Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-12-25 10:23:34

LOGOUT.hu

Chuwi VI10 32GB/64GB pro

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#830) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Eszem megáll, hogy milyen emberek vannak... Egyszer már elküldött melegebb éghajlatra, (nem küldtem adaptert a tabhoz... 500ft) de minden fel volt rá téve, rootolva, felbontás korrigálva, ennek ellenére segítettem újra, áldott jó szívemnek hála.
Mindig segítek, mindenkinek ha tudok, itt is elérhető már minden segítség egy újratelepítéshez, összeszedtük közösen, de még ez is kevés??? :W
Az tuti, hogy személyesen nem fogom megcsinálni senkinek a saját maga/más által elbarmolt tabletjét, ilyen ügyben ne is írjon senki! Aztán meg küld valaki egy töröttet, vagy hibásat, és rám keni a dolgot... Ilyennel már szívtam egyszer, többet nem akarok. Ahhoz is pofa kell, hogy valaki betört kijelzővel küldje el...
Azt meg nem hiszem el, hogy egy megyeszékhelyen nem találni senkit, aki értene hozzá! Egyébként meg azt kell csesztetni, aki elbarmolta, csak nem ilyen arrogánsan, mert akkor persze, hogy nem vállalja el senki.
Amit tudok, azt én is saját magam tanultam meg, tanulni sose késő.

És amit már ezerszer leírtunk: mindig legyen egy biztonsági mentés minden eszközről, fontos adatról!

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.