint ahogyan a Twitter is működik, ha kijelölsz egy hozzászólást, akkor látod az előéletét (amit megválaszolt), meg a rá érkezett válaszokat. Például a hozzászólás saját sorszámára kattintva.

Ennél elegánsabb megoldás lenne ott helyben a topikban megoldani (mondjuk maximum 3 hozzászólás erejéig listázva egy "tovább" gombbal). Ráböksz, eltolja a többi hozzászólást és feljönnek a kapcsolódó hozzászólások. De nem tudom mennyire akartok belenyúlni a kódba.

(#1400) dobragab: Aha, így. :) Elkezdtem keresni így működő fórumokat míg írtam ezt a kommentet, de eszembe jutott, hogy a Twitter is ilyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#1403) Drenadar válasza Parci (#1391) üzenetére


Drenadar
veterán

+ technikailag az megoldható ugyancsak a "válasz" témakör, hogy kiszűrje a sok HSZből egy bizonyos válaszok folyamát?

Ez így nem nagyon érthető.
De sokszor van az hogy valaki válaszol valamire amire megint válaszol valaki és megint, és az utolsó HSZ-ekből már az sem derül ki, hogy mi a témája, milyen filmet/játékot "véleményeznek".

Tehát az összefüggő válasz folyamra gondolok. Érteni lehet? :)

(#1404) dobragab válasza Drenadar (#1403) üzenetére


dobragab
addikt

Értem. Az előzmény és válasz HSZ-eket rekurzívan (az előzmény és válasz hsz-ekre mindig megismételve) mind. Szerintem meg lehetne oldani, de ha végig nézed a topikot, rájössz, gyakorlatilag alig 1-2 hsz. maradna ki.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1405) föccer válasza Parci (#1401) üzenetére


föccer
nagyúr

Hinnye de nagyon régóta kering már ez az igény. Én magam is írtam már, mint számtalan több user is. Ha ez meg lenne, az hatalmas lenne. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1406) dobragab


dobragab
addikt

Más. TG topikból ide irányítottak, előzmény.

8 blogbejegyzésem és 3 (lassan 4) főoldali cikkem mindegyike a topikomhoz kapcsolódik, a TG-társamnak (Vanir) pedig 7 bejegyzésből 6. Természetesen ezek a linkek benn vannak az összefoglalóban, de akkor is sokkal gyorsabb a név alatti linken elérni.

Ezen kívül mások Logout-blogjaira is rá szoktam nézni, (pláne a TG-nél, ha a topikjában vagyok) most eszembe nem jut.

Ha már van opció, hogy ne a Logout-os link helyén legyen a Prémium link, hanem a nick legyen piros, akkor aki ezt bekapcsolja, annál légyszí hozzátok vissza az állandó Logout-os linket! :R

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1407) Stauffenberg válasza dobragab (#1404) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"de ha végig nézed a topikot, rájössz, gyakorlatilag alig 1-2 hsz. maradna ki."

Éppen ezért lenne bőven elég, ha csak az adott hozzászóláshoz kapcsolódó előzményt és rá adott válaszokat listázná. Több nem kell, arra van a visszaolvasás. :)

(#1408) SUPREME7 válasza dobragab (#1406) üzenetére


SUPREME7
őstag

+1 én is néha csak akkor látom egy tag logout cikkeit amikor a neve alatt kattintok, mert egyébként nem nyitogatom az adatlapját, hogy van-e logout blogja. Így is gáz, hogy azok a logout személyes bejegyzések amikhez nincs hozzászólás, tehát nem nyílik neki topik, nem kereshető sehogy, csak ha tudja az ember mit keres és google-ből előtúrja.

(#1409) dobragab válasza Stauffenberg (#1407) üzenetére


dobragab
addikt

Igen, ezért is támogattam a te javaslatodat. :D

(#1401) Parci

:C :R
Köszönjük a visszagörgetők nevében.

Jut eszembe. Remélem, emellett megmarad a lehetőség, hogy csak az adott hozzászólást linkeljük, a környezete nélkül. Topik összefoglalónál macerás lenne egyébként :)

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1410) Stauffenberg válasza dobragab (#1409) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is remélem. Kell egy olyan alapértelmezett URL, ami a hozzászólást és a kapcsolódó többit listázza (nagyjából, mint amikor egy intervallumot linkelsz), meg egy közvetlen URL, csak ahhoz az egyetlen hsz-hez.

(#1411) MineFox54


MineFox54
őstag

A logout linkkel mi lett?

(#1412) Vakegérke válasza Parci (#1367) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bekapcsoltam a reklámokat, hadd hozzák a susit. A prémium tagság megvételét sem a "nyerészkedés" sugallta, hanem a segítőkészség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1413) lugosi válasza Parci (#1366) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem az itthoni gépemen (OSX Safari) valamiért egyáltalán nincs reklám. Az irodai gépemen (Win7, Firefox) meg vannak. Nincs semmilyen adblocker a gépemen (Bővítmények / Nincs bővítmény), sütik engedélyezve, javasrcipt engedélyezve ahogy végigmegyek a beállításokon, még sincs egyetlen reklám se. Már hosszabb ideje így van. Egyébként nem értek hozzá, de ez így furcsa. Flash plugin telepítve van. Kb ennyit tudok a dologról.

(#1414) dobragab válasza Stauffenberg (#1410) üzenetére


dobragab
addikt

Jelenleg egy hsz. is intervallumként van linkelve.

http://prohardver.hu/tema/.../hsz_1397-1397.html

A kapcsolódó hozzászólásokat valahogy így lehetne:

http://prohardver.hu/tema/.../hsz_1397.html

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1415) beg válasza dobragab (#1406) üzenetére


beg
veterán

Ezt én is szívesen venném, hiányzik a blog link.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1416) lugosi válasza beg (#1415) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A blog link nekem is hiányzik.

(#1417) holozis_HUN válasza Vakegérke (#1412) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Dettó, szerintem én is benyomom a reklámokat, mennyen a pénz, sokat köszönhetek a fórumnak és a felhasználóinak! (Meg lett mentve a telefonom, jó dolgokat ajánlottak, stb :) )

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1418) Vakegérke válasza lugosi (#1416) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem is, és bízom benne, hogy visszakapjuk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1419) Stauffenberg válasza dobragab (#1414) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez már olyan részlet, amit örömmel rábízok a fejlesztőkre. :) Csak tényleg jó lenne, ha átjönnének a jól működő megoldások a népszerű közösségi oldalakról/szolgáltatásokból. Ez a fórum most ebben a formában egy időkapszula, így néztek ki a fórumok már 20 éve is. Amivel nincs baj, kedvelem ezt a struktúrát a Disqus és Reddit szerű fel-le szavazgatós, egymás alá besorolós kialakítás mellett, de kicsit haladni érdemes a korral.

(#1420) Depression válasza Stauffenberg (#1402) üzenetére


Depression
veterán

Ha ezt bevezetik, akkor mégnagyobb szükség lenne arra, hogy egy hsz-ban több előzményre lehessen reagálni sokkal egyszerűbben. Pláne, hogy most 15 percünk lesz módosítani. Általában azért én letudok 2-3 választ is egy hozzászólásban.

#1422: vagy akkor töröljék az 5 perces szabályt, és írok mindenkinek külön.

#1423: linkesíteni mobilról halál, azt még én sem vállalom be.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1422) dobragab válasza Depression (#1420) üzenetére


dobragab
addikt

Jó lenne, de ez szerintem óriási strukturális változást igényelne. Hogy mást ne említsek, csak a tárolást, jelenleg szerintem egyetlen adatmező a megválaszolt hsz, míg több esetén új tábla kéne hozzá. Az egyrészt hosszú karbantartást igényel, míg átállnak, másrészt a plusz join-ok miatt még a szerverre is több terhelést nyomna.

Én már jó ideje csak az OFF-hozzászólásokat rakom egybe, így jobban követhető, hogy az én válaszaimra mit válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1423) Stauffenberg válasza Depression (#1420) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Általában azért én letudok 2-3 választ is egy hozzászólásban."

Én is, de ezt lehetne automatizálni. Mondjuk a rendszer összefűzhetné a rövid időn belül írt hozzászólásokat és a rájuk kattintással jönne az is, hogy mire válaszoltunk. Most még mindenképpen vissza kell tekerni és keresni, kevesen linkelnek ilyenkor.

(#1425) jerry311 válasza D1Rect (#1300) üzenetére


jerry311
nagyúr

Napi 3 slukk cigi? Az e-cigi liquidben kifejezve hány ml?
Mindegy, túl drága, kérem vissza a pénzem! :DDD

(#1426) Mister_X válasza Parci (#1346) üzenetére


Mister_X
nagyúr

MMO-k mintájára a prémium felhasználók hozzászólása legyen nagyobb súlyozású rangszámításkor és vásárolhassanak kiemelést a fórumon. Wargaming ek bejött :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1428) Lauda válasza MineFox54 (#1411) üzenetére


Lauda
félisten

[link]

Valaki illetekes bedobhatna ezt is az osszefoglaloba.

buvartacsko [link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#1429) buvartacsko


buvartacsko
addikt

Szerintem olyan kellene még, hogy aki fizet annak alapértelmezetten legyen kikapcsolva a reklámok blokkolasa funkció, igy amellett hogy fizet is, meg jon be a reklámokból is penz ugyanúgy. Aztán ha reklamál, le lehet cseszni, hogy ő a hülye mert nem olvasta el hogy azt kézzel kell bekapcsolni egy eldugott menüben. :D :DDD :R

Jaj nem olvastam el, ez mar most is igy van...

beállítható reklámmentesség a PROHARDVER! lapcsalád oldalain

[ Szerkesztve ]

(#1430) dobragab válasza Stauffenberg (#1419) üzenetére


dobragab
addikt

Nyilván lezso dönti el, hogy implementálja, de őszintén szólva én is jobban szeretek olyan feature request-eket kapni, amikor minél kevesebb apróságon kell gondolkodnom :D

(#1428) Lauda

+1

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1431) lugosi válasza Mister_X (#1426) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt az irányt SZERINTEM nagyon gyorsan el kéne felejteni.
Szerintem ez egyféle kasztosodáshoz vezetne, ami hallatlanul közösségromboló tud lenni.

Ne legyen igazam, de könnyen oda vezethet ez a prémium tagság, hogy a prémium tagok elkezdik majd többnek gondolni magukat, és ez a hsz-ekben is megjelenik. Ebbe az irányba semennyire se menjen el az oldal szerintem.

(#1432) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Csupán egy UI/UX javaslatot tennék: Nem lenne jobb azt megcsinálni, hogy default mindenkinél el legyen rejtve a Prémium tag felirat, ez a nicken jelenjen meg - mint ahogy feltehetőleg most is beállítható, még nem tudom :P - s akkor mindenkinél visszakerülhetne a blogra a link is. Nem borulna fel az eddigi struktúra sem, ám minden adat jelen lenne így is.

Az adatlapról a blog link egyóttal kivezethető lenne szerintem.

Amúgy ez a 390-es ár meddig határozatlan? :P Csak, hogy tudjam jövőhéten még elérhető lesz-e, mert akkor benevezek egyre :D

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#1433) Armahun


Armahun
addikt

Nem lesz nyereményjáték prémium tagságért? ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1434) Racecam válasza #32839680 (#1355) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen. Ki is tiltottam magam 6 órára, még akkor amikor én voltam "Kalandor". :K :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1435) Lauda válasza Racecam (#1434) üzenetére


Lauda
félisten

:D

(#1436) jerry311 válasza lugosi (#1431) üzenetére


jerry311
nagyúr

Deee kel!!!l :DDD
Freemium PH!-t ide nekünk!!! :C
[link]

(#1437) h1mpi válasza jerry311 (#1436) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Facebookon Ph! tagságért kell majd likeolni oldalakat, nem iphone-ért :DDD Most látom, hogy van Ph! facebook oldal is, jobb később észrevennem, mint soha :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1438) CB


CB
senior tag

Én támogattam a PH-t, mert minden este ezen lógok, és szeretem. A prémium funkciókat ritkán használnám.
Nem érdekel, hogyan különböztetitek meg a prémium tagokat, ha sehogy, akkor sincs gond.

A logout linkemet viszont szeretném visszakapni. :O

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1439) djculture


djculture
félisten

"aprónál vannak gondok, az egyetlen helyen, amit "végleg" kiadtunk a kezeinkből"

Ez "kiadtunk a kezeinkből" mit takar amúgy? Más cég vagy mi?

(#1440) föccer válasza djculture (#1439) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem saját fejlesztés.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1442) holozis_HUN válasza CB (#1438) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ha valaki Logoutblogger és prémes, akkor nem írja ki a neve alatt?
Illetve lehetne prémium előny, hogy jelszócsere lehetőség sajátra (nem olyanra, amit a rendszer ad) illetve név változtatás.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1443) Sirandrish válasza #32839680 (#1441) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint 1000 PHengő? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1444) djculture válasza föccer (#1440) üzenetére


djculture
félisten

Lényeg hogy ne az legyen mint a teszvesznél hogy valami afrikai sz@r cég megvette és úgy vették hogy ezzel az összes teszveszhez kapcsolódó adat az övék.. Adatvédelmi biztos megoldotta hogy töröljék azt aki nem szeretné ezt.

[ Szerkesztve ]

(#1445) CB válasza holozis_HUN (#1442) üzenetére


CB
senior tag

Mivel prémium lettem, eltűnt. :(((

Egy névváltoztatást én is szívesen vennék.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#1446) holozis_HUN válasza CB (#1445) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ez nagy kár, szeretnék írni 1-2 blogot a jövőben és az egyik oka az is, hogy ott legyen szépen a nevem alatt :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#1448) D1Rect válasza Mister_X (#1426) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem legyen egy spolier gomb, csak prémium előfizetőknek.
Olvasni is csak prémiummal lehessen. ;]

(#1449) Armahun válasza CB (#1445) üzenetére


Armahun
addikt

Annak én is örülnék.
A félreértések elkerülése érdekében lehetne x ideig átmenetileg a rang helyett az előző nikk név, az arckép pedig nem változhatna.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1450) Stauffenberg válasza CB (#1445) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem a prémium miatt tűnt el, csak egyszerre indult el az új rendszer. Csak friss Logout bejegyzés után 5 napig van ott. Ha 5 naponta írsz valamit, akkor folyamatosan.

De szerint ez UX szempontból nagy öngól, mert senki nem fogja figyelni, hogy oda most éppen "Logout blog" vagy "Prémium felhasználó" van írva.

Ahogy látom nem én vagyok az egyetlen, aki a régi rendszert kéri vissza (legalább kapcsolható lenne, hogy akarom-e a nevem alá kirakni, én igen).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.