Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Pitterix: Gyógytorna
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
- petipetya: Nagy chili topic. :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
leviske
veterán
válasz
#65755648
#428
üzenetére
Az a 20% aztán rohadt sok (már csak azért se szabad kerekíteni, mert egy konkrétan AMD hardverre tervezett DX12-es játéknál kapott érték, így biztos mindenhol ezt az arányt hozza majd). A lényeg akkor is az, hogy borzasztóan messze van ahhoz a full GP104, hogy azt ki lehessen jelenteni, hogy nem érdemes ellene GPU-t pozicionálni.De én ezt itt befejezem. Szalmaszálérveléssel csak a "szakmai hsz" számot lehet növelni, abból meg már kezdek kinőni.
(#430) Malibutomi: Nem az volt a beszélgetés tárgya, hogy két Vega jön-e vagy 1, hanem hogy kb mit lehet tőlük várni. A kisebbik SZERINTEM a GP104 környéke lesz, sokan meg úgy gondolják, hogy az a Vega-k a GP102 szintjére és fölé érkeznek, ami szerintem meg nonszensz.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! LG UltraGear 32GR93U-B 32 144Hz IPS UHD 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Minis Forum Mini PC MS-A2 Ryzen 9955HX RAM és SSD nélkül 1 év garanciával
- Eredeti Lenovo 65W USB Type C notebook töltő
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Az a 20% aztán rohadt sok (már csak azért se szabad kerekíteni, mert egy konkrétan AMD hardverre tervezett DX12-es játéknál kapott érték, így biztos mindenhol ezt az arányt hozza majd). A lényeg akkor is az, hogy borzasztóan messze van ahhoz a full GP104, hogy azt ki lehessen jelenteni, hogy nem érdemes ellene GPU-t pozicionálni.

