Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-06 13:51:19

LOGOUT.hu

Gyakran ismételt kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Pisztillus válasza lezso6 (#1243) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Király! :R

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#1252) föccer válasza nullpoint (#1248) üzenetére


föccer
nagyúr

Kedves megmondóember. Szerintem, ha nem tetszik, akkor hagyd itt a topikot és az egész fórumot. Semmi szükség az efféle hozzászólásokra.

Köszönjük.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1253) Zanik


Zanik
addikt

Én ugyan nem rejtem a reklámot, a cikkajánlót, meg a prémium tagságot se!
Nekem ez az egész nem erről szól. Nem azért adtam pénzt mert bármit is kérnék cserébe a PH!-tól, hisz az elmúlt 12 évben már annyi mindent kaptam.

Azaz 1 kérésem mégis csak lenne:
Parci álljon fején, és gügyögjön a gyerekének hogy "ügyülübügyülü", mindezt vegye fel videóra, vágja be alá a Gumimacik főcímdalát, és énekelje is alá, majd vívjon a halálig egy vérnyúllal! Akkor szerintem már kvittek leszünk hogy én meg cserébe előfizettem.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1254) DarkByte válasza lezso6 (#1243) üzenetére


DarkByte
addikt

Ez így korrekt. :R

Annyit tennék hozzá hogy így viszont mégis picit felemás hogy kétféleképpen is jelölve van ugyanaz. Én arra szavaznék hogy egységesen piros legyen a név, viszont akkor nem "reklámozzuk" a prémium tagságot, hiszen csak az tudja hogy van ilyen, aki utána néz hogy mit jelent a piros nick. Így nem veszik el meglévő funkció, de amit szeretnétek az nem valósul meg. Szóval igazából nem tudom mi lenne jó.. kérem kapcsolja ki. :D

Mod: most nézem, hogyha bekapcsolom a nick pirosítást, a régi Logout blog link nem tér vissza. Bár igaz hogy már nagyon régen nem írtam oda, de azért így olyan üres az a rész. :B Oké-oké, magamtól leülök. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1255) nullpoint válasza föccer (#1252) üzenetére


nullpoint
senior tag

Csak a pénzügyi mérlegen látottakra írtam. Ringman kolléga által írt linken lehet elolvasni.

Ettől én nem vagyok megmondóember, az oldal támogatásáról van szó ebben a topicban, amihez ez is hozzátartozik.

Emellett nagyon szívesen adok pénzt ha szükség van rá a fennmaradáshoz ,akár többet is mint a prémium előfizetés díja.

Tisztelettel:

nullpoint

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#1256) dobragab válasza lezso6 (#1243) üzenetére


dobragab
addikt

Igyekszem követni a topikot az elejétől, de lemaradtam valamiről? A Logout-os link mióta tűnik el, ha nem volt 5 napja bejegyzés?

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1257) föccer válasza dobragab (#1256) üzenetére


föccer
nagyúr

Kb 1,5 órája. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1258) Argos válasza lezso6 (#1243) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Klafa!

Egy ideig még hagyom kint a [ Prémium tag ] - reklámot, marketing céllal. ;)

...elmúlik...

(#1259) gbors válasza nullpoint (#1240) üzenetére


gbors
nagyúr

A Coca-Colától is követeled ezeket, amikor veszel egy karton barna löttyöt? :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1260) PindurAnna válasza LamerGyuri (#1247) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

A mozijegyet is kérjed, mert tudom szeretnéd :DD

(#1253) Zanik Gumimacikkal csak óvatosan :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#1261) dobragab válasza föccer (#1257) üzenetére


dobragab
addikt

Oké, megvan.

Mondjuk nekem ez nagyon nem tetszik. Ott tárolom a teszteket, amiket az egeres topikba szoktam linkelni, így érem el leggyorsabban :)

Ez az 5 nap egy magic constant, amit ex-has határoztatok meg? :DD

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1262) föccer válasza dobragab (#1261) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez az 5 nap egy magic constant, amit ex-has határoztatok meg?

Szerintem igen. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1264) Brut


Brut
tag

Jó lett srácok! :R

(#1265) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Most neztem vissza, ugy latom, kicsit tulporgitek ezt a jeloles dolgot :) Ez a szimpla nicknev mas szinnel jelolese nem tok eleg erre? Aki meg ezt sem akarja, az kikapcsolhatna a mas szint, es el van intezve... :U

(#1266) D1Rect válasza lezso6 (#1243) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem lehetne azt is eltüntetni?

(#1267) tikshow válasza Parci (#1162) üzenetére


tikshow
addikt

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#1268) Vesa válasza #32839680 (#1263) üzenetére


Vesa
veterán

Amit linkeltél, tökéletes példa arra, mi a bajom ezekkel. Megnyitottam tableten, es nem lehet zoomolni! Nekem pl. rossz a szemem, ezért minden oldalt nagyítok. Ezeket viszont nem lehet, mert majd a CSS eldönti, hogyan jó nekem. PH-t is teljes verzióban tudom csak használni tableten, mert csak az zoomolhato.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#1269) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Egyéni rang nem várható esetleg?

(#1270) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Lemaradtam valamiről? Van akinek a neve piros, van aki alatt meg ott van, hogy prém user.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1271) Mate válasza Mister_X (#1270) üzenetére


Mate
nagyúr

(#1272) jerry311


jerry311
nagyúr

Full HD felbontás mellett akár 8 MP-es tárolt képméret

És ezt így hogy? Most akkor 1920x1080 (=2 073 600) pixel vagy 8 000 000 pixel?
Vagy ez mi akart lenni a szerző gondolataiban?

(#1273) DigitXT válasza jerry311 (#1272) üzenetére


DigitXT
félisten

Valószínűleg szimpla elírás, és itt MB-ra gondolt a költő.:))

Egyébként tetszenek az újítások.:K A cikkajánlót anno zsigerből kilőttem
volna, de azóta megszoktam, ill. néha hasznos volt, jó, érdekes cikkeket
ajánlott: maradhat. Egyet utálok, az olvastad amihez hozzászólsz fajtát...
(Egyáltalán nem biztos, hogy hozzászólok, ha épp a HSZ-eket olvasom.)

(#1274) Zsmester89 válasza Lacielvtárs (#1001) üzenetére


Zsmester89
őstag

Sry...mobilról lemaradt 200 hsz. :D

[ Szerkesztve ]

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#1275) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Jó ez a piros név! :)

(#1276) Depression válasza Parci (#1162) üzenetére


Depression
veterán

Köszi, a reklámokat vissza is kapcsoltam. A cikkeket eddig is olvastam az ajánló nélkül is, ezután sem változik a helyzet.
Reklámfelületet pedig vállalom.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1277) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah mi van itt? Olyan sok a Prémium tag hogy nemis igaz :D
Biztos volt már róla szó de hogy lehet átállítani pirosra a nevem? :B

Okés, megvan :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1278) Tidus válasza Parci (#1211) üzenetére


Tidus
addikt

Nekem nincs, és nem is lesz fészbukom. Elvből.
Ez a prémium tagság sem nagyon érdekel, nekem jó minden így ahogy van.
Avatar lehetőségével sem élek, rangom is azért van mert dobta a gép.
Viszont becsületes vagyok, az értékelések alapján.
Befizetném a támogatást, de nem kérném a tagságot a nevemhez.
Rangom van az életben, virtuálisan minek...

Ezzel talán senkit sem sértettem meg.

(#1279) Depression válasza Tidus (#1278) üzenetére


Depression
veterán

Csak piros lesz a neved, ha úgy akarod. Szerintem ez a legtöbbnek fel sem tűnik.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1280) Kasya válasza Sirandrish (#1277) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem kék ;]
Arról függ melyik oldalon nézed a fórumot.

(#1281) Ispy


Ispy
veterán

Jó ötlet volt az ár csökkentése. Reklámokat visszakapcsoltam, sosem voltak zavaróak, a cikkajánló kikapcsolásáért meg megy a pacsi :C Az első funkció, amiért megérte fizetnem ;]

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1282) muci


muci
tag

Nyugdijas vagyok, annyi helyre kell fizetnem okkal-ok nélkül, hogy választanom kell az évi 4eft, vagy az étkezésem között. Eddig se hirdetésem se, hsz-em, se aktiv résztvevője vagyok ill. ezek után nem is kivánok résztvenni a Ph-n. U.i. Sok résztvevő nálam a Vág u-ban tanult sokmindent.

(#1283) föccer válasza muci (#1282) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem kell emiatt itt hagyni a ph-t. Semmivel nem lesz kevesebb a nem premium user, mint addig.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1284) Ispy válasza muci (#1282) üzenetére


Ispy
veterán

:F

Nem kötelező a dolog, ha nem fizetsz semmilyen hátrány nem fog érni, ezért kár lenne itthagynod a ph-t :(

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#1286) Depression válasza muci (#1282) üzenetére


Depression
veterán

"Sok résztvevő nálam a Vág u-ban tanult sokmindent"

A magyar helyesírást, vagy a szövegértést? :W

Ez a hsz ha sértő, ha nem: de fel nem tudom fogni, hogy valakinek ennyire nehezére esik felfogni, hogy a prémium nem kötelező. Ha azért sír egy volt tanár, mert neki nem jár ingyen egy pár amúgy is szinte észrevehetetlen plusz opció. És ráadásul azért nem kíván már semmilyen része lenni az oldalnak.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1287) Sirandrish válasza muci (#1282) üzenetére


Sirandrish
legenda

Számodra a PH változatlan marad...nem értem a felháborodásodat.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1288) stevve


stevve
nagyúr

Érdekes olvasni a kommenteket, de annak mindenesetre nagyon örülök, hogy a legtöbb aktív, simerős név itt is megjelent és pozitív a fogadtatása a prémium tagságnak. :C :R

(#1289) Lauda válasza lezso6 (#1243) üzenetére


Lauda
félisten

lezso6 , Parci

Le a kalappal elottetek! :K Koszonom szepen a fejlesztest! :R

Este Parci emlitette, hogy reklamkent nagy segitseg az oldalnak, ha hordozzuk a nevunk alatt a feliratot, ezert az elso par honapban nem tuntetem a lehetoseg ellenere sem. Mivel az elofizetesem fo celja is az oldal tamogatasa volt, igy szamomra egyertelmu, hogy ilyen modon is megteszem amit lehet.

Megegyszer koszonet a gyors munkatokert! :R

[ Szerkesztve ]

(#1290) lacy86 válasza lezso6 (#1243) üzenetére


lacy86
addikt

Koszi, hogy ilyen gyorsan reagaltok a keresekre! 👌

(#1291) Sirandrish válasza lezso6 (#1243) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem akarom eltüntetni de a piros név menő :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1292) gbors válasza muci (#1282) üzenetére


gbors
nagyúr

Rossz hírem van, az elkövetkező években a professzionális tartalmat nyújtó oldalak nagy része el fog mozdulni ebbe az irányba. Jó volt az elmúlt 20 év ingyenebéd, de világosan látszik, hogy a teljesen reklámalapú finanszírozás nem fenntartható egy olyan website esetében, ahol a készítőknek az oldal jelenti a napi munkát, ergo a napi betevőt is.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1293) zseko válasza dqdb (#1239) üzenetére


zseko
veterán

Rosszul fogalmaztam :)
Úgy értettem, hogy azokat nem értem akik amiatt köpködnek másokat, mert ők akartak/hajlandóak voltak előfizetni.
Nekem általában a látható, de diszkrét jelzés szimpatikus. Az oldalra levezetve pl. a prémium felirat sok, a nem jelölt az 'kevés', a színes név az pont jó, látható, de nem feltűnő és nem hivalkodó. Én legalábbis így gondolom. Egy darabig azért bekapcsolva hagyom, hogy reklámozzak.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#1294) föccer válasza zseko (#1293) üzenetére


föccer
nagyúr

Én is így vagyok vele. És mindig lesznek elégedetlenkedők, akinek nem megy át, hogy mi miért történt és, hogy miről szól. Szerintem az első 300-ban előfizetők közül nagyjából mindenki akkor is előfizetett volna, ha nincs a premium tagság mögött semmilyen többlet szolgáltatás.

Akinek meg nem megy át, hogy miről szól az egész, nos, azok puffogjanak. Nekem megéri a havi 2 energiaital ára, hogy itt lehet. :)

üdv,föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1295) Lauda válasza Sirandrish (#1291) üzenetére


Lauda
félisten

Ezutan majd jonnek a spammelok, hogy ok nem spammelnek, csak reklamozzak a funkciot szerte a forumon. :DDD

(#1294) föccer :R

[ Szerkesztve ]

(#1296) dobragab válasza föccer (#1294) üzenetére


dobragab
addikt

üdv,föccer

Kimaradt egy szóköz! ;]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#1297) Sirandrish válasza Lauda (#1295) üzenetére


Sirandrish
legenda

A felirat is tetszik, de a blogos felirat is majdnem olyan volt. A piros név meg az újdonság erejével hat...de majd én is reklámozok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1298) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Visszavontam. Véletlenül elállítottam valamit. :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1299) zseko válasza #32839680 (#1263) üzenetére


zseko
veterán

Ez az oldal túl jól van megcsinálva, nem tetszik. :N Nem veszi figyelembe, hogy én, mint olvasójuk mit akarok. Sőt, még a böngésző beállításait sem veszi figyelembe mobilon, és rám erőlteti a saját hülyeségét. A nagyításkori rendezgetés az jó, a 'majd én eldöntöm tableten/telefonon hogy néz ki' hozzáállás viszont nem. Én pedig nem egyblokkos 'végtelen' oszlopot akarok, hanem teljes értékű oldalt. Én nem tudom elviselni az egyblokkos használatot, itt az oldalt is teljes értékűen használom. Igaz ebben az Operának is szerepe van, mert a többi mobilos böngészővel ellentétben be tudja normálisan tördelni a szöveget nagyításkor a képernyő méretére, így bármekkorára is nagyítom az oldalt, mindig rendesen olvasható lesz. Úgyhogy nagyon remélem vagy nem ebbe az irányba megy a ph, vagy kikapcsolható lesz, vagy figyelembe veszi mobilon, tableten hogy az olvasó mit akar. Na és remélem nem az index/origo/sg vonalat akarja erőltetni, mert az qva szar... :) (a nyitóoldal mindenképp)

HR24.hu

(#1300) D1Rect válasza föccer (#1294) üzenetére


D1Rect
félisten

"Szerintem az első 300-ban előfizetők közül nagyjából mindenki akkor is előfizetett volna, ha nincs a premium tagság mögött semmilyen többlet szolgáltatás."
Szerintem is, jelenleg ha pusztán a szolgáltatást nézzük elég vacak az ár/érték aránya.

"Akinek meg nem megy át, hogy miről szól az egész, nos, azok puffogjanak. Nekem megéri a havi 2 energiaital ára, hogy itt lehet."
Konkrétan napi 11Ft-ról beszélünk, ez kb. 3 slukk cigi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.