Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Sirandrish válasza Graphics (#1799) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor aki 2000 napja itt van az már részesedést követelhet szerintem a PH-ból ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1802) Drenadar válasza Parci (#1800) üzenetére


Drenadar
veterán

És ha az arcképek hátterébe egy szolid korona kerülne és jelezné hogy mi vagyunk a királyok? :) minden ego nélkül? :D

(#1803) Sirandrish válasza Drenadar (#1802) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lali meg a császár... :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1804) Graphics válasza Sirandrish (#1803) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem legyen lakat, azt meg majd Róka leveri anyámmal...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1805) Sirandrish válasza Graphics (#1804) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jobbnál jobb ötletek vannak errefelé :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1806) Parci válasza Drenadar (#1802) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyébként valami ilyesmit meg lehetne játszani tényleg, mert nem vesz el plusz helyet. csak jóval több meló megcsinálni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1807) gerii válasza SUPREME7 (#1796) üzenetére


gerii
addikt

Elég ez a színes név szerintem, persze mindenképp a lájk nélkül.
Vagy volt az a körben lévő csillag, de azt is szimmetrikusan lenne értelme betenni.

(#1808) Ispy


Ispy
veterán

Most akkor megint sárga lájk van?

Mondjuk a pirosnál jobb, csak nem értem, miért pont lájk? :F

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1809) tkesy


tkesy
őstag

Volt aki már megkérdezte, de nem találtam meg a választ rá: szóval a HA-on a google hirdetésekkel mi a helyzet? Mert nálam még megvannak... Vagy az nem tartozik a csomagba?

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#1810) Viktor0610 válasza gerii (#1807) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is így gondolom. Szerintem is elég mindenféle plusz jel nélkül a más színű név.

De ha valami jel van már, akkor tényleg lehetne szimmetrikusan, illetve akkor sem like-jel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1811) Ispy válasza Viktor0610 (#1810) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, de ne piros név legyen, hanem inkább valami arany árnyalat.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1812) Sirandrish válasza Ispy (#1811) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem a piros név mondjuk pont bejön.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1813) h1mpi válasza Ispy (#1811) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az nem lenne valami jól olvasható a prohardver sárgás hátterén

(#1812) Sirandrish: nekem is, jól megy a pofámhoz :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1814) kemotox


kemotox
addikt

Tessék, itt az új prémium jelölő cucc, szívesen. Mostmár lehet foglalkozni az igazi fejlesztenivalókkal.

(#1815) Ispy válasza h1mpi (#1813) üzenetére


Ispy
veterán

Valami olyan, mint az oldalsó listák fejlécének háttere, mert most a hozzászólás linkjei is pirosak, szerintem nem feltűnő a piros.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1816) Parci válasza tkesy (#1809) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sajnos azt egyelőre nem tudjuk kivitelezni (nem saját kód a Hardverapró), de tisztában vagyunk vele, hogy kéne :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1817) beg válasza Sirandrish (#1812) üzenetére


beg
veterán

Menj át ma-s fórumba, máris kék lesz :)

Az arcképes jelzésnél nem lehet valami halovány színű layer-t a háttérbe tenni, hogy ne kelljen a képgyárosoknak vért izzadni?. Persze ez is opcionálisan kapcsolható formában. Nekem pont úgy elég ahogy most van. Se like, se felirat.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1818) hackeeeee válasza radi8tor (#1785) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, bocsi! :R

Véleményem szubjektív...

(#1819) Sirandrish válasza beg (#1817) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah a kék mondjuk nem tetszik :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1820) Drenadar válasza Parci (#1806) üzenetére


Drenadar
veterán

nem lehet automatizálni? az arcképek sima GIF-ek, és css-el alá tenni másik kép"alapot"?

(#1821) antikomcsi válasza Parci (#1806) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem meg nyugodjatok le végre! :)

Az ég világon nem kell csinálnotok semmit, ami plusz munkával és energiával jár totál feleslegesen!

Nem akarunk jogokat venni, de mi is tudjuk, hogy mi az, hogy munka, és ezt szeretnénk is elismerni. Ez egy jó módja, és itt le is lehet zárni a dolgot.

(#1822) Graphics válasza kemotox (#1814) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:C Uberfasza ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1823) twollah1976 válasza kemotox (#1814) üzenetére


twollah1976
őstag

Én inkább egy diszkrét "P" betűnél maradnék.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1824) Lauda válasza antikomcsi (#1821) üzenetére


Lauda
félisten

Egyetertek! Ha az egvilagon semmi sem tortent volna a premium tagsag indulasa ota, akkor is csak koszonettel tartoznank a munkatokert! :K

(#1825) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A 15 perces módosítási idő az viszont szerintem hülyeség. Sokszor már 10-15 komment jön rá a hsz-emre, amikor még mindig szerkeszthető. Ha oda beleteszek valamit tuti nem olvassa már senki.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#1826) beg válasza h1mpi (#1825) üzenetére


beg
veterán

Nem feltétlen, ha:
-Lassú topikba írsz és az autocorrect telefonon lecseréli valami perverzre az utolsó szót. :)
-Ha valami klassz leírást hoztál össze, amire estleg később is hivatkoznak, de 14 perc után veszed észre, hogy kimaradt/hibás benne valami.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#1827) Armahun válasza h1mpi (#1825) üzenetére


Armahun
addikt

Sokaknál van sokszor már szinte kényszeres hozzászólás összefűzési mánia.
Főleg mikor valaki egy az övé után jópárral érkezett hozzászólásra válaszol beszerkesztve.
Ha ezt 15 perccel később teszi az nagy eséllyel észrevétlen marad.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1828) gbors válasza Armahun (#1827) üzenetére


gbors
nagyúr

Akkor ne csinálja. Szerintem mindig jó, ha több eszköz van, én meg majd eldöntöm, érdemes / célszerű-e vele élni az adott szituációban.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1829) twollah1976 válasza Armahun (#1827) üzenetére


twollah1976
őstag

Ha meg nem fűzi össze akkor a moderátorok ráfogják az illetőre, hogy hozzászólás-szám növelésből csinálja.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1830) zseko


zseko
veterán

Eszembe jutott olyan (bár igaz van már vip felirat, így érdekes lenne), hogy a névhez felső indexbe beírni a vip szócskát, kis méretben. De kisebb, minimum fele méretben mint amit alapértelmezetten betesz a szövegszerkesztő, tehát legalább a negyedére leméretezve az alap betűmérethez képest. Nem az arckép alattihoz, hanem a fentihez. Persze az is maradhatna piros, mert jól néz ki :)

Vagy a név elé-mögé egy-egy forgó dollárjel :P

(#1831) Vakegérke igen, sejtettem is hogy problémás lenne. Ám egyébként jól mutatna ott (szerintem) csak keresni kell egy megfelelőbb rövidítést. Bár megvalósítaniuk annál nehezebb lenne.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#1831) Vakegérke válasza zseko (#1830) üzenetére


Vakegérke
veterán

A VIP a volt tisztségviselők kiváltsága.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1833) Tegla80 válasza h1mpi (#1825) üzenetére


Tegla80
addikt

Van olyan topic,h elegendo a 15perc,mert csak 1-2 hsz erkezik csak utana,igy lathato,h valtozott.
Amugy ez nem uj ficsor,mert megiras utan,ha masik ablakbol forumozol tovabb,akkor pl 10p mulva az elozo ablakba visszalepve es ott egy visszanyillal a "modosit...." fejlecbe erkezve siman szekeszted meg. En soxor hasznalom az altalam kovetett topicokban,ha olyan a tema,h tudhato,h jo lesz meg belenyulni abba a hsz-be.

#1836.Sirandrish
Mobilon "teljes nezet" es siman kezelheto. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#1834) twollah1976 válasza #32839680 (#1832) üzenetére


twollah1976
őstag

Ez mondjuk igaz.

Sokat netezek tabletről, mobilról, ott már egy hozzászólás írással is meg kell küzdeni, a copy+paste meg kész rémálom.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#1835) jerry311 válasza lacy86 (#1740) üzenetére


jerry311
nagyúr

(#1836) Sirandrish válasza #32839680 (#1832) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ki emelem az illető nevét és máris gyönyörűen követhető, és nem kell 4-6 külön hsz-t írni, ami szerintem sokkal zavaróbb mintha egybe válaszolsz akár 5 embernek.
Csak akkor nem szerkesztem ha mobilról vagyok...akkor én is külön hsz.t írok mindenkinek.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1838) Parci válasza #32839680 (#1837) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tényleg off és az ilyet a megfelelő helyen tudjátok jelezni, itt viszont baj lesz, ha továbbra is ez a téma! :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1839) Воланд válasza Sirandrish (#1836) üzenetére


Воланд
titán

es ilyenkor belinkeled azt a hsz-t, amire reagalsz? mert ha nem, akkor a kiemelessel sokat nem ersz el.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1841) Sirandrish válasza Воланд (#1839) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van egy adott téma..amire írok egy véleményt, amire mondjuk 4en válaszolnak.
Akkor válaszolok az egyikre, majd a többi 3at beleszerkesztem, majd a nevüket kiemelem. A hsz-t nem linkelem, de mivel a téma adott így mindenki tudja hogy mire reagálok.

Itt egy példa...hosszú évek óta működik és még soha senki sem maradt le semmiről , és én sem maradtam le semmiről. :N

Itt a konkrét történés.
Nem fut egyszerre 6 szálon a beszélgetés, szóval mindenki tudta hogy mire reagáltam..

morgyi Erre csak annyit mondok hogy nem véletlenül van a szerkesztés gomb sem. :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1842) petipetya válasza Sirandrish (#1836) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha nincs linkesítve, akkor nem követhető.

"nincs rá lezsóidő"

(#1843) Sirandrish válasza petipetya (#1842) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor én biztos szuperemberekkel szoktam társalogni, mert még eddig mindenki tudta követni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1844) Воланд válasza Sirandrish (#1841) üzenetére


Воланд
titán

igen, pont errol beszelek, hogy ez nem kovetheto. foleg utolag nem az.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1845) Sirandrish válasza Воланд (#1844) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha benne vagy a beszélgetésbe akkor tudod követni...legalábbis nekem 10 év alatt még ezzel nem volt problémám.
De ezen nem fogunk összeveszni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1847) petipetya válasza Sirandrish (#1843) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha ott abban a percben pörög a téma, akkor lehetséges. De ha például munka közben írok és olvasok ide, akkor utólag lehetetlen megtalálni a fonalat. Az ilyen összefűzött posztokon át is lépek olvasatlanul, hacsak nem szerepel benne a nevem.

"nincs rá lezsóidő"

(#1848) Sirandrish válasza petipetya (#1847) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha az előtte lévő hsz-eket is olvasod akkor utólag is gyönyörűen végig tudod követni...ha akarod.
Ha átugrod akkor persze ne csodálkozz.
De ez itt megint nagyon off, és már azt sem tudom hogy jutottunk idáig :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1850) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

még csak olvasgatom a hsz-eket, de ha elfogadtok fejlesztési javaslatokat:
- privátok (tartalmára) keresés
- felhasználónév váltás (prémium tagság + egyszeri díj)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.