Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Azzal együtt, hogy örülök, hogy az AMD végre magára talált, én azért keserű szájízzel összesítem a fejemben a híreket. Az X570-es deszkák szépek, de mintha kapkodva kerültek volna kiállításra. Csak maréknyi típust mutattak be, amikhez árat nem párosítottak (feltehetően kurta drágák lesznek), és a kapkodásra jó példa a PCI-Express 4.0 támogatásban történt 180°-os fordulat egy hónap alatt.

Nekem a hírekből nagyon úgy tűnt, hogy sehol sem mutattak működő Zen2 gépet, ami miatt az egész egy petting volt. Jön az új rizsa, de most még csak a deszkákat mutogatjuk. Érd be ennyivel...

Nem túl biztató, hogy a kiegészítők terén két dolog maradt meg bennem, az egyik, hogy a Noctua elengedi a barna színt (valójában persze a Redux-al már régen elengedte), a másik, hogy a Seasonic egy totál értelmetlen táp-izével promózott. Ez utóbbi azért volt keserű dolog, mert ennyi innovációt sikerült kisajtolniuk magukból a kiállítóknak. Ami finoman szólva is gáz.

A 'gamer' RGB-mánia lecsegését is hiába várjuk úgy tűnik.

Ehhez képest hatalmas felütés volt az Apple Mac Pro bejelentése, ami ugye a Computexxel egyidőben történt. Oké, főleg mindenki az árak miatt van oda meg vissza, de nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy egy extrém erős hardvert tettek le az asztalra, olyan dolgokkal, amiket a sima PC-s szinten még azért (most) nem nagyon tudnak lekövetni.

Kár, hogy a Computex ilyen felemás lett. Reméljük hamarosan látványosabb körítés is lesz...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.