Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

"AZ ELADÓ: Az ELADÓ nem játszik führert. Nem akar mindenáron lakáson, késő este, a város másik végén átadni, van benne minimális rugalmasság, stb."

Hát igen, szép is lenne. Kb 20 kilométeres bkv-s utazás után, a 10 emeletes panelben a lakása elé vezényelt telefonon. Gondoltam megkérdezem hogy a szekrényből ne én vegyem ki a HDD-t? Akkor aztán tényleg semmit nem kell mozognia. Értékelést meg képtelen írni.

Vagy a srác, aki félrenézte, és nem talált az eladó alaplapomon integrált vga-t. Aztán megbeszéltük, hogy kölcsön adom az egyik felesleges kártyámat 1-2 hétig. Ettől független is megvette volna, csak engem meg a jószándék vezérelt, ne kelljen most kártyát vennie, adok neki kölcsön. Na a 2 hétből az lett, hogy 3 hónapja rám sem írt sehol, de még értékelést sem adott. Nevét telefonszámát meg már nem tudom. így bízzon meg az ember másokban. :W

Na meg a harmadik, aki eljött megnézni a gépet, de egy komplett gép megvásárlása nem 5 perces folyamat. Végül másfél órás ittléte után, mikor már összeraktam neki a gépet indulásra készen a dobozába, váratlanul közölte hogy most ki kell mennie, mert barátnője durcázik hogy sokat vár kint a kocsiban. Mondom oké. Ki megy, hallom motor indul.. Hülye én se vagyok, rajta tartottam a szemem, tuti hogy nem vitt el semmit, megőrzöm a hideg vérem. 5 perc múlva csörög a telefon, áá bocsi még se kéne a gép.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.