Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#104) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Két éve vásárlok az ebay-en és nekem abszolút pozitív a véleményem. A free shippinges dolgokat idáig mindig megkaptam. Ha véletlen valami nem jött meg, pénzt visszakaptam. Az usa-ból is 5 munkanap alatt megjött a motyó. 30-e ft körüli dologért semmit nem fizettem pluszba. Nekem anglia nem jött be idáig, mert vagy nem jött meg a cucc (bár ez vaterás vásárlás volt és ráadásul ajánlott!), vagy rendre szar dolgokat kaptam, úgyh még a csere is szar volt. Úgyh ha nem muszáj, nem is fogok onnan vásárolni. csak pechemre ami kellett volna csak náluk volt, sehol máshol.
A feltűnően olcsó dolgokkal pedig tényleg vigyázni!
Pár hete futottam bele egy kifejezetten olcsó, ámde feltűnően erős tabletbe. Megvettem, erre másnap nézem, h az eladó, aki egyébként "Top Rated seller" volt 99.1%-os értékeléssel, több 1000 eladással, már nem regisztrált felhasználó és máig is az. Azonnal írtam a paypal-nek, stb, és láss csodát, 3 nap alatt visszaküldte az eladó a pénzt. Egyébként 500 db nem létező tabletet adtak el pár óra alatt. Nemtom, h az 500-ból hány kapta vissza a lét, de nekem szerencsém volt. Bár hülye voltam, h egyáltalán megvettem.
A dollár miatt sajna drágább dolgokat manapság nem nagyon érdemes vásárolni, bár sok minden még így is megéri.
Szal nyugodt szívvel ajánlom az ebay-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.