Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Elég sokat üzletelek a hardveraprón, eddig szerencsém volt. Korrekt emberekkel találkoztam, nem vertek át és remélem én sem vertem át senkit.
Nagyon ki lennék akadva ha belefutnék az említett negatív esetek valamelyikébe. Én általában megbízok az emberekben, eddig szerencsém volt.
Ma is vettem egy cuccot, nem tudott visszaadni, majd PÜ-ben küldöm a számlaszámot és utalja el, ezt kértem.
Remélem megteszi. (1000Ft, nem nagy összeg, nem kenyérre kell)
Szóval remélem kitart a szerencsém és elkerülöm az említett aljanépet.

(#2) Earl_Muttley válasza gilfoyle (#1) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

További sikeres, ilyen tapasztalatokkal teli üzletelést. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3) Lavar


Lavar
aktív tag

Jól leírtad a dolgokat, öröm volt olvasni, bár sajnálatos. Szerencsére azért bõven akad még korrekt eladó/vevõ.

(#4) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

"AZ ELADÓ: Az ELADÓ nem játszik führert. Nem akar mindenáron lakáson, késő este, a város másik végén átadni, van benne minimális rugalmasság, stb."

Hát igen, szép is lenne. Kb 20 kilométeres bkv-s utazás után, a 10 emeletes panelben a lakása elé vezényelt telefonon. Gondoltam megkérdezem hogy a szekrényből ne én vegyem ki a HDD-t? Akkor aztán tényleg semmit nem kell mozognia. Értékelést meg képtelen írni.

Vagy a srác, aki félrenézte, és nem talált az eladó alaplapomon integrált vga-t. Aztán megbeszéltük, hogy kölcsön adom az egyik felesleges kártyámat 1-2 hétig. Ettől független is megvette volna, csak engem meg a jószándék vezérelt, ne kelljen most kártyát vennie, adok neki kölcsön. Na a 2 hétből az lett, hogy 3 hónapja rám sem írt sehol, de még értékelést sem adott. Nevét telefonszámát meg már nem tudom. így bízzon meg az ember másokban. :W

Na meg a harmadik, aki eljött megnézni a gépet, de egy komplett gép megvásárlása nem 5 perces folyamat. Végül másfél órás ittléte után, mikor már összeraktam neki a gépet indulásra készen a dobozába, váratlanul közölte hogy most ki kell mennie, mert barátnője durcázik hogy sokat vár kint a kocsiban. Mondom oké. Ki megy, hallom motor indul.. Hülye én se vagyok, rajta tartottam a szemem, tuti hogy nem vitt el semmit, megőrzöm a hideg vérem. 5 perc múlva csörög a telefon, áá bocsi még se kéne a gép.

[ Szerkesztve ]

(#5) Earl_Muttley válasza inspiroyhome (#4) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Látom neked is meggyűlt a bajod a sutyerákokkal.

Nekem a best az volt amikor vagy 30 régi/melósnak való telefont árultam, egy illető meg akarta venni a nagy részét. Átcipeltem a városon, ő bezzeg kocsival jött, majd kijelentette, hogy neki egy se kell... 15-20 kilós szatyorral át a fél városon...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6) inspiroyhome válasza Earl_Muttley (#5) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Hát nem lehetett egy leányálom. Végül mit mondott miért nem kell neki?

Amúgy jó írás tényleg, fején találtad a szöget. :) :R

Na meg az se egyszer fordult elő, hogy elpostáztam a cuccot, ő meg ugye előtte a pénzt. Annyit nem írna vissza, hogy köszi megjött... Az értékelést meg akár el is felejthetem. :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Earl_Muttley válasza inspiroyhome (#6) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

"Ne haragudj, nem tetszenek, nem ilyenre gondoltam"

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#8) #73173120


#73173120
törölt tag

Szinte mindegyik típussal találkoztam már itt :C Áldom a percet, hogy most nem kell épp semmit venni :DD

(#9) tomazin


tomazin
veterán

Örülök, hogy másnak jó tapasztalatai vannak. Nekem 5ből 3surmó.
De sajnos már én is egyre nagyobb paraszt vagyok.
Ha olyat kérdez, amit benne volt a leírásba, akkor egy "tessék elolvasni a hirdetéssel" letudom. Helyszínen elkezd alkudni? Otthagyom (1000ftból szeretett volna 500at alkudni). Borzasztóan elegem van már ezekből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.