Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) buvartacsko válasza Donki Hóte (#1344) üzenetére


buvartacsko
addikt

Igen támogatod vele őket, még több flame keltő cikket hoznak majd létre. :D

(#1352) radi8tor válasza #32839680 (#1350) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Olyasmi.

buvartacsko: magadtól is abba tudod hagyni ezt a tevékenységet, ugye? :U

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#1353) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nálam ez a probléma itt is fennáll. Mit csináljak? Ha számít akkor 19-es Firefox.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1354) Parci válasza buvartacsko (#1347) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, de mégis itt vagy és el tudod sírni a téged ért igaztalan mészárlások legendás történetét...

(mondjuk eléggé offtopik itt, úgyhogy inkább lapozzunk)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1356) Lauda válasza buvartacsko (#1347) üzenetére


Lauda
félisten

18 - szor kellett moderalni cirka 4.5 ev alatt. Nehez rajonni ki a helikopter. Kesz csoda, hogy meg itt vagy.

[ Szerkesztve ]

(#1357) Parci válasza #32839680 (#1350) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

első körben figyelmeztetni fog, egyre idegesítőbben, aztán lehet, hogy lesz valami terror. de az egész még képlékeny. a szándék adott egyedül: vagy hagyd a reklámokat, ingyen, vagy legyél tag. nekünk mindkét megoldás jó és respektált.

harmadik út jóérzésű emberben nincs, ráadásul amit ilyenkor mindig hozzánk vág a potyázó user, miszerint az ő puszta ittléte érték és mi attól vagyunk azok, akik, hogy ő itt van, megdől. ha ugyanis letiltja a reklámokat, akkor szigorúan piaci alapon nézve ő bizony már nem sokat ér, a kampányokat régóta nem aszerint mérik, hogy hányszor jelent meg a banner, hanem, hogy milyen hatásuk volt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1359) Lauda válasza #32839680 (#1358) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tilos alairasban hirdetni.

morgyi Az ilyenek elobb-utobb vegleg kilovik magukat innen. Egy szava sem lehetne a moderaciora.

[ Szerkesztve ]

(#1361) Ringman válasza Parci (#1346) üzenetére


Ringman
nagyúr

a flash tartalmak böngészőben való tiltása is reklámszűrésnek fog minősülni?

(#1363) Parci válasza #32839680 (#1358) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindent mérnek ezek a rendszerek ma már, még azt is, hogy kattintás után mit csináltál a céloldalon. ha valami érdekesnek hangzik, nézd meg, persze, nekünk ettől csak jobb lesz, másrészt hátha tényleg valami jó dolgot reklámozott a cég.

csak azért kattintgatni, hogy "jót tegyél" nem érdemes. csak őszintén! :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1364) D1Rect válasza buvartacsko (#1347) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha idegesít a sok hülye, már van lehetőség, hogy letiltsd őket...

(#1365) Lauda válasza Parci (#1363) üzenetére


Lauda
félisten

Ha teszem azt a premium tagsag "ellenere" engedelyezem a reklamokat, az jo nektek? Ugy ertem plusz segitseg, bevetel?

(#1366) Parci válasza Ringman (#1361) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a cél az, hogy a bekapcsolt adblocker számítson annak, de ez technikai kérdés, nyilván igyekszünk jól megfogni a dolgot. azt tippelem, hogy a flash böngészőből tiltása nem az, de meglátjuk.

az egész kérdés összetett egyébként, mert közben a hirdetőknek is le kéne szokniuk a szar, bugos flashről és szar, bugos adszerverekről, ráadásul egyre több böngésző gyárilag is heréli ezeket.

minket elsősorban az elv érdekel és remélhetőleg meg is tudjuk valósítani technikailag is. az pedig tényleg az, hogy simán ingyenes minden, nem gond, csak arra kérünk, hogy vállald be a reklámokat is. ha pedig kiver a víz tőlük, itt az új opció, meg lehet tőlük szabadulni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1367) Parci válasza Lauda (#1365) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, ez nekünk jó, jobb. de prémium tagként te "kifizetted cashben" a reklámok "árát", így lelkiismeret-furdalás nélkül kikapcsolhatod őket ám!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1368) Lauda válasza Parci (#1367) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem nem jelent problemat a reklam, ha ezzel meg tudok tenni kicsit a ''kozosbe'', akkor ram szamithattok!

Koszonom!

(#1369) Jim Tonic válasza Parci (#1367) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nekem speciell hasznosak ezek a reklámok, szóval jó ez az opció így. Ki is lőttem.
Az viszont teljesen logikus döntés, hogy szűritek majd az AD-blockereket. Egyre több oldal teszi.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1370) Parci válasza Jim Tonic (#1369) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem is szoktunk kapkodni az ilyesmivel, szeretünk akkor meglépni valamit, amikor már hellyel-közel elfogadott dolog :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1371) C4mp3r


C4mp3r
addikt

a forum fooldal aljan a regisztralt tagok melle nem lehetne kiirni, hogy ebbol mennyi a premium user? engem erdekelne, hogy hogy novekszik, foleg ha elindul az adblock ellenes hadjarat

(#1372) kemotox válasza C4mp3r (#1371) üzenetére


kemotox
addikt

Jobb, ha nem látjuk, hogy hány millát söröznek el a modik ;]

Amúgy végülis érdekes lenne látni ezt az adatot, +1.

(#1373) wwenigma válasza C4mp3r (#1371) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem ne. Uzleti titok szvsz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1375) #51736960 válasza Jim Tonic (#1369) üzenetére


#51736960
törölt tag

kíváncsi leszek, hogy milyen módon szűrik majd a reklámokat blokkoló felhasználókat, mert pl. nálunk a munkahelyen a rendszergazda alapból elérhetetlenné tett jópár hirdetéssel foglalkozó oldalt.
gemius, etarget, adverticum szerverekre eleve nincs kapcsolat, a többit fejből nem tudom. namost ha emiatt nem lehet ott ph-zni, akkor unalmasan fognak telni a napok :)

(#1376) Lauda válasza #32839680 (#1374) üzenetére


Lauda
félisten

Hat eleg gaz ne haragudj. :DDD :P

(#1377) Parci válasza #51736960 (#1375) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sajnos pontosan ez a legfőbb technikai problémánk, az egyedileg szűrő usereket könnyű detektálni

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1378) LamerGyuri válasza #32839680 (#1374) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Igen...mi is egyre kevésbé értjük, mit is keresel itt tulajdonképpen... ;] :DDD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#1379) Stauffenberg válasza #32839680 (#1374) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ne aggódj, még én sem vagyok az. :D Egyelőre nem látok a prémium tagságban olyan előnyöket, ami felizgatna (na jó, a megnövelt tárhely jól jönne a topikgazdai feladatkörben készített tartalmakhoz). De cserébe reklámblokkolót sem használok. :)

(#1380) oszkarfincs válasza Parci (#1366) üzenetére


oszkarfincs
aktív tag

Az publikus, hogy az oldalt böngészők hány százaléka használ adblockert?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1382) Parci válasza oszkarfincs (#1380) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

>30%

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1383) Drenadar válasza Parci (#1382) üzenetére


Drenadar
veterán

és ha céges környezet/tűzfal/proxi szűri ki eleve?

(#1384) Parci válasza Drenadar (#1383) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

dettó hasonló technikai probléma számunkra (hogy felismerjük és megkülönböztessük) :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1385) Stauffenberg válasza Parci (#1382) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tudom ez OFF, de volt korábban szó róla: Van valamilyen nagyjából megfogható időpont, amikor végre lesz a fórumnak is használható mobilos nézete?

A cikkeknél teljesen rendben van, de a fórum nálam teljesen használhatatlan mobilos nézetben, ezért az értékes adatforgalmamat a teljes oldal megtekintésére pazarlom (nincsenek topikgazda eszközök, nincs TIR, nem tudom visszanézni a topikokat ahol hozzászóltam, nincs időbélyegző a posztokon, nincs formázás hozzászólás írása közben és olyankor még a betűméret is olyan otromba nagy (főleg 5,5"-es kijelzőn), hogy a Holdról is látszik).

A munkám miatt láttam már a lapcsalád számait (azt is 2 éve), hogy mennyien jönnek mobilról, azért illene már gatyába tenni. :)

(#1386) wwenigma válasza Stauffenberg (#1385) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Részemrol mobilon is desktop nézet + chrome adatforgalom csokkento... teljesen jo. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1387) Intruder2k5 válasza Stauffenberg (#1385) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Összefoglaló. :)

[ Szerkesztve ]

(#1388) Viktor0610 válasza Stauffenberg (#1385) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Khm. :P
Összefoglaló. :P :D

(Elaludtam. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1389) Drenadar válasza Parci (#1384) üzenetére


Drenadar
veterán

Terveztek olyan technikai jelzést, hogy azokat a postokat valahogy megkülönböztesse a fórum, ami válasz a saját magunknak? Nem tudom érthető-e, de sokszor hasznos lenne, ha ezeket kiemelné, ha csak végig görgeti az ember...

(#1390) Parci válasza Stauffenberg (#1385) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem fejlesztjük többet a külön mobilos nézetet, mert a telefonok felbontásának fejlődésével újra egyesülni fog a webes és a mobilos. magyarán a következő design és kódváltást úgy lépjük meg, hogy minden eszközön jól menjen a cucc.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1391) Parci válasza Drenadar (#1389) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó ötlet, felvésem (és ha már, akkor ez úgy frankó, hogy rögtön le is lehessen szűrni egy topikot az ilyen válaszokra)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1392) Stauffenberg válasza Parci (#1390) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tehát semmi közelebbi infó nincs arról, hogy ez mikor lesz a nagy designváltás?

Többiek: Köszi, az összefoglalót már olvastam, értem én, hogy miként lesz megoldva a mobilos nézet (támogatom a reszponzív designt), de a kérdésem inkább a mikorra irányult. :)

(#1393) dobragab válasza Parci (#1391) üzenetére


dobragab
addikt

Erre jó (a szűrésre) a részletes keresés. ;]
A kiemelést én is támogatom. Mondjuk egy árnyalattal sötétebb hátteret kaphatna, és annyi elég is nekem.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1394) Parci válasza C4mp3r (#1371) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jópofa lenne, de így is túl sokan turkálnak már a zsebünkben, rengeteg a rosszindulat

inkább majd időnként elköpöm az aktuális állást

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1395) Parci válasza Stauffenberg (#1392) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

talán idén...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1396) Intruder2k5 válasza Parci (#1391) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A saját hsz-ekre adott válaszok már most is szűrhetők a részletes keresésben.

(#1397) Stauffenberg válasza dobragab (#1393) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha már úgyis jön a design renoválása, akkor simán lehetne, hogy bármely kommentre rákattintva feldobná a megválaszolt hozzászólást, meg a rá érkezett hozzászólásokat is. Nagygépen és mobilon is sokat segítene, nem kéne folyton visszatekerni egy adott hozzászóláshoz, meg a részletes keresőben sem kellene kotorni.

(#1398) Parci válasza Intruder2k5 (#1396) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

annál jobb, akkor csak oda kell tenni egy kényelmes gombra a topik tetejére :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1399) Parci válasza Stauffenberg (#1397) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ööö, kattints ezen komment címsorában a 1397-es számra... vagy nem erre gondolsz?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1400) dobragab válasza Parci (#1399) üzenetére


dobragab
addikt

Arra gondolt, hogy az #1397-re kattintva feldobja az előzményt (#1393), az eredetit (#1397) és a válaszokat (#1399) is. Remek ötlet :K

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.